שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 7 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מישהו שעשה השתלת שיער מהזקן?
 הודעה פורסם: 22/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

הייתי ב-2 קליניקות בישראל שעושים השתלה בטורקיה.
בראשונה- NHH נאמר לי שהשיער שנלקח מהזקן חוזר לגדול באיזור התורם. כמובן שנדהמתי ואמרתי לה שזה לא נכון אבל היא המשיכה והביאה עוד כל מיני הסברים למה כן.
עוד קליניקה שהייתי היא של רוני חתוכה. כן ראיתי פה את כל הלכלוכים, אך מצד שני אני מכיר מישהו שעשה אצלו והיה מרוצה, ויש לו קבוצת וואטספ עם 100+ איש שעשו\עושים אצלו השתלה ולא נראה לי שאפשר לזייף כל כך הרבה אנשים.
בקיצור שאלתי אחד מהם שעשה השתלה מהזקן, והוא אמר שחזר לגדול לו כל הזקן. מצד שני בתמונות שלו אני בכלל לא רואה שיש לו זקן. ואצל בנאדם אחר ראיתי תמונות של הזקן וזה נראה לא טוב כשזה לא מגולח יש הרבה חורים בזקן (הכל בחלק התחתון)
וגם הרי כל חיפוש באינטרנט יראה לכם ששיער שנלקח לא חוזר לצמוח באיזור התורם.
אבל מצד שני אני לא מבין, האם אפשר לשקר ככה בפרצוף? אין פה מקום לעגל פינות זה שאלה של כן חוזר לצמוח לא חוזר לצמוח. הם לא מפחדים מתביעות ענק? רק בשביל עוד לקוח?
עיצות שלכם? להאמין לא להאמין??

זה מאוד חשוב לי כי אין לי הרבה איזור תורם ואני רוצה לדעת שבעתיד יהיה לי עוד שיער לקחת ממנו להשתלה שנייה או שלישית.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מישהו שעשה השתלת שיער מהזקן?
 הודעה פורסם: 27/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

עשיתי בשילוב זקן (900 זקיקים בערך) - כבר בטיסה חזור (כשבוע אחרי) לא שמו לב שנלקחו משם זקיקים (זה אזור שמחלים מהר). וגם לוקחים ברווחים מסויימים (חח זה לא שפתאום תגדל זקן ויראו חור כלשהו).

שמתי תמונה של הזקן שלי אחרי 8 ימים (נראה כמו אדמומיות של גילוח לא טוב שנעשה כמה ימים לפני - לא מעבר)
https://ibb.co/JCMs3tG

האמת הלוואי שזה היה נכון כי הזקן שלי די צפוף (לא היה מזיק לדלל). כמובן שחשוב להקפיד לשים משחה ולשמור על ההוראות לאחר הטיפול.

וכן - השיער שנלקח לא יצמח יותר (תיאורטית) אבל יש בזקן וצוואר עוד אינסוף זקיקים (לא לוקחים כמויות מוגזמות כי זה פשוט לא ייראה טבעי על הראש - חובה לשלב את זה ביחס כלשהו לטובת השיער מהעורף/-צידי-הראש). אל תשכח שיש גם לשיער מחזור (יש זקיקים רדומים) - במילים אחרות נגיד והיית רוצה להסיר זקן שלם באפילציה (מחט חשמלית) בצפיפות כמו של עומר אדם נגיד - היו צריכים הרבה מאוד טיפולים ארוכים (תשאל קוסמטיקאית כמה זמן זה היה לוקח לה- האמת שמסקרן).

לסיכןם: תפנה לרופא מיומן בהשתלה מהזקן (HDC נגיד ויש עוד הרבה שיש להם בתיק עבודות דוגמאות להשתלות עם זקן) - לא נתקלתי בתופעות לוואי או צלקות באף מקום באינטרנט (לעומת נגיד STRIP וכדומה) --- בכללי הזקן רק אמור "לחזק" את צפיפות ההשתלה ולהשתלב עם השיער מהעורף (לכן נדרשת מיומנות) - וגם לא שמים שיער זקן בקו הקידמי ביותר של השיער (אז אם נגיד המטרה שלך לתקן מפרצים לא יגעו בזקן) וכנ"ל תיקון קו שיער.

ודבר אחרון - האזור התורם גם ככה מוגבל (מהשתלה להשתלה) - אם כבר עושים השתלה ואפשר לשלב זקן (זה אותו סבל, זריקות, טיסה, החלמה, חופש מהעבודה וחששות) - הכל זהה אז למה לא להשתיל גם שיער מהזקן ולהרוויח צפיפות יותר טובה.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

האם הזריקות הרדמה באיזור של הצוואר \ זקן כואבות יותר מאשר בראש עצמו ?
נשמע לי שכן כי זה איזור מאוד רגיש.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

היי, קיבלתי תשובה מ- NHH שהבחורה שאמרה לי שהזקן חוזר לגדול באיזור המושתל כבר לא איתם, וכנראה יש סיבה לכך.
מצד שני אני מניח ש- NHH קוראים פה את הפורום כי יש להם פה איזור פרסומי ואולי גם חזרו אליי כי זיהו מי אני... אז שלום לכם :)

החלטתי בסוף לעשות אצליהם, אני עושה גם מהזקן באיזור הקדמי, כי פשוט אין הרבה מאחורה. כולם מבטיחים שיהיה מספיק שיער גם לפעם שנייה כדי לעשות באיזור הפדחת אבל אני די בטוח שהם ממציאים כדי לעשות את הבוחטה הראשונית וכבר קיבלתי את זה.
אוכל להראות לכם גם תמונות לפני ואחרי על מה שיצא בסוף כולל הזקן עוד כמה חודשים.

לגבי "משתמש עם עתיד" שמע זריקה אחת של חמש שניות צריכה להיות באמת לא רלוונטית למשהו שישפיע לך על כל החיים :0

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 28/08/2019 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

כשמחלצים שיער בכמות גדולה אז זה לא זריקת הרדמה אחת, זה יכול להיות עשרות זריקות.וזה תהליך לא קצר ומאוד כואב.
זה כן שיקול לדעת כמה זה כואב.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 29/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

הזריקה כואבת בדיוק כמו כל זריקה (שאתה אצל רופא שיניים נגיד) - זריקה רגילה - כואב פחות מרופא שיניים (החניכיים זה אזור קשה יחסית אז המחט מכאיבה יותר ונכנסת עמוק יותר) - ב- %אחוז מסויים זה גם תלוי במזריק (כמה הוא עדין). לא שמתי לב להבדל מיוחד בין הזריקות בראש לזקן מבחינת כאב או החלמה.

הזריקה הראשונה הכי כואבת, השנייה והשלישית באותו אזור פחות (כי האזור מתחיל להרדם) והאחרונות כבר כמעט ולא. אפשר לבקש ואליום שקצת מרגיע גורם ל- DOWN - אישית ממליץ. וגם ממליץ לעצום עיניים (מחטים ב- LOOK אף פעם לא עושים טוב למי שחושש מזריקה).

היתרון שאתה עושה את הטיפול אתה לא אמור להרגיש כאב לאחר מכן (רוב הטיפול) - אם נגיד אחרי שעתיים כואב לך תבקש "חיזוק" (פשוט המרדימה תבוא ותזריק עוד כמה פעמים) - בזריקות סבב ב' האזור די רדום אז זה פחות קריטי (למעט הזריקות אין משהו כואב בטיפול או בהחלמה).

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 08/10/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

תיקון שלי לגבי הזריקות - לא חשבתי שיהיו כל כך הרבה זריקות. זה היה ממש ממש כואב. דווקא באיזור של הזקן חושב שפחת כאב, אבל זה אולי כי כבר הייתי מוכן נפשית לכאב בנגלה השנייה. אבל בכל מקרה זה נורא עד שביקשתי לעצור לאיזה שתי דקות באמצע.
כנראה באמת יש דרכים להפחית את הכאב כמו שאלי אמר וואליום וכאלה, לי לא הציעו משהו כזה.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 7 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן