»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 9 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: שאלות נפוצות
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 27/04/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

איך אפשר לבדוק מצבם של השורשים בקרקפת שלי?

את מצב השורשים בקרקפת ניתן לזהות ע״י בדיקה מקרוסקופית שבודקת את זקיק השערה בתוך הדרמיס. בבדיקה זו מאפשרת לאבחן באיזה שלב זקיק השערה נמצא, האם ישנן מחלות קרקפת.
בבדיקה זאת לא ניתן לאתר את הגורם הפנימי להתקרחות אותה ניתן לאתר ע"י סריקת מערכות בטכנולוגיה מתקדמת בדומה לMRI

גורמים שהם פנימיים לנשירת שיער והתקרחות, איך אפשר לאתר אותם?
הגורמים המשפיעים על השיער הם רבים כגון: אנמיה, בעיות ספיגה במעי, חוסר איזון בלוטת התריס, חסרים כמו: חומצות אמינו, ברזל, ויטמינים מינרלים.
חוסר איזון הורמונלי, מתח נפשי, חוסר זרימת דם בגוף, בעיות במערכת החיסונית, בעיות בכלי הדם, נטילת תרופות וכו.
ניתן לאתרם באמצעות סריקה בטכנולוגיה מתקדמת על כל מערכות הגוף בהצלבה עם בדיקת דם. ישנם גם מחקרים רבים בנושא באתר שלי.
http://www.hair-solution.co.il
http://www.health-solution.co.il/

לאחרונה, נושרות לי שערות, הלכתי גם לרופא עור. רציתי לדעת איך אני מטפל בזה?
לרוב האבחון של רופא העור בבעיית נשירת שיער הינו ע״י בדיקת דם או לעיתים רחוקות ע״י לקיחת ביופסיה. רופא העור מציע את התורופות שקיימות בסל התורופות שהן פרופסיה ומינוקסידיל. לרוב האוכלוסיה תרופות אילו אינן מתאימות ובעלות תופעות לוואי.
בעקבות התופעה הגוברת של התקרחות בקרב אנשים צעירים, כיום ישנם חברות רבות אשר מציעות את שרותם בטיפול בהתקרחות ונשירת שיער בקרב נשים וגברים.
אחת הדרכים שהיו עדיפות בעבר על מספר מועט של מטופלים הסובלים מנשירת שיער הינה האופציה של השתלת שיער. השיטה עובדת באופן של לקיחת שיער מהחלק האחורי של הקרקפת והחדרת זקיקי שיער למקום הנדרש לרוב לא יוצא באופן מושלם והעור נראה כאילו עבר ניקוב ונראה מקומט, אך ניתן לעשות אותה באזור סטרילי משיער בלבד בכך שהזרקת השיער לא תגרום לאזורים נוספים להתקרח במהירות כתגובה מהפוסט טראומה של הטיפול הכירורגי.
היום ישנם שיטות יותר מתקדמות ולא כרורגיות לטיפול בבעיה, שילוב של סריקת מערכות הגוף וטיפול בתדרים פיזיקליים, נטילת תרכובות צמחים בהתאמה אישית ומזותרפיה כטיפול בקרקפת של פורמולות פפטידים וצמחים בהתאמה אישית ניתן לשילוב עם פלזמה עצמית, הטיפול חייב להיות מותאם אישית פנימית וחיצונית לכל מטופל על פי המצב הבריאותי ומצב השורשים רק כך ניתן להביא לשיקום השיער וסיוע בצמיחה מחודשת. עדיף להגיע בשלב מוקדם.

החומרים הכימיים והקונבנציונליים הניתנים לטיפול לנשירת שיער והתקרחות מטפלים בגורם הפנימי להתקרחות?
הטיפול הקונבנציונלי הניתן כמשחה (מינוקסי) טופיקלית מטפל מסימפטום ע"י הרחבת כלי דם בקרקפת.
הטיפול אשר ניתן בכדורים (פרופסיה) מטפל בהורמון הDHT, הורמון זה גורם לשלב הגדילה של השערות להתקצר באופן משמעותי ובכך להוביל להתקרחות.
אולם חומרים אלו אינם מטפלים בכל הגורמים הפנימיים שמאיצים את ההתקרחות

נטילת וויטמינים יכולים לטפל בנשירת שיער והתקרחות?

נטילת ויטמינים אינה מספיקה לטיפול בנשירת שיער. טיפול מקיף בנשירת שיער כולל גם שינוי תזונתי וטיפול חיצוני לקרקפת, מומלץ לפנות לגורם המקצועי בתחום שיודע לאבחן את מערכות הגוף על פי התאים,
מהסיבה שבדיקת דם מאבחנת את הדם בלבד ולא מאפשר לקבל מספיק אינפורמציה על מערכות פנימיות בגוף.

מהי רפואת תדרים?
רפואת תדרים מבוססת על מכשור אלקטרוני שסורק את גוף האדם באמצעות גלים אלקטרו מגנטים כפי שמבצעים באולטרסאונד וMRI הנתונים אשר מתקבלים הם תמונות של אזורים שלהם נדרש בירור בגוף האדם ועליהם יש צורך לקבל החלטות לגבי טיפול.
רפואת תדרים פועלת על עיקרון דומה אך במקום תמונה של אזור ספציפי אנו מקבלים רשימה של תדרים שכל תדר מתייחס לאיבר או מערכת בגוף האדם.
התדרים מתייחסים להמצאות של מחולל מחלה כמו: וירוס, חיידקים, פטריות וכו'
המכשיר שעובד על רפואת תדרים המקצועי ביותר הוא מכשיר שבנוסף לאבחון הוא מכשיר שמטפל באמצעות אותם גלים במקומות ספציפיים בגוף.
רפואת תדרים היא הכן רפואת העתיד וחברות התרופות אינן מעוניינת שגשוג של ענף רפואי זה.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: שאלות נפוצות
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 02/05/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי, את דוקטור.. את רופאה? אם לא זו חשוב לדעת כי כשכותבים דוקטור אנשים מניחים מיד שזה רופא..
מהיכן התעודה?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 03/05/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום רב
אני ד״ר ברפואה משלימה הכוללת גם סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת והתאמת נטורופתיה כמו כן אני מומחית בדרמטולוגיה קוסמטית. נבחרתי כמובילת דעה בתחום הבריאות וחדשנות רפואית עפ״י גלובס 2017, מפתחת פורמולות נטורופתיות למגוון רחב של מצבים בריאותיים ותסמינים, כמו כן מפתחת מוצרים דרמו קוסמטיים למגוון בעיות עור שונות.
במרפאה שלי אני מעסיקה גם רופאים עם תואר MD המומחים כל אחד בתחומו. אשמח לשאלות מיקצועיות בנושא השיער, הגורמים להתקרחות, איתור תהליכים ומצבים בריאותיים בגוף, להסביר את משמעות הטיפול המותאם אישית לכל מטופל וכיצד ניתן לשקם את השיער באופן מקיף ולסייע בצמיחת שיער מחודשת.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 06/05/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום ד"ר, אני בן 22 והתחילה לי הנשירה לפני כ7 חודשים בערך.
בהתחלה זה לא היה נורא, השיער שלי היה נפוח וארוך כמו תמיד אבל לאט לאט החלק האחורי של הראש (הקודקוד וטיפה קדימה) לא ארך לי ורק נהיה דליל יותר ויותר.
במצב הזה הפוני שלי היה רגיל, ארוך ומלא אז לא היה הבדל חזיתי.
דיברתי עם מישהי והיא המליצה לי על שמואל גונן ושהוא קוסם בעניין הקרחת ונשירת שיער, הלכתי אליו ונכנסתי לטיפול בעיניים עצומות ושם הייתה הטעות שלי.
אחרי טיפול של 3 חודשים הפסקתי את הטיפול בגלל נסיבות אישיות וההקרחה הפכה קיצונית פי 4 ממה שהיה לי.
הגעתי למצב שהשיער שלי רטוב יש לי קרחות נורא בולטות, לכן התחלתי להשתמש במינוקסי 5% נוזל, בנוסף קניתי שמפו ללא מלחים (SLS) של MORAZ.
בזמן האחרון שמתי לב שהקודקוד שלי מתחיל להקריח ושאני מסתפר יש לי חור קטן שם של קרחת אבל ממש קטן, המינוקסי יכול להצמיח לי שם שיער?
ואם יש עוד טיפולים שאוכל להוסיף לטיפול היומי/שבועי/חודשי אני אשמח לשמוע עליהם, לדוגמה חומצה חומצה אזלאית או שמפו בסגנון ניזורל.
אני פשוט רוצה לצבור כמה שיותר ידע על מנת לטפל בעצמי בצורה הטובה ביותר.

תודה על המענה.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 06/05/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום רב
לפי איך שאתה מספר מדובר בתהליך התקרחות שצריך לבדוק בבדיקה מיקרוסקופית בקרקפת, לראות את מצב השורשים, חשוב לבדוק בבדיקת דם וסריקת מערכות הגוף את הגורמים שמשפיעים על הגנטיקה ומאיצים את ההתקרחות
לפי ממצאים אלו נתאים לך טיפול מותאם אישית, כמובן שהזרקות תת עוריות יכולות לעזור.
לפגישת ייעוץ ובדיקה אתה מוזמן להתקשר 5354*
שיהיה בהצלחה.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 09/05/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

מה דעתך על שיטת ה prp?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 11/05/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

יש מצב שעבודה ממושכת מול מחשב גורמת להתקרחות?...
אולי זה קצת מצחיק אבל אני חושב שעבודה בהייטק גורמת הרבה פעמים לאנשים מצבי לחץ והתקרחות..זה נכון?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 28/05/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום רב
אני בקליניקה שלי גם משתמשת בשיטה זו. אך אנו משלבים אותה עם טיפול מזותרפיה לקרקפת של פפטידים וחומרים טבעיים נוספים כי מהנסיון שלנו הפלזמה תרפיה לבד אינה מספיקה. בנוסף חשוב להתאים טיפול מותאם אישית למטופל.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 28/05/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום רב
מצבי לחץ וחוסר פעילות גופנית יכולים להשפיע משמעותית על מצב השיער, לגרום לנשירת שיער ובסופו של דבר להתקרחות.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 9 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש: