שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 14 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: שבועיים על דוטס
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 02/10/2007 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום לכולם,

אני זקוק לעזרה והצעות כי אני לראשונה באמת לא יודע מה לעשות.

אני בן 33 ומאבד שיער באופן איטי אבל עקבי מגיל 23.
תמיד הערכתי שזה נובע מבעיות קשקשים וסבוריאה (בעייה שיש לי) אבל אני כבר לא בטוח.
מעולם לא לקחתי שום תרופה כלשהיא אבל השתמשתי לסירוגין בניזורל שמפו בכל פעם שהיתה לי בעיית קשקשת וגרדת בראש וזה תמיד פתר לי את הבעיה.
חשוב לציין שאני מאבד שיער רק מקדימה כלומר קו השיער הולך ומתרחק.

לאחר היסוסים והתלבטויות וקריאה מרובה באינטרנט ובמיוחד באתר זה (שאגב הוא יוצא מהכלל. תבורכו עידו ויובל) החלטתי לנסות לקחת לקחת דוטס (0.5 מ"ג ליום). במשך כשבועיים.
מאז אני חווה נשירה חזקה שמעולם לא חוויתי. בעיקר בחלק הקדמי ששם זה המקום הכי בעייתי אצלי. השיער באיזורים האלה כ"כ יקר לי וזה ממש קשה לראות אותו נושר בצורה כ"כ מסיבית ואלה שיערות בריאות ועבות.
אני יודע שבתחילת השימוש יש כמעט תמיד נשירה מוגברת אבל אני תוהה האם זה באמת שווה את זה. האם באמת כל מה שנושר יחזור באותה צורה (עובי של שערה ובאותם איזורים). אני מרגיש שהכנסתי את עצמי לצרה שלא הייתי צריך אותה. אבל עכשיו אני חייב להמשיך כדי להחזיר את מה שנשר. (?)
האם בכלל אני צריך את זה? אני לא מקרה טיפוסי של גבר שמקריח במהירות. זה אצלי מאד הדרגתי ולאורך שנים רבות. השיער שלי די דומה לזה של יובל מהתמונות שהוא פירסם. אני הייתי רוצה לשמור על השיער וכמובן לצופף אותו ככל האפשר.

אני נמצא כרגע בנקודה שאני לא יודע מה לעשות. ויש לי המון שאלות.
האם אני באמת צריך כמו שיובל כתב איפשהוא "נשק כבד" כמו דוטס?
האם הדוטס יכול לגרום לאנשים מסוימים להרעה במצב השיער?
כמה זמן זמן צריך להתאזר בסבלנות ולאבד שיער עד שרואים שיפור?
האם כדאי היה לי להתחיל עם פיינסטרד ולא דוטס שזה תרופה יותר "קלה" יחסית שקיבלה אישור ספציפי למטרה זו? (בהמון פורומים באינטרנט אנשים כותבים שדוטס פגע להם באופן משמעותי בקו השיער ובמפרצים ולעומת זאת זה לא נכתב בשום מקום על פיינסטרד)
האם כדאי לי להשתמש בטיפול נוסף בתור מי שמאבד שיער מקדימה? (אני יודע שמינוקסי לא טוב בשבילי שכן הוא גורם לי לקשקשת וגירודים. האם משהו טופקלי אחר יכול לעזור? חומצה אזלאית?)
איזה טיפול כולל הייתם ממליצים?
אני באמת מצוי כעת בצומת ודי מיואש ואשמח לשמוע כל עזרה והצעה
תודה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 03/10/2007 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

הנשירה בתחילת השימוש כאמור צפוייה ולא מפתיעה. זה אומנם מלחיץ וגורם הרהורי כפירה
לגבי הצורך להתמיד עם הדוטס. אך אני מציע שאם כבר התחלת עם הדוטס, תמשיך איתו עוד
כמה חודשים. השיער שנשר לך כרגע יצמח בחזרה כיוון שזקיק שיער תקין לא מפסיק ביום אחד
להצמיח שיער. זה קורה בתהליך ארוך של התנוונות וצמיחה איטית יותר, חלשה יותר, דקה יותר
עד שלבסוף הוא מצמיח שיער פלומתי או לא מצמיח כלל.

אני אחרי הפסקה ארוכה מאד עם הדוטס, התחלתי לפני 3 חודשים להשתמש בקצף רוגיין וזה
כצפוי גרם לי נשירה מוגברת אחרי 3 שבועות שימוש והתחילה דלילות יתרה באזור של קו השיער
(שם אני מיישם את הקצף) ואז גם התחילו לי הרהורי חרטה אבל לדעתי אם כבר מתחילים אז צריך
להמשיך. היום 3 חודשים אחרי מצב השיער שלי טוב יותר. ונראה לי שיותר טוב ממה שהיה לפני
3 חודשים.

לפי מה שאתה מספר, שאינך מקריח אלא מאבד שיער, ובקצב איטי - וביחוד שאתה אומר שמצב
השיער שלך דומה למצב השיער שלי (בתמונה הפחות טובה אני מבין?) הייתי מציע לך להתחיל
קודם כל עם המינוקסידיל (הקצף נוח מאד לשימוש ולא גורם קשקשת או גרדים - מניסיון. גם לי
הייתה בעיה רצינית עם התמיסה) ולא עם הדוטס שלטעמי מתאים יותר לאנשים שבאמת בכיוון
ברור של התקרחות.

אגב, תמונת ה"לפני" שבתמונות שלי צולמה חודש אחרי תחילת השימוש בדוטס והוא היה דליל
יותר ממה שהוא היה ביום הראשון של תחילת השימוש בדוטס כך שזה נותן לך פרופורציות למרות
שזה אומנם אינדיבידואלי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה יובל. אין לך מושג כמה אתה עוזר לי.

אז אתה ממליץ להמשיך לקחת את הדוטס עוד כמה חודשים או להפסיק ולהשתמש רק במינוקסי? האם סה"כ אתה יכול לאמר שהדוטס עזר לך לעומת תחילת הטיפול? האם הדוטס עזר לך בחלק הקדמי?(הרבה משתמשים טוענים שהדוטס פגע להם בקו השיער למרות שהטענה הזו נשמעת מוזרה זה מעט מפחיד) בנוסף יש את העניין של הבטיחות של התרופה שלא נבדקה עד הסןף ולכן לא קיבלה אישור מלא. (מה שגורם לי לחשוב שאולי עדיף היה לי אם כבר להתחיל עם פרופסיה ולא דוטס) בלינק הבא יש מספר סיכונים שקשורים בדוטס לעומת פרופסיה.
http://www.hairlosstalk.com/newsletter/article201.htm

לגבי הקצף רוגיין. דווקא רציתי להשתמש בו והלכתי לבית מרקחת לרכוש אותו בארה"ב לפני כמה ימים. (אני עכשו בבוסטון) ואז ראיתי שכתוב על הקופסא שזה מיועד רק לשימוש בקודקוד ולא בחלק הקדמי של הראש. ולכן החלטתי לא לרכוש אותו. אבל לפי מה שקראתי כאן בפורומים רק היום אז זה לא מדויק והוא גם יכול לעזור מקדימה ולכן נראה לי שאקנה אותו. האם סה"כ עד היום אתה יכול לאמר שהקצף עזר לך לעומת היום שהתחלת להשתמש בו (בעיקר במפרצים)?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

הדוטס בהחלט עזר לי לעומת תחילת הטיפול. השיער שלי התעבה יותר וקיבל מראה מלא יותר
ובריא יותר על אף שנותרה עדיין קצת דלילות בשיער אך זה לא הפריע לי במיוחד כי היה קל לכסות
עליה. לשאלתך לקחתי את הדוטס כדי לטפל בחלק הקדמי וזה עשה את העבודה. התוצאות יכולות
להשתנות מאדם לאדם. אני לא יודע מה קרה אצל אותם משתמשים שהדוטס פגע להם בקו השיער
ואולי הם מדווחים את זה בזמן תחילת השימוש בדוטס כשהם בעיצומה של הנשירה המוגברת. זה
רק טבעי שכשרואים החמרה עם טיפול מסויים אז טוענים עליו טענות וכשהכל מצויין והשמש זורחת
אז אין סיבה לכתוב בפורום.

אצלי בכל אופן הדוטס דילל משמעותית את קו השיער לפני שהמצב חזר לקדמותו והשתפר.

ולגבי הבטיחות אני חושב שאתה יכול להיות רגוע.. לא גידלתי שום זנב :lol:
וברצינות: התרופה הזאת מאושרת לשימוש בבני אדם על ידי ה-FDA לטיפול בערמונית וזה ארגון
מאד קפדן. אם זה לא בטוח או רעיל או גורם תופעות לוואי חמורות העולות על היתרון שלהן אז לא
היו נותנים לזה אישור. הבעיה שכולם מתייחסים אליה היא שהתרופה לא קיבלה התוויה לטיפול
גם בנשירת שיער. יש משתמשים שמעלים שאלות על תופעות הלוואי האפשריות לטווח הארוך
עם הדוטס אבל בינתיים אני כבר 3 שנים אחרי שהתחלתי בדוטס ובינתיים טפו טפו אני בסדר
גמור (הפסקתי לפני כשנה: ובשנה הראשונה כמעט כל יום, בשנה השנייה רק פה ושם).

לגבי קצף הרוגיין כאמור הוא נבדק על אזור הקודקוד בלבד אבל צריך ואמור לסייע גם בקו השיער.
עדיין מוקדם להעריך את השפעתו של הקצף עליי כי אני רק 3 חודשים משתמש בזה אבל נראה לי
שקו השיער משתפר. אני מקווה שעוד חודשיים שלושה כבר אדע בבטחון אם זה עזר לי לעומת
לפני הטיפול.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
משתמש חדש
משתמש חדש

יובל שאלה נוספת: כמה זמן עליי לצפות לנשירה לפני שאתחיל לראות שיפור?
או במילים אחרות לאחר כמה זמן אצלך המצב התהפך ומנשירה מוגברת החלה התייצבות וצמיחה מחודשת?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

dedor כתב:
תודה יובל. אין לך מושג כמה אתה עוזר לי.

אז אתה ממליץ להמשיך לקחת את הדוטס עוד כמה חודשים או להפסיק ולהשתמש רק במינוקסי? האם סה"כ אתה יכול לאמר שהדוטס עזר לך לעומת תחילת הטיפול? האם הדוטס עזר לך בחלק הקדמי?(הרבה משתמשים טוענים שהדוטס פגע להם בקו השיער למרות שהטענה הזו נשמעת מוזרה זה מעט מפחיד) בנוסף יש את העניין של הבטיחות של התרופה שלא נבדקה עד הסןף ולכן לא קיבלה אישור מלא. (מה שגורם לי לחשוב שאולי עדיף היה לי אם כבר להתחיל עם פרופסיה ולא דוטס) בלינק הבא יש מספר סיכונים שקשורים בדוטס לעומת פרופסיה.
http://www.hairlosstalk.com/newsletter/article201.htm

לגבי הקצף רוגיין. דווקא רציתי להשתמש בו והלכתי לבית מרקחת לרכוש אותו בארה"ב לפני כמה ימים. (אני עכשו בבוסטון) ואז ראיתי שכתוב על הקופסא שזה מיועד רק לשימוש בקודקוד ולא בחלק הקדמי של הראש. ולכן החלטתי לא לרכוש אותו. אבל לפי מה שקראתי כאן בפורומים רק היום אז זה לא מדויק והוא גם יכול לעזור מקדימה ולכן נראה לי שאקנה אותו. האם סה"כ עד היום אתה יכול לאמר שהקצף עזר לך לעומת היום שהתחלת להשתמש בו (בעיקר במפרצים)?

המאמר הנ"ל של ד"ר אדווין אפשטיין די ישן ויצא בסמוך להשקת התרופה.
רוב המאמר הינו דיעה וספקולציות בלבד.
ישנם מאמרים פחות אוהדים את השימוש בדוטסטרייד וישנם
כאלה יותר (כמובן עם הסתייגות מלהמליץ על תרופה לא מאושרת לטיפול בהתקרחות)

http://www.hairlosstalk.com/newsletter/article224.htm

בכל מקרה ,בדצמבר האחרון גלקסו החזירו את התרופה למבחנים.

http://clinicaltrials.gov/ct/show/NCT00441116?order=7

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 04/10/2007 
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם
סמל אישי של המשתמש

וואלה.. זה כבר כמעט שנה במחבחנים ולא ידעתי...
חדשות טובות

אני רואה שזה כבר בשבלב האחרון עושה רושם שאוטוטו יוצא למדפים

ורולר סיכות! 1.5MM
מתפלל הרבה לקדוש ברוך הוא

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

דדור, אני לא זוכר בדיוק, אבל זה היה סביב החודש השלישי אני מאמין.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
משתמש חדש
משתמש חדש

אני החלטתי לעת עתה לשים את דוטס בצד.
הזמנתי פינפסיה ואשתמש בה בינתיים. (במקביל לקצף רוגיין)
יש לי הרגשה שדוטס פשוט חזק מדי בשבילי.
אני מעדיף להתחיל עם משהו יותר "קל" ולא קיצוני כמו דוטס.
בנוסף מבחינה פסיכולוגית אני מעדיף להתחיל עם תרופה שעברה את כל המבחנים שלמטרתה אנחנו לוקחים אותה (איבוד שיער).
אז אולי היעילות שלה קצת פחות טובה אבל מבחינה בריאותית היא יותר בדוקה נקרא לזה.
ברגע שייסתיימו המבחנים של גלקסו נבחן מחדש את השימוש בתרופה.

אני רק מקווה שהשיערות הרבות שאיבדתי בעקבות תחילת השימוש בדוטס יחזרו מהשימוש בפינפסיה. (הרי שניהם בעיקרון עושים את אותה פעולה. דיכוי הDHT לא?)
יש עם זה בעייה לדעתכם שאני עובר כ"כ מהר מתרופה לתרופה?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 05/10/2007 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

כרצונך... אבל אני חושב שכדאי שלא תחתוך מיד עם הדוטס אלא תוריד מינון בהדרגה עד שאתה
עובר לפינפסיה (או שכבר יש לך?)

מה שנשר לך אמור לחזור, רוב מה שנשר בכל אופן. אם תשתמש במינוקסידיל תזרז את מחזור
הצמיחה. אולי תוסיף טבליות MSM שאמורות לעזור להצמיח שיער מהר יותר.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 07/10/2007 
משתמש חדש
משתמש חדש

יובל לקחתי את עצתך ואני ממשיך לקחת דוטס אבל רק פעם ביומיים. (לפחות עד שיגיע הפינפסיה שהזמנתי ואז נראה כבר)
הנשירה ממשיכה במרץ...
מקווה לטוב :?

אני הוספתי גם טבליות MSM שאני לוקח כל יום גם כן בהתאם לעצתך :-)
לגבי המינוקסיל אני קצת חושש להתחיל איתו כי הבנתי שאם מתחילים זה לכל החיים. ובנוסף אני פוחד שזה רק יקלקל יותר משיעזור. וזה בגלל כל התגובות של אנשים שטוענים שזה פגע להם בשיער ורק הרחיק להם את קו השיער. אפילו אתה אומר שבינתיים אין לך דעה חיובית עליו. לא?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 07/10/2007 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

מבחינת נוחות השימוש, הדעה שלי עליו מאד חיובית.
השתמשתי בתמיסת המינוקסידיל פעמיים או שלוש בעבר, וכל פעם הפסקתי כעבור כחודש ממספר
סיבות: קשקשים, גרדים, שמנוניות השיער, אי נוחות השימוש.

עם הקצף התופעות האלה לא שבו להטריד אותי כך שאני מרוצה שיש לי תכשיר שמאפשר לי לנצל
את החומר הפעיל (המינוקסידיל) ולו בהשפעה נמוכה יותר (?) בלי כל הטירדה הכרוכה בשימוש בו.

אם הוא יעיל למטרה שלשמה אני נעזר בו? אמשיך להשתמש בו עוד תקופה ואפיק מסקנות.

נ.ב. לדוטס, בניגוד לפרופסיה, יש זמן מחצית חיים ארוך כך שהוא ימשיך להתקיים בגוף במשך
עוד מספר שבועות לאחר שתפסיק עם הנטילה שלו.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 18/10/2007 
משתמש חדש
משתמש חדש

יובל,
יש איזה עדכון לגבי השימוש שלך בקצף?
עברו כבר יותר מ-3 חודשים. אתה יכול לראות כבר תחילה של צמיחה חדשה מקדימה?
מאחר וזה כרגע הטיפול היחידי שלך זה יכול לתת אינדיקציה טובה ליעילות הקצף.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה:
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 18/10/2007 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

כן, עברו 3.5 חודשים.
אני מאמין שזה עוזר.. לקחתי תמונות באיכות גבוהה לפני חודש וחצי ולפני שבועיים במצלמה
של קו השיער וכרגע ביניהם לא רואים הבדל ממש, ולא הייתה לי מצלמה כשהתחלתי אז אין לי
בסיס להשוואה , אבל אמשיך לקחת תמונות אחת לחודש, בכל אופן לדעתי קו השיער שלי נראה
מלא יותר, היו לי 2 "משולשים" קטנים באמצע קו השיער מעל המצח ללא שיער אבל עכשיו אחד
מהם די נעלם (גדלו שם כמה שערות אז כבר לא מבחינים בו) והשני שהוא כבר די ישן עדיין לא
מתמלא ואת השינוי הזה אני מייחס למינוקסידיל וזה השיפור הכי בולט שאני רואה בינתיים

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 14 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן