שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שאלה חשובה לגבי מרפאות בטורקיה
 הודעה פורסם: 10/02/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

מה קורה אנשים, אני חדש כאן אבל פעיל הרבה זמן בפורומים בחול. אבל יש לי שאלה דווקא לפה.

טוב אז זה לא יהיה הכי פוליטקלי קורקט בעולם אבל למי אכפת, צריך להיות קצת כנים.
אני בודק כבר הרבה זמן מרפאות מכל העולם, תמיד חשבתי ללכת על איזו מרפאה באירופה, כי רוב המרפאות בטורקיה הם זבל. אבל גיליתי שיש שני רופאים שם שהם דווקא תותחים - פקינר וקסר, אז אני מתלבט אם לבדוק איתם אופציה.
השאלה שלי - מה הסיכוי שמרפאות בטורקיה מתייחסות שונה לישראלים? בואו נהיה כנים היחסים בין המדינות לא משהו, ובטוח יש שם הרבה שנאה. אני אישית אין לי בעיה עם אף אחד כי פולוטיקה לא מעניינת אותי, אבל אני לא יכול שלא לחשוב שאיכשהוא יתייחסו אלי אחרת, בין אם זה בניתוח עצמו, בטיפול שאחרי, או לא יודע מה.
נכון ברור שביזנס זה ביזנס ומה שמעניין אותם זה כסף אז הם לא ידחו אף אחד, אבל מי מבטיח לי שאני אקבל את היחס הכי טוב שאפשר? ולא בקטע שיעשו לי ניתוח רע בכוונה או משהו, אלא אולי סתם הרופא יגיד לעצמו "יש לי איזה טכנאי מתמחה שצריך לצבור ניסיון, הנה ישראלי, אז זה הזדמנות טובה בשבילו" או איזה שיט כזה? וגם אם הרופא הוא מספיק אתי בשביל להיות 100% מקצועי, אז אולי אחד הטכנאים או הסגל יהיה כזה? סופו של דבר הם אנשים. לא הייתי רוצה שתיהיה לי חוויה רעה.
אני אישית מחפש את הרופא הטוב ביותר, כסף זה כמעט לא שיקול, לכן אני לאו דווקא תקוע על טורקיה כמו אחרים. אבל האמת שהשניים שציינתי הם תותחים ברמה. אז אמרתי אני חייב להעלות את התהיות האלה פה.

הסיבה שאני פתאום שואל את זה, זה כי בדיוק נתקלתי בפורום האמריקראי, בפוסט של ישראלי שעבר השתלה בטורקיה - ובוא נאמר מזל שהבנאדם יצא בחיים בכלל. נתנו לו מנת יתר של זריקות הרדמה, היו צריכים להזמין לו אמבולנס בסוף... ולא לדבר על זה ששחתו לו לגמרי את הראש, הרסו לו את האיזור התורם וגם השיער הקיים הלך....
זה פעם ראשונה שנתקלתי במקרה כזה קיצוני, ואז כשראיתי שהוא ישראלי קצת נלחצתי.

מה אתם אומרים אנשים??

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שאלה חשובה לגבי מרפאות בטורקיה
 הודעה פורסם: 11/02/2020 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אענה בקצרה על פי מידע שנאמר לי.
יש לי מכר ערבי, אותו מכר נסע לטורקיה ולא הזדהה כישראלי אלה כלבנוני, הלך ישירות למרפאה ולטענתו קיבל מחיר זול בהרבה יותר מאשר אם היה ישראלי. אין לי מושג איזו מרפאה הוא הלך, אני גם לא מתכוון לבדוק.
הטורקים טוענים שלנו הישראלים יש הרבה כסף.
זה הסיפור שהוא סיפר לי, לא חושב שיש לו אינטרס כלשהו לשקר עליי.
זה המקרה שידוע לי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 11/02/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

רמבו כתב:
יש לי מכר ערבי, אותו מכר נסע לטורקיה ולא הזדהה כישראלי אלה כלבנוני, הלך ישירות למרפאה ולטענתו קיבל מחיר זול בהרבה יותר מאשר אם היה ישראלי. אין לי מושג איזו מרפאה הוא הלך, אני גם לא מתכוון לבדוק.
זה המקרה שידוע לי.

אוקיי מעניין... אז זה בעצם תומך בהשערה הלא סימפטית הזו...
אבל אם הייתי צריך לנחש, הייתי אומר שהוא הלך לאיזו מרפאה זולה שנחשבת hair mill clinic. כיוון שבכל מקרה אני לא חושב שכדאי ללכת לרוב המוחלט של המרפאות שם, אז לדעתי האתיקה של המרפאות האלה פחות מעניין. שלוש המרפאות היחידות שהייתי שוקל שם זה Pekiner, Keser, HDC. הם נחשבים רמה אירופאית מבחינה מקצועית ואתית. והעניין הוא שהמחיר שלהם הוא קבוע ומפורסם, לכן אני בספק שידרשו ממשהו מחיר שונה מהמחיר המפורסם.
אבל הסיפור בכל אופן לא נשמע מעודד.
אשמח לעוד דעות \ סיפורים. אולי חוויות מאנשים שעברו שם ניתוח.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 12/02/2020 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

rooster כתב:
רמבו כתב:
זה המקרה שידוע לי.

אבל אם הייתי צריך לנחש, הייתי אומר שהוא הלך לאיזו מרפאה זולה שנחשבת hair mill clinic. כיוון שבכל מקרה אני לא חושב שכדאי ללכת לרוב המוחלט של המרפאות שם, אז לדעתי האתיקה של המרפאות האלה פחות מעניין. שלוש המרפאות היחידות שהייתי שוקל שם זה Pekiner, Keser, HDC. הם נחשבים רמה אירופאית מבחינה מקצועית ואתית. והעניין הוא שהמחיר שלהם הוא קבוע ומפורסם, לכן אני בספק שידרשו ממשהו מחיר שונה מהמחיר המפורסם.

מהכרות שלי עם HDC, אני ממליץ עליהם.
יתר המרפאות שציינת איני מכיר, אתן לך את הטיפ הבא שהמנכ"ל שלי תמיד אומר.
"אנחנו לא קונים דברים זולים, אין לנו מספיק כסף בשביל זה".
תחתור לרופא הכי טוב, תשמע לעצתו, אני רציתי קו שיער X והרופא המליץ על קו שיער Y, והיום אני מאוד מרוצה שביטלתי את רצוני מפני המלצתו.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 13/02/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

רמבו כתב:
rooster כתב:
רמבו כתב:
זה המקרה שידוע לי.

מהכרות שלי עם HDC, אני ממליץ עליהם.
יתר המרפאות שציינת איני מכיר, אתן לך את הטיפ הבא שהמנכ"ל שלי תמיד אומר.
"אנחנו לא קונים דברים זולים, אין לנו מספיק כסף בשביל זה".
תחתור לרופא הכי טוב, תשמע לעצתו, אני רציתי קו שיער X והרופא המליץ על קו שיער Y, והיום אני מאוד מרוצה שביטלתי את רצוני מפני המלצתו.

ברור לגמרי. כמו שציינתי בהתחלה שיקול מספר אחד שלי הוא איכות, המחיר פחות מעניין. אני שוקל את הרופאים האלה כי התוצאות שלהם ברמה עולמית.
סתם מתוך סקרנות מי הרופא שהלכת אליו? ועד כמה אתה מרוצה מהתוצאה מ-1 עד 10?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן