נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

עמוד ראשי » דיון כללי » כללי

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: חוויות מהשתלת שיער hdc בקפריסין - מושתל "מנוסה"
 הודעה פורסם: 11/11/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

את האמת שאני הכי בנאדם שלא פעיל בפורומים וכדומה. לא לקחתי לעולם פרופורסיה או כל תרופה אחרת - הפריע לי בגיל 26 עשיתי השתלה, בגיל 30 בערך - בגיל 32 בערך עשיתי מיקרופיגמנציה - נראה אחלה אבל אין לי סבלנות לשעבוד הזה (הרי צריך כל שנה לחזק את ה"DARK" של זה) - ועכשיו החלטתי לשפר את המראה (גיל 35).

אספר קצת מהחוויות שלי - ואולי חלק מהמידע יעזור למישהו. החלטתי לפרט גם על נושאים כמו שלא בהכרח "קשורים" לתוצאה (הדירה וכדומה). דברים שבד"כ לא מספרים - אולי קצת "חופרים" אבל שוב את הזווית של שלבי ההשתלה, ומה לעשות אחרי וכו' יש בשפע.

הניתוח: השתלתי 3300 זקיקים (בארץ שילמתי על 4000 - זיכו אותי על 700 לפי מחיר לזקיק - תוך כמה ימים לחשבון בנק). איזור החלק הקידמי של הראש. די דומה לשאר ההשתלות שיש ל- HDC באתר (לא מעלה תמונות מטעמי פרטיות).

ייעוץ ותשלום:
ראשית הייתי אצל גינצבורג, ושלתיאל לקבל אמדן לגבי המצב שלי וגם כי הייתה קיימת איזו התלבטות לגבי ארץ VS חו"ל. לאחר מכן בייעוץ של HDC (ברמת גן). הייעוץ בארץ היה מעולה ונחמד שיש לך "בית" בישראל שאתה נוסע לניתוח בחו"ל - בלי שיטות מכירה אגרסיביות "תחזור לגיל 20" ובלי לייפות את המציאות בססמאות וכדומה (גם גינצבורג, ושלתיאלי מהבחינה הזו היו מקצועיים וריאליים).

המחירים יחסית תחרותיים (לא זול לשלם 30-40K - ואין אפשרות לתשלומים באשראי וכדומה) - אבל בארץ ניתוח בסדר גודל דומה, 3 ימים של ניתוח, כולל לינה, ועוד 10-20 דק' של מטפל מקצועי שחופף לך את השיער כל יום - כמה ימים אחרי - היה עולה לטעמי 100-120 אלף) - הכל נובע כנראה מהבדלים בשער המטבע (ארוחה במקדונלדס שם עם הגדלה ל"ענק" עלתה לי 20 ש"ח). החישוב די הגיוני כי FUE בארץ ליום-אחד עולה בערך 25-35K.

FUT צלקת
ראשית לצערי - עשיתי בארץ 2 השתלות סטריפ בשנות ה- 26-30 לחיי - תוצאה סבירה. אבל לצערי כי זה גיל שלא בהכרח אתה יודע עד לאן תקריח - בסטריפ תמיד יש סיכון שהצלקת תהיה גדולה למרות שבגלריה באתר של המנתח מראים בעיקר צלקות מינימליות - אבל מה קורה במידה ויש צלקת גדולה יותר (זה מה שקרה לי בהשתלה 2) - במילים אחרות::: תמיד נחמד לשמור את האופציה של ללכת עם קצוץ - ומי שהולך על FUT בעצם "שורף" את האופציה הזו (יותר מאוחר כן אפשר לתקן בשיטת FUE - אבל לא בכזו קלות תוותר על חלק מהאיזור התורם שגם ככה הרי הצטמצם מה- FUT!! ותשתיל 600-1000 זקיקים שיעלו 5-15K כדי לסדר צלקת שלרוב הרי אתה יכול להסתפר בצורה שלא יראו אותה - אז זה די "נגעת נסעת").

היום הראשון
טיסה קצרה. נוחתים. יש איסוף מהשדה, מגיעים לחדרים של HDC (הם ממש מול המרפאה במרחק כמה צעדים - אפשר פשוט לראות בגוגל סטריט-view). הדירה עצמה - אמרתי לשותף שלי לחדר בצחוק "תן לי דירה כזו בתל-אביב" - נקייה (לאורך השבוע מגיעה מנקה), נוחה, למרות שזה לא העיקר אבל אחלה. ליד המרפאה יש דראגסטור 24/7 (כולל מאפיה, גלידה, גבינות, אוכל ביתי, סלטים להרכבה ומה לא) סופר וכו'- המיקום נחמד - הכל זול. למי שאין בעייה עם אוכל כשר בעצם יכול לאכול כמו שהוא אכל בארץ (יש הכל). אפשר גם להזמין לחדר אוכל מהרשתות המוכרות (מקדולנלדס, KFC, האט וכו'). בלי קשר - חשוב כמובן להביא laptop (ומי שממש מגדיל ראש - גם כבל HDMI וככה אפשר לראות סדרות עם תרגום בטלויזיה)

======= הטיפול ============
היום השני - הניתוח
טיפה מתח, מגיע לייעוץ ראשוני אצל מאראס (הדוקטור) - מציירים לך את קו ההשתלה. מצלמים. לאחר מכן מגלחים לך את הראש. "אז" כל מי שעשה FUT מבין WTF איזה פס יש לי מאחורה (במקרה שלי 2 פסים, אחד גדול ומעיק).

הטיפול עצמו:
מתחיל - ראשית מסבירים לך את סדר הימים (אצלי לקחו ביום הראשון מאחורה, יום שני - צד קרקפת צד-שמאל וזקן צד שמאל - יום שלישי - קרקפת צד ימין - זקן ימין. הסדר-ימין/שמאל כמובן לא משנה כלום).

הקשה:
הזריקות - לא פשוטות בכלל, זו הרגשה לא נעימה - אחת הרופאות שם מזריקה ממש בצורה עדינה - אבל שוב זה מאוד תלוי ברגישות של כל אחד. בכל מקרה 3 ימים - זה בעצם 6 סטים (הרדמה של איזור תורם כפול 3, הרדמה של האיזור בו יושתל השיער כפול 3) - אם למישהו בא לעשות טבלת ייאוש :) זה הזמן. אפשר לקחת ואליום דרכם שטיפה טיפה ממסטל אותך למי שיותר בלחץ. כן חשוב לבוא עם קצת מוטיבציה ולא להשבר - להאמין במטרה לשמה הגעתם כי התוצאה שווה את זה (לקחת באיזי איך אומרים).

הטיפול עצמו
אחרי שהאיזור מורדם לא מרגישים בעצם כלום (במידה וכן - חשוב לציין ופשוט מזריקים לך עוד טיפה חומר הרדמה)
השלבים של להוציא זקיקים - מציקים בעיקר בקרקפת האחורית (מאוד לא נח לשכב על הבטן שהראש שלך בתוך חור כזה. כמו תנוחה של מסאג' שאתה על הבטן) - בקרקפת בצד (מעל האוזן) וזקן מבחינת התנוחה עצמה נוחה (על הצד) ואין את הבעייה הזו. בכללי פשוט לטעמי הקושי נובע מזה שסתם לשבת 6-7 על כסא בלי לזוז זה לא אידיאלי.

סוף יום א'
ביום הראשון - HDC משקיעים ממש בקו השיער הקידמי (זו הסיבה העיקרית שבחרתי בהם - הקו הקידמי לטעמי הכי קריטי וזה מה ששמים לב אליו) - זה לכאורה קצת מאכזב, שיום שלם אתה יושב על מיטת טיפולים ואז אתה במראה רואה פס יחסית דק מקדימה - אבל הרמת השקעה והצפיפות - WOW

לקראת סוף היום שואלים אותך מה תרצה לאכול ודואגים לך לצהריים (מקדונלדס במקרה שלי, ופיצה האט)
סוף הטיפול אתה הולך לחדר. יש קצת כאבים - המשככי כאבים אבל די מנטרלים את זה. פחות נח לישון בגלל התנוחה (צריך לישון בהגבהה) - אבל שוב לא בשמיים (יש כדורי שינה - אני מפחד מזה, אבל מי שרוצה שייקח). צריך לרסס ספריי מי-מלח כאלו שהם מביאים לך כל חצי שעה.

נפיחות -
אישית לא התנפחתי כמעט, אבל זה אישי (מטופל אחר שראיתי שם היה נראה כמו רוקי בלבואה אחרי הקרב עם דראגו). אם מקפידים לשים קרח ולעשות מסאג' למצח לא אמורה להיות נפיחות חריגה. בכל מקרה גם אם כן זה לא מעיד על כלום "אכפת" איך אומרים (אתה בחו"ל).

יום ב' וג' די חוזרים על עצמם (ביום ב' וג' מספיקים כבר יותר מבחינת שטח - כי בקו קידמי מושקע הרבה זמן להשתיל סינגל-שערה בודדת מקדימה - כנראה בגלל זה).

=== תחושה כללית ===
בימי הטיפול אחרי הצהריים ישבתי עם חבר בדראגסטור (יש שם בחוץ כסאות בר כאלו) - ביום החמישי (משמע אחרי שלושת ימי הטיפול) הלכתי לקניון (mall of cyprus ברמה של קניון איילון וכאלו) - במונית במרחק 10-15 דק' נסיעה, אתה בסדר לחלוטין, למעט המראה האסטטי שלך (כן בוהים בך טיפה חח). זהו בערך, לעומת FUT שאתה ממש מנוטרל "גמור" אחרי הניתוח פה הכל בסדר. כן כמובן הגוף שלך חווה חולשה כלשהי שנובעת מהניתוח עצמו (כמובן שגם ההמלצה לא לבצע מאמץ גופני כלשהו בימים שאחרי).

חשוב:: למי שעושה זקן:
יש לי עור עדין (אני מתגלח פעם ב...כי זה שורף לי), מאוד פחדתי מההשתלת זקן על הראש (WTF חח). הזריקות עצמן מציקות (כמו בכל שאר המק') - ההוצאה עצמה לא כואבת במיוחד. ההחלמה לא מורגשת. תוך כמה ימים הכל מחלים - אם שתגיעו לארץ תתגלחו אחרי 4 שבועות נגיד - כן תראו סימנים ממש ממש קטנים, אבל לאורך זמן כאילו לא היה כלום.

===== WELCOME TO ISRAEL =======
ראשית - יש כל מיני כתבות "יום אחרי הניתוח" אפשר לחזור לעבודה. ממש לא נכון. נשארתי בקפריסין שבוע, בחזרה לארץ במקרה שלי יש לי 2 פסים מאחורה (לאיזו עבודה אחזור?) - וזה גודל מאוד לאט (ברמה של להסתיר צלקת) - אז שוב עם/בלי FUT מאוד משפיע פה.

כמו כן אתה משתיל בערך כף יד של שיער ממש צפוף, לעומת האיזור מאחור אז כן רואים 2 צבעים עד שהשיער קצת גודל וזה מתאזן.

הגלדים עצמם
מהאיזור התורם. בטיסה לארץ כבר היה להם מראה ממש מינימלי / אפסי.

=== כללי ===

הצוות עצמו
ממש מקצועיים ואדיבים, מנומסים, משקיענים, ציון 10 מ- 10

== כמה חודשים אחרי ==
לפי התמונות שצילמתי במהלך הניתוח יצא מושלם. כרגע רוב השיער נשר (מבאס לגמרי), אבל עוד כמה חודשים הוא אמור לצמוח ועושה רושם לפחות לפי מה שראיתי בימי הניתוח שהתוצאה פשוט מושלמת. כן אולי בעתיד כדי לתת "פיניש" אצטרך אולי סבב נוסף לאיזור הפטריה (נוטה שלא) אבל נראה.

אם למישהו יש עוד שאלות אשמח לענות בשמחה.

נערך לאחרונה על ידי edison--123 בתאריך 12/11/2017, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: חוויות מהשתלת שיער hdc בקפריסין - מושתל "מנוסה"
 הודעה פורסם: 11/11/2017 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

כבר בהתחלה הפסקתי לקרוא, נשמע לי מאוד חשוד.
יש לי רושם טוב מ HDC, לא נראה לי שהם הירשמו תגובות פקטביות. אבל העבודה שלא אכפת לך מהפורום ונרשמת רק בשביל לשתף מעורר אצלי חשד גדול.

אדם עם מעט מאוד ידע לא היה פונה בכלל למשתילים בארץ ואתה מציג את זה כשיקול שהיה לך

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: חוויות מהשתלת שיער hdc בקפריסין - מושתל "מנוסה"
 הודעה פורסם: 12/11/2017 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

זה חתיכת חפרן מארץ החפרנים

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

עמוד ראשי » דיון כללי » כללי