שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 10 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: ××™×–×” מרפ××” עדיפה? נוורווד 6! *הייתי בHDC היו×*
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 17/07/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

×הלן.
×× ×™ מתלבט ב×יזו מרפ××” כד××™ לבצע השתלה.
×× ×™ נורווד 6 ולכן ×צטרך לפחות 2. כרגע יש עוד קצת שיער במרכז הר×ש, ×ך מ×חורה כבר דיי דליל ×•×”×ž×¤×¨×¦×™× ×ž×ª×¢×ž×§×™× ×•×ž×ª×¢×ž×§×™× ×¤× ×™×ž×”.

×”×™×•× ×™×©×‘×ª×™ ×¢× HDC , המליצו לי על בין 3000-3500 ×–×§×™×§×™× ×œ×—×œ×§ הקידמי, ובעתיד עוד 2500 בערך לחלק ×”×חורי..הציעו ×ת מר×ס ו×ת כריסטינה ש×.

שמעתי ×’× ×¢×œ המרפ××” של ×רדוגן, ×שמח להמלצות בכללי מי מטפל בנורווד 6 (הבנתי ×©×œ× ×›×•×œ×) ולמי כד××™ בלי לקרוע ×ת הכיס יותר מידי?

תודה!

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: ××™×–×” מרפ××” עדיפה? נוורווד 6! *הייתי בHDC היו×*
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 17/07/2019 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

×× ×™ עשיתי ב-hdc, בחתימה לתגובה שלי יש קישור לפוסט שפרסמתי בו ×ת כל התהליך ×תה מוזמן להציץ. יש ×’× ×§×™×©×•×¨ לבלוג שלי.

לגבי ×רדוגן ×’× ×ž×“×•×‘×¨ ×‘×¨×•×¤× ×ž×¢×•×œ×”.
×”×× ×‘×“×§×ª לגבי ביזנגה&קול במרפ××” החדשה ×©×œ×”× ×‘×™×•×•×Ÿ? 2.5 יורו לזקיק

נרווד 6 הרבה מרפ×ות מטפלות, ×œ× ×¡×•×£ העול×. מצד שני ×ין מה לעשות נרווד 6 ×œ× ×™×•×›×œ לחזור לגיל 20.
×× ×ª×”×™×” רי×לי ×ª×¦× ×ž×¨×•×¦×” , ×–×ת דעתי.

כל ש×לה ×ל תהסס ×תה יכול לפנות ×ליי ×’× ×¤×”, ×’× ×‘×¤×¨×˜×™ :)

מה ×©×œ× ×™×”×™×”, שיהיה בהצלחה ×–×” ×”×›×™ חשוב!

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&sid=91eefbe56bc6431f5e403eb5527165d1
עדכון - שנה ו-4 ×—×•×“×©×™× ×חרי ההשתלה:
https://www.hairtransplant-blog.info/שנה-ו-4-חודשי×-×חרי/

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 18/07/2019 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

עדיף לעשות מכה ×חת הכל ×œ× ×‘ 2 סבבי×

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 19/07/2019 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

tnofar@017.net.il כתב:
עדיף לעשות מכה ×חת הכל ×œ× ×‘ 2 סבבי×

״מכה ×חת״ לנרווד 6 דורשת לפחות 6,000 ×©×ª×œ×™× ×× ×œ× ×™×•×ª×¨ (×פילו 7000-8000)
במכה ×חת, ×ומר למעשה ש×תה מנחית על הר×ש טר×ומה מטורפת.

×”×יזור ×”×ª×•×¨× ×¢×œ×•×œ להיפגע משמעותית בכמויות שכ×לה. ולכן ×ž×—×œ×§×™× ×ת ×–×” לפעמיי×.

בלי קשר שצוות שעושה תהליך ×›×–×”, ×¢× ×›×ž×•×ª כזו של ×–×§×™×§×™× ×ž×“×•×‘×¨ בלפחות 3 ימי עבודה מל××™×, והצוות ×”× ×‘× ×™ ××“× ×’× ×”× ×¦×¨×™×›×™× ×œ×”×™×©×ר ×ž×¨×•×›×–×™× ×•×ž×¤×•×§×¡×™×.

3 ×™×ž×™× ×©×œ זריקות הרדמה וכו׳, ×’× ×œ× ×”×›×™ ×‘×¨×™× ×›×©×–×” ×‘× ×‘×¨×¦×£.

בקיצור, ×œ× ×ª×ž×¦× ×¨×•×¤× ×חד ×ž×”×ž×•×‘×™×œ×™× ×‘×¢×•×œ× ×©×™×¡×›×™× ×œ×‘×¦×¢ הליך ×›×–×” ...

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&sid=91eefbe56bc6431f5e403eb5527165d1
עדכון - שנה ו-4 ×—×•×“×©×™× ×חרי ההשתלה:
https://www.hairtransplant-blog.info/שנה-ו-4-חודשי×-×חרי/

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

×ין ספק ש×תה צודק .כתבתי על כך בפוסט ×חר .×× ×™ ×œ× ×ž×“×‘×¨ על ×יזור ×ª×•×¨× ×‘×§×¨×§×¤×ª ×× ×™ מדבר על שיער זקן /×—×–×” ×ž×©× × ×™×ª×Ÿ לחלץ לדעתי ,לפחות ×צלי ,40000 [×œ× ×˜×¢×™×ª×™ ב ס] ×©×ª×œ×™× ×בל לצערי ××£ ×¨×•×¤× /חוקר /מדען ×¡×ª× ×™×–× ×ž×¨×™× ×ת הכפפה .×›×•×œ× ×‘×ª×—×•× ×¡×•×‘×œ×™× ×ž×§×‘×¢×•×Ÿ .המחקר נעצר ובטורקיה ×ž×ž×©×™×›×™× ×œ×¢×©×•×ª ×ž×œ×™×•× ×™× .
×גב ×’× ×ª×—×•× ×”×©×›×¤×•×œ נעצר למה להת×מץ ×× × ×™×ª×Ÿ ×’× ×›×š לעשות מליוני×

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

scfromil כתב:
×× ×™ עשיתי ב-hdc, בחתימה לתגובה שלי יש קישור לפוסט שפרסמתי בו ×ת כל התהליך ×תה מוזמן להציץ. יש ×’× ×§×™×©×•×¨ לבלוג שלי.

לגבי ×רדוגן ×’× ×ž×“×•×‘×¨ ×‘×¨×•×¤× ×ž×¢×•×œ×”.
×”×× ×‘×“×§×ª לגבי ביזנגה&קול במרפ××” החדשה ×©×œ×”× ×‘×™×•×•×Ÿ? 2.5 יורו לזקיק

נרווד 6 הרבה מרפ×ות מטפלות, ×œ× ×¡×•×£ העול×. מצד שני ×ין מה לעשות נרווד 6 ×œ× ×™×•×›×œ לחזור לגיל 20.
×× ×ª×”×™×” רי×לי ×ª×¦× ×ž×¨×•×¦×” , ×–×ת דעתי.

כל ש×לה ×ל תהסס ×תה יכול לפנות ×ליי ×’× ×¤×”, ×’× ×‘×¤×¨×˜×™ :)

מה ×©×œ× ×™×”×™×”, שיהיה בהצלחה ×–×” ×”×›×™ חשוב!

תודה רבה על המענה!
הציפיות שלי רי×ליות, ×œ× ×ž×¦×¤×” לשיער גולש ומטורף, ×בל לפחות משהו שיהיה מקדימה ×חרי השתלה ר×שונה..שהחזית תיר××” נורמלית.

×œ× ×™×“×¢×ª×™ שיש ×œ×”× ×ž×¨×¤××” ביוון, יש דרך לקבוע ××™×ª× ×™×™×¢×•×¥? ×•×¢× ×רדוגן ×’×?
סוכנויות ב×רץ ×ו משהו?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/07/2019 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

DHI ×תונה, סלוניקי, קפריסין... סופר ×יכותי ומחיר סביר לגמרי ×× ×™×© לך ×זור ×ª×•×¨× ×ž×¡×¤×™×§ טוב ×פשר להתחיל ×¢× ×¡×©×Ÿ כפול העורך ×™×•×ž×™×™× ×‘×• בדרך כלל ×ž×‘×¦×¢×™× ×ž×§×¡×™×ž×•× 4000 ×–×§×™×§×™× ×•×œ×חר 9 ×—×•×“×©×™× × ×™×ª×Ÿ בדרך כלל לעשות עוד סשן

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/07/2019 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

לגבי קול ובזינגה - ×œ× ×™×•×“×¢ ×× ×™×© ×œ×”× × ×¦×™×’×•×ª ב×רץ.

לגבי ×רדוגן, ×× ×™ עשיתי ×צלו. פניתי ישירות למרפ××” במייל והתחלתי ×ž×•×œ× ×ת התהליך. הכל ברור, מובן, ×•×¢×•× ×™× ×¢×œ הכל. צריך רק ×נגלית ברמה סבירה. ×ין צורך בנציג ×ו במלווה. לפחות ×œ× ×”×™×” צורך ×צלי.
יש לך נציג ×ישי במרפ××” ש×תה מתנהל מולו בכל ש×לה בקשה.

לזירוז צמיחת השיער המושתל:
פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשי×) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיי×/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, ×בץ, יוד, ×•×•×™×˜×ž×™× ×™× ×¨×‘×™× ×œ×©×™×¢×¨ ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; ×ומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss ×¢× ×§×¤×ין ;

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 16/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

dhi סלוניקי ו×תונה שזה המרפ×ת ×× ×›×‘×™×›×•×œ מרפ××” ×œ× ×ž×•×›×¨×ª ב×יגוד הרופ××™× ×”×¢×•×œ×ž×™ להשתלות שיער. רופ××™× ×œ× ×ž×•×›×¨×™× ×ין תגובות ×œ× ×—×™×•×‘×™×•×ª ×•×œ× ×©×œ×™×œ×™×•×ª לפי התמונות ×ž×ª×§×ž×¦× ×™× ×¢×œ הצפיפות ועל קו השיער ×בל ×’×•×‘×™× ×ž×—×™×¨×™× ×›×ž×¢×˜ כמו במרפ×ות בעלות ×©× ×¢×•×œ×ž×™. זו דעתי

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 23/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

עשיתי ב- HDC קפריסין ב- 2017. מ×וד מרוצה (×œ× ×¨×§ מהטיפול ×’× ×–×” ש×תה ×©× ×›×ž×¢×˜ שבוע כולל חפיפות נותן תחושת ביטחון). קו השיער שזה "העיקר" ל×ורך זמן (×›×™ ×–×” ×”×זור ×©×ž×–×”×™× ×ž×ž× ×• "השתלה גרועה/×œ× ×˜×‘×¢×™×ª") - נעשה ×©× ×ž×ž×© בדקדקנות (×—×— ברמה ש×תה ×פילו קצת מ×וכזב ש×חרי ×™×•× ×©×œ× ×©×œ השתלה עשו לך רק פס קדמי). ×‘×™×ž×™× ×©×חרי ×”×זור ×©×ž×¤×–×¨×™× ×‘×• ×–×§×™×§×™× ×’×“×œ (בכללי חוק "×›×£ היד" ×©×™× ×›×£ יד על הר×ש - ×–×” בערך מה ש×פשר לפזר בהשתלה - וזה טיפה יגדל בחיזוק של זקן).

יש ×œ×”× ×“×•×’×ž× ×חת ב×תר למישהו ×¢× × ×•×¨×•×•×“ 6:
https://www.hairtransplants-hdc.com/hdc ... air-clinic

6000 ×–×§×™×§×™× ×§×— בחשבון ×’× ×ת העניין הכלכלי - ×× ×–×” 3 יורו לזקיק כפול +-6000 --- ×–×” 60-70K. ×–×” בלי פריסה ×œ×ª×©×œ×•×ž×™× ×ו כל רעיון ×חר (×’× ×× ×ª×§×— הלוו××” למרפ××” צריך ×œ×©×œ× "במכה"). ×× ×תה NW-6 - כן תצטרך לעשות ×ת ההשתלה הב××” שנה ×חרי (×›×™ ×חרת תתקבל תוצ××” ×œ× ×˜×‘×¢×™×ª - של קו קדמי ×ž×œ× ×•×ž×חורה ריק) ××– שווה לתכנן ×’× ×ת ×–×”.

×× ×™×© לך שיער זקן עבה/צפוץ ×–×” ×’× ×™×›×•×œ ×œ×ª×¨×•× ×ž×וד לכמות ×”×–×§×™×§×™× (1000 נגיד מהזקן).

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 10 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×•×ורח ×חד

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן