שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 14 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: היי אני בן 23,היו לי מפרצים מאז גיל 16 ועכשיו זה כנראה מחמיר
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 29/03/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

מאז גיל 16-17 אני זוכר שהיו לי מפרצים. יכול להיות שגם לפני אבל מהגיל הזה אני התחלתי לשים לב לזה וזוכר את זה. המצב לא השתנה יותר מידי אבל עכשיו אני בן 23 ונראה שהמרצים מחמירים והאזור בקדמת הראש נעשה דליל יותר. גם יש מעין קרחות קטנטנות שאני יכול להסתיר בקלות אם אני מזיז את השיער לכיוון מסויים.

מה כדאי לי לעשות כדי לדעת אם אני צריך להתחיל להשתמש כבר בתכשירים? אני מפחד שיהיו לי מפרצים מאוד רציניים ויתחילו לי קרחות. האם יש דרך לטפל במפרצים?

אני גם מתאמן בצורה אינטנסיבית ולוקח קריאטין שידוע שהוא מעלה את הDHT. חשבתי להתחיל לקחת DHT Blocker או תוספים של דקל ננסי. האם לDHT Blockers או לדקל ננסי תהיה השפעה כלשהי על האימונים ועל הקריאטין?

חשבתי לקנות את אלה: כדורים:

[url][url][url] https://www.amazon.com/dp/B004PVLWW0?aa ... 0Guarantee
[/url][/url][/url]

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: היי אני בן 23,היו לי מפרצים מאז גיל 16 ועכשיו זה כנראה מ
משתמש חדש
משתמש חדש

https://www.amazon.com/Propidren-HairGe ... &s=gateway

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

ושמפו:

https://www.amazon.com/dp/B079RDR8ZD/re ... DR8ZD&th=1

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

או https://www.amazon.com/dp/B007SZCG0C/ref=emc_b_5_i

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

היית צריך להתחיל טיפול מונע ממזמן, לא מאשים אותך גם אני נפלתי בזה.
החדשות הטובות שההתקרחות אצלך איטית.

ראשית- תפסיק לקחת קריאטין אם השיער שלך חשוב לך.

הטיפול המומלץ הוא: מינוקסי (חובה), אם אתה מפחד מפרופסיה ותופעות הלוואי שלך אז אתה יכול לקחת דקל ננסי- כמובן שהוא פחות אפקטיבי, פעם ביומיים תחפוך עם שמפו ניזורל (דרוש מרשם רופא).

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

דקל ננסי אני הזמנתי מהאתר הבא:

https://www.puritan.co.il/saw-palmetto- ... oduct.html

מגיע מהר, 2-3 כדורים בוקר, צהריים, וערב.

אומרים שהוא אפילו עוזר להעלות מסת שריר.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

אשר למינוקסידיל, אני ממליץ בחום על המוצר הבא שמכיל נוסף למינוקסידיל גם תערובת חומצות וויטמינים שמסייעים לזקיקי השיער:
https://www.lipogaine.com/lipogaine-for ... hair-loss/

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

ממליץ לך לצלם את עצמך לפני הטיפול ו4 חודשים אחריו כדי לאמוד את השיפור ולבחון את המשך פרוטוקול הטיפול.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

mnj כתב:
דקל ננסי אני הזמנתי מהאתר הבא:

https://www.puritan.co.il/saw-palmetto- ... oduct.html

מגיע מהר, 2-3 כדורים בוקר, צהריים, וערב.

אומרים שהוא אפילו עוזר להעלות מסת שריר.

למה לבחור דווקא בדקל ננסי "נקי" ולא לקחת את אחת הפורמולות שכוללות עוד דברים בניהם גם ביוטין? (אחד הכדורים שפרסמתי בשני הלינקים הראשונים)

בנוסף אני משתמש גם בסבוסל מידי פעם. האם יש יתרון לניזורל על אחד מהשפמפויים שפרסמתי בלינקים שגם הם חוסמים DHT בשיער?

האמת היא שאני לא שם לב בכלל לנשירה של השיער. אם אני מעביר את היד בשיער יוצאת לי אולי שערה אחת. אולי נשירה איטית כמו שאמרת.

מגיל 17 התחלתי לקחת קריאטין והיו לי הפסקות בין לבין. כרגע אני על קריאטין חצי שנה ברצף, האם חוסמי הDHT לא ינטרלו גם כך את ההשפעה הרעה של הקריאטין? האם יש לי דרך לבדוק אם השיער שלי רגיש לDHT במבחינה גנטית? (הבנתי שזה קשור לגנים)

בנוגע לפורפסיה זה לא בא בחשבון בגלל כל תופעות הלוואי ומינדוקסיל אני גם די מעדיף שלא

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

לא הסתכלתי במה שצירפת, שיתפתי אותך במה אני מזמין, אין הכרח לבחור דווקא בדקל נקי.
אציין כי אני נוטל נוסף לדקל גם מולטי ויטמין.
לעניין מניקסודיל אתה חייב אם תרצה לראות שינוי מהותי.
פרופסיה אני מבין למה לא תרצה לקחת, אבל מינוקסדיל אין סיבה שלא תמרח.

לגבי קריאטין- ידוע כי הוא גורם לנשירה ומאידך אתה יכול להמשיך לפתח את הגוף גם בלעדיו- תעשה את השיקולים שלך.

זקיקי השיער הם חלק ממך ואם הם רגישים לdht אז זה גנטית.
קשה לדעת בגיל צעיר את היקף ההקרחה העתידי אך אם אזור הכתר לא נפגע עד כה במשך7 שנים ייתכן ואתה לא רגיש שם לdht. כמובן שזה לא וודאי.

גם אני חוויתי התקרחות בדיוק כפי שאתה מתאר, ולא חשתי נשירה משמעותית, כיום אני אחרי השתלה.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

mnj כתב:
לא הסתכלתי במה שצירפת, שיתפתי אותך במה אני מזמין, אין הכרח לבחור דווקא בדקל נקי.
אציין כי אני נוטל נוסף לדקל גם מולטי ויטמין.
לעניין מניקסודיל אתה חייב אם תרצה לראות שינוי מהותי.
פרופסיה אני מבין למה לא תרצה לקחת, אבל מינוקסדיל אין סיבה שלא תמרח.

לגבי קריאטין- ידוע כי הוא גורם לנשירה ומאידך אתה יכול להמשיך לפתח את הגוף גם בלעדיו- תעשה את השיקולים שלך.

זקיקי השיער הם חלק ממך ואם הם רגישים לdht אז זה גנטית.
קשה לדעת בגיל צעיר את היקף ההקרחה העתידי אך אם אזור הכתר לא נפגע עד כה במשך7 שנים ייתכן ואתה לא רגיש שם לdht. כמובן שזה לא וודאי.

גם אני חוויתי התקרחות בדיוק כפי שאתה מתאר, ולא חשתי נשירה משמעותית, כיום אני אחרי השתלה.

הבנתי שמינוקסידיל גורם קודם לנשירה, עושה רגישויות בעור, תחושה לא נעימה וקשקשים. בנוסף שהוא מצמיח שיעור בעוד מקומות כמו בפנים למשל. הבנתי גם שהוא לא ממש עוזר למפרצים אלא רק לבסיס הראש, יש לי בבסיס קרחות קטנות מאוד שאפשר להסתיר די בקלות אם אוכל לשמור על המצב כמו שהוא מבחינתי אני לא צריך יותר מזה. האמת שיש לי גם מעין קרחות קטנות בצדדים של הראש משהו שלא אמור להיות...

השאלה שלי לגבי הקריאטין היא בגלל שאני לא מבין את האופן פעולה של הדברים כנראה עד הסוף. אם הקריאטין גורם לגוף שלי לייצר יותר DHT אבל אני לוקח תוספים שגם ככה חוסמים את הDHT אז מה הבעיה להמשיך לקחת קריאטין? זה לא חוסם לחלוטין ולכן כדאי להפסיק לקחת קריאטין? האם חוסמי הDHT האלה משביתים לי את הDHT בגוף או רק בהקשר של השיער?

לגבי זקיקי השיער והרגישות לDHT הבנתי שבצידי השיער הזקיקים חסינים לDHT ובמרכז הראש לא ולכן מי שמקריח, מקריח במרכז הראש, אך עדיין יש לו שיער בצדדים.

לגבי הניסיון האישי שלך מתי זה קרה שבלי נשירה משמעותית לבסוף ראית את הקרחות? אשמח אם תגיד לי בערך בשנים. נגיד "בגיל 23 התחלתי לשים לב לזה, בגיל 25 שמתי לב שהקרחת נהייתה קצת יותר רצינית. בגיל 30 כבר הקרחת נהייתה מאוד רצינית. בגיל 32 עשיתי השתלה" וכו'

התוספים האלה שראיתי לפי מה שאני מבין זה רכיבים טבעיים ולכן אני לא חושב שיש לי מניעה מסויימת לקחת אותם גם אם אין לי כלום

זה הרכיבים בראשון:
Zinc (as Zinc Oxide) 25mgs DHT Blocker Proprietary Blend 1390mgs *Saw Palmetto Berry Extract (Standardized to contain 45% Fatty Acids) (Serenoa repens), Green Tea Leaf Extract (Standardized to Contain 90% Polyphenols, 60% Catechins, and 45% EGCG), Stinging Nettle Root(Urtica dioicia), L-Lysine, Grape Seed Extract (Standardized to Contain 95% Proanthocyanidins) (Vitis vinefera), Pygeum Bark (Pygeum africanum), Pumpkin Seed Extract (Curcubita maxima) Immune/Digestive Proprietary Blend 525mgs *Lactobacillus Acidophilus (15 Billion/CFU), Grapefruit Seed Extract (Citrus paradise), Chicory Root 4:1 Extract (Cichorium intybus)

אלה הרכיבים בשני:
תמונה

מה אתה חושב על הרכיבים?

לגבי השמפו, איך אני משיג מרשם לניזורל הזה ללכת לרופא עור?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 30/03/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

מינוקסדיל משנה את מחזור הצמיחה של השערה (לטובה) ולכן תחילה גורם לנשירה אם כי מנסיוני- לא משמעותית.
מינוקסדיל עלול לגרום לגירוי לבעלי עור רגיש, לאלו ממומלץ להשתמש במינוקסדיל קצף אשר נעדר תופעות לוואי אחא.
אשר לשעירות במקומות אחרים- המינוקסדיל. משפיע ברמה מקומית, מה שאני מציע לך הוא לשטוף אותו מהראש לאחר שעתיים וזאת כדי למנוע מגע בראש והעברתו למקומות אחרים, כמו גם לעלות לישון איתו מחשש שימרח על הכרית ויגיע לגבות.
בכל מקרה שעירות יתר במקומות אחרים לא תיהיה מוחשית.
ואמרת אגב קטנה- לא כל תופעת לוואי שמופיעה אצל אחרים בהכרח תתרחש אצלך, והחשוב מכל הכל הפיך.

2 הגללות ששלחת מכילות ויטמינים ונוגדי חימצון אשר מומלצים גם לתיסוף כללי, אין חשש לקחת אותם אך זכור שלבדם לא תראה שיפור.

אשר לי- התחלתי להקריח בגיל 18, עומק המפרצים נשאר יציב, אולם השיער שבניהם הלך ונחלש ולאחר הצבא כבר ראיתי דילול משמעותי בו (גיל 23) לאחרונה בגיל 25 עשית השתלה בחלק הקידמי, איני מתקרח בכלל בשאר הראש.

לגבי הקריאטין- מעולם לא חקרתי לגביו רק שמעתי שהוא מגביר נשירה. אם לדברך הוא מעלה את רמות הDHT אז לקיחת דקל ננסי לא בהכרח תנטרל את זה, התיאוריה היא שהדקל מפחית את יצור ה - DHT על ידי חסימת האינזים 5 - אלפא רדוקטאז. והדגש על - מפחית ולא חוסם.

ולבסוף:
סולם נוורד מייצג את שלבי ההתקרחות הפוטנציאלים בלבד וזאת ע"פ סטטיסטיקה.
למעשה הסולם מציג ע"פ סטטיסטיקה היכן עלולים להימצא זקיקים רגישים ל-DHT, כל אחד מאיתנו שונה גנטית ולא בהכרח כל הזקיקים המוצגים בסולם נוורד יהיו רגישים אצלו ל-DHT.
ייתכנו אנשים שונים בעלי עמידות שונה של זקיקים בכל אזור ואזור- ישנם זקיקים רגישים מאוד, ישנם פחות וישנם כאלה שכלל לא.
לא כל מי שהתחיל להקריח בהכרח יהיה קירח, זהו נתון שמשתנה גנטית מאוד:
לדוגמה- מי שישים לב אצל אנשים ממוצא סלבי נפוצים מפרצים מגיל מוקדם אך השיער שבינהם חזק ואיתן עד כי המפרצים לא מפריעים כלל.
ישנם אנשים עם קו שיער מושלם ללא מפרצים המקריחים רק בקודקוד הראש.
ישנם אנשים המקריחים רק בחלק הקידמי. ישנם אנשים שאינם חווים התקרחות כלל אלא דלילות שיער כללית בכל החלק העליון בראש.
וישנם אנשים שיחוו גם התקרחות בחלק ניכר מהרקות .
החדשות הרעות הן שקראתי פעם באיזה שהוא מאמר ש50% צפויים להקריח במדגם המלא של סולם נוורד, והתחושה שלי היא שבישראל האחוז הזה גבוה יותר.

עכשיו לגבי משך ההתקרחות- הקונצנזוס בנושא הוא שהתקרחות מלאה אורכת בין 5 שנים ל25 שנה מהרגע בו התחילה. קרי ישנם זקיקים שיהיו עמידים עד 25 שנה ל-DHT ובתוך תקופת הזמן ילכו וייחלשו עד להתנוונות סופית.

בהצלחה.

נערך לאחרונה על ידי mnj בתאריך 30/03/2019, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

מעקב שלי על הטיפול בזמנו: https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=3&t=4030

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

פוסט ההשתלה:

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4524

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 14 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

טיפול בהתקרחות ושיער דליל - הריג'ן
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן