»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: Re: תמונות שלי + בקשת עזרה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 01/03/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

עדכון :
הורדתי מהכמות לתקופה די ארוכה , הנשירה המשיכה והמשיכה וחשבתי שהתופעות לוואי חמורות מדי כדי לסבול אותם ועדיף להמשיך להשאר על חצי כדור
לתקופה מסויימת לקחתי כדור יום כן יום לא והבנתי שעדיף חצי כל יום מאשר יום כל יום לא ..
בעיקרון מה שהשגתי הוא ככה : ב3 חודשיים הלך לי בערך כל השיפור שהשגתי בחצי שנה , המפרצים שלי התעמקו טיפה

העלתי בחזרה כמעט את כל הכמות של הפרופסיה וכרגע רק הנשירה עצרה אבל נעשה נזק שמבחינתי הוא חמור כי צד אחד במפרץ שלי גדל ונעשה עוד דליל יותר
בעיקרון הגעתי למסקנה שאם רציתי לרדת מכדור שלם של פרופסיה,
הייתי צריך להחליף את זה בטיפול אחר (שהזמנתי פשוט עדיין לא הגיע) והיה עדיף להוריד בכמות הפרופסיה בשילוב עם חיזוק של טיפול אחר (מינוקסי יותר חזק או ספירו או משהו)

כרגע מחכה שיגיע מינוקסי 10% וספירו כדי שאחרי שהמצב שגרמתי לו עם הורדת הכמות של הפרופסיה (באמת שלא חשבתי שחצי כדור ישפיע כ"כ הרבה עליי , מסתבר שהוא השפיע מאוד)
ואז אני יוכל לנסות להוריד בהדרגה איטית את כמות הפרופסיה (כי עם חצי כדור יחסית התופעות לוואי היו לא משמעותיות) .

בעיקרון אני בדיכאון עמוק כרגע כי עברתי ממצב מאוד אידאלי של מפרצים שהיו כבר מלאים יחסית ושיער שמבחינתי הגיע למצב של דלילות מאוד נמוכה , למצב חמור ואני פשוט לא יודע אם זה יחזור אי פעם למה שזה היה :(..

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 01/03/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני לא בטוח אם אני צודק בקשר לזה אבל הרוקחת שמוכרת לי את הפרופסיה המליצה לי לא לחתוח את הכדורים (לא הסבירה למה רק אמרה שזה יצר בעיות אצל אנשים אחרים) יכול להיות שהמעטפת של הכדור חשובה בשביל להגן עליו בקיבה והוא פשוט נהרס לך בבטן? הרופא שלי המליץ לי פשוט לאכול פעם ביומים או שלוש .

חודש 7 2013 גיל 24 :עקב כאבי אשכים שלא בטוח שבאו מפרופסיה+חשש כללי עברתי לRU + מינוסידיל 15% (15% סתם כי לא מתפשר על פחות ממושלם והחלטתי לראות מה קורה)

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 01/07/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

המצב בתחת ואני מתחיל להשבר טיפה
בגלל תופעות לוואי הורדתי מהכמות של הפרופסיה כבר לפני כמעט שנה לחצי כדור או 3/4 כדור ליום ומאז אני לא מצליח לעצור את ההתדרדרות בשום צורה
התחלתי לשלב מינוקסי 10% עם המינוקסי 5% במחשבה שאולי הוא יעזור להחזיר את מה שהלך אבל מאז שהתחלתי עם ה10% אני רק ממשיך לראות החמרה חמורה (ואני כבר 3 חודשיים על ה10% )
אינלי מושג מה יכול לעצור את כל ההתדרדרות הזאת אבל החלק הקדמי של השיער שלי מתחיל להיות דליל מאוד בנוסף למפרצים שמתעמקים ואני פשוט נכנס לדיכאון רציני כי למרות שאני מנסה למנוע את זה שום דבר לא עוזר ובטח שלא נראה כאילו אני יכול לחזור לתקופה הטובה שלי בקצב הזה...

תמונה

Uploaded with ImageShack.us

תמונה

Uploaded with ImageShack.us

אגב 2 התמונות עם פלאש כבד

בקיצור דיכאון מטורף ואני פשוט לא יודע מה לעשות , קראתי שיש מצב שהמעבר המהיר מפעם אחת ביום 5% מינוקסי לפעם 10% בבוקר ו5% בלילה אולי גורם תבעיה
ובהתחלה חשבתי שאולי זה הנשירה לפני הצמיחה אבל כבר 3 חודשיים ושום דבר לא משתפר ורק נעשה גרוע , אני מיואש.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 04/07/2013 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

מה שאני מציע לך הוא לעבוד באופן אוטומטי, בלי לבדוק כל הזמן מה מצב השיער. תמשיך עם הטיפול ורק עוד שנה תבדוק את המצב.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 31/08/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני מבין את מה שאתה אומר אבל זה לא משנה את העובדה שהתחלתי לקחת מינוקסי 10% פעם אחת ביום בנוסף כדי לצמצם את הנזק שקרה בגלל ההורדה בכמות של הפרופסיה
אבל מאז שהתחלתי עם ה10% (וזה כבר 4+ חודשיים) כל מה שאני רואה זה החמרה חריפה עד למצב שבצד ימין של הראש יש לי אשכרה BALD SPOT מטורף כבר משהו שרק מחמיר .

לכן השאלה היא להפסיק עם ה10% ולהחליף לפעמיים ביום 5% במקום פעם אחת 5% ופעם אחת 10% ? כי זה פשוט נורא וזה לא נותן שום סימנים של לחזור אפילו לאיך שהמצב היה לפני ה10% שלא נדבר על לשפר את מה שנגרם עקב ההורדה בכמות של הפרופסיה..
בבקשה מי שמבין שיענה כי אני במצב נואש עכשיו בקטע מטורף יש לי אשכרה חלק בשיער שממש מתרוקן

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 10/09/2013 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

לא ניתן להגיע למסקנה בתוך מספר שבועות. אני חושב שתמשיך בטיפול הנוכחי ואל תשחק עם החלפת טיפול לעיתים קרובות. נסה להתמיד, אל תבדוק מדי יום את המצב ובעוד שישה חודשים, תנסה להסיק מסקנות.

ישנן תקופות בהן השיער נושר יותר מהממוצע, יתכן שהנשירה הנוכחית נגרמת כתוצאה מהעלאת המינון של המינוקסי ועוד ועוד סיבות.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 11/09/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

משה כתב:
לא ניתן להגיע למסקנה בתוך מספר שבועות. אני חושב שתמשיך בטיפול הנוכחי ואל תשחק עם החלפת טיפול לעיתים קרובות. נסה להתמיד, אל תבדוק מדי יום את המצב ובעוד שישה חודשים, תנסה להסיק מסקנות.

ישנן תקופות בהן השיער נושר יותר מהממוצע, יתכן שהנשירה הנוכחית נגרמת כתוצאה מהעלאת המינון של המינוקסי ועוד ועוד סיבות.

בבקשה תקרא ותראה שכתבתי שאני על המינוקסי 10% בסביבות 5 חודשיים כבר ולא חודש או זמן קצר , והמינוקסי 10% היה אמור להיות כדי לשפר את ההחמרה שנגרמה בעקבות הירידה בכמות הפרופסיה ומה שקרה במהלך 5 החודשיים האחרונים הוא פשוט החמרה חמורה של המצב , אני ממש ממש מיואש !! , אני רואה את השיער שלי הולך ונעשה דליל בצורה מטורפת , התקופה שלקחתי כדור פרופסיה + 5% מינוקסי פעם ביום הייתה תקופה שהייתה כ"כ טובה לשיער שלי שאני לא מאמין שאני יכול לחזור למצב הזה יותר לעולם .. (וזה היה סה"כ לפני 10 חודשיים +-) , אם למישהו יש עצה שבבקשה יתן אותה כי אני במצב על הפנים כרגע!.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש: