רעמה: פורום נשירת שיער - הכל על התקרחות קרחת ונשירת שיער
http://www.raama.co.il/forum/

איך משיגים דוטסטריד וכמה שנים זה עובד?
http://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=6&t=3981
עמוד 1 מתוך 1

מחבר:  wings [ 30/12/2017 ]
נושא ההודעה:  איך משיגים דוטסטריד וכמה שנים זה עובד?

אני קראתי פה קצת על איך משיגים דוטסטריד וממה שהבנתי אפשר לקנות מאיזה אתר/חנות ישראלית עם מרשם לפרופסיה, זה נכון? כשקיבלתי מרשם לפרופסיה זה היה דרך שיחה בטלפון בשירות רופא עור אונליין(שלחתי לו תמונות של הראש שלי דרך השירות) והוא שלח לי מרשם לפרופסיה למייל ואמר לי שהמרשם נמצא בכרטיס "כללית מושלם" שלי, האם אני יכול לקנות עם הכרטיס כללית מושלם דוטסטריד?.

אני בן 24 והנשירה התחילה לי בגיל 21, הנשירה היא בעיקר באזור אמצע הראש והאזורים שבין המפרצים לצד הקדמי של הראש(זה לא בדרך כלל קורה בכל אזור המפרצים?), השיער נהיה דליל בצורה קלה עד קשה אבל ללא איבוד שיער מוחלט כמו שבדרך כלל קורה לאנשים באזור המפרצים. המצב הזה גם נשאר לי ככה ללא החמרה נראת לעיין(רק לפני חודש התחלתי עם הפרופסיה והמינוקסידיל) אז בהתחלה קיוויתי שאחרי שאשפר את המצב עם מינוקסידיל אוכל להשאיר את השיער שלי במצב נורמלי במשך לפחות עשור עם פרופסיה, אחרי שקראתי מחקרים על פרופסיה נראה שאין הרבה מידע מחקרי על שימוש בפרופסיה במשך 10 שנים מעבר למחקר אחד ב118 מטופלים(שם היה סיכוי של 86% לשמר או לשפר את מצב השיער אחרי 10 שנים) ועוד מחקר אחד או שניים שהצביעו על סיכוי של 90% להפסקת הנשירה גם אחרי 5 שנים אבל היה גם עוד מחקר שטוען שרק 65% שימרו/שיפרו את מצבם אחרי 5 שנים יחד עם הערה לא ברורה ש:
"overall hair counts and percentage of responders continued to decline in the 4th and 5th years of treatment just like they did in the 2nd and 3rd years. The decrease in responders and hair counts was small, in fact the decrease was largest in the 2nd year and was smaller in each successive year and seems to almost even out by year 5."
שאני לא חושב שאני הבנתי כל כך(לא דווקא בגלל האנגלית שלי) אבל נראת קשורה לירידה בירידה של המטופלים שהפרופסיה לא עוזרת להם במשך השנים.

אחרי שקראתי את המחקר הזה החלטתי שאני לא לוקח סיכון ולוקח ישר דוטסטריד בשביל לשמר את כל השיער שלי(בשבילי אין דבר כזה רמה מקובלת של נשירה) במשך כמה שיותר שנים ועדיף עד גיל 40 או שנות ה30 המאוחרות לפחות. מה אתם אומרים? יש לי סיכוי טוב עם דוטסטריד?.

מחבר:  Or9177 [ 25/01/2018 ]
נושא ההודעה:  Re: איך משיגים דוטסטריד וכמה שנים זה עובד?

תרופה מאוד מסוכנת שחוסמת 90 אחוז מהdht.
השאלה מה חשוב לך,הבריאות או השיער?

עמוד 1 מתוך 1 כל הזמנים הם UTC + 2 שעות
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/