שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 219 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  ×”ב×
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: ×©×œ×•× ×™×© לי ש×לות והייתי רוצה תשובות כנות ומניסיון תודה:P
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 12/08/2006 
משתמש חדש
משתמש חדש

×”×™ מה ×©×œ×•×ž×›× ×× ×™ מטפל בפרופציה וHNS COMPLEX(×גב מה ××ª× ××•×ž×¨×™× ×¢×œ ×”×חרונה?) ורציתי לש×ול ××•×ª×›× ×¢×œ:
RU58841
×נטי-×נדרוגן ×–×” נקשר ל×תרי הקליטה של ×”×”×•×¨×ž×•× ×™× ×¢×œ ×”×–×§×™×§×™× ×•×‘×›×š מונע ×ת היקשרות ×” DHT. משיכתו ל××ª×¨×™× ×לו חזקה פי כמה מז×ת של ההורמוני×, מה שהופך ×ותו ליעיל במיוחד, ולהבטחה גדולה מ×ד ×‘×ª×—×•× ×”×˜×™×¤×•×œ בהתקרחות. היעדר פוטנצי×ל כלכלי ×”×•× ×›× ×¨××” ×”×’×•×¨× ×œ×ž×™×¢×•×˜ ×”×ž×—×§×¨×™× ×©×‘×•×¦×¢×• עליו, וכל עוד ש×ין ×ž×—×§×¨×™× ×§×©×” לר×ות ×יך ×”×•× ×”×•×¤×š לזמין ונפוץ. בלתי ×פשרי כמעט להשיגו ×›×™×•× ×•×ž×™ שמצליח נפרד ממ×ות רבות של דולרי×. בחלק המ××ž×¨×™× ×•×”×ž×—×§×¨×™× ×™×©× ×• מחקר שבדק ×ת יעילותו על ×§×•×¤×™× ×•×”×ª×ž×•× ×•×ª ×©× ×ž×“×‘×¨×•×ª בעד עצמן.
מצורף לינק ל×תר של מעבדה שמשווקת ×ת החומר לפי הזמנה:
www.faitheaglepharm.com (הועתק ×ž×¤×•×¨×•× ×¢×œ ×¤×™×ª×•×—×™× ×—×“×©×™× ×‘×ª×¨×•×¤×•×ª שכרגע שמתי לב שההודעה נכתבה לקר×ת סוף 2004'....)מה ××ª× ××•×ž×¨×™× ×¢×œ התרופה? העניין ×”×•× ×©×œ× ×”×™×™×ª×™ ממש מתייחס לזה ברצינות ××ª× ×™×•×“×¢×™× ×›×™ יש המון תרופות בשוק ×•×“×‘×¨×™× ×œ× ×¨×¦×™× ×™×™× ×בל נתקלתי בעבודה שלי בבן ××“× ×©×¡×™×¤×¨ לי שחבר שלו ×”×™×” כמעט קרח ונסע לחו"ל וקנה ×©× ×ª×¨×•×¤×” שעלתה כמה מ×ות ×“×•×œ×¨×™× ×•×¦×ž×— לו שיער ברמות שקשה להבין וזה עורר סקרנות.×גב ב×תר ×©×¨×©×•× ×œ×ž×¢×œ×” ××™ ×פשר לקנות ×ת התרופה יותר ×¨×©×•× ×©× ×©×–×” נמכר עכשיו רק למעבדות למטרות ×ž×—×§×¨×™× ×•×—×™×¤×©×ª×™ בכל ×”×ינטרנט מידע על התרופה ×•×œ× ×ž×¦×תי יש ×œ×›× ×ž×” להוסיף לי?×גב עוד ש×לה ×× ×‘×ž×§×•× ×¤×¨×•×¤×¦×™×” ×קנה פרוקיור(פי 5 יותר חזק מפרופציה) ובית מרקחת יטחן לי ×ותו ויכין לי כדורי פרופציה קטני×(מה שיחסוך הרבה כסף על פרופציה עצמה) יש בזה בעייה? תודה ×שמח לתשובות מניסיון ומידע ×מין

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 16/08/2006 
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

×”×™×™ daimond09,
מצטער על התשובה המ×וחרת, הייתי די עסוק ל×חרונה.
למעשה ×’× ×× ×™ השתמשתי ב-HNS COMPLEX, מכ×ן מגיע ×”-MSM שמצויין בטיפול שלי בחתימה.
×× ×™ חושב שזה ×œ× ×¨×¢, 500 מ"×’ MSM, ובנוסף יש ×’× ×בץ, חומצות ×מינו (ל-ליזין, ל-פרולין) וכו'.
בכל ×ופן ממש ל×חרונה נגמר לי ו×× ×™ מתלבט ×× ×œ×§× ×•×ª שוב ×ת ×”-HNS COMPLEX ×ו ללכת
על תוסף MSM ×חר. ×בל לדעתי העיקר ×–×” צריכת ×”-MSM.

בקשר לש×לתך על ×”-RU58841, ×× ×™ מתכוון להכין מ×מר על החומר ×‘×™×ž×™× ×”×§×¨×•×‘×™× ×•×ולי עוד
השבוע, ו××– ×וכל לענות לך טוב יותר, ×בל בעיקרון מה שסיפרת ×”×•× × ×›×•×Ÿ ו×כן ××•×ž×¨×™× ×©×ž×“×•×‘×¨ על
טיפול ממש יעיל, וזה די מוזר שהתרופה ×”×–×ת פשוט ×œ× ×‘×©×•×§. ×× ×™ מבטיח לחזור ×לייך בקשר לזה.

לגבי ש×לתך על הפרו-קיור, ×תה כמובן צריך ×ž×¨×©× ×‘×©×‘×™×œ לקבל פרו-קיור, ×בל ×× ×™ בספק שבית
המרקחת יטחן בשבילך ×ת הפרו-קיור, וזה ×’× ×œ× × ×¨××” לי מומלץ. ×”× ××•×ž× × ×™×›×•×œ×™× ×œ×˜×—×•×Ÿ לך ×ת
הפרו-קיור, ×בל ×× ×™ ×œ× ×ž×›×™×¨ ×פשרות של הכנת כדורי 1 מ"×’ ×§×˜× ×™× ×ž×›×“×•×¨ 5 מ"×’. ×× ×™ עובד בבית
מרקחת ×•×ž×¢×•×œ× ×œ× ×©×ž×¢×ª×™ ש×פשר ב××ž×¦×¢×™× ×©×œ בית מרקחת להכין ×›×“×•×¨×™× ×ž×בקה. הרבה יותר
נוח העצה המקובלת בד"×› ×©×”×™× ×œ×§× ×•×ª חותך ×›×“×•×¨×™× (להשגה בכל בית מרקחת בכ-30 ש"×—) ולחתוך
×ת כדורי הפרוקיור ל-4 עד 5 ×—×œ×§×™× ×©×•×•×™× (יותר קל 4 ×—×œ×§×™× ×ž×שר 5) ו××– יש לך חתיכות פרוקיור
שכל ×חת ×ž×”× ×”×™× ×›×ž×• כדור פרופסיה קטן של 1 מ"×’ פלוס מינוס.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 17/08/2006 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

יובל מה המצב ××—×™?
השבוע הייתי בקופת חולי×(כללית) והלכתי לרופ×ת משפחה שלי..ביקשתי ממנה ×ž×¨×©× ×œ×¤×¨×•×¤×¡×™×” ×•×”×™× ×œ× ×™×“×¢×” מה ×–×” והתחלתי להסביר לה. ×”×™× ×”×ª×§×©×¨×” למנהל קופ"×— ש×ימת ×ת דבריי. ×”×™× ×—×™×¤×©×” במחשב ת'תרופה ×•×”×™× ×מרה בגלל שזה ×œ× × ×›×œ×œ בסל תרופות צריך לקנות ×ת ×–×” פרטי ובגלל ×–×” ×œ× ×¦×¨×™×š מרש×...×ותו התהליך קרה ×’× ×œ×’×‘×™×™ כדורי הפרוקיור..××– ×יך ×פשר להשיג ×ת הכדורי×? ועוד ×תה ×ור שצריך ×ž×¨×©× ×•×”×™× ×ומרת ×©×”×™× ×œ× ×™×•×“×¢×ª על ×–×” ××– מה בדיוק ×× ×™ עושה???

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 18/08/2006 
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

×הלן ×יש ×¢× ×ª×§×•×•×”,

למען ×”×מת ×–×” נר××” לי קצת מוזר שרופ×ת משפחה שבטח ×ž×‘×§×¨×™× ×צלה מ×ות ×—×•×œ×™× ×‘×—×•×“×©,
לכל הפחות, ×œ× ×™×”×™×” לה מושג מה ×–×” פרופסיה... ×בל בכל מקרה הכתובת היותר מת×ימה עבורך
×”×™× ×¨×•×¤× ×”×¢×•×¨ בקופ"×—, ×›×™ ×–×” יותר ×”×ª×—×•× ×©×œ×• ×•×”×•× ×מור לדעת מה ×–×” פרופסיה ובטח ×™×•×¦× ×œ×•
×œ×¨×©×•× ×”×¨×‘×” ×ž×¨×©×ž×™× ×œ×¤×¨×•×¤×¡×™×” וכו' (למשל ×’× ×œ× ×™×–×•×¨×ל).

×× ×× ×™ מבין נכון ×ת הסיפור שלך ××– לצערי הרופ×ת משפחה שלך ×œ× ×™×•×“×¢×ª ×ž×”×—×™×™× ×©×œ×”.. כל
מה שבסל התרופות ×–×” תרופות שהקופ"×— משתתפת בעלויות שלהן.. הקופ"×— ×œ× ×ž×©×ª×ª×¤×ª בעלות
של הפרופסיה, וזה מה ×©×”×™× ×‘×¢×¦× × ×™×¡×ª×” להגיד לך, ×בל ×–×” ×œ× ×ž×‘×˜×œ ×ת הצורך ×‘×ž×¨×©× ×¢×‘×•×¨
התרופה. (××œ× ×× ×ž×©×”×• השתנה ממש ×‘×™×ž×™× ×”××—×¨×•× ×™× ×•×œ× ×©×ž×¢×ª×™ על כך מה ×©×œ× ×”×’×™×•× ×™).

כמו ש×מרתי קוד×, עלייך לפנות ×œ×¨×•×¤× ×”×¢×•×¨ ×•×”×¤×¢× ×× ×™ בטוח ×©×ª×ž×¦× ×ž×™×©×”×• שמבין מה ×–×” ול×
יבלבל לך ×ת המוח על "×©×œ× ×¦×¨×™×š מרש×" וסל התרופות..

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 21/08/2006 
משתמש חדש
משתמש חדש

הי יובל
חקרתי ×‘× ×•×©× ×•×מרו לי שמסוכן לחתוך ×ת הכדור ×œ× ×œ×—×œ×§×™× ×©×•×•×™× ×›×™ ×× ×–×” ×™×•×¦× ×§×¦×ª יותר ×ו קצת פחות ×–×” מגביר ×ת התופעות לוו××™
ויש בתי מרקחת שהכינו מפרוקיור במטחנה ×›×“×•×¨×™× ×‘×œ 1 ×ž×™×œ×™×’×¨× ×”×™×” על ×–×” כתבה ×’× ×›×Ÿ והחברת התרופות של פרופציה ×”×™× ×’× ×©×œ פרוקיור ×•×”× ×¨×¦×• לתבוע ×ת בתי המרקחת על גרימת נזק כספי ועיוות תרופה ×ו שטויות בסגנון...
×גב ×שמח למידע חדש על RU ×›×™ המצב ×צלי בעייתי ×תה מבין ×× ×™ משתמש בפרופרציה וHNS COMLEX ומשקיע עד הגרוש ×”×חרון שלי בזה ורק ×”×™×•× ×‘×“×™×•×§ חזרתי מהעבודה וקצת עיסיתי ×ת הר×ש כדי לעשות לשיער מר××” יותר ×ž×œ× ×•×¤×ª××•× ×חרי ××™×–×” ×©×¢×ª×™×™× ×¨×יתי ××™×–×” 100 שערות שנשרו על החולצה חוץ מה×לה הרגילות ××– ×× ×™ דו××’ מה עוד שיש נשירה גנטית בכל המשפחה שלי ×•×’× ×× ×™ סובל מלחץ ××– ×× ×™ צריך טיפול חזק וטוב ×שמח ×× ×ª×¢×“×›× ×• ×ותי ×גב ×תר מעניין
http://www.myhairlossadvisor.com/hair-l ... html#part8
×שמח לשמוע תגובות עליו ו×× ×™×© ×©× ×ª×¨×•×¤×•×ª ממש טובות וכ×לה תודה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

ל-daimond09
×× ×”×”×‘×“×œ בין פרוסקר לפרופסיה בהקשר של תופעות הלוו××™ ×ינו עניין של
×©×ž×™×™× ×•×רץ ×× ×™ מ×מין ×©×œ× ×™×”×™×” הרבה הבדל בין ×”-1 מ"×’ ל-1.25 מ"×’.

בנוגע ל-RU ×–×” נחשב ×¤×¢× ×œ×”×‘×˜×—×” גדולה ,וכפי שציינת חוסר כד×ות כלכלית
×ו טירפוד של חברות התרופות הוביל להפסקת תהליך פיתוח התכשיר.
תוכל ×œ×™×§×¨×•× ×¢×•×“ קצת בלינק הב×....

http://www.bodybuildingforyou.com/artic ... e-tmr2.htm

והמחקר על RU ×©×‘×•×¦× ×‘-1997.

ציטוט:
Br J Dermatol. 1997 Nov;137(5):699-702.
A controlled study of the effects of RU58841, a non-steroidal antiandrogen, on human hair production by balding scalp grafts maintained on testosterone-conditioned nude mice. De Brouwer B, Tetelin C, Leroy T, Bonfils A, Van Neste D. (Skin Study Centre, Tournai, Belgium, France.)

"Human hair growth can be monitored for several months after the transplantation of scalp samples from men with androgen-dependent alopecia on to female nude mice. Hair production from balding sites has been shown to be inhibited in testosterone-conditioned nude mice. We used this recently reported model to study the effect of a new non-steroidal antiandrogen-RU58841-on human hair growth. Twenty productive scalp grafts from balding men were maintained for 8 months after grafting on to nude mice, and hair production was monitored monthly for 6 months. All mice were conditioned by the topical application of testosterone (testosterone propionate, 300 micrograms in 10 microL; 5 days/week) on the non-grafted flank. The scalp samples were divided equally according to the estimated hair production potential, which was based on the amount of hair present on the scalp samples before grafting. Each of the two equal groups of grafts was further allocated at random to be treated topically (5 days/week) with blinded solutions of either RU58841 1% in ethanol, or ethanol as a control. Twenty-eight active follicles appeared on the 10 control grafts. Among them only two follicles (7%) initiated a second hair cycle. However, the 10 RU58841-treated grafts bore a total of 29 active follicles, and eight of them (28%) showed a second cycle. The values for the linear hair growth rates (LHGR) were significantly (P < 0.04) higher in the RU58841-treated group. Recycling and increased LHGR indicate a positive action for RU58841 on human hair growth from balding samples grafted on to testosterone-conditioned nude mice, and encourage a clinical trial to evaluate its potential in the treatment of androgen-dependent alopecia."

×× ×™ מ×מין שהמ×מר של יובל יוסיף לנו עוד.

המעבדה שנתת לינק ×ליה (faith eagle) ×כן מספקת RU ב×ופן פרטי, לפי
מה ש×× ×™ יודע ×”× ×ž×•×›×¨×™× ×›×œ 10 ×’×¨× ×‘-30$.

לפני כמה ×—×•×“×©×™× × ×ª×§×œ×ª×™ בבחור בהייר סייט ,×”×•× ×˜×•×¢×Ÿ שניתן לירכוש RU
כקבוצה וע"מ שהתכשיר ×™×”×™×” יעיל עליו להיות "טרי" ויש לרכשו כל 3 חודשי×.
×× ×™ מנסה ל×מוד ×ת ×מינותו.

×גב ,השגתי ×ת ההור×ות ×”×›× ×” של ×”-RU ,שווה ×ולי ליבדוק במעבדה
ב×רץ ×”×× × ×™×ª×Ÿ ליצור ×ת התכשיר ×›×ן (למרות ש×× ×™ סקפטי).

נערך ל×חרונה על ידי עידו בת×ריך 21/08/2006, נערך ×¤×¢× ×חת בסך הכל.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: תודה על המידע
משתמש חדש
משתמש חדש

××– מה ×©×‘×¢×¦× ××•×ž×¨×™× ×©RU ×–×ת הבטחה ענקית והסיבות ×©×œ× ×™×¦× ×œ×©×•×§ הן תעלומה וכל מי שקנה ×ת ×–×” מרוצה עד סוף העול×.×צלי התי×בון התעורר כסיפרו לי על תרופת ×¤×œ× ×©×¢×•×œ×” כמה מ×ות ×“×•×œ×¨×™× ×•× ×§× ×ª×” בחו"ל ממישהו בעבודה וששוטטתי ב×ינטרנט קישרתי ×ת ×–×” ×ולי לRU.תר××” ×–×” מסקרן מ×וד.בטוח ש×ין בתרופה סיכון ברי×ותי רציני? ×–×” עדיין קצת מפחיד.ו×× ×™ מתחיל לשקול להצתרף לקבוצה ×”×–×ת ש×מרת ש×פשר לקנות RU דרכה.על כמה כסף ×נחנו ×‘×¢×¦× ×ž×“×‘×¨×™× ×œ×—×•×“×©? ××” ×גב נכנסתי ל×תר של המעבדה ור×יתי ×©×”× ×ž×•×›×¨×™× RU רק למעבדות לצורך ניסויי×.×ו ×©×œ× ×”×¦×œ×—×ª×™ לעשות ×ת ×–×” כמו שצריך....×שמח לתשובות ביי

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

RU בהחלט נחשב בעבר ו××£ ×”×™×•× ×œ×”×‘×˜×—×” גדולה מ×וד.
לפי מה ש××•×ž×¨×™× ×œ× ×§×™×™× ×ª×›×©×™×¨ טופיקלי המתקרב ליעילות ×”-RU.
×¢×¦× ×”×¤×¡×§×ª פיתוח התכשיר ×פוף מיסתורין.

קשה לי להגיד לך ×©×›×•×œ× "×ž×¨×•×¦×™× ×¢×“ ×”×’×’" ,×™×©× × ×ª×’×•×‘×•×ª טובות
×•×™×©× × ×’× ×œ×.

תוצ×ות טובות:

http://www.hairsite4.com/dc/dcboard.php ... &mode=full

http://www.hairsite4.com/dc/dcboard.php ... 6376&page=

תוצ×ות פחות טובות:

http://www.hairsite4.com/dc/dcboard.php ... 131&page=2

כמובן שהכל מלסמוך על מילה של ×× ×©×™× ×•×©×כן ×”× ×”×©×™×’×• ×ת
התכשיר ממקור ×מין.

נערך ל×חרונה על ידי עידו בת×ריך 21/08/2006, נערך 5 ×¤×¢×ž×™× ×‘×¡×š הכל.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

×× ×™ צריך לציין שיש די הרבה בעיות ×¢× ×”-RU, למשל, ×”×בקה צריכה להיות טרייה ×•×œ× ×™×•×ª×¨ מ-3
×—×•×“×©×™× ×ž×©×¢×ª ייצורה, ×§×•× ×™× ×›×ž×” ×’×¨×ž×™× ×בקה ו××– ×ž×•×”×œ×™× ×ותה ו×פשר למרוח ×ותה על הקרקפת
ובנוסף יש לה ריח חזק, קצת כמו ×“×’×™× ×œ×ž×™×˜×‘ הבנתי, ובנוסף הבנתי שהמעבדה כל ×¤×¢× ×ž×•×›×¨×ª
קילו מהחומר ×”×–×” ולכן ×—×™×™×‘×™× ×§× ×™×™×” קבוצתית ×›×™ כפי שעידו ×מר, כל 10 ×’×¨× ×¢×•×œ×” בסביבות 30$
ו-30 ×’×¨× ×ž×¡×¤×™×§×™× ×œ-3 חודשי×, וצריך ל×רגן קבוצה שמוצי××” ×לפי ×“×•×œ×¨×™× ×‘×™×—×“ על הרכישה
(סיפור של עשרות חברי×, שזה הרבה בלגן).
×•×—×™×™×‘×™× ×œ×©×ž×•×¨ על ×”-RU בקירור ×›×™ ×–×” יכול להתקלקל בקלות.

יכול להיות שמכ×ן נובעת הבעייתיות ו××™ הכד×יות הכלכלית שבייצור ×”-RU54881.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

כן נכון ,×”× ×” הבחור שעליו דיברתי ,ההודעה ×”×™× ×œ×¤× ×™ ×©× ×ª×™×™× :?
×בל שווה ליבדוק ×”×× ×”×•× ×¢×“×™×™×Ÿ מ×רגן קבוצה לקניית RU.

http://www.hairsite4.com/dc/dcboard.php ... show_topic
ציטוט:
FRESH is the answer. I just got a fresh batch of RU after first talking to faitheagle about my concerns of lack of freshness. This new batch is showing very good signs after just a few days. I was on an earlier batch and it was mediocre...weaker than I was used to. This new batch is kickass. It is like it is in high gear or something.

This is the only way to go...we need to get this stuff FRESH. That is the answer. But they will only make a kilo or more so we can not get small amounts made up fresh. If you want small amounts you will have to settle for the leftover from a previous large batch.

The only logical answer is that we all need to get on a system/program of ordering FRESH RU every 3 months. If we do it together we can each buy 20 - 30 grams and together it will be a kilo and we can keep doing this every 3 months and that way we will each always have fresh RU. This is the answer to our problems and we need to form a group of us to do this on a continual basis every 3 months. It will take maybe 40 or 50 of us.

I am very happy with this batch I just got because there are signs it is working. The last batch I had was giving iffy evidence it was working and I couldn't really say it was working for sure. This batch seems much more certain.

We need to get on a schedule of us all getting together and getting FRESH RU every 3 months. The only way we can get a kilo fresh every 3 months is to join forces.

FRESH RU is looking like the answer to me. I'm very excited by what is happening on my head right now.

My email address is: maneless@hotmail.com

×גב לפי מה שהבנתי ניתן לישמור על ×”-RU ×‘×ž×§×¤×™× ×¢"מ ×©×œ× ×™×ª×§×œ×§×œ.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

שלחתי מייל למעבדה ×¢× ×›×ž×” ש×לות ×× ×™×”×™×• מספיק ×× ×©×™× ×ולי
×פילו נוכל ל×רגן קבוצה לרכישת התכשיר.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

סבבה ×ž×—×›×™× ×œ×¤×¨×˜×™× ×‘×§×¨×•×‘ :thum_left:
×ולי ×’× ×ª×©×œ×— מייל ל-manless ×”×–×”?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
משתמש מתקד×
משתמש מתקד×
סמל ×ישי של המשתמש

מתי לדעתך נוכל לקנות ×ת התרופה ×”×–×ת ב×רץ... ו×יך ×–×” ×©×”×™× ×›×‘×¨ 10 ×©× ×™× ×§×™×™×™×ž×ª ו×ין לה מודעות?
×–×” נחשב לטיפול ×”×›×™ חזק להתקרחות היו×?
×× ×™ שו×ל ×›×™ ××ª× ×‘×˜×— כמוני × ×›× ×¡×™× ×›×•×œ ×™×•× ×œ×¤×•×¨×ž×™× ×•×ž×§×•×•×™× ×œ×ž×¦×•× ×”×•×“×•×¢×” שמספרת על כדור ×ו משחת פל××™×...
עד מתי???

ורולר סיכות! 1.5MM
מתפלל הרבה לקדוש ברוך הו×

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: ×©×œ×•× ×—×‘×¨×™×
משתמש חדש
משתמש חדש

×× ×™ כבר הייתי בהתלהבות של × ×רגן קבוצה כל ×חד ×™×‘×™× ×—×‘×¨×™× × ×¤×¨×¡× ×‘×¤×•×¨×•×ž×™× × ×’×™×™×¡ כסף פתרון לנשירה ××ª× ×™×•×“×¢×™×...ו××– עלו בי ש×לות-כמה זמן ×‘×¢×¦× ×–×” הטיפול? ×”×× ×”×©×™×¢×¨ ינשור שהטיפול יפסק?למה ×‘×¢×¦× ×–×” ×œ× ×ž×ושר ×× ×–×” ידוע כל כך הרבה זמן כחומר טוב?(×גב ×× ×™ ×’× ×©×œ×—×ª×™ ×ž×™×™×œ×™× ×œ×ž×¢×‘×“×” שפירסמתי ×•×”× ×œ× ×¢× ×• לש×לותי.....)ו××– חדשות רעות-התייעצתי בעבר ×¢× ×ž×¡×¤×¨ רופ××™× ×›×•×œ× ×”×–×”×™×¨×• ×ותי ×œ× ×œ×§×—×ª ולהשתמש בתרופות בלי ×ישור ×›×™ ×–×” סיכון ברי×ותי ×•×œ× ×œ×—×œ×§ פרוקיור למשל ×›×™ ×× ×”×—×ª×™×›×•×ª ×œ× ×™×”×™×• שווה הסיכוי לתופעות לוו××™ יגדל מ×וד ו×× ×™ הולך ×œ×¨×•×¤× ×¢×•×¨ שמפתח תרופות לחברת לייף בין היתר ×•×”×•× ×מר לי ×”×™×•× (בדיוק חזרתי מש×) שפרופציה ×”×™× ×”×¨×•×œ×¡ רויס ×חרי הכל עדיין ×•×”×•× ×œ× ×ž×›×™×¨ ×ת RU ×•×”×•× ×¢×•×§×‘ ×חרי השוק וההתפתחויות ו×נטי ×× ×“×¨×•×¨×’× ×™× ×× ×›×›×” ×¨×•×©×ž×™× ××– ×–×” ×™×›×•×œ×™× ×‘×¤×•×˜× ×¦×™×” ×œ×’×¨×•× ×œ×‘×¦×§×•×ª במוח ולבעיות פיריון בעתיד....×ותי ×™×”×™×” יותר קשה לשכנע להשתמש במשהו ×›×–×” ×ו במשהו בלי ×ישור למרות כמה ש×× ×™ רוצה לתת פוש לטיפול שלי בשיער שכ×מור ×× ×™ × ×œ×—× ×‘× ×©×™×¨×” גנטית ושבטח לחץ ומצב נפשי ×ž×—×–×§×™× ×ותה.×שמח לתגובות
ציטוט:

התקבלה תגובה חדשה להודעתך ×‘×¤×•×¨×•× ×‘×תר דוקטורס, ×תר הברי×ות לקהל הרחב.

להלן התגובה:

RE: ×©×œ×•× ×™×© לי ש×לה חשובה ×שמח על תשובה ×›× ×”

מחבר: ד"ר פנינה שמש
ת×ריך: 12.8.2006
שעה: 17:00
לש×לתך, פרופציה ×”×™× ×ª×¨×•×¤×ª ×ž×¨×©× ×”×ž×™×•×¦×¨×ª על חברה מסויימת המוגנת על ידי פטנט. ×ין חברה נוספת המייצרת כעת תרופה זו. בעתיד כשהפטנט ×™×¦× ×ž×ª×•×§×£, ייתכן ויהיו חברות נוספות שייצרו ×ת התרופה ו××– ×”×™× ×ולי תהיה יותר זולה.
×× ×™ ×œ× ×ž×¦×™×¢×” לרכוש ×ת התרופה ב×ופן פירטי.
לגבי החומר RU, ×”×•× ×נטי ×נדרוגן ×©× ×ž×¦× ×™×¢×™×œ ×‘×™× ×ª×™×™× ×¨×§ בנסיונות על חיות ועדיין יש לחכות לפיתוח של תרופה המת×ימה לבני ××“× ×•×’× ×œ× ×ž×–×™×§×”. שוב, ×œ× ×ž×¦×™×¢×” לנסות תרופה ב×ופן פירטי, מדובר בברי××•×ª×›× ×ª×©×ž×©×• רק בתרופות המומלצות ונרשמות על ידי רופ×.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

××ž× × ×ž×—×§×¨ שבוצע על ××•×’×¨×™× ,×ך הורה על כך ש×ין תופעות לוו××™ בשימוש
ב-RU

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/quer ... &DB=pubmed

ציטוט:
Nova Biosciences, Norrie Point Research Station, Staatsburg, New York 12553, USA.

The biological activity of a series of nonsteroidal, pure androgen receptor inhibitors was compared using the Syrian hamster ear skin sebaceous gland model. RU 58841, RU 56187, RU 38882 and cyproterone acetate were applied topically for 4 weeks on the ventral ear pinna of sexually mature male Syrian hamsters. Their order of efficacy was as follows: RU 58841 > RU 56187 > RU 38882 > cyproterone acetate. Maximal reduction of 60% in the size of the sebaceous glands was observed in hamsters treated with RU 58841 at a dose of 10 micrograms per day. This degree of inhibition occurred without any systemic side effects as shown by the absence of inhibition on the contralateral untreated ear pinna. Longer treatment did not produce greater inhibition since extending the treatment period from 4 weeks to 12 weeks showed similar data. The effect of RU 58841 was reversible since the inhibited sebaceous glands returned to normal size within 4 weeks after the cessation of the topical applications. The potent localized inhibition of sebaceous glands by RU 58841 demonstrates the excellent potential of this compound as a topical drug for the treatment of acne and other androgen-mediated disorders

ציטוט:
מתי לדעתך נוכל לקנות ×ת התרופה ×”×–×ת ב×רץ... ו×יך ×–×” ×©×”×™× ×›×‘×¨ 10 ×©× ×™× ×§×™×™×™×ž×ª ו×ין לה מודעות?
×–×” נחשב לטיפול ×”×›×™ חזק להתקרחות היו×?

ל×בי,
התוצ×ות הקליניות על בע"×— של ×” RU הורו על עליונות על הפיינסטרייד.
בנוגע ל××—×¨×™× ×“×•×˜×¡×˜×¨×™×™×“/מינוקסידיל ×ין לי מושג ×”×× ×”-RU עולה עליה×.
לעניות דעתי ×”-RU ×œ× ×™×ž×›×¨ ×œ×¢×•×œ× ×‘×¦×•×¨×” מסחרית ,×ולי בגלל חוסר כד×ות כלכלית
ו×ולי בגלל טירפוד חברות התרופות-כסף מלוכלך מתחת לשולחן.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 219 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  ×”ב×

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×•×ורח ×חד

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן