שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

תזונה ונשירת שיער

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

תזונה דלת כולסטרול ושומנים רוויים


ניתן לנסות ולעבור לתזונה דלת כולסטרול ושומנים רוויים על מנת לצמצם את כמות הכולסטרול שבגוף, שכן הטסטוסטרון מופק מהכולסטרול ואילו ה-DHT מופק מהטסטוסטרון כך שלכאורה ניתן להצביע על קשר בין רמת הכולסטרול בגוף לרמת ה-DHT בגוף. בימיני התזונה מאד עשירה בשומנים ובכולסטרול ויש הטוענים שכתוצאה מכך יותר גברים מקריחים ובגילאים מוקדמים יותר מאשר בדורות הקודמים.

מה אפשר לעשות?


מאחר והטסטוסטרון בגוף מופק מכולסטרול ועיקר הכולסטרול שבגוף לא מגיע ממקור חיצוני אלא מופק גם כן בגוף משומנים רוויים (שהם המקור העיקרי לכולסטרול) אז ניתן להגיד שצמצום של צריכת הכולסטרול והשומנים הרוויים תהיה הפחתה של הטסטוסטרון שבגוף וכפועל יוצא מכך גם כמות ה-DHT שבגוף תפחת וכן הנשירה תפחת. לפיכך כדאי להימנע ממזונות בעייתיים העשירים בשומנים רוויים או כולסטרול כגוון ביצים או לפחות החלמון שלהם (החלבון שבביצים הוא בריא). חמאה (המון שומן רווי), כבד עוף (המון כולסטרול), שמנת (גם כן מאות מ"ג של כולסטרול), בשר בקר (המבורגרים עסיסיים נוטפי שומן..) בורקסים וג'חנון (מורחים עליהם חלמון ביצים ובנוסף הם מכילים שומן טראנס שהוא גרוע יותר מהשומן הרוויי), מרגרינה (שומן טראנס), חטיפים, וואפלים (כן, גם הם עשירים בשומן רווי)..

כשקונים מוצרי מזון בסופרמרקט - ניתן להסתכל על טבלת הערכים התזונתיים שרשומים עליהם על מנת להגיע למסקנה האם המזון עתיר שומנים וכולסטרול, או יחסית בסדר. למשל אם רואים שיש 10 גרם ויותר שומן רוויי על כל 100 גרם מזון, זה די הרבה.

שומנים רוויים רשומים בגרמים בעוד כולסטרול רשום במ"ג.

לדעתי אין צורך לעבור לתזונה עם אפס אחוז כולסטרול ואפס אחוז שומנים רוויים, אבל כדאי מאד להעדיף יותר מזונות בריאים על פני מזונות פחות בריאים (וזה גם פחות משמין).

יש לדעת כי השומנים מתחלקים לשומנים רוויים ושומנים לא רוויים, האחרונים מהווים בדרך כלל את עיקר השומנים במזון והם בריאים יותר ויש אפילו טענה שהם עוזרים להוריד את ייצור הכולסטרול הרע שבגוף ותורמים לייצור הכולסטרול הטוב.

בטבלת הערכים התזונתיים שכל המוצר הנקנה, יהיה רשום כמה שומנים יש במזון ל-100 גרם, וכמה מתוכם הם רוויים. גם שומן צמחי מוקשה או חצי מוקשה או טראנס ייחשב כשומן רוויי.

בלינק הבא ניתן לבדוק לגבי מגוון מזונות את כמות הכולסטרול והשומן הקיימים בהם
היכנס ולמד יותר בפורומים תזונה ובריאות

אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.נושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן