שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

ספירונלקטון

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      הרכבו הכימי של ספירונלקטון.
אלדקטון זהו שמה של התרופה ספירונלקטון ,התרופה קיימת גם בצורות גנריות במחירים מוזלים. כל טבליה של ספירונלקטון מכילה 100מ"ג ובדרך כלל הטבליות לא יקרות.

שימוש נפוץ בספירונלקטון הינו כחומר משתנן ושמירה על לחץ דם, התרופה מגבירה את רמות הסודיום והמים ואיבוד האשלגן יהיה מינימלי. לעיתים ספירונלקטון משולב עם תרופות נוספות כגון טיפול במתח ועצבנות.

מכניזם:

התפקוד הכי ראוי לציון של ספירונלקטון בהקשר של נשירת שיער הוא העובדה שהתרופה פועלת כאנטי אנדרוגן (אנדרוגן מייצג קבוצה של תרכובות המסוגלים לשפעל את הרצפטור) באופן הורדת הפקת הטסטסטורון ע"י בלוטות הכליות ומניעת ה-DHT מלהקשר לרצפטורים. ישנם הטוענים כי ספירונלקטון יכול להיקשר לזקיקי השיערה לפני שה-DHT נקשר לרצפטורים. ספירונלקטון כטבליית בליעה היא ככל הנראה הטיפול האנטי אנדרוגני החזק ביותר כיום וכאשר היא נלקחת ע"י גברים היא יכולה ליגרום לתופעות לוואי כגון אימפוטנציה , הגדלת חזה,ירידה בליבידו וכו .

ספירונלקטון לעיתים נירשם לנשים כטיפול בנשירת שיער, רוב הרופאים לא יתנו מירשם לספירונלקטון לגברים הסובלים מנשירת שיער

תופעות לוואי:

אזהרה: אסור שספירונלקטון אוראלי ישולב עם שום סוג של תוסף שמכיל אשלגן כפי שצוין לעיל, ספירונלקטון מוריד למינימום את איבוד האשלגן בגוף ועודף אשלגן עשוי ליגרום להיפר קלמיה .
כמה מהתופעות לוואי של ספירונלקטון יכולות להיות יובש בפה ,אדישות, סחרחורת וצימאון, במיוחד כאשר ספירונלקטון משולב עם חומרים משתננים אחרים.

אולם ,למרות התופעות לוואי הפוטנציאליות ישנם גברים אשר פנו לספירונלקטון כמוצא אחרון.

כפי שציינו ספירונלקטון הינה תרופה שמגבירה את הטלת השתן ,לכן נטילת התרופה נעשית בבוקר. לאלה המשתמשים בטיפולים אגרסיביים הכלולים לוניטן (מינוקסדיל אוראלי-לא מומלץ!!!), ספירונלקטון משמש כסותר את תופעות הלוואי של לוניטן.
לוניטן יכולה ליגרום לכפות ידיים ורגליים מזיעות ,העלאה במשקל ,העלאה בספיגה של המים וכו. מאחר שספירונלקטון הינו חומר משתנן הגורם להטלת שתן מוגברת, רבים מאמינים שהתרופה תקטין למינימום את התופעות לוואי של לוניטן. מינון התחלתי צריך להיות בין 50-100 מ"ג ליום. רוב האנשים יגיבו למינון מתחת ל-200 מ"ג ליום. והגיוני שהתיצבות תגובת התרופה לא תקרה לפני 2-3 שבועות מהתחלת הטיפול מינון כדי לישמור על הקיים יהיה שונה מאדם לאדם ויוכל להיות מתחת למינון ההתחלתי.

ספירונלקטון טופיקלי:

ישנן עדויות כי ספירונלקטון טופיקלי מתחרה עם ה-DHT לרצפטורים ואף ממיר את הטסטסטורון לאסטרוגן ללא השפעה סיסטמתית ותופעות לוואי.

ישנן שתי גירסאות בשוק של ספירונלקטון ,האחת תמיסה והשניה משחה שלפי מחקרים הניבה תוצאות טובות יותר.

היכנס ולמד יותר בפורומים טיפולים ניסיוניים

אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן