שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

קונדישינר רוויטה - Revita.COR

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

קונדישינר רוויטה - Revita.COR Conditioner


שמפו רוויטה הקונדישינר Revita.COR הוא הפיתוח האחרון בסדרת התכשירים לשיער שמייצרת חברת DS Laboratories (בעלת המוניטין בזכות שמפו רוויטה ומוצרים נוספים אחרים שפיתחה לשוק נשירת השיער). הקונדישינר יצא לשוק בסוף 2010, ומיועד כקונדישינר לטיפול בשיער דליל. עקב משך הזמן הקצר בשוק, לא זמין מידע רב על הקונדישינר, כך שהמידע נאסף בעיקר מתוך דף השו"ת על התכשיר באתר של DS Laboratories:

לטענת החברה, המרכיבים הפעילים בקונדישינר עטופים "לפי שיטה ייחודית", האמורה לשפר את ההיצמדות לקרקפת על מנת לפעול על הקרקפת ביתר יעילות, והקונדישינר מכיל תאי גזע צמחיים. היצרן טוען שתאי גזע צמחיים יכולים להתפתח לכל סוג רקמה, ומאחר שזקיקי השיער בבני אדם מכילים תאי גזע, תוספת של תאי גזע ממקור צמחי לקרקפת עשוייה לסייע בחידוש זקיקים פגועים. הקונדישינר עשיר ברשימה מעניינת של מרכיבים:

המרכיבים בקונדישינר Revita.Cor:


• אבץ - הוכח במחקרים כמעכב DHT בתנאי מעבדה.
• תאי גזע צמחיים - כנזכר לעיל.
• קפאין - מווסת רמות טסטוסטרון בגוף ומעודד צמיחת שיער
• ננו פפטידי נחושת - משפיעים על בניית הרקמה ובעלי תכונות אנטי דלקתיות.
• Apigenin - אנטי דלקתי ונוגד חמצון.
• Ginseng - מאריך את חיי הזקיקים ובעל תכונות נוגדות חמצון.
• חומצות אמינו לעידוד יצירת חלבונים - Arginine, Citrulline, Tyrosine.
• ויטמינים - Biotin, Inositol (חיוניים ליצירת ולבריאות השיער).
• Lupine extract - עשיר בפפטידים.

כמו שמפו רוויטה, גם הקונדישינר אינו מכיל SLS (סודיום לאורת' סולפאט) שהוא כימיקל נפוץ בתכשירים קוסמטיים שונים (שמפואים, סבונים, משחות שיניים ועוד) שמטרתו לתת הקצפה טובה לתכשיר. הבעיה עם ה-SLS היא שהוא דטרגנט שעלול להזיק לזקיקי השיער, לייבש אותם ולגרות את עור הקרקפת. מצב זה אינו אידיאלי לאנשים הסובלים מהתקרחות ורצוי להימנע משימוש בחומר.

עלות: התכשיר מתומחר סביב 30 דולר באמאזון לבקבוק בנפח 280 מ"ל, כמות שתספיק לתקופה ממושכת בשימוש של 1-3 מ"ל לפעם מספר פעמים בשבוע.

הוראות שימוש: כתכשיר המיועד לטיפול בנשירת שיער, יש להתמיד בשימוש בקונדישינר של רוויטה על מנת לראות תוצאות חיוביות. בזמן החפיפה כדאי להשאיר את השמפו על הראש למשך מספר דקות לפני שטיפת הקונדישינר מהשיער. עם זאת, אין להסתמך על קונדישינר זה כטיפול עיקרי בנשירת שיער - סביר להניח שהתכשיר אינו אפקטיבי מספיק, אך התכשיר עשוי להיות מצויין כטיפול משלים.

הערה חשובה: קונדישינר רוויטה עצמו אינו מוכח מחקרית, ומתבסס על אוסף מרכיבים פעילים שנמצא במחקרים שונים שהם בעלי השפעה חיובית על השיער או מסייעים במניעת נשירת שיער/ הצמחת שיער, כללית ניתן לומר ששמפו או קונדישינר תמיד יהיה תכשיר פחות יעיל בהשוואה לתכשירים למריחה על הקרקפת למשך שעות או כדורים לבליעה, כך שהקונדישינר מתאים יותר כתוסף לטיפול העיקרי שרצוי שיכלול מינוקסידיל ופרופסיה (שהוכחו מחקרית ומאושרים ע"י ה-FDA).

מבחינת השימוש בתאי הגזע הצמחיים, מדובר בקונצפט חדש שכן לא מוכר תכשיר אחר בשוק המכיל תאי גזע צמחיים, לא נראה שיש גיבוי מחקרי לכך שתאי הגזע אכן משפיעים. למרות זאת, רשימת המרכיבים המלאה הינה מרשימה.

בטיחות השימוש: היצרנית, DS Laboratories, מצהירה שהמוצר הינו בטוח לשימוש טופיקלי (על עור הקרקפת) ואינו גורם לתופעות לוואי סייסטמטיות כלשהן, מאחר והמוצר מכיל רק תרכובות שנבדקו ונמצאו כבטוחות לשימוש טופיקלי.

עדויות של משתמשים:
עדויות שנאספו ממשתמשים בתכשיר בפורומים בחו"ל:
[העדויות באו מפי משתמשים עם מאות הודעות מה שמגדיל את ההסתברות לאמינות שלהם בפורום, מדובר בעיקר בעדויות שמשתמשים נתנו בשבועות הראשונים לשימוש בקונדישינר, קשה למצוא עדויות של אנשים שהשתמשו בקונדישינר לאורך זמן מאחר והתכשיר חדש יחסית בשוק].

"הקונדישינר מריח טוב ולא גורם לשיער להיות שמנוני או שטוח... הוא לא מייבש את השיער.. אחרי שימוש של שבוע אחד בקונדישינר, לדעתי זה הקונדישינר הכי טוב כי הוא מרכך את השיער ללא תופעות קוסמטיות שליליות. השיער והקרקפת שלי מרגישים בריאים יותר. "

"רוויטה.קור מריח באמת טוב, מרגיש נחמד על השיער. לא השתמשתי בקונדישינר שנים, אך לדעתי מדובר בקונדישינר באיכות באמת טובה. אני רק מקווה שכל המרכיבים הנוספים האלה יעזרו לשיער שלי להיראות יותר טוב. השתמשתי כמה פעמים וזה בהחלט קונדישינר טוב."

"המוצר נותן הרגשה טובה, עור הקרקפת שלי היה מאד מגורה בימים האחרונים, לא השתמשתי בשמפו רוויטה או בשמפוני קטוקונזול אחרים כבר חודש. כשקיבלתי את זה ואת השמפו רוויטה שהזמנתי, התחלתי להשתמש בשניהם ועור הקרקפת שלי נרגע. אני גם משתמש ב-Spectral DNC של אותה החברה ואני חייב להעיד שלחברה DS Labs יש מוצרים באמת נהדרים."

"הקונדישינר לא מייבש את השיער כמו השמפו... בריאות הקרקפת שלי מאד השתפרה אחרי שהשתמשתי בזה במשך שבועיים."

לפירוט על הקונדישינר באתר היצרן - DS Laboratories

קרא עוד בקטגוריה: תכשירים לשיער

שמפו ניזורל
מינוקסידיל
שמפו רוויטה
שמפו ניזורל
מינוקסידיל
שמפו רוויטה


אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן