שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 219 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  ×”בא
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 21/08/2006 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

אני לא מבין ,ציפית שרופא יגיד לך שזה בסדר לחלק כדורי פרו-קיור. :roll: :?:
אף רופא לא יעשה זאת.

ציטוט:
ולא לחלק פרוקיור למשל כי אם החתיכות לא יהיו שווה הסיכוי לתופעות לוואי יגדל מאוד

ידידי הרופא מדבר שטויות ,והוא לא הראשון שעושה זאת.
עצם היותו רופא לא אומר שכל מה שהוא אומר קדוש.
כבר התעמתתי עם רופאים מהעולם במיילים ,אין לך מושג כמה שטויות
הם מדברים ,ולאחר שאתה מוכיח להם ההיפך הם מעונינים "להפסיק את ההתקשרות".

ההבדל המהותי היחיד בין 1 מ"ג ל-1.25 הוא ברווח שיעשו חברות התרופות, ובעמלות
שיקבלו הרופאים.

ציטוט:
לגבי החומר RU, הוא אנטי אנדרוגן שנמצא יעיל בינתיים רק בנסיונות על חיות ועדיין יש לחכות לפיתוח של תרופה המתאימה לבני אדם וגם לא מזיקה.

באם היה מדובר בנטילת תרופה שלא עברה שום ביקורת ותהליך אישור הייתי מסכים
איתך.
מכיוון שמדובר בתכשיר טופיקלי הסיכון כמעט ולא קיים.

ציטוט:
הוא אמר לי היום (בדיוק חזרתי משם) שפרופציה היא הרולס רויס אחרי הכל

לדעתי (ומנסיוני) פרופסיה לבד לא מסוגלת להרבה ויעילה פחות באופן ניכר מהדוטסטרייד.
לא הייתי מכריז על התרופה כ"רולס רויס"

ציטוט:
אני כבר הייתי בהתלהבות של נארגן קבוצה כל אחד יביא חברים נפרסם בפורומים נגייס כסף פתרון לנשירה אתם יודעים...ואז עלו בי שאלות-כמה זמן בעצם זה הטיפול? האם השיער ינשור שהטיפול יפסק?

בהחלט כן ,אין תרופה חד פעמית אבסולוטית אשר תימנע את המשך ההתקרחות .

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: אבל מה יקרה בעתיד?
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 22/08/2006 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני חושב שצריך לחפור בנושא ולהוציא כל פיסת מיידע שיש ואז לעשות איזה ראש או שניים ואז לראות אם זה בריא וכדאי או לא ואז לעשות עוד שני ראש ואז לקחת אותה ולהראות כמו אחד שבון ג'ובי הוא לידו אחרי דילול :P

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: אבל מה יקרה בעתיד?
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

daimond09 כתב:
אני חושב שצריך לחפור בנושא ולהוציא כל פיסת מיידע שיש ואז לעשות איזה ראש או שניים ואז לראות אם זה בריא וכדאי או לא ואז לעשות עוד שני ראש ואז לקחת אותה ולהראות כמו אחד שבון ג'ובי הוא לידו אחרי דילול :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:
:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

גם קצת ערק בהחלט לא יזיק :drunk:

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: נתפשר על איזה בירה במקום עראק....(-:
משתמש חדש
משתמש חדש

וואי הייתי אתמול מסטול
בכל מקרה אני כבר מבולבל מכל הדיעות והנגד של הרופאים והתופעות לוואי (יש גם אולי לטווח ממש רחוק כמו שאמר לי הרופא עור בעיות פריון בעתיד הרחוק וכו')והבעד של רוב האנשים והמסתוריות של זה שהתרופה לא התקדמה ולא קיבלה אישור למרות הפוטנציאל האדיר וזה שרופא כמו שלי שמפתח תרופות ועוקב חזק אחרי השוק לא שמע עלייה עדיין......אני צריך משהו מאוד ברור ומוכח לגבייה כי אם אני אשקיע אני אשקיע עד הסוף אבל יש יותר מידי בעדים או פלוסים
המעבדה שמייצרת את זה גם לא חוזרת אלי......
לא יודע שנוי מאוד במחלוקת הכל אשמח לעזרה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

היי חבר'ה
בסוף אתמול כתבתי איזה הודעה ארוכה טובה אבל בסוף בטעות הכל נמחק לי... :shock:
ובינתיים אני רואה שעידו כבר התייחס לחלק ממה שרציתי להגיד אבל בכל אופן התאוששתי מזה
ועכשיו אנסה לשחזר את מה שכתבתי.. :?

אבי21,
בנוגע לשאלתך מתי נוכל לקנות את התרופה הזאת בארץ.. אינני מאמין שנזכה לראות את המוצר
הזה על מדפי בתי המרקחת בשנתיים הקרובות, וזה צריך קודם להיות משווק באופן מסחרי בארצות
הנכר. וגם שם עושה רושם שאין סימנים שזה הולך להתרחש. אין מודעות ציבורית למוצר הזה
בדיוק בגלל שפשוט היא לא נמצאת בשוק. ובנוסף אומרים שהיא יקרה מאד (3000 דולר לקילו
חומר (?)) ושצריך להכין אותה בבית מאבקה וצריך לשמור בקירור כי היא רגישה ועלולה להתקלקל
וחייבת להיות בשימוש תוך 3 חודשים מהייצור שלה אחרת היא כבר לא טובה..

לא ברור אם זה הטיפול הכי חזק להתקרחות כיום אבל השמועות טוענות שכן, ובכל מקרה לפי מה
שמובן ממנגנון הפעולה שלה, כנראה שכן, כי הוא כנראה היחידי שבאמת מטפל בשורש הבעיה
באופן מקומי ומדוייק.

בניגוד לפינסטרייד ודוטסטרייד ששניהם מעכבים את ה-DHT אבל נוטלים אותם בבליעה והם
מתפזרים בגוף באופן סייסטמי ומורידים את רמת ה-DHT בגוף כולו ולא רק בקרקפת ששם זה
הכי חשוב לנו, רמת ה-DHT בגוף יורדת לעתים עד 90% בעוד הרמה בקרקפת יורדת הרבה
פחות ולכן גם שם עדיין אין עצירה מוחלטת של ה-DHT, בנוסף זה גורם לתופעות לוואי כלליות
בגוף (למשל ירידה בליבידו, גינקומסטיה (צמיחת שדיים בזכר) ועוד תופעות נדירות יותר או פחות).

ובניגוד למינוקסידיל שרק מעורר את זקיקי השיער כך שמחזור המנוחה מתקצר ומחזור הצמיחה
שלהן מתארך אבל לא מטפל בבעיה העיקרית שהיא DHT

ה-RU54881, לעומתם, הוא תכשיר טופיקלי, כלומר נמרח מקומית על הקרקפת, גורם לפחות
תופעות לוואי (אם בכלל יש) ומטפל ב-DHT באופן מקומי. הוא פשוט נקשר לקולטנים של ה-DHT
שבזקיקי השערות ומונע מהם להיקשר ל-DHT, הוא משמש כמעכב תחרותי ל-DHT. הוא
לא משפיע על רמת ה-DHT בגוף, הוא פשוט מונע מהם לפעול על זקיקי השערות. תופעת הלוואי
היחידה שרואים כאן זה שזקיקי השערות לא יכולים לקבל איתותים מה-DHT ולהתנוון וכדומה.

אמנם צריך לבדוק אם ה-RU54881 אינו משפיע על קשירה של הורמונים דומים אחרים לזקיקי השיער
או על הקשירה של DHT בקרקפת לקולטני DHT (אם ישנם) בקרקפת, שלא שייכים לזקיקי השיער
אלא פשוט שייכים לתאים שונים אחרים בקרקפת. אבל נראה שאין בעיה עם זה.

ל-daimond09
מובן מאליו שהטיפול כמו כל הטיפולים האחרים הוא זמני ויעיל כל עוד משתמשים בו ולא יעיל כשלא
משתמשים בו.. לא ברור מה זמן מחצית החיים של ה-RU אבל בכל אופן כנראה שהוא קצר ככה
שצריך למרוח כל יום כנראה..
בקשר למה שאמרת בקשר לרופאים, אני מסכים עם עידו, לא צריך להאמין לכל מה שרופאים אומרים
כי לא תמיד הידע שלהם נרחב בכל נושא ועדיף להם שלא להפגין חוסר ידע בפני המטופלים שלהם
כי זה לא נראה טוב.
אני די משוכנע שה-RU לא יכול לגרום בעיות פיריון בעתיד, בקשר לבצקות במוח מעולם לא שמעתי
על טענה כזאת ולדעתי הוא מגזים. אבל אשמח לדעת איזה מנגנון לדעתו עלול לגרום בצקות.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 23/08/2006 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

טוב ,קיבלתי תשובה מהמעבדה.

ציטוט:
Dear Ido, thanks for your mail.

But sorry we still could not professionally answer you about those detailed questions about making solution and using, since we are not the researching organization of RU and it is still on clinic tests in Europe until 2008 maybe, I personally guess you should have discussed or heard about those info from hairsite or somewhere else on internet, please just keep on to get some more actual using experiences of some others and have some try by yourselves. For shipping, the general packing is brown well-closed plastic bottle and inside as 5gram per bag, and kindly understand it must be declared as a free sample “for test use” or “for personal research use” to pass through the Customs of your country; for storing, in our lab we should take a sample from each batch for storing and comparing and testing on stability for the future and it can be stored for at least 2 years, and from technology sight the words about Fresh Just In 3 Months should be a kind of misunderstanding, but for personal storing or non-professional storing it is really hard to say exactly how long it would last, if following a good method on storing it shall be no problem in 6-12 months, anyway it should be also kindly suggested not to get too much in one time for one person, 20gram per time for any single person should be the most, no necessary to store it for a long time.

Now for the item, we are just a chemical supplier for its material powder of RU58841, if you’d like to get some for your own try we can courier you by the following way.

Due to our policy for serving individuals, per shipment should be for min. 10gram of RU, separately at USD30.-/gram as the net cost & USD90.-/time as the shipping costs. So as example, if for 10gram totally at USD390, if for 20gram totally at USD690, and etc., all including the shipping costs already; prepaid only by either Banking T/T or Cash via WesternUnion / Moneygram per instructed as below. Kindly confirm your order and prepay promptly, so that we will ship the ordered lot to you quickly from the new batch of 25-August, and it would generally take 4-6 days for delivery to you then. Or, may you please consider ordering some following batches available almost once a month. Please also email us your mailing address and zip code and phone number.

Many thanks and best regards.

Owense

כמה נקודות חשובות:

1.לפי המעבדה RU נמצא בבדיקות קליניות עד 2008 (זה חדש לי).
2.במידה ומאחסנים את הRU בתנאי מעבדה החומר יכול להחזיק כשנתיים.
3.במידה ומאחסנים את החומר בתנאים רגילים החומר מחזיק כ6-12 חודשים.
4.הם ממליצים בחום לא ליקנות כמות גדולה מידי בבת אחת ,מומלץ כ-20 גרם מידי פעם.
5.זמן המישלוח הוא 4-6 ימים.
6.והדובדבן שבקצפת 10 גרם עולה 390$ (30$ לכל גרם ומישלוח 90$) :!: :?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: ליובל ועידו
משתמש חדש
משתמש חדש

עידו אגב אני יודע את כל הקטע עם פרוקיור בגלל שרופא אמר לבן דוד שלי לקנות ולחלק את זה ושחבל על השקעה הרבה יותר גדולה בפרופרציה......
ורגע לא קיימת תרופה שעוצרת הקרחה אחרי תקופה של טיפול וההקרחה לא חוזרת אחרי ההפסקה בטיפול או שהשיער שצמח בטיפולה ימשיך לצמוח בסיומה ולא ינשור?

הרופא אגב בכלל לא מכיר את RU הוא אמר באופן כללי על אנטי אנדרוגנים שהם יכולים לגרום לבעיות פיריון ובצקות במוח וכשאמרתי שעושים מזה אבקה הוא אמר שבכלל הוא לא רואה איך זה עוזר כל כך.אני די לא מבין בזה הידע הרפואי שלי די מוגבל ובסיסי...
אני די סומך על הרופא כי הוא מפתח תרופות בעצמו והוא אמר לי שהוא עוקב אחרי השוק ואמר לי תבוא עוד כמה שנים בקשר לדברים כאלו אז כנראה שכאמור מבחינת רופאים דברים בניסויים.העובדה היא שהוא לא משווק גם בארצות הברית וקשה מאוד לקנות אותו למה זה חוץ מההיבט הכספי אם זה דבר כל כך איכותי כל כך הרבה אנשים מוכנים להשקיע הרבה בזה הרי.עידו תשובת המעבדה נשמעת מאוד מתחמקת ונשמע שהם אולי רוצים להרוויח ואין להם הרבה תשובות בדוקות על איכות המוצר והם מתנערים מאחריות??? מישהו יודע כמה זמן של טיפול אמור להחזיק 10 גרם של המוצר?כמה שמים כל יום?אתם צריכים להבין אותי אני דואג לבריאות שלי ולא הייתי רוצה שיער במחיר בריאות בעתיד מספיק אני טיפהלה סטלן ומעשן זה כבר יותר מידי.יש עוד לאיפה לחקור או למה לחכות בנושא לפי דעתכם?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
הרופא אגב בכלל לא מכיר את RU

שוב ,לא מפתיע אותי הידע של הרופאים בארץ בתחום הוא דל.

ציטוט:
ורגע לא קיימת תרופה שעוצרת הקרחה אחרי תקופה של טיפול וההקרחה לא חוזרת אחרי ההפסקה בטיפול או שהשיער שצמח בטיפולה ימשיך לצמוח בסיומה ולא ינשור?

לא, לא קיימת תרופה כזו.

ציטוט:
הוא אמר באופן כללי על אנטי אנדרוגנים שהם יכולים לגרום לבעיות פיריון ובצקות במוח

אני מניח שהוא מתכוון לתכשירים אוראליים ולא טופיקליים ,ולא גם במקרה הזה
הוא אינו צודק :!:
כל המחקרים שבוצעו על דוטסטרייד/פיינסטרייד הורו על כך שספירת הזרע
אינה משתנה.

פיינסטרייד:
ציטוט:
If my partner decides to continue taking finasteride, will it be more difficult for meto become pregnant?

There is no evidence to say that if your partner is taking this medication it will make it more difficult for you to becomepregnant. Animal studies suggest atemporary decrease in male fertility, however in humans no adverse effect on thesemen have been found. There are no reports linking this medication to human infertility or an inability to becomepregnant

http://www.otispregnancy.org/pdf/propec ... rtility%22

דוטסטרייד:
ציטוט:
Prince Henry's Institute of Medical Research and Department of Obstetrics and Gynaecology, Monash University, Monash Medical Centre, P.O. Box 5152, Clayton, Victoria 3168, Australia. [email protected]

We postulated that the addition of a combined types I and II, 5alpha-reductase inhibitor (dutasteride) or long-acting GnRH antagonist (acyline) to combination testosterone plus levonorgestrel treatment may be advantageous in the suppression of spermatogenesis for male contraception. This study aimed to examine effects of novel combination contraceptive regimens on serum gonadotropins and androgens and sperm concentration.This study was divided into three phases: screening (2 wk), treatment (8 wk), and recovery (4 wk). Twenty-two men (n = 5-6/group) received 8 wk of treatment with testosterone enanthate (TE, 100 mg im weekly) combined with one of the following: 1) levonorgestrel (LNG) 125 mug orally daily; 2) LNG 125 microg plus dutasteride 0.5 mg orally daily; 3) acyline 300 microg/kg sc every 2 wk (as a comparator for any additional progestin effects); or 4) LNG 125 microg orally daily plus acyline 300 microg/kg sc every 2 wk.Serum gonadotropin levels were similarly suppressed by all treatments, falling to a nadir between 1.2 and 3.4% and 0.5 and 0.8% baseline for FSH and LH, respectively (P < 0.05). Serum dihydrotestosterone levels were significantly (P < 0.05) decreased in the dutasteride group throughout the treatment period to a nadir of 31% baseline (wk 7). No significant differences in sperm concentrations among treatment groups were seen. Severe oligospermia (0.1-3 million/ml) or azoospermia was seen in none of five and four of five in TE + LNG; two of six and four of six in TE + LNG + dutasteride; two of six and four of six in TE + acyline; and one of five and three of five in TE + LNG + acyline groups, respectively. There was one nonresponder in each of the TE + LNG and TE + LNG + acyline groups.We conclude that the addition of a combined types I and II, 5alpha-reductase inhibitor or long-acting GnRH antagonist to a testosterone plus LNG regimen provides no additional suppression of gonadotropins or sperm concentration over an 8-wk treatment period. However, further evaluation of the effects of these regimens on the testis (including testicular steroid levels and germ cell maturation) and the treatment of larger numbers of men (and for longer periods) may provide data to support their place in contraceptive development

ציטוט:
העובדה היא שהוא לא משווק גם בארצות הברית וקשה מאוד לקנות אותו למה זה חוץ מההיבט הכספי אם זה דבר כל כך איכותי כל כך הרבה אנשים מוכנים להשקיע הרבה בזה הרי.

אני לא חושב שלכל אחד יש יכולת כלכלית ע"מ לירכוש אספקה
חודשית של RU.

ציטוט:
עידו תשובת המעבדה נשמעת מאוד מתחמקת ונשמע שהם אולי רוצים להרוויח ואין להם הרבה תשובות בדוקות על איכות המוצר והם מתנערים מאחריות???

על איכות המוצר הם מתחייבים והם גם אומרים זאת.
בנוגע לאפקטיביות התכשיר לגיטימי לחלוטין שהם אינם מתחייבים משום
שהם אינם החברה הממציאה ,הם רק רוקחים אותו בהתאם לבקשת הלקוחות.

ציטוט:
מישהו יודע כמה זמן של טיפול אמור להחזיק 10 גרם של המוצר?

תלוי כמה רחבים אזורי ההקרחה.

אני יכול להגיד לך שאם לא היה שיקול כלכלי בהחלט הייתי מנסה את התכשיר ,
בינתיים אני בודק אופציות אחרות ,אולי מעבדה אחרות תסכים לירקוח את התכשיר במחיר מוזל יותר.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/08/2006 
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם
סמל אישי של המשתמש

בארץ לא יגיעו לרמה הזאת לדעתך?
דרך אגב עם אנחנו כבר בחידושים יש חדש בקשר לשיכפול זקיקים? כי בכול מקום אומרים לפחות ב2010

ורולר סיכות! 1.5MM
מתפלל הרבה לקדוש ברוך הוא

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

ציטוט:
בארץ לא יגיעו לרמה הזאת לדעתך?

לא הבנתי את השאלה.

ציטוט:
דרך אגב עם אנחנו כבר בחידושים יש חדש בקשר לשיכפול זקיקים? כי בכול מקום אומרים לפחות ב2010

משום מה ככל שעובר הזמן אני שומע על עוד דחיה.
גם אם השכפול יצא לאור כפי שאתה אומר ב-2010 יקח זמן
עד אשר המחירים יהיו ריאלים גם מבחינתנו.
לא הייתי מבזבז זמן בציפייה למשהו שלא בטוח שיהיה חשוב לנו עוד 5-10 שנים
כפי שהוא חשוב לנו היום ,אני בדיעה של ליתפוס את זה כמה שיותר מוקדם ולטפל.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: תודה על התשובות
משתמש חדש
משתמש חדש

אוקי קיבלתי מה שאמרת אני אמשיך לחקור ואשמח לקבל מידע ובמיוחד מידע על מעבדות שיוכלו לרקוח את זה כאמור במחיר יותר זול
אבל סתם בשביל המושג הכללי לכמה זמן לדעתכם יספיק 10 גרם לשיער דליל כולו?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

עידו,
כל הכבוד על היוזמה לכתוב למעבדה!
וואו - 390 דולר לעשרה גרם.. לא ציפיתי לזה. אני די בטוח שקראתי נכון בפורומים שזה עלה 30
דולר לעשרה גרם. אולי משהו השתנה או שהיה איזה בילבול (ההודעות שקראתי הן משנת 2004).
בכל אופן אני מבין שהמעבדה מייצרת חומר חדש אחת לחודש, כלומר יש ביקוש מתמשך.

מעניין מאד מה המשמעות שהחומר נמצא בניסויים קליניים באירופה עד שנת 2008, האם יש כוונה
לשווק את החומר בסופו של דבר? תוכל לברר את הנקודה הזאת עמם?

בנוסף לא הבנתי על מה הם מדברים, הם לא מייצרים את החומר עצמו אלא ספקים של חומרים
כימיים שדרושים להכנת המוצר הסופי RU? הבנתי נכון?

המשלוח נשמע מאד יקר. ומהיר. מעניין אם המוצר נשמר בהקפאה במהלך המשלוח.

daimond09,
מה שאמרת לרופא, שעושים מה-RU אבקה, הוא לא מדוייק, כי אמורים לערבב את זה ואז מקבלים
תמיסה למריחה על הקרקפת.
בנוסף, הבנתי מפורומים שונים בחו"ל ש-10 גרם מוצר אמורים להספיק ל-חודש, אבל היו גם
כאלה שטענו שגם 3-5 גרם מהחומר הזה הספיקו להם לחודש שלם. את הכמות הזאת צריך כמובן
לערבב ולהכין מזה תמיסה.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

נראה לי שהכוונה היתה ל-30$ לגרם.

ציטוט:
בנוסף לא הבנתי על מה הם מדברים, הם לא מייצרים את החומר עצמו אלא ספקים של חומרים
כימיים שדרושים להכנת המוצר הסופי RU? הבנתי נכון?

הם לא קשורים ליצרני התרופה (כשם שמרק יצרנית פרופסיה) ,הם פשוט רוקחים את התרופה
לבקשת הקליינטים.

ציטוט:
בכל אופן אני מבין שהמעבדה מייצרת חומר חדש אחת לחודש, כלומר יש ביקוש מתמשך.

ישנם הרבה אנשים בפורומים בחול המשתמשים בתכשיר.

אני גם לא בטוח שה-MANLESS הזה קשור למעבדה הזו ,צריך ליבדוק.

ציטוט:
מעניין אם המוצר נשמר בהקפאה במהלך המשלוח

לפי הבנתי ,לא .
זה נשלח בקופסת פלסטיק חומה ובתוכה שקיות פלסטיק המחולקות ל-5 גרם.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 25/08/2006 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

ליתר דיוק, זה לא מגיע בקופסה, אלא בבקבוק חום מפלסטיק (לפי האימייל) עם שקיות 5 גרם.

אם כך אני צריך להבין שהמינימום לרכישה הוא 5 גרם (שקית אחת)?

בכל מקרה זה לא מסביר עלות של 90 דולר למשלוח..
גם לא העובדה שזה דואר מהיר (לפי טענתו 4-6 ימים).
יש פה משהו מיוחד במשלוח. לדעתי הוא נשמר בקירור או משהו.
אחרת המשלוח לא שווה יותר מ-25 דולר במקרה השערורייתי.

תחשוב על זה, כמעט 500 שקל בשביל לשלוח בקבוק עם כמה שקיות בפנים?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 25/08/2006 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

לא ,הם ציינו שהמינימום הוא 10 גרם.

ציטוט:
Due to our policy for serving individuals, per shipment should be for min. 10gram of RU

בנוגע למישלוח נתקלתי במיקרים יותר קיצוניים מזה.
בתקופה בה התענינתי בפוליגנום מולטיפורום נתקלתי בעלויות מישלוח של 50-100$.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 219 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  ×”בא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

טיפול בהתקרחות ושיער דליל - הריג'ן
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן