שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סיפורו של מטופל בן 24 - 3,082 FUT + עדות בסרטון + ראיון מלא
 הודעה פורסם: 04/07/2015 
מנהל
מנהל
סמל אישי של המשתמש

אני מביא לכם את הסיפור של מייק מקנדה, מטופל של דוקטור רחאל.
קצת רקע:
גיל השתלה – 24
שיטה – FUT
כמות זקיקים – 3,082
חלוקת שערות –
715 singles
1613 doubles
754 triples
סך הכל שערות – 6,203

סרטון ההשתלה – לחצו כאן https://www.youtube.com/watch?v=lSaxNXjcp6Q
תרגום הסרטון –
במשך שנתיים מהחיים שלי לא יצאתי כמעט, נשארתי בבית, ואני מאמין שהפסדתי שנתיים מהחיים שלי בגלל זה. התחלתי לאבד את השיער שלי בגיל 19, ממש התחלתי לשים לב לזה בגיל 20. בנקודה הזו לא היה לי כבר ביטחון, לא יצאתי עם אף אחת בזמנו. לא הלכתי לחדר כושר, פשוט לא רציתי לצאת מהבית.
ומאז שעברתי את ההשתלה, כל זה השתנה. יש לי דייט היום.
שנתיים לפני ההשתלה הייתי חבר בפורום של השתלות שיער ועקבתי אחר הרבה מנתחים, ובהתבסס על התוצאות והעקביות בחרתי בדוקטור רחאל. ואני מאוד שמח לגבי זה.
כשבאתי לראשונה, דמיינתי קו שיער נמוך יותר ותוצאה "דרסטית" יותר בגלל שעדיין הייתי בן 22 אז רציתי קו שיער נמוך. כשדוקטור רחאל הציע את קו השיער גבוה יותר זה לא בדיוק מה שרציתי, אבל עכשיו אני רואה במבט לאחור שמה שהוא הציע הוא הרבה יותר טוב. זה הרבה יותר מציאותי.
בנוסף אני בשנה שלישית בבית ספר לרפואה, ודוקטור רחאל הוא מקצועי לחלוטין, בעל ידע רב מבחינה רפואי, מאוד אמיתי בקשר לאיך שהתוצאות יהיו ומה הוא יכול לעשות עבורך. הוא לא מוכר לך משהו שהוא לא יוכל לעשות, הוא לא מבזבז זקיקים רבים במקום מסוים על מנת שבעתיד לא תתקע בלי מספיק זקיקים, הוא מאוד ריאלסטי ויוצר קו שיער טבעי בהתחשב במצב הקיים שלך כרגע, וזו הייתה חוויה נהדרת. אני נהנה להראות בגיל שלי שוב.

הסיפור המלא של מייק – לקוח מתוך הבלוג של ד"ר רחאל – *המטופל לא קיבל שום הטבה או תמריץ בגין ההשתתפות בבלוג. ניתן לקרוא את הפוסט המקורי כאן - http://www.rahalhairtransplant.com/dr-r ... iews-mick/

השיער החדש שלי מרגיש נפלא –

כאשר מייק גילה לראשונה שהוא מאבד שיער כבר בגיל 19, הוא הרגיש נבוך לחלוטין.
הוא בילה את שנותיו הראשונות באוניברסיטה, הזמן האולטימטיבי לבניית מערכות יחסים, כאשר הוא מסתתר בחדר ושונא את מה שהוא רואה במראה.

עצוב ומדוכא, מייק הבין שיש לו שתי אפשרויות- לקבל את המצב כמו שהוא, או לשנות אותו.
רק 12 חודשים לאחר שמייק עבר השתלת שיער אצל ד"ר רחאל, חייו השתנו לחלוטין.
כאשר מייק מסתכל במראה עכשיו, הוא רואה בחור צעיר עם בטחון עצמי שמחייך בחזרה.
מייק כבר יוצא לדייטים, מטייל בעולם, ונהנה לעזור לאחרים, כי הוא מכיר את ההרגשה של להיות בצרה ולצאת ממנה.

ספר לנו על עצמך

אני בן 25, ולומד לקראת סיום תואר ברפואה, אני גר באוטווה, קנדה.
אני הולך לחדר כושר 3 פעמים בשבוע. ובזמני הפנוי, אני מנגן גיטרה, ומטייל כמה שאפשר.

עד היום הייתי בתאילנד ובפיליפינים ( בשניהם שלוש פעמים ), גרמניה, יוון, איטליה, הולנד, יפן, ויטנאם, הונג קונג, לאוס, דרום קוריאה וניו זילנד.

"השתלת שיער שינתה את חיי, זה הצית בי את הצורך לעזור לאחרים"
בפברואר הקרוב, אני רוצה לצאת מאזור הנוחות שלי ולעשות משהו שונה. אני מתכנן לטוס להודו ולעבוד בבית חולים. אני רוצה לעזור לאנשים שנפגעו מעוני, מחלות ונכות.
זה יתרום לי ניסיון עבודה יקר ערך תוך כדי עזרה לאחר.
גם אני הזדקקתי לעזרה בשעות החשוכות ביותר שלי, בעזרתו של דוקטור רחאל. אחרי המסע שלי להודו, אמשיך לטייל שוב. המטרה שלי היא לבקר גם בצ'ילה, ארגנטינה ודרום אמריקה הקיץ.
כיצד ההקרחה גרמה לך להרגיש?
נשירת שיער הייתה מכה מוחצת להערכה העצמית שלי. הייתי רק בן 19 שהבחנתי בזה לראשונה, ועכשיו אני בן 25. אנשים לעיתים אמרו משהו על קו השיער הדליל שלי. זה גרם לי להיות מאוד מדוכא.
אני בחור צעיר, אבל ההקרחה שלי גרמה לי להראות מבוגר מאוד. זה גרם לי להרגיש זקן ופחות שווה מגברים אחרים בגיל שלי. כמעט כאילו הפרידו אותי ובידדו אותי מהחברה. הרגשתי מושפל.

מה גרם לך להחליט לעשות משהו בקשר לזה?
בשביל להימנע מתגובות על השיער שלי לפגוע בי, נשארתי הרבה בבית. נמנעתי מלצאת כמה שניתן ולא העזתי לצאת לברים. אני מניח שהתביישתי במראה שלי. בהסתכלות לאחור זה היה מטופש. אבל בזמנו זה באמת פגע באיכות החיים שלי.

הייתי בשנות הראשונות של האוניברסיטה, הזמן האידאלי לבנות מערכות יחסים ובקושי היו לי חיים חברתיים. פחדתי להיכנס לקשרים אישיים בגלל ששנאתי מה שראיתי כשאני מסתכל במראה.

איך מישהו יוכל לאהוב אותי ככה חשבתי לעצמי, זו הייתה תקופה מאוד אפלה בחיי.

איזה סוג של טיפולים נגד נשירת שיער ניסית?
הטיפולים העיקריים שניסיתי נגד נשירת שיער לפני ההשתלה הם בעיקר פרופסיה. אך הפסקתי להשתמש בתרופות האלה בגלל התופעות לוואי שלהם. גם ניסיתי מינוקסי של חברת רוגיין.

מה הדבר ששיכנע אותך ללכת לדוקטור רחאל להשתלת שיער?
אחרי שחקרתי ניתוחי השתלות שיער במשך שנתיים, החלטתי כי זה הפתרון היחיד שיעצור את הנסיגה של קו השיער שלי. ואז גיליתי את דוקטור רחאל. קראתי עוד ועוד ביקורות מאוד חיוביות בפורומים של נשירת שיער.

ההחלטה שלי נעשתה לאחר שראיתי את תוצאותיו של ד"ר רחאל על מטופלים בגילי. התוצאות נראות מאוד טבעיות. ד"ר רחאל מעצב קווי שיער "נצחיים" שלא יתאימו לי רק עכשיו, אבל גם יראו טוב עוד 20 שנה.

בבחינת כל הפרמטרים השונים, החלטתי ללכת עם ד"ר רחאל. הבונוס עבורי הוא שהמרפאה נמצאת בעיר שלי מה שהיה מאוד נוח.

איך מרגישה ונראית התוצאה של ההשתלה?
שנה לאחר השתלת השיער שלי, אני רואה בחור מאושר ובריא כשאני מסתכל במראה. השיער החדש שלי מרגיש מדהים! במקום לדאוג איך אני נראה כל הזמן, אני נהנה מהחיים שלי שוב. מאז השתלת השיער שלי יצאתי לדייטים, אני הולך לחדר כושר והפכתי לבן אדם בריא יותר.

בעתיד, אולי אני אצטרך השתלת שיער שנייה למלא פערים, אבל זה באמת לא נטל עבורי. השתלת השיער שלי עלתה בהרבה על הציפיות שלי. אני כבר יכול להמשיך הלאה עם חיי, ועכשיו אני הבחור עם הביטחון הכי גבוה שיש. הטיפול הזה באמת שינה את חיי.

האם יש לך עצות לאלו ששוקלים השתלת שיער?
אני אמליץ לכל מי שעובר השתלת שיער לקצץ את השיער לפני ההשתלה, זה יכין אותם לקראת ההשתלה.
בנוסף זה חשוב להיות מציאותי לגבי התוצאות שאתה הולך להשיג. יתכן אף ותצטרך השתלה נוספת בהמשך הדרך, אז כדאי להיות מוכן לזה פיננסית.
כמו כן, בעת תכנון קו השיער שלך, אתה צריך לשקול איך זה יראה עוד עשרים שנה מהיום. בסופו של דבר אתה רוצה שקו השיער שלך יראה טבעי. ד"ר רחאל הוא טוב מאוד בלהיות מציאותי לגבי עיצוב קו השיער ולגבי תיאום ציפיות לתוצאה הרצויה.

האם זה היה שווה לעבור השתלת שיער?
כן! אני באמת מרגיש טוב עם איך שאני נראה. אני כבר לא מדוכא והחיים שלי בהחלט השתפרו.

קבצים מצורפים:
pre opmick.jpg
pre opmick.jpg [ 335.46 KiB | נצפה 6690 פעמים ]
after better pics.jpg
after better pics.jpg [ 595.16 KiB | נצפה 6690 פעמים ]

פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן