שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  ×”בא
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: 4329 זקיקים - מרפאת ASMED - ד"ר ארדוגן קוראי - חמישה חודשים!
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 16/03/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

שלום חברים,
היום חזרתי מטורקיה אחרי השתלה של 4329 אצל ארודגן. בהמשך אעלה פוסט מפורט בעברית.

בנתיים אתם מוזמנים לראות תמונות בפוסט מפורט בפורום hair restoration socoal network.
לינק: https://www.hairrestorationnetwork.com/ ... -dr-koray/
נתונים טכנים על ההשתלה:
1st day - hairline and temples - 2400 grafts.
2nd day - 1929 grafts'
density - 48 grafts per cm

572 - Singels
2733 Doubles
900 - Triples
118 - Quadruple
6 - Quintpule
Hair/grafts ratio 2.13

**עדכון 10 ימים לאחר ההשתלה - בעמוד 2**

** עדכון חודש מההשתלה - בעמוד 3**

**עדכון חודשיים מההשתלה - בעמוד 4**

**עדכון 3 חודשים מההשתלה - בעמוד 4**

** עדכון 4 חודשים מההשתלה - בעמוד 4**

** עדכון 5 חודשים מההשתלה - בעמוד 5**
,תמונה למצב לפני:
קובץ מצורף:
image_1545035101_16.thumb.jpg.3377d010f38e1731e7afcdd54166d704.jpg
image_1545035101_16.thumb.jpg.3377d010f38e1731e7afcdd54166d704.jpg [ 135.55 KiB | נצפה 2137 פעמים ]

קובץ מצורף:
image12_1544852957.jpg
image12_1544852957.jpg [ 56.06 KiB | נצפה 3970 פעמים ]

תמונות אחרי (הפנים שליממש התנפחו):
קובץ מצורף:
635_On.JPG
635_On.JPG [ 1.04 MiB | נצפה 3970 פעמים ]

קלוזאפ לאיזור המושתל:
קובץ מצורף:
111.jpg
111.jpg [ 506.14 KiB | נצפה 3970 פעמים ]
קובץ מצורף:
2.jpg
2.jpg [ 439.46 KiB | נצפה 3970 פעמים ]

לזירוז צמיחת השיער המושתל:
פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשים) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיים/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, אבץ, יוד, וויטמינים רבים לשיער ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; אומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss עם קפאין ;

נערך לאחרונה על ידי SAMUEL בתאריך 13/08/2019, נערך 13 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: 4329 זקיקים - מרפאת ASMED - ד"ר ארדוגן קוראי
משתמש באימונים
משתמש באימונים

שמח בשבילך שמואל היקר .לצערי ארדוגאן התותח לא מטפל בנורווד 6+

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

אחד הרופאים המרדימים היה נורווד 6 עם שיער דליל באזור התורם וממוצע זקיקים של 1.

יצא לו יפה מאוד בהתחשב בנסיבות (הוא בן 55) כמובן, שהשיער דליל יחסית. אבל בהתחשב בגיל ובנסיבות זה נראה טבעי לחלוטין.

יכול להיות שהוא ניתוח אותו כי הוא עובד אצלו :)

פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשים) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיים/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, אבץ, יוד, וויטמינים רבים לשיער ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; אומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss עם קפאין ;

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

הי שמואל .גם אני בן 55 +אשמח לקבל כל תמונה של נורווד 6 שארדוגאן ביצע אם בכלל .

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

נראה מדהים. לא חששת מכמות כזו של זקיקים רק בחלק הקידמי? (לעניין המשך הקרחה פוטנציאלי)

עלי: חוקר מאז 2012 את תחום הנשירה הגנטית ושלל הפתרונות המוצעים. פה מטעם עצמי.
היסטוריה: פרופסיה, מינוקסידיל, ניזורול, דקל ננסי, ויטמינים, תוספת שיער, והשתלה.
ליצירת קשר בכל נושא: [email protected]

פוסט השתלה: https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4524

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

אני לוקח פורפסיה באופן קבוע ההתקרחות שלי יציבה ב9 שנים האחרונות.

בנוסף ההתקרות שלי זהה לזו של אבי. שהיא רק בחלק הקדמי (מפרצים עמוקים). לאבא שלי יש כתר מלא.

בוא נגיד שאני לא צופה התקרחות ב15 שנים הקרובות. עד אז נקווה שיהיה שכפול זקיקים.

אם בכל זאת אקריח יש לי עוד 4000 זקיקים (8500 אזור תורם) - יש אנשים שעושים את כל הראש ב5500 זקיקים. נכון, כנראה שחלק האחורי לא יהיה צפוף כמו החלק הקדמי אבל מבחינתי החלק הקדמי יותר חשוב.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

השתלה מצויינת וצפופה, גם לי הצפיפות בפרונט הייתה חשובה, מאחל לך החלמה זריזה וכל הכבוד על השיתוף!

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

תודה רוני.

אגב אציין כי שילמתי מחיר פי 4 מהשתלה רגילה בטורקיה. אבל מבחינתי אני לא מסתכן, אני מסתכל במראה כל יום. זה יותר חשוב לי ממכונית טובה.

ההשתלות הזולות נראות אולי בסדר לאנשים רגילים, אבל אני מזהה שם המון זקיקים כפולים (ואפילו משולשים) בקו השיער (דבר שיוצר מראה בובתי). אצל המשתילים העולמיים (ארדוגן, רחל, מארס, בזינגה, קול וכו') שמים לב לפרטים הקטנים וזה הכי חשוב. נניח, מתאימים את קוטר המזרק שמוציאים איתו את הזקיקים מהעורף לקוטר של השיערה, כך שהצלקת היא מנימלית. ראיתי בשדה תעופה בטורקיה השתלות זולות שבהן האיזור התורם עם נקודות אדומות ענקיות וזה כי משתמשים בקוטר מזרק אחיד שהוא גדול שלא לצורך. אצלי הן ממש מינריות. כמו כן, נניח במקומות מסויימים (כמו הרכות או קו השיער) שבהן צריך להשתיל זקיק עם שערה בודדת, אבל לא כל זקיק בודד. יש זקיקים בודדים עבים וזקיקים בודדים דקים. צריך לבחור את הדקים כדי ליצור מראה טבעי. את כל זה מקבלים בהשתלות היקרות יותר (ולא בכל המקומות).

אני חייב לציין שלפעמים תמונות לא נותנת תמונה מלאה ונכונה. הרבה פעמים בתמונה השתלה נראת סבבה אבל במציאות מזהים פגמים כאלה ואחרים. יכול להיות שבגלל שאני מתעסק בזה אני שם לב לפרטים הקטנים ורוב האנשים לא שמים לזה לב. בכל מקרה גם העובדה שהלכתי למשתיל יקר לא מבטיחה כלום. מה שרלוונטי זה התוצאה הסופית, שאני מקווה שתצא לי טוב.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 21/03/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

SAMUEL כתב:
תודה רוני.

אגב אציין כי שילמתי מחיר פי 4 מהשתלה רגילה בטורקיה. אבל מבחינתי אני לא מסתכן, אני מסתכל במראה כל יום. זה יותר חשוב לי ממכונית טובה.

ההשתלות הזולות נראות אולי בסדר לאנשים רגילים, אבל אני מזהה שם המון זקיקים כפולים (ואפילו משולשים) בקו השיער (דבר שיוצר מראה בובתי). אצל המשתילים העולמיים (ארדוגן, רחל, מארס, בזינגה, קול וכו') שמים לב לפרטים הקטנים וזה הכי חשוב. נניח, מתאימים את קוטר המזרק שמוציאים איתו את הזקיקים מהעורף לקוטר של השיערה, כך שהצלקת היא מנימלית. ראיתי בשדה תעופה בטורקיה השתלות זולות שבהן האיזור התורם עם נקודות אדומות ענקיות וזה כי משתמשים בקוטר מזרק אחיד שהוא גדול שלא לצורך. אצלי הן ממש מינריות. כמו כן, נניח במקומות מסויימים (כמו הרכות או קו השיער) שבהן צריך להשתיל זקיק עם שערה בודדת, אבל לא כל זקיק בודד. יש זקיקים בודדים עבים וזקיקים בודדים דקים. צריך לבחור את הדקים כדי ליצור מראה טבעי. את כל זה מקבלים בהשתלות היקרות יותר (ולא בכל המקומות).

אני חייב לציין שלפעמים תמונות לא נותנת תמונה מלאה ונכונה. הרבה פעמים בתמונה השתלה נראת סבבה אבל במציאות מזהים פגמים כאלה ואחרים. יכול להיות שבגלל שאני מתעסק בזה אני שם לב לפרטים הקטנים ורוב האנשים לא שמים לזה לב. בכל מקרה גם העובדה שהלכתי למשתיל יקר לא מבטיחה כלום. מה שרלוונטי זה התוצאה הסופית, שאני מקווה שתצא לי טוב.

צודק. בגלל כל עודף המידע שיש אני לגמרי מבולבל. איך יודעים במי לבחור? כולם מבטיחים הרים וגבעות ואני אבוד.
אני רק הולך מנציגות אחת לאחרת ונמצא בחיפוש לא נגמר.
לפי מה אתה החלטת?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

תכנס לפורום העולמי. תראה תוצאות שמפרסמים מושתלים (ולא של המרפאה), תראה כמה לא מרוצים, כמה מרוצים, תבחן את הקו השיער, הצפיפות שבתוצאות, ותגיע למסקנה שלך.

אני בחרתי בארדוגן, כי הוא קרוב, הוא משתיל מוביל וממולץ בפורום העולמי, זול ביחס ליתר המשתילים העולמיים, אהבתי את התוצאות שלו, בייחוד את קו השיער (הוא נודע בקווי השיער הטבעים שהוא עושה).

שלא תחשוב חלילה אני נציג או מפרסם מטעם, תבחר במי שאתה רוצה, פשוט שאלת איך בחרתי קליניקה ועניתי :)

אם אתה שואל אותי - כסף לא אמור להיות פקטור, זה שיער, זה כרטיס ביקור שלך, אתה רואה את עצמך כל היום מול המראה, שווה להשקיע. אבל אם זה לא בתקציב, שמעתי ד"ר סיניק שהוא יחסית זול (כ3000 יורו) גם מעולה.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

לא חשבתי, לצערי לא שולט באנגלית אז לא יכול להיכנס לפורומים בחול.
כסף לא פקטור אבל לא לכולם יש אותה יכולת, תודה על ההמלצה אחי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

נראה שהולך לצאת לך מעולה. כל הזקיקים השותלו בחלק הקדמי בלבד?

אני בן 34 כמעט, עם עומק מפרצים בערך כמחצית או 60 אחוז משלך ומאידך לצערי האיזור התורם שלי בצדדים הוא לא מציאה גדולה ואני זקוק להורדת קו השיער גם בהם (אני מבין שגם אצלך הושתלו זקיקים ברקות) בעומק של 1 עד 1.5 ס"מ בערך.
עוד דבר שאני תוהה לגביו, האם ניתן להשתיל שיער רק באיזור שהיה בו שיער בעבר, עד גובה בקו מסויים (האמת שכבר כילד קטן היו לי מפרצונים קטנים).

בנוסף גם רוב השיער שלי דליל והייתי רוצה מילוי כללי באיזורים מסויימים.

וכמו david82, גם לי אין מושג איפה ולעשות ומבולבל ממידעים שונים. חושש שאחרי פגישות עם נציגים/רופאים שונים רק אצא מבולבל עוד יותר.
מזדהה איתך גם בפן הכלכלי .. התקציב שלי לא עולה על 15-16 אלף ש"ח וגם זאת בהנחה שהמחיר יכלול טיסה ולינה (אם הולך על אפשרות של חו"ל), וגמישות בתשלומים.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

דן, עצה שלי, תבוא מגובש לגבי קו השיער, והאזור המושתל.

מה שהוצע לי במרפאה היה יפה מאוד, ומאוד דומה למה שאני שרטטתי. אבל רציתי כמה שינויים.

זה תחום ענק, אני יכול להגיד לך שמשנת 2015, אני חופר על הנושא, קורא על השתלות, רופאים, רואה תוצאות, דיברתי עם 8 מרפאות שונות, עד שהגעתי להחלטה איפה לעשות.

חשוב לעשות את המחקר הזה. ולא לקפוץ על הדבר הראשון שעולה.

אם זה זה התקציב שלך, אני יודע ש"דר CINIK בטורקיה מראה תוצאות ממש יפות. תחקור, תראה תוצאות ותחליט.

בארץ אומרים להתרחק, אבל mnj עשה בארץ וההשתלה (למרות שהיא בהתחלה, וקשה לשפוט - גם את שלי אגב) וההשתלה נראת מעולה ופחות או יותר בטווח מחירים שלך.

אני כאן להתייעצות אם אתה צריך, בשמחה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

מחזק את SAMUEL מי שמשקיע עד 15000.. האופציה הכי טובה היא סיניק, אביעד ביטון היחצן שלו הוא אדם מדהים ואמיתי ביותר ויצא לי לדבר עם כל הנציגים בארץ ורק הוא וHDC גרמו לי לתחושת ביטחון ובסוף בחרתי HDC.. מבחינתי סיניק אופציה מצויינת

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

ודרך אגב דר סיניק ודר אקאר מחברת הייר מאסטר (דר אקאר עשה השתלה לסיניק) שניהם מגיעים לארץ באפריל להרצות על השתלת שיער ולעשות שיחות עם אנשים שמעוניינים, מציע לכל המתלבטים על מרפאה ללכת לשם לצבור עוד ידע

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 65 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5  ×”בא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן