שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בבקשה אני מתחננת לעזרה
 הודעה פורסם: 23/07/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום לכולם

אני יודעת שהרוב פה הם גברים ועדין אשמח אם תוכלו לעזור לי אני לא מוצאת אף אחד אחר לשאול או לדבר איתו ואני זקוקה נואשות לעזרה
השתמשתי כמה חודשים במינוקסי 2% כטיפול להתקרחות גנטית ולפני חודש בהמלצת רופא עור עברתי להשתמש במינוקסי 5% שלטענתו נמצא יעיל יותר גם בקרב נשים. אני סובלת משיער דליל גם ככה, דבר שמוריד מאוד מהביטחון העצמי.
בשבועיים הראשונים של הטיפול ב5% לא הרגשתי שום שינוי אך בשבועיים הבאים התחילה נשירה מטורפת כל פעם שאני נוגעת בשיער נשארות עשרות שיערות וגם על הרצפה ולא אדבר על החפיפה. קראתי בפורום וראיתי שנשירת שיער זה חלק מתחילת הטיפול במינוקסי ואחריה אמור לצמוח שיער חזק יותר, אבל השאלה שלי היא איך להתמודד עם הזמן בין לבין. יש לי שיער די ארוך ועד שהשיער החדש שאמור לצמוח יתחיל לצמוח אני מפחדת שכבר לא אוכל להסתיר את ההתקרחויות.
האם יש פה נשים שעברו את זה ויכולות לעזור לי? האם מי שסבל מתופעה דומה יכול לשתף כמה זמן לקח לו עד שהנשירה נפסקה והאם הייתה פגיעה משמעותית במראה השיער בהתחלה וכמה זמן לקח לו להשתקם?

אני מצטערת על ההודעה הארוכה אבל אני בת 24 והשיער משפיע מאוד על הביטחון העצמי שלי וכל פעם שאני רואה עוד גושי שיער שנשר אני נכנסת לחרדות ואין אף אחד שמבין אותי שאיתו אני יכולה לדבר על זה

תודה רבה לכולם

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בבקשה אני מתחננת לעזרה
 הודעה פורסם: 31/07/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני מציע למנהל האתר להסיר תמודעה שלך,אתה מנסה לעבוד על בחורה במצוקה עם האתר הדבילי והשווה לכלום שלך אתה לא תמצא פה פראיירים
וכל הודעה שלך עם הפרסום של הספרי ששווה כלום, והרולר שעולה 17 שקל באיביי אתה מנסה לעשות פרסום על אנשים חסרי ישע,רק שתדע
שאתה נוכל ורמאי ואני מקווה שמנהל האתר יסיר תמודעה שלך.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בבקשה אני מתחננת לעזרה
 הודעה פורסם: 09/03/2015 
משתמש חדש
משתמש חדש

הי לן,

באמת מבאס שאין פה כמעט נשים...

באיזה תכשיר את משתמשת? מציעה להשתמש בכזה שאין בו פרופילן גליקול, שעלול גרום לגירוי בקרקפת ולעודד נשירה. יכולה לומר לך שאצלי המינוקסידיל 5% מאוד עזר.
כמו כן מציעה לבדוק את מאגרי הברזל - אם מתקבל ערך נמוך, כדאי לקחת תוסף. מה שלי הכי עזר הוא התכשיר הזה:
https://www.facebook.com/floradixIL/info?tab=page_info
אם יש לך מחסור תראי שיפור בנשירה די מהר לאחר תחילת השימוש.

אם נוצרות לך קרחות בתחילת הטיפול את יכולה להשתמש בתכשיר שמסווה אותן, עד שתהיה צמיחה חדשה. כמו זה:
http://www.toppik.co.il/%D7%98%D7%95%D7 ... D7%A7.html

ממליצה על השמפו הזה שמוסיף נפח ואין בו חומרים שמזיקים לקרקפת:
http://www.iherb.com/Avalon-Organics-Sh ... =null&ic=1

והכי חשוב - תמצאי רופא עור שמבין בנושא ויוכל לכוון אותך.

מאמינה שהמינוקסי יעזור, אבל את צריכה קצת אורך רוח. יהיה בסדר :)

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן