שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: ×ין לי תיעוד בתמונות ×בל ×× ×™ בהחלט חושב שיש לי סיפור הצלחה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 20/12/2013 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×
סמל ×ישי של המשתמש

××– נרשמתי ל×תר ×”×–×” לפניי ×›3 ×©× ×™× ×•×”×ª×—×œ×ª×™ להקריח בגיל 18 ××™×™ ×©× ×‘×—×•×“×© יולי של 2009, ×–×” ×”×™×” תהליך נור××™ ×©×”×•× ×¨×§ ×”×’×™×¢ ×›×™ ×–×” תקף ×ותי בב×ת ×חת ×•×œ× ×¡×ª× ××œ× ×‘×¦×•×¨×” ×”×›×™ ×גרסיבית שיש ×¢× ×ž×œ× × ×©×™×¨×” שעד ××– ×œ× ×”×™×™×ª×” לי ×•×¢× ×ž×¤×¨×¦×™× ×©×”×—×œ×• להיווצר ביגל 17 ובגיל 18 היו במצב גרוע ביותר, ××– הרגשתי ש×× ×™ חייב ×œ×”×œ×—× ×¢×œ השיער שלי ×’× ×× ×–×” ×™×”×™×” גרוע, והתחלתי להשתמש במינוקסי 5 וזה ×œ× ×ž×ž×© הלך חלק ו××– הוספתי פרופסיה מה שנתן פוש לטיפול ו×חריי 4 ×©× ×™× ×©×œ ×˜×™×¤×•×œ×™× ×× ×™ ×’××” לומר ש×× ×™ מצליח לעצור ×ת תהליך ההתקרחות ×ו לכל הפחות לה×ט ×ותו בצורה ×יטית מ×וד, מ××– התחלת הטיפול הוספתי למלחמה ×›×œ×™× ×—×–×§×™× ×›×ž×• דוטס ומינוקסי 15+חומצה ×זל×ית והכל כדיי לתת מכה לDHT וזה עובד, והנשירה הגדולה שהיתה לי התמעטה ות×מינו לי ש×× ×–×” עובד לי ×–×” יעבוד לכל ×חד, יש לי גנטיקה כפולה להתקרחות, ×’× ×ž××ž× ×•×’× ×ž××‘× ×©×œ×™ ×–×” ×œ× ×©×× ×™ נולדתי ×¢× ×—×•×¡×¨ ×’× ×™× ×©×œ התקרחות, להפך גנטית ×× ×™ מועד להתקרח ובכל ×–×ת 4 ×©× ×™× ×©×–×” ×œ× ×”×¨×‘×” ×‘×ž×•× ×—×™× ×©×œ נצח ×ו של מלחמה בהתקרחות, ×בל 4 ×©× ×™× ×× ×™ שומר על השיער שלי בזמן שיש ×× ×©×™× ×©×ž×¨×ש ×ž×•×•×ª×¨×™× ×•×¢×•×©×™× ×’×œ×— ×ו ×× ×©×™× ×©×ž×ª×—×™×œ×™× ×œ×”×œ×—× ×•×ž×•×•×ª×¨×™×, ×ל תוותרו על השיער שלכ×, בסופו של דבר ×–×” חלק ×ž×›× ×•×× ×ª×•×•×ª×¨×• ××£ ×חד חוץ מהשתלות שיער יקרות מחו"ל ×œ× ×™×•×›×œ להחזיר ×œ×›× ×ת השיער.

בהזדמנות ×× ×™ ×עלה לפה תמונות שלי לצערי ×ין לי תמונות של הלפניי ×›×™ ×”× × ×ž×—×§×• לי בגלל שתיקנו לי ×ת המחשב ובגלל שהפל×פון הישר שלי ×בד.
שיהיה לכל מי ×©×§×•×¨× ×ת ×–×” בהצלחה :)

החל מה28/12/2011 מינוקדיסיל 15% ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× ×‘×זור ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×•×ž×™× ×•×§×¡×™×“×™×œ 5% ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× ×‘×זור הקודקוד ×•×‘×—×œ×§×™× ×ž×”×¨×ש שנר××™× ×œ×™ לנכון.
3 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢ חפיפה בלבד ×¢× ×©×ž×¤×• נגד נשירת שיער שמכיל שמן של דקל ננסי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: ×ין לי תיעוד בתמונות ×בל ×× ×™ בהחלט חושב שיש לי סיפור הצל
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/12/2013 
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

כל הכבוד, ×›×™×£ ×œ×§×¨×•× ×©×™×© ×× ×©×™× ×©×”×˜×™×¤×•×œ×™× ×ž×ž×© ×¢×•×–×¨×™× ×œ×”×.

×× ×™ כבר ×œ× ×ž×©×ª×ž×© במינוקסי ×›×™ ×–×” עושה לי הפרעות בלב ×בל התחלתי להשתמש בפרופסיה כעת ו×× ×™ מקווה שזה יעזור. השתמשתי בדוטס לפני 6 ×©× ×™× ×‘×¢×¨×š ×•×”×•× ×”×™×” בהחלט טוב. ומ××– ×œ× ×”×©×ª×ž×©×ª×™ שוב בטבליות ××œ× ×‘×ž×™× ×•×§×¡×™×“×™×œ בלבד למשך כמה ×—×•×“×©×™× ×›×œ פע×, סה"×› השיער שלי נר××” יחסית ×ž×œ× ×בל יש בהחלט יותר דלילות ויותר ×ž×¤×¨×¦×™× ×œ×ורך ×”×©× ×™× ×•×œ×›×Ÿ בסוף הגעתי להחלטה להשתמש בפרופסיה למרות כל ×”×¡×™×¤×•×¨×™× ×¢×œ תופעות הלוו××™ ×‘×ª×—×•× ×”×ž×™× ×™..

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 25/12/2013 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

×× ×™ ממש ×œ× ×ž×‘×™×Ÿ ×תכ×, ×›×“×•×¨×™× ×¢×‘×•×¨×™ ×–×” הגבול ×”×דו×. למה ×œ× ×œ× ×¡×•×ª שימוש ב CB ×ו RU ולהסתכן בסירוס כימי ?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 17/04/2014 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×
סמל ×ישי של המשתמש

RoMe2 כתב:
×× ×™ ממש ×œ× ×ž×‘×™×Ÿ ×תכ×, ×›×“×•×¨×™× ×¢×‘×•×¨×™ ×–×” הגבול ×”×דו×. למה ×œ× ×œ× ×¡×•×ª שימוש ב CB ×ו RU ולהסתכן בסירוס כימי ?
×× ×™ מבין ×ותך ו×ת החשש שלך מכדורי×, ו×× ×™ ×œ× ×ž× ×¡×” למכור ל××£ ×חד תרופות, ×× ×™ ×ישית ×œ× ×ž×‘×™×Ÿ ×יך ×ž×©×™×’×™× RU ו×יך ×”×•×¤×›×™× ×ת ×–×” לשימוש לגיטימי ולכן בכל הקשור למלחמה בDHT ×× ×™ מעדיף דוטס, ש×גב ×œ× ×ž×•× ×¢ ממני להגיע לזקפה מל××”!

ד"× ×ž××– שהפסקתי לשתות נסטי שזה כנר××” מרוב קפ×ין ×’×¨× ×œ×™ לבעיות, ×’× ×”×“×¤×™×§×•×ª לב שהרגשתי הסתיימו וככל הנר××” ×œ× ×”×™×• מהמינוקסידיל, ×›×›×” ×©×’× ×יזנתי ×ת עצמי בתזונה שלי, ×•×”×™×•× ×× ×™ מרגיש ×‘×¨×™× ×™×•×ª×¨ ×•×’× ×¢× ×¤×—×•×ª נשירה ברמה חמורה, ×¤×¢× ×ž×œ× ×©×™×¢×¨ ×”×™×” × ×•×©× ×œ×™ כל שנייה לפניי שהתחלתי ליטול פרופסיה ולהשתמש במינוקסידיל.

בקיצור חבר'×” המלחמה נגד ההתקרחות ×–×ת מלחמה וכמו בכל מלחמה צריך להשתמש בכל דבר ש××ª× ×ž×•×¦××™× ×œ× ×›×•×Ÿ.
בהצלחה לכל ×חד ×©×§×•×¨× ×ת ×–×”, בתור בן למשפחה של ×ž×ª×§×¨×—×™× ×× ×™ מרגיש צורך לעזור למי שמקריח, למי שיש לו ×¡×™×¤×•×¨×™× ×›×ž×•× ×™ על ×–×” ×©×”×•× ×”×—×œ להקריח בגיל 18.

×›×™ להקריח בגיל 18 ×–×” ×œ× ×›×™×£ וממש ×בל ממש ×œ× ×˜×‘×¢×™ מבחינתי, בגיל 40 ×ולי ×× ×™ ×וריד הילוך ×חריי שיהיה לי משפחה וילדי×, ×בל כרגע למה לי?
שיער ×–×” חלק ממני ו×× ×™ ×œ× ×ž×¢×•× ×™×™×Ÿ לתת לו לברוח כל כך בקלות.

החל מה28/12/2011 מינוקדיסיל 15% ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× ×‘×זור ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×•×ž×™× ×•×§×¡×™×“×™×œ 5% ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× ×‘×זור הקודקוד ×•×‘×—×œ×§×™× ×ž×”×¨×ש שנר××™× ×œ×™ לנכון.
3 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢ חפיפה בלבד ×¢× ×©×ž×¤×• נגד נשירת שיער שמכיל שמן של דקל ננסי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 08/09/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

×”×™×™, כבר 2017, יש מצב לקבל ×¢×™×“×›×•× ×™× ×ž×ž×š?
פרופסיה?
מינוקסי?
נשירה/צמיחה?
תופעות לוו××™?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 5 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×•×ורח ×חד

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן