נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בהמשך לכתבה בערוץ 2 על השתלת שיער בתורכיה ...
 הודעה פורסם: 13/08/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי לכולם , אני חוקר כבר כמה שנים את תחום השתלות השיער בארץ ובעולם אחרי השתלה מאוד לא מוצלחת שעברתי בישראל .
צפיתי בכתבה שהיתה בערוץ 2 ביום שישי האחרון ואני מוכרח להסב את צומת לבכם למספר דברים . אומרים שמי שמציל נפש אחת בישראל
כאילו הציל עולם ומלואו ... אם אצליח להציל אפילו בן אדם אחד בהפוסט הזה עשיתי את שלי .

אני מוכרח לציין לפני הכל שזה היה נראה יותר כמו כתבת תוכן שיווקי על ד"ר סרקן ומרפאת רוטה לייף מאשר תחקיר עיתונואי שהייתי מצפה שיעשה
ע"י אילן לוקאץ בעל השיער השופע וחדשות ערוץ 2 ...

לגבי רוטה לייף :

1. הבעלים והמטפל הראשי ,נאמר בכתבה , הוא טכנאי מטעם הצבא התורכי , לוקאץ הוסיף לומר שאי אפשר לשפוט אותו
בתור מדינה שרבנים ללא הכשרה רפואית עושים ברית מילה . אני אומר עדיין , בדובר בטיפול כירורגי שכרוך באיבוד דם , עם סכנת זיהום והכי גרוע
עם בדיחה על הקרקפת לכל החיים ואזור תורם מצולק .
2.הבחור שהיה בכתבה הוא מסכן ... הוא עבר מספר השתלות לא מוצלחות ובנוסף יש לו מיקרו פיגמנטציה בצבעים ירוק שחור וכחול על הקרקפת .
כנראה שהבחור ,לצערי , לא לומד את הלקח .. הם עשו לו השתלה צפופה רק בקו השיער ואת השאר הם השאירו אותו דבר ... איך זה אמור להראות לדעתכם
שיש קו קדמי צפוף ל 2 סנטימטר וכל השאר דליל + קעקוע עם 3 צבעים ? הוא גם אמר שיש לו הרגשה שלא יראו את הצלקת... כשלא השתילו לו אפילו שיערה אחת
בצלקת ודיללו משמעותי את השיער שמעל הצלקת , איך היא תראה טוב יותר ?????? אסור היה להם לעשות לו טיפול גם אם הוא מתחנן בפנהם !
3. התחושה שאני קבלתי היא שמדובר בבית חרושת להשתלות שיער .. הם עושים 5/6 מטופלים ביום , לא עושים תכנון ותיאום ציפיות עם מטופלים והכי גרוע הוא שהם מוציאים
כמות לא הגיונית של שיער ב 5 שעות ולדעתי פשוט הורסים ומצלקים את האזור התורם .

לא הגיוני שהרופאים הכי טובים בעולם כגון : ד"ר רחאל ,ד"ר ביזנגה ,ד"ר קול ,דר פרודיני וד"ר מארס לא מוציאים יותר מ 3500 זקיקים בטיפול מלא של יומיים
והטכנאי מרוטה מוציא תוך 5 שעות יותר מ 5000 זקיקים בלי לפגוע באזור התורם , נראה לכם הגיוני ?

לגבי סרקן :

1. קודם כל הוא רופא ... כבר התקדמנו .. רק ש ... רופא אחד לא יכול לטפל ב 6 מטופלים ביום .. מה שאומר שהוא לא מבצע את ההשתלות,אלא שוב כמו אצל רוטה הטכנאים
הם אלו שעושים את ההשתלה .
2. גם הוא מוציא כמות של 5000 זקיקים ביום אחד ... ( או יותר נכון הטכנאים שלו )
3. הבחור שעשה את ההשתלה בכה בסוף הכתבה כי הוא סוף סוף פתר את עניין הקרחת .. לדעתי עוד 8 חודשים הוא יבכה בגלל התוצאה . הם לקחו בן אדם נרווד 6 והשתילו לו
על כל הקרקפת 5000 זקיקים ( ב 5 שעות ) הבעיה היא :

א . מדובר בעצם ב 4500 זקיקים, כי בזקן יש רק שיערות בודדות אז 1000 זקיקים שווים בערך ל 500 זקיקים רגילים .
ב.נרווד 6 צריך בין 8000 ל 9000 זקיקים כדי להגיע לכיסוי של מינימום 40 זקיקים לסנטימטר מרובע . לבחור הזה שמו חצי מהכמות המינימלית של השתלת שיער.זה לא יראה טבעי !
ג. יש סיכוי גדול שעשו לו צלקות באזור התורם והוא לא יוכל לעשות עוד השתלה .
לדעתי היה עדיף לו לעשות קרחת לגמרי ולהשלים עם המצב . זה לדעתי מה שהוא יעשה שנה אחרי ההשתלה .

4. מה שהכי עצוב כאן הוא שמי שמיחצן אותו בארץ ( בחור בשם שי רוקח ) בטוח שהוא הרופא הכי טוב בעולם כי הוא מאמין שכולם יכולים להגיע
לתוצאה מרשימה כמו שלו . אז לגבי העניין הזה :

הוא המיקרה הכי קל וקלאסי בעולם להשתלת שיער . נושק לגיל 40 , אזור התקרחות מאוד קטן ( נרווד 3) למרות שהוא שם בתמונות של לפני תמונות עם קרחת ( לפני הטיפול ) או תמונות של חודש אחרי ההשתלה ( שיש שוק לוס בקרקפת וזה נראה גרוע ) כדי להחמיר את מצב ההתקרחות שלו , הבעיה שלו בגדול היתה מאוד קטנה . תוסיפו לזה אזור תורם מעולה ושיער מאוד עבה וקבלתם תוצאה יחסית מרשימה. אבל למרות זאת , מי ששם לב ראה שהכיוון צמיחה של השיער המושתל הוא הפוך מהטבעי ולכן הוא מסתרק כלפי מטה והבלורית שלו צומחת לכל הכיוונים ו... שיש לו פלאגים באזור הנתרם מה שמבליט מאוד את השיער המושתל מול השיער הטבעי בעיקר שהוא לוקח את השיער אחורה . שהשיער מסורק קדימה קשה להבחין בבעיות.

יכול להיות שחלק מהאנשים ( בעיקר אלו עם אזור התקרחות קטן ) יהיו מבסוטים מסרקן , אבל אני בטוח שנרווד 4 ומעלה יאכלו אותה בגדול אצלו . מי שבכל זאת מחליט ללכת אליו שידרוש שסרקן לפחות יעשה אצלו חלק מהטיפול , כי יש כאלה שהוא אפילו לא אומר להם שלום .

לסיכום: יש הרבה רופאים טובים בעולם והם גובים כסף בהתאם ליכולת שלהם,למקצועיות שלהם ולתוצאה שהם מספקים . מי שמחפש קיצורי דרך במרפאות אווירה עלול ליפול בגדול .

הרופאים הטובים הם : ד"ר רחאל ( קנדה ) , ד"ר ביזנגה ( בלגיה ) , ד"ר פרודני ( בלגיה ) , ד"ר מארס ( קפריסין ) ,ד"ר ארדוגאן ( תורכיה ) והרופא הטוב בעולם לדעתי - ד"ר קול ( ארה"ב )
נ
כן, זה יעלה יותר כסף אבל תקבלו תמורה מלאה למחיר !

נערך לאחרונה על ידי חוקר זקיק בתאריך 13/08/2017, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בהמשך לכתבה בערוץ 2 על השתלת שיער בתורכיה ...
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

השתלה "מוצלחת" אצל סרקן=שקרן

קבצים מצורפים:
75.jpg
75.jpg [ 212.07 KiB | נצפה 1011 פעמים ]
חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הנה הפיציינת שעשו לו ביזיון בראש אצל סרקן שקרן

קבצים מצורפים:
50.jpg
50.jpg [ 69.01 KiB | נצפה 1010 פעמים ]
חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

והנה תירגמתי בשבילכם את הפוסט
שלום ,
אתה צודק !!! אני כבר מנוסה FUE מוצלח ניתוח השתלת שיער ממונע לפני 16 חודשים מיום 4 נובמבר 2014 ב ד"ר Serkan של Aengy המרפאה באיסטנבול.
אני רוצה לייעץ כל אחד כיצד מעוניינים לשחזר את השיער שלהם כדי למנוע ד"ר Serkan של Aengy הקליניקה ואת טכנאים חסרי ניסיון שלו כי הם לא מורשים לבצע ניתוח להשתלת שיער על ידי ISHRS (האגודה הבינלאומית של שיער השתלות ניתוח כירורגיה)
הם רוצים למשוך יותר חולים המספקים מחירים נמוכים ללא כל יכולת לבצע השתלת שיער טוב התוצאה ???
ניתוח השתלת שיער לא מוצלח שלי הוא תוצאה של אסון שבוצעו על ידי אותם טכנאים חסרי ניסיון ???
עדיין יש לי כאב ו numbs sintoms באזור הקדמי שלי לשמוע שם השיער שלי כבר מושתל! !!
אני מאמין שהשפעתי על העצבים!
המקרה שלי הוא רשלנות !!
במקרה שלי את השיער החילוץ התחיל להיות תגובה מלאה של anestezia ????
אני לא יכול להסביר את הכאב ......., !!! ד"ר Serkan לא היה לחדר הניתוח בכלל ????
עבור כל מי whish לדעת מידע נוסף אנא בדוק את ההיסטוריה פרופיל מנוסה שלי, אל תהססו לפנות אלי.
תתרחק מרפאה של ד"ר סרקאן של אנגי.
אני לא ממליץ על המרפאה שלו אפילו תמורת ניתוח בחינם! € € € €
אתה רוצה לעשות רק רווח מהיר (כסף) לא תוצאות ?????

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

כמו רבים גם אני צפיתי בתכנית /כתבה בערוץ 2 .מעריך את האינפורמציה שאתה מציג בפנינו .לא ברור לי כיצד אנשים אינטליגנטים נופלים בהחלטה כל כך משמעותית בחייהם .השתלה עושים אצל רופא לא אצל טכנאי .

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש: