»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: אין לי תיעוד בתמונות אבל אני בהחלט חושב שיש לי סיפור הצלחה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 20/12/2013 
משתמש באימונים
משתמש באימונים
סמל אישי של המשתמש

אז נרשמתי לאתר הזה לפניי כ3 שנים והתחלתי להקריח בגיל 18 איי שם בחודש יולי של 2009, זה היה תהליך נוראי שהוא רק הגיע כי זה תקף אותי בבאת אחת ולא סתם אלא בצורה הכי אגרסיבית שיש עם מלא נשירה שעד אז לא הייתה לי ועם מפרצים שהחלו להיווצר ביגל 17 ובגיל 18 היו במצב גרוע ביותר, אז הרגשתי שאני חייב להלחם על השיער שלי גם אם זה יהיה גרוע, והתחלתי להשתמש במינוקסי 5 וזה לא ממש הלך חלק ואז הוספתי פרופסיה מה שנתן פוש לטיפול ואחריי 4 שנים של טיפולים אני גאה לומר שאני מצליח לעצור את תהליך ההתקרחות או לכל הפחות להאט אותו בצורה איטית מאוד, מאז התחלת הטיפול הוספתי למלחמה כלים חזקים כמו דוטס ומינוקסי 15+חומצה אזלאית והכל כדיי לתת מכה לDHT וזה עובד, והנשירה הגדולה שהיתה לי התמעטה ותאמינו לי שאם זה עובד לי זה יעבוד לכל אחד, יש לי גנטיקה כפולה להתקרחות, גם מאמא וגם מאבא שלי זה לא שאני נולדתי עם חוסר גנים של התקרחות, להפך גנטית אני מועד להתקרח ובכל זאת 4 שנים שזה לא הרבה במונחים של נצח או של מלחמה בהתקרחות, אבל 4 שנים אני שומר על השיער שלי בזמן שיש אנשים שמראש מוותרים ועושים גלח או אנשים שמתחילים להלחם ומוותרים, אל תוותרו על השיער שלכם, בסופו של דבר זה חלק מכם ואם תוותרו אף אחד חוץ מהשתלות שיער יקרות מחו"ל לא יוכל להחזיר לכם את השיער.

בהזדמנות אני אעלה לפה תמונות שלי לצערי אין לי תמונות של הלפניי כי הם נמחקו לי בגלל שתיקנו לי את המחשב ובגלל שהפלאפון הישר שלי אבד.
שיהיה לכל מי שקורא את זה בהצלחה :)

החל מה28/12/2011 מינוקדיסיל 15% פעמיים ביום באזור המפרצים ומינוקסידיל 5% פעמיים ביום באזור הקודקוד ובחלקים מהראש שנראים לי לנכון.
3 פעמים בשבוע חפיפה בלבד עם שמפו נגד נשירת שיער שמכיל שמן של דקל ננסי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: אין לי תיעוד בתמונות אבל אני בהחלט חושב שיש לי סיפור הצל
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/12/2013 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

כל הכבוד, כיף לקרוא שיש אנשים שהטיפולים ממש עוזרים להם.

אני כבר לא משתמש במינוקסי כי זה עושה לי הפרעות בלב אבל התחלתי להשתמש בפרופסיה כעת ואני מקווה שזה יעזור. השתמשתי בדוטס לפני 6 שנים בערך והוא היה בהחלט טוב. ומאז לא השתמשתי שוב בטבליות אלא במינוקסידיל בלבד למשך כמה חודשים כל פעם, סה"כ השיער שלי נראה יחסית מלא אבל יש בהחלט יותר דלילות ויותר מפרצים לאורך השנים ולכן בסוף הגעתי להחלטה להשתמש בפרופסיה למרות כל הסיפורים על תופעות הלוואי בתחום המיני..

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 25/12/2013 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

אני ממש לא מבין אתכם, כדורים עבורי זה הגבול האדום. למה לא לנסות שימוש ב CB או RU ולהסתכן בסירוס כימי ?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 17/04/2014 
משתמש באימונים
משתמש באימונים
סמל אישי של המשתמש

RoMe2 כתב:
אני ממש לא מבין אתכם, כדורים עבורי זה הגבול האדום. למה לא לנסות שימוש ב CB או RU ולהסתכן בסירוס כימי ?
אני מבין אותך ואת החשש שלך מכדורים, ואני לא מנסה למכור לאף אחד תרופות, אני אישית לא מבין איך משיגים RU ואיך הופכים את זה לשימוש לגיטימי ולכן בכל הקשור למלחמה בDHT אני מעדיף דוטס, שאגב לא מונע ממני להגיע לזקפה מלאה!

ד"א מאז שהפסקתי לשתות נסטי שזה כנראה מרוב קפאין גרם לי לבעיות, גם הדפיקות לב שהרגשתי הסתיימו וככל הנראה לא היו מהמינוקסידיל, ככה שגם איזנתי את עצמי בתזונה שלי, והיום אני מרגיש בריא יותר וגם עם פחות נשירה ברמה חמורה, פעם מלא שיער היה נושא לי כל שנייה לפניי שהתחלתי ליטול פרופסיה ולהשתמש במינוקסידיל.

בקיצור חבר'ה המלחמה נגד ההתקרחות זאת מלחמה וכמו בכל מלחמה צריך להשתמש בכל דבר שאתם מוצאים לנכון.
בהצלחה לכל אחד שקורא את זה, בתור בן למשפחה של מתקרחים אני מרגיש צורך לעזור למי שמקריח, למי שיש לו סיפורים כמוני על זה שהוא החל להקריח בגיל 18.

כי להקריח בגיל 18 זה לא כיף וממש אבל ממש לא טבעי מבחינתי, בגיל 40 אולי אני אוריד הילוך אחריי שיהיה לי משפחה וילדים, אבל כרגע למה לי?
שיער זה חלק ממני ואני לא מעוניין לתת לו לברוח כל כך בקלות.

החל מה28/12/2011 מינוקדיסיל 15% פעמיים ביום באזור המפרצים ומינוקסידיל 5% פעמיים ביום באזור הקודקוד ובחלקים מהראש שנראים לי לנכון.
3 פעמים בשבוע חפיפה בלבד עם שמפו נגד נשירת שיער שמכיל שמן של דקל ננסי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 08/09/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי, כבר 2017, יש מצב לקבל עידכונים ממך?
פרופסיה?
מינוקסי?
נשירה/צמיחה?
תופעות לוואי?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 5 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה