שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: התייעצויות בכמה נושאים
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 05/03/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום לכולם
התחלתי לראות הידלדלות קטנה באזור המפרצים לפני קצת פחות משנתיים, אך עד לפני 4 חודשים בערך לא שמתי לב כלל לנשירה.
מאז יש נשירה שהחלה בקטנה אבל תפסה תאוצה. ב-3 חודשים האחרונים דיי טחנתי את האינטרנט וחיפשתי מידע, טיפולים וכו'. אחרי הרבה התלבטויות ושלושה רופאי עור שונים (שכל אחד כמובן אמר משהו אחר) הגעתי להחלטה שאני אתחיל לקחת פרופציה.
אני מודע לתופעות הלוואי וכל הנושא הזה.
אני לוקח פרופציה כבר חודש וחצי והבנתי שלוקח לכדורים לפחות 3 חודשים עד שיתחילו להשפיע.
בנוסף התחלתי להשתמש בשמפו ניזורל בשבוע שעבר.
בנתיים החלק הכי קשה במהלך כל יום עבורי זה המקלחת, כל פעם שאני מעביר יד בשיער (במיוחד אחרי ששמתי שמפו) יורדות מלא שיערות. המצב הנוכחי שלי הוא ממש לא נורא, אבל אם הנשירה תמשיך בקצב דומה אז אני דיי חושש מההמשך.
הפורום הזה נתן לי הרבה מידע ואשמח לשמוע ממכם את דעתכם לגבי כמה נקודות:

1. האם יש השפעה לסוג השמפו בו משתמשים? (משתמש כרגע בהד אנד שולדרס)
2. כמה פעמים בשבוע מומלץ להשתמש בניזורל?
3. במהלך כל החודשים האחרונים אני מרגיש מידי פעם גירויים (סוג של "מיחושים") בקרקפת. בהתחלה חשבתי/קיוויתי שזה בסך הכל השפעה פסיכולוגית של המודעות שלי לנשירה, אבל בגלל שזה נמשך אני חושב שאולי זה איכשהו גורם או קשור לנשירה. דעתכם?
4. מקלחות - האם נושר יותר שיער במקלחת או כאשר מתעסקים איתו (חופפים וכו), או שכל יום נושר שיער בכמות דומה? איך אתם מנסים למנוע נשירה מיותרת?

תודה רבה :D

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: התייעצויות בכמה נושאים
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 06/03/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

ברוכים הבאים לקהילה, ראשית כל הסר דאגה מליבך כל עוד התחלת את הטיפול של הפרופרסיה כבר בשלב ההתקרחות הראשוני אתה עתיד לקבל את השיער כפי שהיה עד לפני שהחלה הנשירה (מומלץ לשפוט רק לאחר שנה).
בנוגע לרופאים אליהם פנית אני אישית חושב שאין חכם כבעל ניסיון ובפורום הזה הניסיון הוא גדול במיוחד.

1. כמובן שגם לשמפו יש השפעה (אם כי זה הטיפול המשני ולא הראשי), מומלץ לרכוש שמפו ניוזרל 2% ולהשתמש בשמפו 3 פעמים בשבוע ולשימוש יום - יומי שמפו "רביבוגן".

2. ההמלצה היא כ-3 פעמים בשבוע אך אני אישית חופף איתו כל יום מתוך הרגל.

3. הבעיה של הגירוי שאתה מתאר בקרקפת דווקא מאד ידועה אך אין לה קשר ישיר להתקרחות ככל הידוע לי. זה כן יכול היה להיות הגיוני במידה והיה שימוש בתמיסה אך זה לא המצב.

4. במקלחת באופן טבעי הנשירה תהיה גדולה יותר. כל הנוגע להתעסקות עם השיער אם אתה שואל אותי? אם אתה חופף באגרסיביות בינונית ועדיין זה גורם לנשירה, סביר להניח שהשיער שנשר היה במלא נושר בין אם זה מהיד שלך או בין אם זה מהכרית, זה מעיד על שורש מאד חלש בכל מקרה.

עכשיו מה לגבי הדאגות להמשך הדרך ומה הייתי ממליץ לך:

1. להמשיך ללא הפסקה בשימוש כדור הפרופרסיה - הוא היה ותמיד ישאר הטיפול היחיד שבאמת מסוגל לא רק לעצור את הנשירה אלא להשיב לך המצב פחות או יותר אפילו לקדמותו. אסור להפסיק גם לא לכמה ימים.

2. התחלת שימוש בתכשיר "מינוקסקדיל" עם כמה שהשעבוד לתמיסה הוא לא נעים ובכלל החומר עצמו לא בדיוק חימר לעיצוב שיער אך מדובר בתכשיר מוכח בסיוע נגד ההתקרחות. התכשיר בחודש הראשון עשוי להוביל לנשירה מוגברת אך אל דאגה זה לטובה.

3. להשתמש באופן יום - יומי בשמפו רביבוגן ובכל 2 ימים בניוזרל.

4. ואם באמת חשוב לך לקחת רחוק את הנושא של ההתקרחות ומבחינתך כל האמצעים כשרים, אני הייתי ממליץ על לקיחה (לפחות לחודשים הראשונים של הטיפול) מספר ויטמינים והם: דקל ננסי, ג'לטין וביוטין.

אסיים את התגובה בכך שאני מבין עד כמה המצב הנוכחי הוא חסר אונים אך הסבלנות תשתלם. תזכור שגם הפרופרסיה זה תהליך של בערך כ-3 חודשים עד שעוצר את הנשירה ועוד חודשים רבים לאחר מכן להצמחה מחודשת כלומר תהליך ארוך.

אם תוכל לצלם את השיער זה יעזור מאד האמת (לי אישית לפחות להבין את המצב טוב יותר).

אם נושא ההתקרחות רגיש מאד וחשוב לך באמת קח את הנושא הזה בשיא הרצינות בלי לעגל פינות.
ממליץ לך להתחיל באופן בהול שימוש במינוקסידיל / רוגיין קצף מכיוון שלדעתי זה הזמן להתחיל בדיוק וחבל על הזמן.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 06/03/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

מצטרף להודעתו המאלפת של Prince.
אוסיף לעניין המחושים- ייתכן והם כתוצאה מהשומניות בקרקפת.
אם אין לך תופעות לוואי עם פרופסיה אל תוותר עליה לעולם.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 09/03/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה לשניכם.

prince -

לא קראתי עד עכשיו על רביבוגן. היכן משיגים? ראיתי שזה דיי יקר. האם זה טיפול משלים או פשוט תחליף יותר בריא משמפו רגיל?
לפני שהתחלתי עם הפרופסיה ניסיתי מינוקסי ג'ל והיה נוראי (הדביק את השיער ורק הדגיש את הדלילות). לא היה בבית מרקחת שלי שמפו אז החלטתי פשוט לעבור לכדורים.
לגבי ויטמינים וכו' אני מחכה לראות מה ההשפעה של הכדורים ואז להחליט אם להיכנס לעולם הזה.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

אפשר לראות גם שיש קשקשים, ייתכן שזה קשור לגירויים בקרקפת ואלי לשמנוניות כמו שmnj רשם

קבצים מצורפים:
3.jpg
3.jpg [ 18.04 KiB | נצפה 3613 פעמים ]
2.jpg
2.jpg [ 26.63 KiB | נצפה 3613 פעמים ]
1.jpg
1.jpg [ 21.58 KiB | נצפה 3613 פעמים ]
חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

קרוקודיל כתב:
אפשר לראות גם שיש קשקשים, ייתכן שזה קשור לגירויים בקרקפת ואלי לשמנוניות כמו שmnj רשם

בטח חברי הפורום יסתכלו על התמונות שלך בקנאה, השיער שלך נראה מעולה אבל אתה במצב דומה לשלי יש לי שיער שנחשב "מלא" אך החלה נשירה מסיבית בחודשים האחרונים.
בשני המקרים כל עוד הטיפול יהיה הולם אתה יכול להיות רגוע.

לגבי השמפו להערכתי זה סוג של שילוב גם כשמפו מחליף לשמפו רגיל וגם יכול להיות מעט טיפולי לקרקפת השיער.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

השיער שלך במצב מדהים, טוב שתפסת את זה בזמן.
תמשיך הפרופסיה, הנשירה תעצר.
הסיכוי שהמפרצונים יעלמו לחלוטין קטן, אך גם כך לא מרגישים בהם.

לגבי השומניות והקשקשים- שמפו ניזורל יפתור לך את שניהם וכך גם יוסיף לבריאות השערה.

ד"א- בן כמה אתה ומתי זה התחיל?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 12/03/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

mnj כתב:
השיער שלך במצב מדהים, טוב שתפסת את זה בזמן.
תמשיך הפרופסיה, הנשירה תעצר.
הסיכוי שהמפרצונים יעלמו לחלוטין קטן, אך גם כך לא מרגישים בהם.

לגבי השומניות והקשקשים- שמפו ניזורל יפתור לך את שניהם וכך גם יוסיף לבריאות השערה.

ד"א- בן כמה אתה ומתי זה התחיל?

23, את ההידלדלות במפרצים התחלתי לראות לפני בערך שנתיים, אבל רק בחודשים האחרונים אני שם לב לנשירה אקטיבית

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 8 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן