שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

שמפו ניזורל

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

Ketoconazole הינו המרכיב הפעיל בשמפו ניזורל:
הרכבו הכימי של הקטוקונזל.
זה מכבר ידוע שלשמפו ניזורל יש השפעות חיוביות במלחמה בהתקרחות גברית גנטית, בזכות המרכיב קטוקונזול.

שמפו ניזורל נמכר בארץ בגרסה של 2% קטוקונזול, כאשר בחו"ל קיימת גם גרסה של 1% קטוקונזול. לעתים ניתן למצוא תחליף גנרי לשמפו ניזורל, תוצרת הארץ, בשם קטוזול. גם הוא מכיל 2% קטוקונזול.

קיימים גם שמפונים אחרים (שלא נמכרים בארץ) שמכילים קטוקונזול, למשל שמפו Revita ושמפו Regenepure. שמפונים אלו מותאמים יותר לשוק של טיפולי נשירת השיער, מכיוון שהם מכילים מרכיבים מועילים נוספים, ואין בהם את המרכיב המזיק SLS, הנפוץ במוצרי קוסמטיקה למיניהם.

מנגנון הפעולה של הקטוקונזול בשמפו ניזורל:


שמפו ניזורל מכיל מרכיבים אנטי פטרייתיים, ושימוש קבוע בו עוזר להפחית את רמות השומניות בקרקפת, מטפל בדלקות בקרקפת (הנפוצות בקרב גברים מקריחים) ואת הקשקשת במידה ניכרת.

בנוסף, הקטוקונזול בשמפו ניזורל הוא בעל תכונות אנטי אנדרוגניות ומפחית את רמות ה-DHT שבקרקפת. לפיכך שמפו ניזורל נחשב באופן מסורתי לאחד משלושת הטיפולים העיקריים ולשמפו המועדף על גברים מתקרחים רבים ויש הסכמה על כך בכל האתרים בחו"ל העוסקים בנשירת שיער.

חשוב לציין ששמפו הניזורל לבדו אינו מספיק כדי לשמש כטיפול יחיד, שיבלום נשירת שיער, עם זאת הוא מנקה את הקרקפת, מורידת במקצת את רמות ה-DHT שמצטברות בזקיקים, מפחית את הפרשת השומן שחונקת את הזקיקים ויוצרת סביבה נוחה יותר לצמיחת שיער בריא ועבה יותר.

תוצאות מחקרים על השפעת הניזורל:


שמפו ניזורל

שמפו ניזורל.
במחקר בו השתתפו כ-100 מתנדבים עם קרקפת שומנית וקשקשת קלה עד בינונית, נבחנה ההשפעה של שמפו ניזורל עם 1% קטוקונזול למשך 6 חודשים בשימוש של 2-3 פעמים בשבוע.

אנליזה של התוצאות הראו שעובי השערה גדל ב-8.5% בקירוב, ההפרשות והשומניות בקרקפת פחתו ב-6.5% בערך, ומספר השערות הנושרות במהלך יממה אחת היה קטן יותר ב-16% לעומת קבוצת הביקורת, שהשתמשה בשמפו רגיל. גם מספר השערות הנמצאות במצב אנאגן (שלב הצמיחה במחזוריות השיער) גדל ב-6.4%.

מחקר נוסף שבוצע בשנת 1998, על שמפו ניזורל 2%, הראה עלייה של 7% בקוטר השערה והתוצאות היו דומות לתוצאות שהושגו ע"י משתתפי המחקר על מינוקסידיל 2% - כלומר ניזורל 2% נחשב יעיל כמו מינוקסידיל 2%!

מחקר השוואתי נוסף משנת 2002, בו השתתפו 4 קבוצות נבדקים, כאשר קבוצה אחת נטלה פרופסיה בלבד, קבוצה שנייה השתמשה גם בפרופסיה וגם במינוקסידיל 2%, קבוצה שלישית השתמשה במינוקסידיל 2% בלבד וקבוצה רביעית השתמשה בפרופסיה עם ניזורל 2% - הראה כי השילוב של פרופסיה ומינוקסידיל היה היעיל מכולם, אך הקבוצה של פרופסיה + ניזורל הראתה תוצאות טובות יותר מהקבוצות שהשתמשו בפרופסיה בלבד או במינוקסידיל 2% בלבד!

המחקרים הנ"ל מורים על כך שלשימוש בשמפו ניזורל 1% או 2% פעמיים-שלוש בשבוע יש תוצאות חיוביות על צמיחת ועיבוי השיער, ריסון השמנוניות והפחתת הקשקשת בקרקפת.היכנס ולמד עוד בפורום שמפונים

אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן