שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: חוות דעת לגבי התחלה של טיפול
 הודעה פורסם: 22/03/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

אחרי שיטוט של שעות ארוכות ברשת וסקירה מקיפה של האתר הזה וכל המידע שהוא מציע החלטתי להתחיל גם כן במלחמה ....
יצא לי לראות פה אין ספור תגובות של אנשים שמנסים לעזור ונותנים מזמנם ומהידע שלהם כדי לעזור לאחרים, ואת האמת זה דיי הדהים אותי... כנראה שנשארו עוד כמה נקודות אור במדינה שלנו !

בקצרה - לפני כשנתיים התחלתי שימוש בפרופרסיה מה שהצליח לעצור את הנשירה אבל בגלל תופעות לוואי הפסקתי את השימוש...
כמו רבים אחרים, הנשירה חזרה במלוא המרץ ושוב חזרתי ליטול את הכדורים, אך הפעם החלטתי להפסיק בגלל תופעות הלוואי שחזרו(ירידה בחשק המיני)
החלטתי להתחיל להשתמש במינוקסידיל 5% בשלב הראשוני, ומקביל להשתמש בשמפו ניוזלר.

השאלה האם הטיפול הנ"ל מספיק כדי לעצור את הנשירה או שאני פשוט מבזבז אני הזמן והכסף שלי ? האם מינוקסי הוא טיפול יעיל כנגד מפרצים ?

חשוב לציין שאני סובל מהתקרחות תורשתית(אבא קירח), וכרגע המפרצים שלי גדלים לאט לאט ומתרחשת נסיגה בקו השיער שלי ... המצב לא טוב ואני מרגיש שאני חייב לעצור את המצב הזה ! אחח כמה שזה מצטער, אבל מה לעשות?

תודה מראש לכל העוזרים !

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: חוות דעת לגבי התחלה של טיפול
 הודעה פורסם: 23/03/2013 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אהלן אחי , מינוקסדיל עושה עבודה טובה , יכול להיות שבלעדיי המינוקסדיל המצב שלך היה גרוע בהרבה , המינוקסדיל יכול לשמר את השיער לתקופה ארוכה , המינוקסדיל קיים בגרסאות שונות , לפי דעתי הטיפול שלך עדיף על כלום , קרוב לוודאי שיש שימור של השיער עם המינוקסדיל בשילובו עם הניזורל . הגרסאות שמינוקסדיל קיימות הוא 5 % , 10% , 15 % , בנוסף אפשר לקנות באייבי עם חומצה אזאלית . כאשר אצלי המינוקסדיל 5% התחיל להרגיש לי פחות אפקטיבי עברתי ל10 % וכך הלאה אפשר להמשיך , בנוסף במידה ואינך רוצה ליטול כדורים תוכל להוסיף ספירו , יעילות הטיפול אינה גבוהה במיוחד אבל שילוב של עוד מוצר יכול להוות הטבה עם השיער , קיים היום גם תכשיר RU אבל זה למתקדמים , והצעתי לגבי תכשיר RU שאין עוד אנו יודעים את התופעות לטווח הרחוק ועל כן אני אישית מפחד קצת , בכל מקרה הפורום הזה נועד לתת מידע ולחלוק את המידע וזו הסיבה שהוא נפתח , כדי שהיו עוד קצת נקודות "אור " במדינה , בהצלחה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 23/03/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה על המענה , אני אנסה את הטיפול בתקווה שזה יעזור ....
שאלה טכנית: האם את המרשם לניוזרל ניתן לקבל מרופא משפחה או שיש צורך ברופא עור ?
בנוסף, ממחקר קטן גיליתי ששמפו גם כן יכול להזיק לשיער, האם יש שמפו שהוא ממומלץ שבו אני
יכול להשתמש בימים שאני לא משתמש בניוזרל?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 24/03/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

לגבי השמפו ניזוראל אין צורך ללכת לרופא עור, רופא משפחה זה מספיק. ואכן גם שמפו יכול לעשות נזק ולהשפיע על מצב השיער, ולכן אני ממליץ לך ללכת על שמפו טבעי כמה שיותר וללא חומרים כימים, כגון בייבי ג'ונסון, וישי נגד נשירת שיער ושמפו שנקרא -his hers שזה שמפו מעולה ללא sls וללא פאראבן . השמפו עשוי מתמציות צמחים ומכיל תמציות סרפד, תימין,מרווה,רוזמרין,קמומיל,אובליפיחה, רימון ועוד מרכיבים טבעיים. עדיף שתימנע משמפואים כמו אד אנד שולדרס, קלייר ועוד כל מיני שמפואים שאמורים להיות טובים נגד קשקשים, אבל ממש לא בריאים לשיער. המון בהצלחה..

320 מ''ג דקל ננסי בבוקר+ מינוקסי5% של תרימה. מסרק לייזר פעם ביום,10 15 דק' בכל פעם. אבץ 25 מ''ג בערב + מינוקסידיל 10%. כדור אבודרט בין 2 ל3 בשבוע. שמפו ניזורל 2 פעמים בשבוע, שמפו של וישי נגד נשירה, 2 פעמים בשבוע. ובשאר בשמפו בייבי ג'ונסון.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן