»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: מצאי סקר שוק של מכוני הייר קליניק, הייר סנטר, ענת אלקין, HNN
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 04/12/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום לכולם,

במסגרת חיפושיי אחרי מכון אמין לטיפול בנשירת שיער, בעיקר על רקע קרקפת שומנית וקשקשת, נתקלתי במכונים הבאים, ואילו התרשמויותיי (אודה על קבלת התרשמותכם במידה וניסיתם חלק מהמכונים):

הייר סנטר - שיטת עבודה - שלב ראשון מריחת "חומר" (לא אמרו לי איזה בדיוק) שנועד להמיס את שכבת השומן אשר חוסמת את זקיקי השיער, לאחר מכן מזותרפיה באמצעות עט להזרקת צמחים ולבסוף חבישת קסדת IGROW (שגם לגביה הדעות חלוקות האם היא מזיקה/מסרטנת לקרקפת). טיפול של כחודש, פעם בשבוע וחצי בעלות של כ-6,000-7,000 ש"ח. לא עשה רושם שהמטפלים הינם טריקולוגים או בעלי ידע רפואי ונראה שאפילו מטופלים בלי ידע מעבירים בעצמם את הטיפול לקליינטים חדשים. בנוסף מציעים "שמפואים מיוחדים".

הייר קליניק - כידוע, דורשים לפגישת ייעוץ מקרוסקופית פשוטה 280 ש"ח (!) והטיפול כולל מזותרפיה, חיטוי וניקוי הקרקפת השומנית, מס' טיפולים שנמרח על פני חודשים ועלות כספית גבוהה.

ענת אלקין - לפי האתר והפורום שלה מכניסה למכונת GD, מעין סקירת מערכות ע"י חיבור אלקטרודות חשמליות/מגנטיות לקרסולי הרגליים ותוך 12 דק' היא אמורה "לפענח" האם ישנן כשלים פנימיים בגוף אשר גורמים לנשירה. לאחר מכן 5 מפגשי ניקוי עור (לא ברור באיזו שיטה) ולאחר מכן 5 מפגשי הזרקת ויטמינים המורכבים בהרכבה עצמית "בהתאם למצבו של כל מטופל" וכן שילוב בהזרקות טסיות דם (PRPׂ) ונדרשים גם לטיפולים משלימים בבית ונטילת ויטמינים שהיא עצמה רוקחת (כך טוענת) לכל מטופל בנפרד בהתאם למצבו ולחסרונות הפנימיים שבגופו.

NHH ׁ(Natural Human Hair) שברחובות מציעים בעלות של כ-7,000 ש"ח (ואולי אף יותר) סדרת מפגשים למשך 3.5 חודשים במסגרתם מתחילים במכונת אידוי לראש שבה אמורים להסיר את השומניות העוטפת את זקיקי השיער ולאחר מכן מזריקים לקרקפת ויטמינים מסוגים שונים (שלא ברור מה חיי המדף שלהם...).

העניין הוא שלי באמת יש שומניות יתר הגורמת לקשקשים בקרקפת (כנראה מתח/חוסר שינה).

האם לדעתכם חלק מהמכונים האלו יכולים לפתור את הבעיה?
אני חייב לציין שמקריאת ביקורות על המכונים האלו בגוגל ובטוקבקים בפורומים נראה שבחלקם לא רואים תוצאות וחלק מהטוקבקים טוענים במפורש שמדובר בשרלטנים שרק מחפשים לגבות כספים לפני הטיפולים וא ז אין שום יחס יותר וזה בזבוז כסף.... שלא לדבר על כך שבגוגל ניתן לראות הרבה תביעות להחזר כספי כנגד חלק מהמכונים האלו.

יש למישהו ניסיון איתם? (ואני ממש לא מצפה לתגובות של "אנשים שתולים" מטעם המכונים האלו, ניתן לזהות את ההודעות השיווקיות והפרסומיות שלהם מאוד בקלות.

אשמח לשמוע ביקורות

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: מצאי סקר שוק של מכוני הייר קליניק, הייר סנטר, ענת אלקין,
משתמש חדש
משתמש חדש

ועוד משהו - מישהו שמע על המכשיר הזה של בדיקת תהודה אלקטרונית/סקירה מערכתית של מכשיר שנקרא GD שנועד לסרוק מערכות פנימיות בגוף ולבדוק האם ישנם חוסרים של ויטמנים מסוימיים, או בעיות בכבד או בבלוטת התריס או חיידק הליקובקטר וכו'?
האם המכשיר בטוח לשימוש?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

ומוצר נוסף שמפורסם באופן מסיבי: כדורי HR Growth
ראו האתר שלהם: https://homeotreat.co.il/product/hr-growth/
מישהו ניסה את זה או שזה סתם עוד מוצר חסר תועלת?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 05/12/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי...
קודם כל שאפו על הסקר שוק חסכת לי הרבה!
אז ככה אני כרגע מטופל ב-NHH כרגע טיפול 5 מתוך 8 בכלל הגעתי לשם ע"י מודעה מהפייסבוק בגישה של רק להתעניין
והיה כתוב טיפול ראשוני חינם יש להם שם "טריקולוג" שהוא אחד מאנשי המכירות היותר טובים שיצא לי לפגוש בכלל הייתי כמעט
סגור שאני הולך לנסות את המכשיר של דימידקו (הריג'ן קלאסיק) אבל זה היה נשמע ממש הגיוני שבגלל שהשורש של השערה סתום משומן (ממש רואים את זה במצלמה שמגדילה) אז אין אויר לשורש והוא נושר...אז אמרתי לו אוקיי נניח ותנקה לי את הקרקפת לחלוטין ברגע שנסיים עם החודשיים/שלושה של הטיפולים הקרקפת תחזור להיות שומנית כי זה הרי הגנים שלי אבל לטענתו ההצטברות שומן הזאת זה הצטברות שנרכשה במשך שנים לכן ברגע ש"יאזן" את הקרקפת שלי יש לי שקט לפחות 15 שנה שלי זה היה שווה כל שקל למרות שאני בתקופה ממש לחוצה והעובדה שאני לא צריך להתמיד בטיפול כל יום ממש פיתה אותי (הריג'ן קלאסיק זה טיפול יומי במכשיר לתקופה מסויימת ואז פעם בשבוע) ואז התחלתי סדרה של 8 טיפולים קודם חופפים את השיער אח"כ שמים פורמולה של ויטמינים בשיער ואז שמים מין קסדת אדים כזאת להחדיר את הויטמינים לשיער (ואכן השיער יוצא ממש רך וחלק בסיום הטיפול) ואז חופפים שוב ועוברים לשטיפת קרקפת בעט (מזו-פן) עם מים סטרילים (כמו שקית עירוי של בית חולים) אחר כך היא משתמשת בבקבוקן של פורמולה לחיזוק ועיבוי שיער של מעבדות KIKARI (זה מעבדה ישראלית לפורמולה קוראים HAIR-G COCKTAIL הנה קישור לאתר שלהם http://hikari.co.il/ProductPage.aspx?l=1&id=65
ממליץ לך לקרוא על החומר הזה אני ממש לא מבין בזה וכתוב באתר ואני מצטט
"מזו-קוקטייל® המיועד לטיפול בנשירת שיער נשית בקדמת הראש, נשירת שיער כתוצאה מאלופסיה אריאטה (Alopecia Areata), ונשירה כללית כתוצאה ממתח, תזונה לקויה ונשירה לאחר לידה. לא מיועד לנשירת שיער גברית (Androgenic Alopecia)."
לצערי קראתי את זה אחרי שכבר חתמתי על חוזה והתחלתי טיפולים אז רק היה נשאר לי להתעצבן כי הרי כתוב בפירוש "לא מיועד לנשירת שיער גברית (Androgenic Alopecia)" ניסיתי לקרוא מזה בדיוק באינטרנט ולא ממש הבנתי אז התקשרתי ל-HIKARI והתחזתי ללקוח שרוצה לפתוח קליניקה (כי לא מוכרים את זה לאנשים פרטיים) וביקשתי לשמוע על הקוקטייל הזה חזרה אליי נציגת מכירות יום למחרת ושאלתי האם זה מתאים לנשירה שתלויה בגנים של גבר והיא ענתה לי "בוודאי איזה שאלה יש לנו מחקרים שמראים עיבוי של עד 40 אחוז בעובי השערה" ואז אמרתי לה אבל כתוב בפירוש באתר שזה לא לנשירה של גבר היא שאלה איפה ושלחתי אותה לאתר שלהם והיא התחילה לגמגם...אמרה שתבדוק עם המומחים שלהם ותחזור אליי ואכן היא חזרה ואמרה מדובר בנשירה הורמולנית שלזה הקוקטייל לא יעיל...העניין הזה ממש לא מובן לי מה זה הורמונלי ומתי זה קשור לגנים? (אשמח אם מישו יכול לשפוך אור על הנושא) בכל מקרה הלכתי לטריקולוג של-NHH והראתי לו מה כתוב באתר והוא ענה לי "לא זה לא קשור אנחנו משלבים כמה סוגי טיפול זה לא רק ה-HAIR-G" שזה לא ממש סיפק אותי התשובה הזאת כי הרי אם החומר לא יעיל לנשירה גברית אז למה להשתמש בו...לא משנה אין לי איך להוכיח אחרת

בכל מקרה אחרי 4 טיפולים נכנסתי לצילום קרקפת שוב ואכן הקרקפת הייתה ממש נקייה בלי קילופים (לבן וחלק ממש כמו בפרסומת של השמפו חח) אבל מבחינת עובי השערה לא היה שינוי משמעותי מה שכן באיזור המפרצים פתאום צצו כמה שערות שכנראה התעבו וגם בצילום ראו כמה בייבי שערות יוצאים
אבל מבחינת שינוי אני משווה תמונות שלקחתי לפני הטיפול הראשון ותמונות של עכשיו אחרי חמישה טיפולים ולא רואה בכלל הבדל למרות שמבחינתי מספיק שהמצב ישאר כמו שהוא עכשיו ואני יהיה יותר ממרוצה ואני אמליץ על הטיפול לכל מי שרק אראה שמתחיל להקריח אבל כמובן שעכשיו אחרי חודש אי אפשר להסיק האם הטיפול יעיל או לא...
ממש מקווה לנס כי כל התגובות שקראתי טוענים שזה חרטה ושאם יש את ה-DHT בדם ולא מטפלים בזה בכדורים אז קרחת תיהיה אבל כדורים אני לא שוקל אפילו לקחת (גם תופעות לוואי וגם להיות מקובע לטיפול מעדיף לעשות קרחת וזהו)

בכל מקרה ממש היה לי טוב לשתף את זה ואני בהחלט הולך לעדכן עוד חצי שנה ואחרי שנה או שנתיים כי רק אז נדע אם זה יעיל או לא... העניין שאין ממש אנשים ששיתפו בסוג טיפול זה ודיברתי עם מישו שעשה אצל ענת אלקין 20 טיפולים עלה לו יותר מ-15K והוא אמר שהיום בדיעבד היה עושה השתלת שיער בחו"ל ושהוא לא ממש ראה שינוי חוץ מזה שהשיער קצת השתקם

מקווה שעזרתי עם החפירה הזאת:) יום טוב

נ.ב
מאוד חשוב להתמקח על המחיר אפשר ממש לקבל הנחות משמעותיות אם מתעקשים

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 4 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה