שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 9 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: HDC , ארדוגן או ביזנגה?
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 18/09/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

הי יש לי התלבטות בין שלושת הרופאים הבאים HDC , ארדוגן או ביזנגה... האם למישהו יש המלצה אצל מי לעשות את ההשתלה... אין משמעות לכסף אלא לאיכות בלבד ולא לנסוע רחוק מדי. תודה רבה לעונים...
נא לא לענות מי שיחצ"ן של המרפאות אלא רק מי שיודע
תודה,
דני

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: HDC , ארדוגן או ביזנגה?
משתמש חדש
משתמש חדש

בגדול אני יומר ששלושת המרפאות הם מרפאות טובות מפרסמים בפורומים עולמיים תוצאות טובות סקירה מאוד טובה של שלושתם אני יעמוד רק על כמה הבדלים(יש עוד כמובן)
HDC מרפאה בקפריסין יש שם שני רופאים טובים ד"ר מארס וד"ר כריסטינה דוקטור מארס הוא הרופא הבכיר שם (אדם צנוע מאוד ושקט) לא מרבה ליחצן את עצמו למד מדוקטור קול בארצות הברית(אחד הרופאים הטובים בעולם) דוקטור כריסטינה גם רופאה טובה למדה מד"ר מארס, המרפאה בשנת 2019 לקחה מקום ראשון באירופה לפי אתר hair site על פי לקוחות מרוצים, השירות שאתה מקבל שם זה בנוסף להשתלה שבוע בדירה שטיפות וחפיפות מצוות המרפאה( יש לך שקט בשבוע הראשון מה שחשוב מאוד לקליטת ההשתלה), מבצעים עד כ3500 זקיקים ביומיים יום ראשון עושים קו קדמי ויום לאחר מכן את השאר ד"ר בינזגה מרפאה בבלגיה בבריסל נחשב לאחד הרופאים הטובים בעולם כבר הרבה שנים מרבה להשתתף בפורומים עולמיים חבר באיגודים עולמיים למד מתחילת דרכו אצל ד"ר קול מארצות הברית כ_20 שנים בתחום עבד גם בתחילת דרכו במרפאת HDC קפריסין, בגדול עובד לפי אותו פרוטוקול כמו HDC עד כ-3500 זקיקים ביומיים יום ראשון בונים קו קדמי ויום שני את השאר
ד"ר ארדוגן מרפאה בתורכיה בין המרפאות הטובות בתורכיה, פוסל הרבה מאוד לקחות וטוען שלא מתאמים להשתלה, הההשתלות שלו הם השתלות גדולות בדרך כלל עושה יותר מ5000 זקיקים בהשתלה מה שיכול להביא מדי פעם לפגיעה באזור התורם ולקליטה של הזקיקים
תימחור
HDC 2.5-2.7 יורו לזקיק ד"ר מארס ד"ר כריסטינה מעט פחות
ד"ר ארדוגן 2.5 יורו לזקיק יש לו מבנה מאוד מפואר של המרפאה
ד"ר בינזגה 3-3.5 יורו לזקיק בבלגיה
אני באופן אישי היתי ממליץ לך על hdc או ד"ר בינזגה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

אחלה תשובה, תודה רבה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 19/09/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה על המענה ועל ההשקעה בתשובה
אני אגיד לך ההתלבטות שלי על hdc כי ממה שראיתי הם לא עושים קו שיער נמוך וישר אלא בצורת קשת ודיי גבוה... מה אתה חושב?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 20/09/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני ממליץ לך ללכת עם קו השיער שהרופא ממליץ לך יש לו ניסיון של שנים והוא בדרך כלל יודע מה הוא עושה, דבר נוסף אל תשכח שאם אתה מוריד יותר את קו השיער אתה זקוק לכמות זקיקים גדולה יותר, אבל אם אתה בכל זאת בטוח שאתה רוצה להוריד את קו השיער תהיה בטוח שאתה רוצה לעשות כך ותהיה שלם עם ההחלטה שלך, אל תאשים אף אחד לאחר ההשתלה אם קו השיער לא יראה לך.
המלצה שלי אתה יכול להתיעץ ולשאול את מי שאתה רוצה אבל לאחר שלקחתה החלטה תהיה שלם איתה(קבלת ההחלטה על ידיך מאוד חשובה)

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/09/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

שמעתי גם בנוסף שיש מרפאות בטורקיה שעושות טיפול פי אר פי לשיער כדי לחזק את הקליטה של השיערות?מה אומר על כך?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

אני אומר יש פרוטוקול מסוים שלפיו צריך לעשות prp בארץ ברוב המקומות לוקחים מהדם של הלקוח לציטרפוגה מערבבים ןמזריקים וזה לא בדיוק כך. בגדול PRP במקור שלו היה לשיקום פציעות של ספורטאים, גם בתורכיה המצב כמו בארץ עושים את הPRP בצורה חובבנית ברוב המקומות, אני קורה בפורומים עולמיים על PRP(מחקרים ועבודות שנעשו) לא רואים מספיק מחקר גדול שנותן הוכחה מובהקת על PRP,למרות שיש רופאים מהטובים בעולם שאומרים שזה עובד בצורה טובה אבל צריך לדעת איך לעשות את זה, ולכן אני היתי מציעה לך לעשות מה שאתה חושב, לא היתי ממליץ לך לעשות בתורכיה כי שם כל אחד שמערבב דם בציטרפוגה עושה PRP זה טיפול פשוט ולא מסובך רק צריך לדעת איך לעשות

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

דבר נוסף בארצות הברית הprp עם A CELL ומטריציה חוץ תאית שזה נותן תוקף ארוך יותר לPRP אבל בארץ אסור להשתמש בחומרים אלו
יש רופאים בעולם יש להם תוצאות טובות עם PRP אבל רובם בארצות הברית כגון ג'ון קול, דוקטור אלכסנדר, דוקטור יזדין,דוקטור כולי,דוקטור באומן ויש עוד הרופאים האלו טוענים שלקח להם שנים לבנות את הפרוטוקול לכיצד לעשות PRP

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 25/09/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

השאלה שלי אחי אם כדאי לעשות prp אחרי השתלה כי זה משפר את קליטה והצפיפות של השיערות או שזה לא משנה? לא דיברתי על טיפול פי אר פי ללא השתלה אלא יחד האם יש לזה ערך מוסף?
תודה רבה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 9 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן