שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

שמפו רוויטה - Revita Shampoo

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

שמפו רוויטה - Revita Shampoo


שמפו רוויטהשמפו רוויטה (Revita Shampoo) מיוצר ע"י חברת DS Laboratories, המייצרת תכשירים נוספים לטיפול בנשירת שיער כגון Revita.COR conditioner (החדש יחסית מסוף 2010), Spectral DNC ועוד. שמפו רוויטה קיים בשוק משנת 2007 וניתן למצוא עדויות של משתמשים בפורום ברעמה ובחו"ל.

שמפו רוויטה מיועד לטיפול בנשירת שיער, בניגוד לשמפו ניזורל (שאומנם משמש על ידי רבים לטיפול בנשירת השיער, אך אינו מותווה במקור לטיפול בנשירת שיער). לפי היצרן, שמפו רוויטה מתאים לשימוש יומיומי במטרה לשמור על בריאות הקרקפת, להאטת נשירת שיער ולעידוד צמיחת השיער.

המרכיבים בשמפו רוויטה:


שמפו רוויטה, כמו שמפו ניזורל, מכיל את החומר הפעיל קטוקונזול, אשר מפחית הצטברות של DHT על הקרקפת ובנוסף קטוקונזול גם בעל תכונות אנטי פטרייתיות ואנטי דלקתיות, המינון אמנם מופחת – 1% קטוקונזול לעומת 2% בשמפו ניזורל, ובנוסף מכיל רשימת מרכיבים ארוכה ומעניינת האמורה לתת תועלת רבה למשתמש הנלחם בנשירת השיער ממנה הוא סובל. שילוב זה של מרכיבים נבחרים, האמורים לסייע בצמיחת השיער, כוללים בין היתר: מעודדי צמיחה לשיער, חומצות אמינו, שומרי לחות, נוגדי חמצון ומעכבי DHT.

רשימת המרכיבים שמוצגת בנוסף לקטוקונזול הינה מרשימה:
קפאין (4%): מפחית נשירת שיער ומעודד זרימת דם וצמיחה.
פפטידי נחושת: עוזרים לעיבוי שיער דק.
פוליפנולים מתפוחי עץ: מעודדי צמיחת שיער.
קטוקונזול: הוכח מחקרית כמעכב DHT ובמחקרים על ניזורל.
קרניטין טרטרט (Carnitine Tartrate): ממריץ תהליכים ביוכימיים ברמת התא.
MSM: מאיץ צמיחת השיער ועוזר לעיבוי של שיער קיים.
חומצות אמינו המעודדות יצירת חלבונים: Ornitine, Taurine, Cysteine.
שמן אמו (Emu Oil): בעל כושר החדרה לעור הקרקפת לשמירת הלחות בעור ובשיער.
ביוטין (Biotin): ויטמין H , החיוני ליצירת שיער, עור וציפורניים באדם.

שמפו רוויטה, בניגוד לשמפואים רבים בשוק (וביניהם שמפו ניזורל) אינו מכיל SLS (סודיום לאורת' סולפאט). כימיקל זה משמש בתכשירי היגיינה וקוסמטיקה רבים וניתן למצוא אותו בסוגי שמפו רבים, כולל שמפו ניזורל. כללית עדיף להשתמש בשמפו ללא SLS, המשמש כדטרגנט (חומר שטח פעיל) העלול להביא להשפעות שליליות וביניהן גירויי עור הקרקפת, ייבוש זקיקי השיער ואף לנזק לזקיקים ולאובדן שיער נוסף כתוצאה מכך.

עלות שמפו רוויטה:


השמפו אינו זול – עולה כ- 20 דולר באמאזון. אך עוזר לזכור שהבקבוק מכיל 180 מ"ל, ומספיקה כמות קטנה ממנו כדי להקציף ולחפוף את השיער – כמות של מ"ל או שניים לחפיפה עשוייה להספיק ל-90 עד 180 שימושים כך שהמוצר אמור להספיק לתקופה ארוכה ובפרט אם משתמשים מדי פעם בשמפו אחר (רצוי) כך שכדאי לקחת זאת בחשבון בנוסף לרשימת המרכיבים המרשימה.

הוראות שימוש:


כמו בכל תכשיר אחר לטיפול בנשירת שיער, גם עם שמפו רוויטה יש להתמיד בשימוש על מנת למנוע מה-DHT לחזור ולהצטבר על הקרקפת במטרה לשמר את מה שהצלחת להשיג בזכות השמפו או כל תכשיר אחר. היצרן ממליץ להשתמש בשמפו 5 פעמים בשבוע, אך יש מקום להזכיר ששמפו זה מכיל 1% קטוקונזול והוראות השימוש בשמפו ניזורל (המכיל כמות כפולה של קטוקונזול – סה"כ 2%) הן להשתמש פעמיים שלוש בשבוע למשך מספר שבועות בלבד, על אף שמשתמשים רבים משתמשים בשמפו ניזורל פעמיים שלוש בשבוע למשך תקופה ארוכה יותר. בזמן החפיפה כדאי להשאיר את השמפו על הראש למשך מספר דקות לפני שטיפת השמפו מהשיער.

הערות חשובות לגבי אפקטיביות המוצר:


בניגוד לשמפו ניזורל, לא ידוע על מחקרים ברמה אקדמאית שבוצעו בקבוצות נבדקים שהשתמשו בשמפו רוויטה ולכן נשאר רק לסמוך על עדויות משתמשים בארץ ובחו"ל. כללית ניתן לומר ששמפו תמיד יהיה תכשיר פחות יעיל בהשוואה לתכשירים שמורחים על השיער למשך שעות או כדורים לבליעה, והוא מתאים רק כתוסף לטיפול העיקרי שרצוי שיכלול מינוקסידיל ופרופסיה – שנבדקו והוכחו מחקרית ואושרו ע"י ה-FDA. (או לחילופין תכשירים אחרים במידה והתכשירים הנ"ל לא עוזרים ברמה מספקת). שמפו רוויטה למעשה מתבסס על שילוב של מרכיבים פעילים אשר נמצא במחקרים נפרדים על המרכיבים עצמם (ולא על השמפו עצמו) שהם בעלי השפעה חיובית על האטת נשירת שיער או הצמחתו מחדש.

הערה נוספת: אין להתבסס על שמפו זה כטיפול בלעדי לנשירת שיער, שמפו זה כנראה אינו אפקטיבי מספיק כטיפול יחיד אך יכול להיות מצויין כטיפול משלים.

לפירוט על השמפו באתר היצרן - DS Laboratoriesקרא עוד בקטגוריה: תכשירים לשיער

שמפו ניזורל
מינוקסידיל
פלורידיל
שמפו ניזורל
מינוקסידיל
פלורידיל


אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן