שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: פרופסיה נער בן 18 יעוץ טיפול
 הודעה פורסם: 22/09/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום לכולם,
לפני כחצי שנה התחלתי להבחין נשירה בשערי, הלכתי לרופא עור וייעץ לי לקחת מינוקסידיל,
נכון להיום הוספתי גם שמפו שמכיל קיטוקנוזול ועוד 21 חסמי dht טבעיים+ אני עושה מיקרונידלינג (אם מישהו מכיר רולר סיכות) רק באיזור המפרצים (יש לציין שהמפרצים שלי ממש לא גדולים ואף התמלאו מעט במהלך הטיפול, הייתי באיזור נורווד 2 בתחילת הטיפול ועכשיו אני ב1.5-1)
אז נכון להיום הנשירה שלי ממש איטית ואף לא מורגשת, המפרצים חלקם התמלאו וההרגשה יותר טובה.
וכעת לשאלות:
1.אני רוצה לשמר את המצב העכשווי ואף אולי לשפר אותו למשך המון זמן, האם פינסטרייד (פרופסיה) תעזור לי לשמר את המצב להרבה זמן? והאם התופעות לוואי כל כך נוראיות עד שעדיך להתרחק(ירידה באיכות הזרע ובמספרו)? אשמח אם מישהו עם ניסיון אישי יחווה דעתו.

2.בנוסף אני שוקל אולי במקום הפרופסיה לקחת תוסף שמכיל דקל ננסי,pygum bark, green tea,שמן גרעיני דלעת, msm ועוד כל מיני חוסמי dht וממריצי דם טבעיים, האם הם אפקטיביים לשימור המצב,לחסימת dht בצורה יעילה? והאם אין להם תופעות לוואי רציניות ביחס לפרופסיה?

3.אשמח לקבל חוות דעת על הטיפול הנוכחי(האם הוא חוסם במידה יעילה dht והאם ימשיך לסייע לשיפור ושימור המצב לטווח הרחוק)
טיפול נוכחי:
1.מינוקסידיל 5 אחוז פעמיים ביום 1 מ"ל
2.שמפו עם קיטוקנוזול ו21 חסמי dht טבעיים (כגון סו פלמטו, פייגם בארק,שמן זרעי דלעת, קפאין) ללא פראבנים סולפאטים סיליקון וכימיקלים מזיקים, 4 פעמים בשבוע
3.מיקרו נידלינג עם עט סיכות (1.5 מ"מ) פעם עד פעמיים בשבוע רק במיפרצים.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: פרופסיה נער בן 18 יעוץ טיפול
 הודעה פורסם: 12/10/2019 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

גיל 18 זה נשמע לי מוקדם להתחיל בכלל עם משהו.
האם יש לך במשפחה נטייה להתקרחות מסיבית מוקדמת בגילאים האלה?
אני ממש לא ממליץ להתחיל עם פרופסיה בגיל 18.. שמור את זה לשנות ה-20.
מינוקסידיל במפרצים נשמע סבבה, שמפו קטוזול פעמיים בשבוע (לא 4.. בשאר הימים יכול לחפוף עם שמפו רגיל לניקיון הקרקפת, זה מאד נוח אם יש לך כיור באמבטיה עם ברז גבוה ואז לא חייבים להתקלח, אצלי זה חלק משגרת היום).
מיקרו-נידלינג פעם פעמיים בשבוע נשמע סביר
הייתי מוותר על חסמי DHT אבל אם אתה מרגיש שאתה צריך אותם אז תמשיך, אולי לא בהכרח כל יום.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: פרופסיה נער בן 18 יעוץ טיפול
 הודעה פורסם: 16/10/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה על התשובה,
בקשר לשאלתך באופן מפתיע אין ולא קיים ולו אחד במשפחתי עם קרחת גם לא בשנות ה50 לחייהם, כולם בעלי שיער ראש שופע ביחס לגילם. כנראה שהגן של ההתקרחות קפץ המון דורות אלי, מאוד מתסכל אבל אני לא אחד שמרים ידיים והחלטתי להתחיל טיפול כבר מהרגע שהתחלתי להבחין במיפרצים קטנטנים ונשירה קלה עד בינונית (גיל 18),
תודה על מתן דעתך בנוגע לאופן הטיפול שלי, אשמח אם תוכל לחוות את דעתך בקשר לתחילת שימוש בפרופסיה במריחה מקומית (טפויקל פינסטרייד)?
תודה בכל מקרה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן