שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: האם לעבור ישר ל 15% מהקצף או להתחיל עם %5+חומצה אזלאית
 הודעה פורסם: 30/07/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני לוקח כבר 10 שנים פרופסיה ורוגיין קצף..עכשיו עובר לכדורי דוטס ורוצה לשדרג גם את המינוקסי..
האם כדאי קודם לעבור ל 5% +חומצה אזלאית ולראות תגובה ואז לעלות ל 10 וכן הלאה..
או ישר לעלות ל10 או 15?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: האם לעבור ישר ל 15% מהקצף או להתחיל עם %5+חומצה אזלאית
 הודעה פורסם: 31/07/2013 
משתמש באימונים
משתמש באימונים
סמל אישי של המשתמש

תנסה קודם עם 5 וחומצה אזלאית, אני אישית ישר עליתי ל15 עם חומצה אזלאית כי המינוקסי 5 לא עזר לי בשנתיים שהשתמשתי בו אז החלטתי לעלות את המינון לגבוה ביותר שמצאתי לנכון וזה עוזר, יש לי יותר שיער באזור המפרצים וגם הדוטס עזר לי עם מניעת הנשירה, כיום יש לי נשירה בריאה מאוד ולא מה שהיה לי בגיל 18 שרק התחלתי את הטיפול ואלמלא הטיפולים שהתחלתי ככל הנראה הייתי מגיע לרמת התקרחות של 4-7 מהר מאוד...
עצרתי את זה בנורווד 3 וזה התפתח מאוד מהר, כנראה שזה החל להתפתח אצלי כבר בגיל 17, אבל רק בגיל 18 זה נהיה באופן נראה לעין ועם נשירה גם...

בכל מקרה תנסה להתחיל מ5 אחוז וחומצה אזלאית, זה הכי טוב, לעלות את המינון בצורה מבוקרת, לא כמו שאני עשיתי, למרות שעשיתי את זה כי לא ראיתי תוצאות עם המינוקסידיל הרגיל של תרימה, אז אולי כדאיי לך לנסות 10 אחוז וחומצה אזלאית.

החל מה28/12/2011 מינוקדיסיל 15% פעמיים ביום באזור המפרצים ומינוקסידיל 5% פעמיים ביום באזור הקודקוד ובחלקים מהראש שנראים לי לנכון.
3 פעמים בשבוע חפיפה בלבד עם שמפו נגד נשירת שיער שמכיל שמן של דקל ננסי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 31/07/2013 
משתמש חדש
משתמש חדש

נראה לי זה מה שאעשה, אתחיל עם 5 אחוז וחומצה בלילה ללא PG ואשים 5% קצף ביום שעוד נותר לי עד שיגמרו הבקבוקים, ואעבור לדוטס..אשאיר את הדברים החזקים להמשך, שיהיה למה להתקדם הלאה אם זה לא יעזור.
בעיקרון אני לא סובל מקרחות ואין לי נסיגה, רק השיער שלי דליל ונאבק בו כבר קרוב ל 10 שנים שיחזור למצב של גיל 18 כמוך..

שאתה שם בערב את ה 15 כמה זמן צריך לחכות עד שאפשר לשים ראש על הכרית, אני פשוט לא שם אף פעם בלילה, בגלל שעכשיו כבר לא הולך עם תספורת קצוצה הקצף בעייתי ביום כי השיער נראה איתו זוועה, ממש יבש והנוזל יעשה לי שומני, אז מעדיף לעבור למריחה בלילה.

ראיתי גם הרבה דיבורים על שמפונים עם SLS וללא SLS..מזה SLS?
אני משתמש 2-3 בשבוע בניזורל ושאר השבוע באלפסין..זה מכיל SLS?
צריך לשתף עוד שמפו בסבב?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 02/09/2013 
משתמש באימונים
משתמש באימונים
סמל אישי של המשתמש

eliransp כתב:
נראה לי זה מה שאעשה, אתחיל עם 5 אחוז וחומצה בלילה ללא PG ואשים 5% קצף ביום שעוד נותר לי עד שיגמרו הבקבוקים, ואעבור לדוטס..אשאיר את הדברים החזקים להמשך, שיהיה למה להתקדם הלאה אם זה לא יעזור.
בעיקרון אני לא סובל מקרחות ואין לי נסיגה, רק השיער שלי דליל ונאבק בו כבר קרוב ל 10 שנים שיחזור למצב של גיל 18 כמוך..

שאתה שם בערב את ה 15 כמה זמן צריך לחכות עד שאפשר לשים ראש על הכרית, אני פשוט לא שם אף פעם בלילה, בגלל שעכשיו כבר לא הולך עם תספורת קצוצה הקצף בעייתי ביום כי השיער נראה איתו זוועה, ממש יבש והנוזל יעשה לי שומני, אז מעדיף לעבור למריחה בלילה.

ראיתי גם הרבה דיבורים על שמפונים עם SLS וללא SLS..מזה SLS?
אני משתמש 2-3 בשבוע בניזורל ושאר השבוע באלפסין..זה מכיל SLS?
צריך לשתף עוד שמפו בסבב?
לרוב אני שם בצהריים שיש לי זמן ושאין לי אז בסביבות 6 בערב ככה או שעה לפניי השינה, תלוי מתיי אתה מסיים לעבוד וכו', בעיקרון שער לפניי השינה, המינוקסידיל ללא PG מתייבש מהר ועוזר מאוד.

החל מה28/12/2011 מינוקדיסיל 15% פעמיים ביום באזור המפרצים ומינוקסידיל 5% פעמיים ביום באזור הקודקוד ובחלקים מהראש שנראים לי לנכון.
3 פעמים בשבוע חפיפה בלבד עם שמפו נגד נשירת שיער שמכיל שמן של דקל ננסי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן