שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

השתלת שיער

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

מהי השתלת שיער?


השתלת שיער לפני ואחרי השתלת השיער היא פרוצדורה ניתוחית שבאה למלא את הקרקפת, ברוב המקרים (יש גם השתלת שיער גבות, השתלת ריסים וכו'). כאשר המטרה העיקרית שלשמה עושים השתלת שיער היא שיחזור קו השיער המקורי בגבר, שהידלל ונהרס עם השנים כאשר קו השיער המקורי נסוג אחורה, ומילוי מפרצים שהתרחבו והעמיקו והקניית מראה שיער מלא יותר.

בהשתלת שיער משתילים זקיקים בצפיפות שתספיק לתת שיפור במראה האסתטי של השיער ואשלייה של מראה שיער מלא, את הזקיקים המתאימים להשתלה לוקחים בדרך כלל מהחלק האחורי של הראש, אזור בו זקיקי השיער אינם רגישים ל-DHT ואינם מושפעים מתהליך ההתקרחות, כך שמדובר בזקיקים בריאים, המייצרים שיער עבה וכהה, שהם מועמדים מצויינים עבור השתלת שיער באזור הקדמי ו/או העליון של הקרקפת. מאחר והזקיקים הנ"ל אינם רגישים לתהליך ההתקרחות, מדובר כאן ביתרון עצום כיוון שאם ההשתלה מתבצעת בהצלחה והזקיקים נקלטים היטב במקומם החדש בעקבות השתלת השיער, השערות החדשות שיצמחו מהזקיקים לא ינשרו עם השנים.

אזורים נוספים שיכולים לשמש אזורים תורמים מתאימים מהם לוקחים זקיקי שערות להשתלת שיער על הקרקפת הם הגב, החזה, הזקן ואף הזרועות והרגליים. למרות שלעתים קרובות התכונות של השיער הצומח מהזקיקים באזורי הגוף השונים הן שונות מהשיער שצומח על הקרקפת (עובי השערה, מרקם השערה, צבע השערה וכו'), טוענים שהשיער שצומח מזקיקים משיער הגוף שהושתלו על הקרקפת (בהשתלת השיער בשיטת BHT) מקבל את תכונות האיזור החדש בו הושתל וצומח באותה תבנית צמיחה של השערות בקרקפת.

קיימות מספר פרוצדורות שונות להשתלת שיער, כשהעיקריות ביניהן הן: FUSE, FUE, STRIP ו-BHT:

השתלת שיער בשיטת הרצועה - STRIP:


אחת מהשיטות הוותיקות והמוקדמות ביותר להשתלת שיער. רצועת עור (לפעמים יותר) מוסרת מהאזור התורם – האזור ממנו נלקחים הזקיקים להשתלה במקומם החדש – בהשתלת השיער, הרופא המשתיל חותך את הרצועה לחתיכות ומפריד את הזקיקים השונים ומכין אותם להשתלה על הקרקפת באזורים הקירחים.

יתרונות שיטת STRIP: שיטת השתלת שיער זו היא יחסית זולה, וותיקה, מוכרת ונפוצה. ניתן למצוא באינטרנט עדויות רבות על סוג השתלת שיער זו ותוצאותיה, כולל תמונות ודעות שונות על הרופאים המשתילים המובילים בתחום השתלות השיער.

חסרונות שיטת STRIP: נשארים עם צלקת על העורף לאחר השתלת השיער, והיא תבלוט אם מגלחים את הקרקפת או שהולכים עם תספורת מאד קצוצה, וניתן לזהות שהאדם עבר השתלת שיער. יש טענות שמהשתלת שיער כזו מתקבל מראה שיער שצומח כמו דשא ושהתוצאה אינה טבעית כמו קו שיער נורמלי.

השתלת שיער בשיטת מיצוי יחידת זקיק:
FUE - Follicular Unit Extraction


טכניקה חדישה יותר להשתלת שיער, בה מוציאים את זקיקי השיער ממקומם באופן יחידני, אחת אחת.

יתרונות שיטת FUE: בניגוד להשתלת שיער בשיטת הסטריפ (STRIP), בשיטת FUE אין צורך לחתוך רצועות עור שלמות. כתוצאה מכך הזמן הדרוש להחלמה מניתוח השתלת השיער הוא קצר ומהיר יותר, והצילוק בעקבות ההשתלה הרבה פחות משמעותי. בנוסף מתקבל דפוס צמיחה טבעי יותר של השיער. יתרון נוסף: יותר זקיקים מושתלים בכל פעם, וכתוצאה מכך נדרשים פחות מפגשים להשלמת השתלת השיער.

חסרונות שיטת FUE: יקרה יותר משיטת STRIP.

השתלת שיער בשיטת מיצוי והפרדה של יחידת זקיק:
FUSE - Follicular Unit Separation Extraction


שיפור לעומת שיטת השתלת השיער הקודמת, FUE. כאשר ההבדל העיקרי הוא בפרוצדורה המשמשת להפרדת יחידת הזקיק מהעור. בזמן השתלת השיער בשיטת FUSE, הפינצטה המשמשת בטכניקת FUSE לא חודרת עמוק לעור כמו בטכניקת FUE, ואילו השלב הסופי בהסרת הזקיק ממקומו נעשה ע"י שימוש במחט תחת בקרה ויזואלית ישירה על מנת למזער נזק כלשהו שעלול להיגרם לזקיקי השיער בזמן השתלת השיער, העלול להקטין את סיכויי הצלחת השתלתם כתוצאה מכך או לעוות את מבנה הזקיק וכתוצאה מכך לפגוע בכיוון הצמיחה שלו, או למנוע את צמיחת השיער מהזקיק בעתיד, מה שמוביל לתוצאות פחות טובות מניתוח השתלת השיער.

יתרונות: השיטה עדינה יותר מ-FUE וגורמת פחות נזק לזקיקי השיער, מגדיל סיכויים לתוצאות השתלה מוצלחות יותר ואחוזי צמיחה גבוהים יותר.

השתלת שיער גוף - BHT - Body Hair Transplant


שיטה מהפכנית להשתלת שיער, בה המנתח המשתיל משתמש בשיער הזקן, החזה, הגב, הזרועות ו/או הרגליים בתור האזורים התורמים מהם נלקחים הזקיקים להשתלת שיער בפציינטים שאצלם לא ניתן לקחת זקיקים מהאזור התורם המועמד הטבעי להשתלת שיער (עורף הראש) כתוצאה מצילוק בעורף או מכך שאין צפיפות מספיק גבוהה של זקיקים בעורף.

יתרונות שיטת BHT: שיטת BHT מאפשרת לקחת זקיקים להשתלת שיער גם מאנשים שהעורף שלהם לא מתאים להשתלת שיער, ומהווה מאגר זקיקים חדש וזמין שניתן לקחת ממנו זקיקים לניתוח השתלת שיער אם אין מספיק זקיקים בצפיפות המתאימה בעורף או כשעושים השתלה גדולה במיוחד ולא רוצים לדלל לגמרי את השיער בעורף לצורך השתלת השיער.

חסרונות שיטת BHT: שיטת השתלת שיער זו יקרה יותר, ובעלת סיכוי גבוה יותר לפגיעה בזקיקי השיער במהלך הוצאתם מהגוף, מה שמביא לאחוזי צמיחה נמוכים יותר בעקבות השתלת שיער, כך שההשתלה תצא פחות מוצלחת לעומת טכניקות השתלת שיער אחרות.רוצים לקרוא עוד? לשאול עוד? פורום השתלות שיער

אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן