שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

טופיק - להסוואת שיער דליל.

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

רקע על טופיק - Toppik:


טופיק טופיק (Toppik) הינו תכשיר הנותן פתרון קוסמטי מיידי לבעיה של שיער דליל באמצעות הסוואת הדלילות על ידי פיזור אלפי סיבים קטנים מעל לשיער ובכך להביא לשיפור המראה החיצוני בצורה דרמטית. סיבים אורגניים אלו העשויים מקרטין (אותו סוג החומר ממנו עשוי השיער) נצמדים לשיער באמצעות חשמל סטטי, מתמזגים בשיער ומביאים לעיבוי מלאכותי של השיער הקיים. מתקבל אפקט של מראה שיער מלא ושופע יותר והסוואה יעילה של הדלילות הקיימת.

הטופיק שייך לקטגוריית הקונסילרים לשיער, וכאמור משמש כטיפול קוסמטי בלבד, כך שאינו מטפל ישירות בנשירת שיער או בסיבות שהובילו מלכתחילה לשיער דליל, ואינו יכול לשמש כפתרון אמיתי לנשירה, אך כן יכול לשמש כסוג של "פתרון קסם" מיידי וזמני לבעיה של שיער דליל.

זהו פתרון פשוט וקל שעוזר מאד לקבל מראה שיער מלא ולשיפור ההופעה החיצונית והביטחון העצמי באופן דרמטי, מתאים מאוד ביחוד לאירועים חשובים כמו חתונות, אירועים משפחתיים, ראיונות עבודה וכדומה בהם ישנה חשיבות גבוהה להופעה חיצונית מרשימה ומצויין גם לשימוש יומיומי מחוץ לבית.

איך עובד טופיק?


מכירים את הסיטואציה שהייתה לכם חרדה קלה בלב כשהלכתם להסתפר, שמא השיער הדליל שלכם יבלוט מאי פעם ולהפתעתכם חרדותיך התבדו ודווקא לאחר התספורת השיער קיבל מראה מלא ושופע יותר במקום להיראות דליל יותר מאי פעם? בזמן התספורת מאות חתיכות שיער קטנות שנגזרו מהשיער נופלות ישירות על הקרקפת במקום על קצפת המספרה, נטמעות בשיער הקיים, ונותנות אשליה של שיער מלא יותר. בדיוק על העקרון הזה עובד טופיק. טופיק עשוי מאבקה של אלפי סיבים קטנטנים, שנצמדים לשיער ביעילות באמצעות חשמל סטטי ונותנים לו עיבוי ונפח. טופיק הינו תכשיר הסוואה לשיער, קל ונוח לשימוש. בקבוק הטופיק דומה לסוג של מלחייה, עם 167 פתחים בראש הבקבוק ובעת ניעור הבקבוק מתפזרים אלפי סיבים על השיער הקיים ומשתלבים בו. טופיק מעבה את השיער, ממלא אותו ונותן לו מראה טבעי בשניות, התכשיר מצויין כדי לטשטש אזורים מקריחים על הראש.

מחיר טופיק בארץ ואיפה קונים בזול טופיק?


מחיר הטופיק משתנה בהתאם לגודל הבקבוק והכמות שהוא מכיל. ככל שהבקבוק גדול יותר הוא נחשב חסכוני יותר.
עלות הטופיק בארץ לבקבוקון של 10 גרם נעה סביב 180 ש"ח ואמור להספיק לשימוש של כחודש (תלוי בכמות הסיבים הנדרשת ובתדירות השימוש).
מחיר לבקבוק 25 גרם טופיק עשוי לעלות 300 ש"ח לפחות.
מחיר בקבוק 50 גרם טופיק (מספיק לכמה חודשי שימוש) יחצה את ה-500 ש"ח.
יש בקבוקון קטן של 2.5 גרם שנכנס לכיס בקלות ושאפשר לקחת לכל מקום למקרי חירום.
וגם מוצרים נלווים כמו ספריי חיזוק, ספריי לפיזור אחיד יותר ואופטימיזר לעיצוב קו השיער.

סרטון הדגמה: איך משתמשים בטופיק?
הסיבות להשתמש בטופיק?


הטופיק מספק פתרון מצויין לכל מי שמחפש דרכים להעלים את הדלילות הבולטת בשיער, אך בלי להיכנס לדברים מורכבים כמו השתלת שיער (התערבות כירורגית), תוספות שיער, פיאות הנצמדות לקרקפת באמצעות דבק המשמיד את שרידי הזקיקים שנותרו על הקרקפת ועוד.

התכשיר מצויין גם לכל מי שמתחיל טיפול בתכשירים להצמחת שיער ו/או עצירת נשירת שיער, טיפולים הגורמים לעתים קרובות לנשירת שיער מוגברת בתחילת השימוש, ולהידללות מוגברת זמנית בשיער עד להופעת התוצאות מהתכשירים. טופיק עונה על הצורך בהסתרת הדלילות הנ"ל ונותן מענה נוח גם לכל מי שאינו משתמש כלל בתכשירים אך עדיין מעוניין להסתיר דלילות.

למי טופיק מתאים?


טופיק מתאים לשימוש בנשים ובגברים הסובלים משיער דליל ורוצים להסתיר זאת, אידיאלי לכל סוגי ומצבי השיער - דליל, דק, אזורים מקריחים ודלילות כללית. מתאים ביחוד בשלבי התקרחות בינוניים (שלבים 2-5 לפי סולם נורווד) ונועד לסייע לאנשים שהופעתם החיצונית חשובה להם מאד להעלים את הדלילות בשיער באופן דיסקרטי ללא מודעות הסביבה, לשיפור ההרגשה ולהעלאת הביטחון העצמי באופן מיידי. אינו דורש הכנות או טיפול מיוחד לקבלת המראה הרצוי.

למי טופיק אינו מתאים?


טופיק אינו מתאים לכיסוי אזורים קרחים עם שיער מועט, למפרצים ולבעלי קרחת מלאה כיוון שטופיק דורש כמות מסויימת של שיער שנותר על השיער כיוון שסיבי הטופיק צריכים להיצמד לשיער קיים, ולמעשה מעבים שיער קיים ובזכות המראה העבה יותר מתקבל מראה מלא יותר של השיער הקיים.

הוראות שימוש - איך משתמשים בטופיק?


יש לפזר את אבקת הטופיק על שיער יבש, בכמויות שונות בהתאם לצורך, אם אזור מסויים דליל יותר - לפזר יותר עד שמגיעים למידת הכיסוי הרצויה. כל עוד מצב ההתקרחות לא מתקדם מדי, והשיער אינו דליל מדי - ניתן להשתמש בתכשיר אפילו שנים ולהראות כבעל שיער מלא. הסיבים נצמדים היטב באמצעות חשמל סטטי וחפיפת השיער תוריד את סיבי הטופיק בקלות. טופיק נחשב לתכשיר אידיאלי לחלק האחורי של הקרקפת - שם הוא משתלב בצורה טבעית ולא רואים אותו מקדימה. לחלק הקדמי של הראש הוא עשוי להתאים אך הרבה פחות אידיאלי במקרים של דלילות משמעותית מקדימה במפרצים או בקו השיער.

טופיק צבעים הטופיק מגיע בשלל גוונים שונים כך שניתן לבחור את צבע הסיבים הקרוב ביותר לצבע השיער הרצוי ובכך להשיג הסוואה מושלמת לשיער. הטופיק אינו צובע את השיער אלא נצמד לשיער הקיים וכל עוד ישנה התאמה בין צבע הסיבים שנבחר לבין צבע השיער, הסיבים לא אמורים לבלוט.

עד כמה טופיק עמיד ודיסקרטי?


אם להאמין לטענות היצרן, טופיק אמור להיות עמיד לתנאי מזג האוויר, הסיבים נצמדים בצורה יציבה לשיער ע"י משיכה של חשמל סטטי ולא סביר שיזלגו לפנים או לכתפיים במהלך פעילות. אינו אמור לרדת בזיעה ויורד רק בחפיפה עם שמפו. ניתן אף לישון עם הטופיק והוא אינו מלכלך את הכרית בזמן השינה. בעיקרון לא אמורים לראות את הטופיק על השיער, והוא מתנהג כמו חתיכות השיער הקטנות המתפזרות בקרקפת לאחר תספורת אשר מקנות לשיער מראה מלא ועשיר יותר לאחר תספורת.

אם למרות הכל עדיין מעדיפים שלא לקחת סיכונים, נמכר מוצר נלווה ייעודי לטופיק שתפקידו להדביק את סיבי הטופיק חזק יותר לשיער באמצעות ספריי החיזוק לאחר פיזור הטופיק, ואז אין חשש שהטופיק יירד מהשיער או יעוף ברוח.

גורמים אפשריים העלולים לגרום לטופיק להיראות לעין:


• סיבי הטופיק פוזרו בהגזמה ניכרת על האיזור הדליל
• צבע הסיבים לא מתאים לצבע השיער
• הסיבים פוזרו על שיער רטוב.
• אם מפזרים את הסיבים באזורים קרחים כמעט לחלוטין – לסיבים אין איפה להיתפס בשיער ולהיטמע בו ופשוט יושבים על הקרקפת ונראים עליה.

מגבלות בזמן שימוש בתכשיר טופיק:


• רצוי שלא להתגרד בראש או להתעסק עם השיער.
• יש לשמור על השיער יבש ואין להרטיב את השיער או להיכנס איתו לבריכה ולים.
• הטופיק עלול לבלוט באור חזק (במיוחד בשמש).
• עלול שלא להתאים אם השיער קצר מאד.
• לא מתאים בצורה אופטימלית לאזורים דלילים ביותר, קרחות גדולות או לכיסוי מפרצים.

טופיק: האם יש תופעות לוואי?


טופיק לא גורם לשום תופעות לוואי ולא משפיע על השיער בקרקפת או על הגוף.
כמו כן טופיק לא יגרום להתחזקות הנשירה הקיימת, לא יצמיח שיער חדש ולא מחזק את שורשי השיער – הוא משמש רק כתכשיר קוסמטי חיצוני למטרות הסוואת דלילות.

מחיר טופיק - כמה עולה טופיק?


מחיר הטופיק משתנה בהתאם לגודל הבקבוק והכמות שהוא מכיל. ככל שהבקבוק גדול יותר הוא נחשב חסכוני יותר.
עלות הטופיק בארץ לבקבוקון של 10 גרם נעה סביב 180 ש"ח ואמור להספיק לשימוש של כחודש (תלוי בכמות הסיבים הנדרשת ובתדירות השימוש).
מחיר לבקבוק 25 גרם טופיק עשוי לעלות 300 ש"ח לפחות.
מחיר בקבוק 50 גרם טופיק (מספיק לכמה חודשי שימוש) יחצה את ה-500 ש"ח.
יש בקבוקון קטן של 2.5 גרם שנכנס לכיס בקלות ושאפשר לקחת לכל מקום למקרי חירום.
וגם מוצרים נלווים כמו ספריי חיזוק, ספריי לפיזור אחיד יותר ואופטימיזר לעיצוב קו השיער.

קרא עוד בקטגוריה: תכשירים לשיער

שמפו ניזורל
מינוקסידיל
פלורידיל
שמפו ניזורל
מינוקסידיל
פלורידיל


אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן