שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  ×”בא
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: תמונות שלי + בקשת עזרה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 17/02/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

טוב אז אני אתחיל בזה שלמצב של השיער שלי לא הייתי ממש מודע עד שיום אחד אמרתי לחבר שאני הולך להסתפר , הוא הגיב ב"גם ככה השיער שלך נראה קצת דליל שמור עליו"
מאותו רגע נעשיתי מודע למצב והתחלתי להיות קצת אובססיבי לגבי המצב :S , אחרי שבוע בערך הצלחתי להניח לעניין עד שעוד 2 אנשים זרקו לי תגובה בקשר לזה ואז באמת התחלתי להשים לזה לב בצורה רצינית...
התחלתי לתעד את המצב של השיער שלי , מחפש אחרי התדרדרות ..
אחרי שאכן הבחנתי בהתדרדרות במצב הלכתי להתייעץ עם רופא (עיינתי באתר הרבה ולמדתי על פרופסיה ומינקוסי) אחרי שהרופא אמר לי שזה לא חוסר ויטמינים או משהו בסגנון הבנתי שהמצב הוא כנראה גנטי (למרות שמהצד של אבא שלי המצב די מזהיר , הוא בעצמו בן 48 שיער מלא חוץ ממפרצים קלים שאולי אפילו קלים יותר משלי .. עוד אח שלו עם שיער די טוב יחסית לגיל 60 ועוד אח קירח)
מצד שני , הצד של אמא שלי המצב הוא גרוע גם סבא שלי וגם דוד שלי קירחים לגמרי..
אני בעצמי בן 20 מה שגורם לי לחשוב כמו לחלק אחר מהאנשים פה , למה זה היה צריך לקרות לי דווקא בגיל כזה מוקדם (המראה החיצוני שלי חשוב לי בצורה כל כך גבוהה שאני אעדיף לעבוד כמו חמור ולעשות השתלת שיער בכסף ולא לקנות רכב.. )
בכל מקרה לפני בערך חודשיים התחלתי לקחת פרופסיה (מאחר ומינוקסי נראה לי קצת דורש מדי עם העיניין של המריחה על השיער פעמיים ביום..)
בהתחלה חשבתי שהפרופסיה עוזרת ולפחות אני לא רואה החמרה במצב , כרגע אני חושב שאולי ישנה החמרה מסויימת בשיער.. , ואולי אפילו נשירה מוגברת טיפה (למרות שהבנתי שאחרי חודשיים זה לא הכי ריאלי לשפוט.. )
הייתי רוצה לדעת אם להתחיל לשקול לקחת גם מינוקסי בנוסף לפרופסיה? או שזה עדיין מוקדם ואולי עדיף לי לחכות עוד חודש או חודשיים עד שאני יחליט כזאת החלטה (כרגע אני וההורים שלי מתחלקים חצי חצי בהוצאות של הפרופסיה שמגיעים ל200 שקל בחודש בערך , ככה שהוספת מינקוסי בעוד לפחות 100 שקל בחודש לפי מה שהבנתי זה די מכביד וגם הבנתי שהפסקת השימוש בו יכול לגרום להחמרת המצב למרות השימוש בפרופסיה?)
אני גם שוקל להתחיל להשתמש בשמפו ניזורל אך לא בטוח אם כדאי (הבנתי שזה בעצם שמפו אנטי דלקתי .. , רציתי לציין גם ש4 חודשיים האחרונים בערך התחלתי להשים לב לקשקשים בשיער שלי שלא רוצים להעלם לא משנה עם מה אני חופף..)
ושאלה אחרונה , עד כמה פוגע לעשות פן? (בזמן האחרון אני מוצא את עצמי עושה זאת פעם ב3 ימים לערך בגלל שזה עוזר לי להרגיש יותר טוב עם השיער כי אני מצליח בעזרת הפן לסדר את השיער בצורה שגורמת לדלילות השיער להראות פחות .)
ולבסוף אני יוסיף קצת תמונות כדי שתוכלו לקבל קצת פרספקטיבה על המצב שלי..
יש לציין שאני עדיין לא על פרופסיה בזמן הזה ..
לפני בערך חצי שנה שעשיתי גלח : תמונה
רטוב בערך חודשיים אחרי : תמונה
יבש 3 וחצי חודשיים אחרי הגלח : תמונה
אותו חודש הפעם קצת בקירוב : תמונה

פה בערך התחלתי להשתמש בפרופסיה :
לפי חודש עם פן + יבש (פה הרגשתי שהמצב ממש ממש טוב יחסית) : תמונה
לא ציינתי אז הנה המצב של השיער מאחורה (שלפי דעתי לא בעייתי + לא ראיתי שינוי בו בכל החצי שנה האחרונה..) :
תמונה
והנה למה אני חושב שהמצב החמיר (תמונות מהיום :( )
השיער חצי רטוב חצי יבש ..
תמונה
תמונה
תמונה
אני יודע שזה ארוך רצח אבל רציתי לפרט + לשאול כמה שיותר דברים כיזה חשוב לי והייתי רוצה לעצור את ההחמרה כמה שיותר מהר (אני כבר די בטוח שמתישהו בעתיד שלי אני רואה את עצמי מוציא סכום נכבד על השתלת שיער , אבל בנתיים כל עוד אין לי את הכסף ואני בצבא הייתי רוצה לשמור על מצב טוב ).
תודה מראש.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: תמונות שלי + בקשת עזרה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 17/02/2012 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

שלום לך , פרטת יפה ...

שיהיה לך המון בהצלחה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 18/02/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה על התגובה , הייתי מעריך את זה אם היית יכול לענות על חלק מהשאלות / לעזור לי קצת , ראיתי את הנושא שלך בפורום הזה ונראה כאילו הצלחת במהלך השנים לשמור על שיער מלא ויפה
לכן הייתי מעריך את זה אם היית יכול לעזור לי בנושא. :)

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 18/02/2012 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אני הייתי מייעץ לך ללכת על 3 טיפיולים : מינוקסדיל , פרופסיה וניזורל

אני בטוח שתוכל לשמר לפחות ל4 5 שנים הקרובות את מצב השיער אם תתמיד ואולי אף תביא לשיפור קליל

בקשר להשתלת שיער לא מומלץ לפני גיל 25 , בוא נראה איך אתה מגיב קודם כל לטיפוילם , אולי הם יעזרו לך

כמו כן השלב היותר מתקד'ם הינו דוטס , RU , אך יש לציין שזה לא אושר לטיפול לנשירת שיער על ידי FDA ועל כן בדרך כלל האנשים אשר מתשמשים בתכשירים הללו התכשירים שציינתי למעלה כבר אינם עובדים

כמו כן יש לציין שמחקרים מראים שפרופסיה משפיעה למשך 5 שנים ולאחר מכן יעילותה פוחתת , בשנתיים הראשונות היא בשיאה ואחר כך היא יורדת

קודם כל בוא תתחיל את הטיפולים ו הבסיסיים נראה איך אתה מגיב ומשם נתקדם הלאה , רק אנא קרא ראשית על תופעות הלוואי של כל תכשיר

בהצלחה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 04/07/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

טוב אז אני כבר 7 חודשיים בערך על פרופסיה ובסביבות ה4 חודשיים על מינוקסי
כדור פרופסיה ליום ופעם אחת בערב שם מינוקסי על חצי מהראש (החלק הקדמי יותר כי שם הדילול הרציני שלי יותר)
סתם רציתי לעדכן מצב שממנו אני די מרוצה האמת

תמונה

ישלי צלקת בצד הזה אז זה לא הכל חוסר שיער ...
תמונה

תמונה

בעיקרון המצב די יציב וגם השתפר , חייב לציין שבהתחלה הייתי שם לב להרבה שערות דקות וחסרות צבע , התופעה הזאת נעלמה לאחר 4 חודשיים על פרופסיה בערך. (הספר שלי שם לב ישר ושאל אותי אם אני מטפל בשיער שלי עם משהו)
כרגע אני ממשיך רק עם מינוקסי פעם אחת ביום , אבל קצת מתחיל לחשוש שאני שם לב לתופעות לווי קטנות מהפרופסיה
בעיקר העלמות זקפת בוקר כמעט לחלוטין ואני לא סגור על זה אבל שינוי קצת בשפיכת זרע אני שוקל לרדת לחצי כדור ולנסות לחודש או אולי 2/3 כדור כי אני לא בטוח לגבי הקטע של השפיכה ודי מפחד
מזה כי עד לא מזמן הדבר היחידי ששמתי אליו לב היה הזקפת בוקר בלבד (אין ירידה בחשק המיני)

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 10/07/2012 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

השיער שלך בהחלט נראה יותר טוב ויותר מלא עכשיו!

לפי מחקרים גם רבע כדור עדיין מאד מועיל, כמעט ברמה של כדור שלם.

שיהיה בהצלחה בהמשך הטיפול

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 16/07/2012 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

השיער בהחלט נראה עכשיו יותר טוב.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 07/08/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

בחודש האחרון אני חווה נשירה מאוד מסיבית לצערי שעדיין לא הגעתי לשורש הבעיה
אני כרגע עדיין לוקח כדור פרופסיה ביום ומשתמש במינוקסי פעם ביום (שוקל כבר לעלות את זה לפעמיים ביום ולהזמין קצף על מנת שזה יקל על השימוש ) , אשמח לשמוע מה דעתכם על זה
בנוסף אני שם לב שהדבר היחידי שאולי שיניתי זה שהשתמשתי קצת פחות בניזורל , הייתי משתמש בניזורל 3 פעמיים בשבוע ומשום מה בזמן האחרון יצא לי להשתמש בו רק פעם אחת - פעמיים
לכן אני חושב שאולי הוא משחק תפקיד אצלי ואני יחזור להשתמש בו 3 פעמיים בשבוע ונראה מה יהיה ..
דעתכם על המינוקסי (מעבר מפעם ביום לפעמיים ביום) חשובה לי אז תגיבו :]

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 19/08/2012 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

כמה זמן אתה משתמש במינוקסי ? אני למשל עברתי לפעמיים ביום רק אחרי 6 שנים , וגם מוסיף גרסאות חזקות יותר

אם אתה רוצה שינוי לרעה בהחלט כדאי לשקול פעמיים ביום .. הכל תלוי והכל יחסי בשיער , זה לא חוקים מדוייקים , כל אחד זה משהו אחר

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 21/08/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

משתמש במינוקסי בערך 4 וחצי חודשיים (אחרי חודשיים התחלתי לראות שיפור ניכר ואז חודש וקצת אחרי משום מה חוויתי תנשירה המדוברת..)
, בתמונות האחרונות המצב היה ממש טוב ומאז משום מה יש דילול משמעותי בחלקים שאני משתמש בהם במינוקסי
כרגע אני לוקח כדור פרופסיה ליום (שוקל להוריד לחצי כדור , או לפחות לקחת חצי כדור מדי פעם כי אני מרגיש קצת תתופעות לוואי)
משתמש במינוקסי פעם ביום וניזורל 2-3 פעמיים בשבוע.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 05/09/2012 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אהלן אנון , מה שלומך ?

לכאורה הטיפול שאתה עושה הוא נכון , מלחמת 3 העולמות שזה פרופסיה מינוקסי וניזורל

אפשר גם להוסיף מסרק לייזר , או לעבור להשתמש במינוקסי פעמיים ביום , או להגביר את המינון של מינוקסי ל10 % , אפשר להשיג בEBAY או באתר ישראלי שמוכר , או להכין בעצמך...

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 24/10/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

טוב אז הנה עדכון חדש לגבי המצב של השיער שלי :

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

הטיפול הנוכחי הוא כזה : מינוקסי קצף פעם אחת ביום (התאהבתי בקצף ואני לא משתמש יום בנוזל מטעמי נוחות , הקצף פשוט עשה לי חיים קלים)
ניזורל 2-3 פעמיים בשבוע.
וירדתי ל1/2 או 3/4 כדור פרופסיה , הרגשתי אחרי חודש את השינוי בתופעות לוואי באופן משמעותי וכרגע אין נשירה משמעותית שאני יכול לדווח עליה .

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 25/10/2012 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

סה"כ השיער שלך נראה מעולה , תמשיך בטיפול הנ"ל ותדע שנים רבות של שקט .

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 02/12/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

בחודשיים האחרונים היה לי שקט שבאמת שמחתי ממנו
ירדתי לחצי כדור פרופסיה , ולא הייתה לי נשירה אפילו הייתי מסתרק ולא היה יורד שיער , ביום אולי הייתי מבחין ב5 שיערות שירדו לי מהראש
יכולתי באמת להגיד שלא חשבתי על זה כי המצב שלי היה ממש טוב

אבל בשבוע האחרון התחילה לי נשירה עצבנית עוד הפעם , שוב 20 שערות יורדות שאני מסתרק , העלתי ישר את המינון של הפרופסיה ל3/4 כדור
הדברים היחידים ששיניתי היו לרדת מכדור שלם לחצי כדור או 3/4 כדור ליום , ואולי קצת חיפפתי עם הניזורל והשתמשתי שוב פעמיים בשבוע ולא 3
אני מאמין שלחזור ולהשתמש בניזורל יותר והעלת המינון של פרופסיה יעזור הבעיה היא שאני מרגיש את התופעות לוואי של הפרופסיה ומאוד רוצה לרדת מהפרופסיה כמה שיותר מהר אבל מקווה לא לגרום לנשירה חריפה + לעצור את הנשירה שאני חווה עכשיו , יש הצעות!?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 03/12/2012 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הצעות אין יותר מידי , חוץ מלהשתדל לחפוף יום יום את הקרקפת

עם שמפו ביי גונסון , להתמיד בטיפול עם פרופסיה וניזורל

ולדעת שיש תקופות שיש נשירות יותר חזקות ויש כאלה שפחות

אין צורך להלחץ אני משתמש כמעט עשור , וזה פשוט ככה .

סבלנות והרבה אורך רוח

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 22 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  ×”בא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן