שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: הסיפור שלי- ד"ר מוואמבה, בלגיה, 1800 זקיקים, NW3V, ללא גילוח
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 23/04/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי אז אחרי תקופה שבה בחנתי את הנושא, בין היתר דרך הפורום הזה, אני מביא את הסיפור שלי.
אני עשיתי השתלה בבלגיה אצל ד"ר מוואמבה (Mwamba, שם המרפאה MYWHTC) של 1800 זקיקים, NW3V וזה הסיפור שלי. המקרה שלי מתאים יותר למי שרוצה לעשות השתלה ללא גילוח (של האיזור הנתרם).
אני פעיל בפורום בערך שנה, מאז שהתחלתי להתעניין ברצינות בנושא ההשתלה. בן 32 מאיזור השפלה, נשוי פלוס 1, מקריח כ-10 שנים בקצב איטי, עד שהחלטתי לעשות את הצעד.
קראתי ולמדתי מפה הרבה ורציתי "לגמול" בחזרה עם מה שאני למדתי מכל הסיפור.
קצת ארוך אז תיקחו אוויר.
כמובן שיש הרבה מרפאות ורופאים לביצוע התהליך. בהתחלה, בחרתי תנאים שלי היו חשובים ושהמשתיל היה חייב לעמוד בהם:
1. חברות בארגונים העולמיים
2. מעל מספר מסוים של שנות נסיון במרפאה משלו (בחרתי 15 שנה לצורך העניין)
3. תוצאות ברורות באתר שלו כולל וידאו
4. ביקורות חיוביות בפורומים העולמיים
5. שכבר בהתקשרות הראשונה שלי איתו ידבר איתי גם על טיפולי המשך (PRP לייזר פרופסיה מינוקסי וכו' – מעיד על חשיבה לטווח ארוך לטובת הלקוח ולא "זבנג וגמרנו תשלם וביי").
6. תנאי ספציפי לי - יכולת לבצע בשיטת Unshaven (ללא גילוח)
בנוסף אני אישית החלטתי שיותר מתאים לי להגיע עצמאית למשתיל כדי לקבל יחס אישי, יותר מאשר לעשות את זה דרך תיווך אצל מקומות שיש להם נציגות ישראלית פה, ושישראלים נוסעים אליהם בכמויות (לא בתור ביקורת ,אלה כי זו עמדתי האישית).
עשיתי רשימה פוטנציאלית של 15 מרפאות מהמובילות בעולם, שהגעתי אליהן בין היתר מהפורום הזה ומפורומים עולמיים, ולאחר סינון ראשוני צימצמתי ל-8.
התחלתי עם פנייה עם מייל מפורט ותמונות, וצירפתי גם קישור לסרטון בחשבון youtube שלי מצלם את השיער מכל הכיוונים ו"משחק" איתו.
(*)טיפ1: אתם יכולים להעלות סרטון ליוטיוב, להגדיר אותו כ-Unlisted, ואז הוא לא מופיע בצורה פומבית אלא רק מי שיש לו את הקישור יכול לצפות בו.
בהמשך, חלק מהמרפאות לא ענו, חלק לא היו זמינות לקבל אותי בחודשים שאחרי הפנייה, מחלק מהמרפאות קיבלתי הצעות במייל, עם חלקן עשיתי שיחת ייעוץ בSkype, ואל 2 מהם טסתי לפגישת ייעוץ– ביזנגה (Bisanga) ומוואמבה (Mwamba), שתיהן בבריסל, בלגיה. הצלחתי לארגן 2 פגישות סמוכות באותו יום, וסה"כ טסתי לשם ליממה בסופ"ש.
(*)טיפ2: בסופו של דבר אין תחליף לפגישת ייעוץ ראשונית. להגיע, לדבר עם הרופא בנינוחות וביסודיות על הכולללל, לראות בעיניים את המרפאה ואת הצוות. גם אם זה נסיעה נפרדת ותשלום קטן. אז נכון שאם הייתי עושה בקנדה למשל, אז כנראה שלא הייתי נוסע במיוחד רק לפגישת ייעוץ מיוחדת, אבל כשזה ריאלי – אני חושב שזה חשוב מאוד.
התרשמתי ששני הרופאים מקצוענים.
אז נכון שביזנגה הוא יותר מוכר, אבל בסופו של דבר בחרתי במוואמבה משתי סיבות, גם כי הוא מתמחה בשיטה ללא גילוח אותה העדפתי, וגם כי התרשמתי מהיסודיות והיחס האישי שהוא העניק לי, ובנוסף שבפגישה דובר על יומיים טיפול עבור 1550 זקיקים (בסופו של דבר הכמות עלתה ל-1800 בזמן אמת), וזה יתרון לדעתי- קצב עבודה איטי ויסודי, לעומת רופאים שעושים גם 3500 זקיקים ביום אחד.
אז כאמור הטיפול עצמו בוצע במשך יומיים, כל יום כ-10 שעות ברוטו, כוללPRP וכולל ארוחות ומנוחות קצרות בין לבין.
(*)טיפ3: עוד נקודה שמדברים עליה המון וחשוב לי להבהיר מנקודת מבטי היא: מי עושה בפועל את הטיפול.
בתחום הזה יש חלוקה ברורה בין הפעולות ה"קריטיות" לבין הפעולות הפשוטות. בעיניי הרופא צריך להיות זה שמתכנן וזה שמפקח על הביצוע, להיות נוכח בתחילת ובסוף התהליך וגם בנקודות שונות במהלכו, אבל לאוו דווקא להיות בחדר הניתוח כל הזמן. הוא צריך לסמן מאיפה לוקחים ולאיפה מכניסים, ואת ההכנסה/הוצאה להשאיר לטכנאים.
בנוסף גם אם תיקחו את הרופא הכי טוב בעולם, לא תרצו שהוא ורק הוא יעבוד לכם על הראש רצוף 10 שעות ביממה. מתישהו הוא יתעייף ויתחיל לזייף, זה טבעי.

אז עברנו את הניתוח, יומיים מפרכים יחסית, ומה אז?
(*)טיפ4: לדעתי חשוב מאוד בסיום ההשתלה, להישאר עוד כמה ימים סמוך למרפאה. אני נשארתי שם 4 ימים נוספים לאחר הטיפול. בזמן הזה הגעתי פעמיים ביום למרפאה, לקבל חפיפות, הדרכה על החפיפה, ניקוי קרקפת, וטיפול משלים (כדורים/משחות), כולל טיפול שיש רק במרפאה ולא הייתי יכול לעשות בעצמי, שזה הלייזר. בשאר הזמן נחתי במלון (בחרתי מראש מלון קרוב במרחק הליכה קצרה). לדעתי טעות להרגיש "גיבורים" וכבר למחרת לעלות על מטוס – התהליך לא נגמר כשהניתוח נגמר, והימים שאחריו הם מאוד קריטיים, אז למה למהר? תנוחו כמה ימים סמוך למרפאה במקום בבית, מה ההבדל?
כמו כן בסיום עברנו על סט של אפשרויות לתחזוקה של ההשתלה לאורך זמן (פרופסיה, מינוקסי, ויטמינים, תכשירים, קסדת לייזר, PRP). כרגע בחרתי להמשיך בתהליכי ה- PRP(עוד לא יודע אם שם במרפאה, או בארץ). לגבי השאר עוד לא החלטתי.
היתה לי אדמומיות באיזור הנתרם שעברה מהר מאוד תוך כמה ימים, לא יודע אם בגלל איך שהגוף שלי מגיב או בגלל הטיפול המשלים שקיבלתי מיד לאחר הניתוח. הזקיקים נפלו אחרי כשבוע. אחרי כשבועיים וחצי הייתי "כמו חדש" (אבל אני מזכיר שלא גילחתי את האיזור הנתרם, והאיזור התורם צמח קצת). לפני כמה ימים חזרתי לעבודה ולא נתקלתי בתגובות מיוחדות.
בחרתי עוד לא להעלות תמונות, כי אני זמן קצר מאוד אחרי התהליך ועוד קשה להסיק לגבי התוצאות. מקווה שהכל ילך כשורה ויצליח.
אני בהתחלה חששתי וזה היה נראה לי ביג דיל, ועד כה הכל עבר בשלום . אני ממליץ לכל אחד שזה חשוב לו שילך על זה!
זה הגיע למצב כזה שכל פעם שאני מתבאס מנושאים כלשהם בחיי היומיום, תוך רגע ההרגשה משתפרת, ברגע שאני מזכיר לעצמי שבחרתי להגשים חלום, לטפל במה שהכי הפריע לי בעצמי, ועוד לעשות את המסע הזה לבד! בכוחות עצמי (ולא דרך תיווך).
ותודה לכל החברים פה על שיתוף הפעולה ותחלופת המידע. תזכרו שאנחנו פה אחד בשביל השני ובשביל מטרה משותפת, חבל לריב ולהכפיש (כמו שאני רואה פה לפעמים).

אל תפחדו מהפחד.
שלכם,
Helogen

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: הסיפור שלי- ד"ר מוואמבה, בלגיה, 1800 זקיקים, NW3V, ללא ג
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/04/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

תודה על השיתוף המושקע, יהיה מעניין לראות את התהליך אצלך אם בכל זאת תחליט להעלות תמונות.

בהצלחה!

עלי: חוקר מאז 2012 את תחום הנשירה הגנטית ושלל הפתרונות המוצעים. פה מטעם עצמי.
היסטוריה: פרופסיה, מינוקסידיל, ניזורול, דקל ננסי, ויטמינים, תוספת שיער, והשתלה.
ליצירת קשר בכל נושא: [email protected]

פוסט השתלה: https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4524

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: הסיפור שלי- ד"ר מוואמבה, בלגיה, 1800 זקיקים, NW3V, ללא ג
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/04/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

תודה על השיתוף.
מעניין לשמוע שעשו לך 1800 זקיקים וחילקו לך את זה ליומיים, כלומר בערך 900 זקיקים וזה לקח 10 שעות בכל פעם. כנראה היו מאוד יסודיים.

אשמח אם בכל זאת תחליט להעלות תמונות - במיוחד שעשית השתלה ללא גילוח

לזירוז צמיחת השיער המושתל:
פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשים) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיים/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, אבץ, יוד, וויטמינים רבים לשיער ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; אומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss עם קפאין ;

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 3 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן