שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 7 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: הפרעות בזיקפה - משתמש בפינסטריד 0.5 ומתלבט לעבור לאבודרט!!!!
 הודעה פורסם: 07/03/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי!

אני משתמש בפינסטריד כבר קרוב לארבע שנים ולפני שנה עברתי לחצי מ"ג (בערך, אני מחלק פרוריור לשמונה) עקב בעיות בזיקפה (קשה מאוד להגיע לזיקפה מלאה עם 1 מ"ג). עם חצי מ"ג אין לי בעיות בזיקפה. אך אני שם לב שהמפרצים שלי מתחילים להתרחב באיטיות בשנה האחרונה, והדלילות שמגיעה אצלי לשיאה באוקטובר נובמבר, עדיין קיימת קצת. השיער שלי נראה מלא אך אני מודאג מהמרפצים הגדלים ורוצה להקדים תרופה למכה.

יש לי כמה שאלות:

1) האם כדאי לי להתחיל לנסות דוטאסטריד? יכול להיות שאם פינסטיד 1 מ"ג עושה לי בעיות זיקפה יכול להיות שעם דוטאסטריד 0.5 לא יהיו בעיות זיקפה או שאין סיכוי שזה יקרה?

אני גם שומע על בעיות שמספרים באתר propeciahelp כמו בעיות בזיקפה שממשיכות אחרי שמפסיקים בשימוש, והמעבר לתרופה שהיא עוד יותר אפקטיבית בניטרול DHT קצת מדאיג אותי.

2) שמתי לב שההפרעות שלי בזיקפה כשאני לוקח 1 מ"ג פינאסריד קשורות לחצי חיים של התרופה, זאת אומרת שהבעיה יכולה להופיע נגיד שעה אחרי שלקחתי כדור ולהיעלם יום לאחר מכן (אני עדיין מנסה 1 מ"ג מדי פעם, לדוגמא היום). ממש סינדרלה. האם זה דבר טבעי כי לפי מה שאני הבנתי מהחיפושים שלי באינטרנט הבעיה, במידה והיא מופיעה, אמורה להיעלם באופן הדרגתי, ולא מיד עם הפסקת התרופה, כמו אצלי. האם זה גם קרה למישהו? למה זה קורה? האם החצי חיים הגבוה בהרבה של אבודרט יכול לפתור את זה?

3) האם כדאי לי, במידה ואני רוצה לחזור ל - 1 מ"ג פינסטריד, לקחת אותו לפני השינה, אחרי סקס לדוגמא, ואז אחרי זה, בלילה הבא, ההשפעה של הכדור תפוג, עושים סקס כמו שצריך, ולוקחים עוד כדור.

ושוב, האם אתם חושבים שכדאי לקחת את הסיכון בתחשב בכל מה שקראתי ב - propeciahelp (שתבינו, היו ימים שלא שלא הצלחתי להירדם בלילה בגלל שחשבתי שיכול להיות שהבעיות בזיקפה זה משהו קבוע)

תודה.

פרופסיה 0.5mg
קרם ניזורל פעם ביום

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 11/03/2011 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

1. אני משתמש בדוטסטרייד ואין לי בעיות טפו טפו.
איננו רופאים ולכן איננו מוסמכים להמליץ לך ליטול תרופת מרשם כזו או אחרת.

2. כשהשתמשתי בפינסטריד אכן חשתי פיחות בליבידו לכן בהחלט אפשרי.

3. זה לא עובד כך ,לוקח חודש בערך עד שהפינסטריד יוצא לגמרי ממחזור הדם.

עידו

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 12/03/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה עידו!

אני החלטתי בכל מקרה להמשיך עם פינסטריד חצי מ"ג, אני לא בנוי לעוד שינויים וכבר עברתי מספיק עם כל התרופות האלה.

לגבי החודש עד שהוא יוצא לגמרי ממחזור הדם - אני קראתי על זה בגלל זה זה נראה לי כל כך מוזר שפשוט אם אני לוקח 1 מ"ג יש לי בעיות שנפסקות אחרי יום. עם חצי מ"ג אין לי. אני גם די פוסל את האפקט הפסיכולוגי בגלל שהפין שלי נעשה פשוט רך יותר במצב רפוי ואני כבר לא חושב על זה. זה פשוט קורה.

איך אתה מסביר את זה? אתה אומר שלוקח לו חודש לצאת מהגוף, יכול להיות אבל שהוא נמצא בשיאו אחרי לקיחה, או שאולי זה האפקט שהוא יוצר על הערמונית? מה בעצם קורה בשעות אחרי שאני לוקח פינסטריד, שיכול לגרום לזה? אתה עם הידע שלך יכול למצוא לזה הסבר, בהנחה שאני לא משוגע.

פרופסיה 0.5mg
קרם ניזורל פעם ביום

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: דיון שאולי יעניין אותך
 הודעה פורסם: 12/03/2011 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... adid=93805

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 21/03/2011 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

תנסה לקחת כדור של אבץ לפני השינה ותראה אם יש שיפור. (לא יותר מ50 מג)
אני בכל מקרה הפסקתי עם הפרופסיה ועברתי לספירו שהוא לא רע אבל אני צריך לקנות את הנוזל כי אי אפשר למרוח את המשחה על כל הראש.
כמו כן אני משתמש במינוקסי עם חומצה אזאלית וניזורל 2%
פרופסיה זה כמו רעל לליבידו שלי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 24/03/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

לי דווקא יש בעיה עם המינוקסידיל - הוא עושה לי בעיות בלב, כנראה שאני מאוד רגיש אליו. לגבי ספירו שמעתי עליו סיפורים לא סימפטיים כמו זה שהוא נכנס למחזור הדם. כדאי לך לפקוח עין.

פרופסיה 0.5mg
קרם ניזורל פעם ביום

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
 הודעה פורסם: 24/03/2011 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

חזרתי ל0.25 פרופסיה פלוס הספירו נראה מה יהיה.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 7 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן