שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: מנסה להציל ×ת השיער כמה שיותר מוקד×.
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 05/12/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

מינוקסי ×œ× ×ž×ž×© עזר לי גירד לי ×ת הר×ש במשך תקופה ×רוכה ובסופו של דבר ×חרי 8 ×—×•×“×©×™× ×œ× ×¢×©×” ×©×•× ×“×‘×¨ משמעותי ,יש מצב שבדיוק הפוך.
פרופסיה לפניי חודש הפסקתי לקחת ×‘×™×•× ×—×ž×™×©×™ ×”×חרון ... עדיין ×œ× ×¡×’×•×¨ ×בל יש מצב שהפרופסיה גורמת לי ×œ× ×œ×”×™×¨×“× ×× ×™ כבר ×ž×™×•× ×¨×שון שבוע שעבר בלי שינה(מתכוון ×פילו ×œ× × ×™×ž× ×•× ×©×œ שנייה).

התחלתי ×œ×§×¨×•× ×§×¦×ª ×ת מרבית ×”×“×‘×¨×™× ×©× ×™×ª×Ÿ ×יכשהו להציל ××™×ª× ×ת השיער,
יש לי מספר ש×לות :
×בודרט הבנתי ×©×”×•× ×ž×•×¨×™×“ ×ת רמות DHT בכל הגוף יוכן ×’× ×ž×‘×—×™× ×” הקרקפת.
×”×× ×™×© לו תופעות לוו××™ ?×× ×›×Ÿ הן זהות ל×לו שקיימות בפרופסיה? ×”×•× ×–×”×” לפרופסיה מבחינת התופעות לוו××™ ×”×× ×”×—×•×ž×¨×™× ×©×¤×•×¢×œ×™× ×‘×• ×©×•× ×™× ×ž×¤×¨×•×¤×¡×™×”?
×× ×™ פשוט ×œ× ×¨×•×¦×” לקחת כדור ×חר כמו פרופסיה בשינוי הדרת ו××– ×œ× ×¢×©×™×ª×™ ×›×œ×•× .
×”×•× ×’×•×¨× ×œ× ×©×™×¨×” בהתחלה ? מתי רו××™× ×ª×•×¦×ות ו×יך ×פשר לר×ות ×× ×כן ×”×•× ×¤×•×¢×œ בצורה טובה ×ו ×©×œ× ×‘×›×œ×œ ?

×ותו ×›× "ל הייתי שמח לדעת לגביי RU,דוטס .

×”×× × ×™×ª×Ÿ לשלב בין הדברי×? ×× ×›×Ÿ מה ×”×›×™ ×פקטיבי ?

×× ×™ חייב לציין ברור ×× ×™ רוצה להציל ×ת השיער שלי ×בל ×× ×™ ×œ× ×¨×•×¦×” ×œ×’×¨×•× ×œ×¢×¦×ž×™ בעיות בחלקי גוף ××—×¨×™× ×‘×¨×ž×” כזו שהצלתי ×ת השיער ×בל ל×ורך זמן ×”×›×“×•×¨×™× ×™×“×¤×§×• ×ת הגוף בצורה בלתי הפיכה.

הייתי שמח לשמוע הצעות ×©×œ×›× ...×× ×™ יודע ש×ולי היו לפניי עוד ×‘×—×•×¨×™× ×—×“×©×™× ×©×—×¤×¨×• ×›×ן
×× ×ין ×œ×›× ×›×•×— להשיב לי וכבר ×”×©×‘×ª× ×¢×œ ש×לות ×›×לו ××ª× ×™×›×•×œ×™× ×œ×”×¢×ª×™×§ לכ×ן קישור ×œ× ×•×©× :)

תודה

נערך ל×חרונה על ידי cxxc בת×ריך 09/12/2011, נערך 2 ×¤×¢×ž×™× ×‘×¡×š הכל.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: מנסה להציל ×ת השיער כמה שיותר מוקד×.
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 07/12/2011 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

רק שתדע שהתופעות לוו××™ שהיו לך ×¢× ×¤×¨×•×¤×¡×™×” יכולות להיות יותר קשות ×¢× duts.
×”×•× ×ž×•×¨×™×“ יותר dht מפרופסיה.
הדבר ×”×›×™ ×פקטיבי שתוכל לעשות ×בל ×–×” יקר מ×וד ×–×”:
duts
ru58841
מינוקסידיל
וניזורל.
במסרקי ליזר ו××—×¨×™× ×œ×ž×™× ×™×”× ×œ× ×”×™×™×ª×™ מציע לך להשתמש.
×ולי ×–×” קשה להשיג תרופות כמו ru ולהכין ××•×ª× ×בל לדעתי ×–×” משתל×.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 07/12/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

×× ×™ חושב שבגדול כל התרופות עובדות בצורה כזו שיורידו ×ת רמת ×”DHT .
העניין ×”×•× ×ž×” התופעות לוו××™ ... מה ש×× ×™ שומע לרוב ×–×” ×©×œ× ×œ×©×”×ª×ž×© בפרופסיה.. למרות ×–×ת ניסיתי וקרה מה שקרה.
עכשיו ממש ש×× ×™ הסקתי מקרי××” ×‘×¤×•×¨×•× ×›×ן ב×תר ×–×” ×©×¨×‘×™× ×¢×‘×¨×• ל×בודרט מפרופסיה ×›×™ פרופסיה ×œ× ×¢×‘×“×” ×¢×œ×™×”× ×ו גרמה ×œ×”× ×œ×ª×•×¤×¢×•×ª לוו××™ ×›×לה ו×חרות.
××– ×× ×™ משער שפרופסיה יותר מזיקה.

×‘×ž×§×•× ×ž×™× ×•×§×¡×™ ×× ×™ עכשיו ינסה ×ת הרוגין קצף ×›×™ עבורי בכל ×ופן מינוקסי גירד ×ת הר×ש.
×× ×™ משתמש בניזורל ×™×•× ×›×Ÿ ×™×•× ×œ× .
המסרק ×œ× ×™×–×™×§ ×תה יודע נגיד ×•×”×•× ×œ× ×™×¢×–×•×¨ ××– הלכו 100 שקלי×... עדיף לנסות מ×שר ×œ× ×œ× ×¡×•×ª .נגטיב ×ין ×›×ן.
כל ×לה ×”× ×ž×’×¨×™× ×¦×ž×™×—×” ×בל ×œ× ×¢×•×¦×¨×™× × ×©×™×¨×”...×× ×™ חייב משהו שיעצור ×ת הנשירה
פרופסיה ×œ× ×‘× ×‘×—×©×‘×•×Ÿ ××– ננסה משהו ×חר,הדוטס ×”×–×” מ×יפה ×× ×™ יכול לקנות ×ותו ? וכמה ×›×“×•×¨×™× ×œ×•×§×—×™× ×‘×™×•× ?

לגביי ×” RU עכשיו ר×יתי סרטון ביוטיוב :
http://www.youtube.com/watch?v=jp_XISpHYfc

×”×•× ×ž×©×ª×ž×© בגלוקול ולמיטב הבנתי הגלוקל × ×ž×¦× ×’× ×‘×ž×™× ×•×§×¡×™ הנוזל של קיקרלנד שהייתי משתמש בו ×•×”×•× ×’×¨× ×œ×™ לגירוד בר×ש.... ×”RU כנר××” ×’× ×™×’×¨×•× ×œ×™ לגירוד. בגלל ×–×” עכשיו ×× ×™ מנסה ×ת הרוגיין.
×ו ש×× ×™ טועה לגביי ×”RU ×•×”×•× ×œ× ×›×ž×• המינוקסי הנוזל.... ?

וזה יעיל לשתמש בכמה ×—×•×ž×¨×™× ×›×›×” על הר×ש? כלומר ×’× ×ž×™× ×•×§×¡×™ כמו ש×תה ×¨×•×©× ×•RU ביחד ?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 11/12/2011 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

בקשר לגירוד בר×ש.
×’× ×œ×™ ×–×” קורה ×× ×× ×™ ×œ× ×¢×•×©×” עיסוי למקו×.
×בל ×× ×תה עושה עיסוי ×–×” יכול לעזור.
×•×’× ×©×ž×¤×• ניזורל יכול לעזור.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 4 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×• 5 ×ורחי×

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן