שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

תה ירוק

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

TNF-alpha ידוע כמשחק תפקיד מרכזי במחלות פטריתיות בהן נכללות גם נשירת שיער גנטית , מעבר לכך TNF-alpha נראה באופן שאינו מותיר ספק כקיים בתהליך ההתקרחות. בהתבסס על מחקרים על עכברים נמצא כי TNF-alpha מעודד גידולים. במחקרים נצפה כי התה הירוק חוסם TNF-alpha.

המרכיבים המרכזיים בתה הירוק הן ,מולקולות הנקראות קטצ'ינים. לקטצ'ינים מספר תפקידים בין היתר רוגע , לכן התה הירוק מכוון לפעילות של כלי הדם ולסירקולציה לשורשי השיערה. הקטצ'ינים אינם משפיעם על בקטריות חומצה אלקטית , אך הן יקטינו את ההתפשטות של בקטריות הקשורות לפעילות אלפא ,וחלוקת התאים.

תה ירוק מכיל נוגדי חימצון ועשוי לעזור בהורדת הכולסטרול. ככל הנראה לתה ירוק יש תכונות המגינות מפני מגוון מחלות הסרטן, הנ"ל נצפה כמגן מפני סרטן הבטן והמעי גס. צריכה גבוהה של תה ירוק הצביעה על רמות גבוהות של הורמון המין גלובולין ורמות נמוכות של אסטרוגן אצל נשים. רמות גבוהות של גלובולין עשיות לעזור במלחמה בהתקרחות. גלובולין זוהי מולקולה הנקשרת עם משיכה חזקה לטסטסטורון. טסטסטורון שנקשר לגלובולין לא יכול להיקשר לרצפטורים או להיהפך לדיהידרוטסטסטורון (DHT). ריכוז גבוה של גלובולין מוריד את הטסטסטורון החופשי.

לתה הירוק ככל הנראה יש השפעה על ה-AR 5 מהסוג הראשון. שתי תכונות אלו עשויות להשפיע על תהליך ההתקרחות.

כוס אחת של תה ירוק שווה בקירוב ל-50 מ"ג קטצ'נים. המחקרים שבוצעו על התה הירוק כללו שתיה של 5 כוסות ביום או לחילופין נטילת 300 מ"ג קטצ'נים. במחקרים נמצא כי אנשים השותים למעלה מ-10 כוסות תה ירוק ביום (500 מ"ג) , חולים פחות במחלות שונות ואורך חייהם גדל. התה הירוק נצפה גם כעוזר בטיפול של התמכרות סיגריות.


אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.

היכנס ולמד יותר בפורומים ויטמינים מינרלים ותוספים טיבעיים


נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן