שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: חודשיים בדיוק על מינוקסי - החמרה קלה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 31/03/2015 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי. כן אני ציפיתי לעומד לקרות...אבל עדיין ליתר ביטחון שואל את המנוסים - הרבה תודה מראש חברים!

חודשיים על מינוקסי ספריי של תרימה. אין לי גרד בקרקפת - אבל יש הרבה קשקשים - תמיד סבלתי אבל לא בכמות כזו גדולה.
עדיין יש SHEDDING די רציני - 50-60 שיערות בחפיפה.
אני יודע שחודשיים זה כלום זמן לטיפול, אבל יש כאלו שמדווחים כבר על תוצאות (?!) בשלב הזה. ולי נראה שאני רק הולך אחורה (השיער עדיין מלא - אבל איבד נפח! - כלומר יש הרעה במצב :/

מה אומרים התרימה הזה מהארץ עושה לי יותר נזק מתועלת?
היכן ניתן לרכוש מינוקסי נוזלי ללא הפרופילן גליקול, או שמינוקסי קצף גם יעשה את העבודה?

אמור לעבור בדיקות דם השבוע - לבדוק את עניין של ההקרחה הנשית.

תודה רבה לכל מי שיעזור.
פסח שמח

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: חודשיים בדיוק על מינוקסי - החמרה קלה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 07/04/2015 
משתמש חדש
משתמש חדש

אני משתמש 3 חודשים במינוקסי קירקלנד תמיסה בחודשיים הראשונים צמח לי שיער חדש די מהר בעיקר במפרצים עכשיו נראה ששוב יש נשירה קלה אבל סה"כ מרוצה .. תנסה לעבור לקירקלנד תמיסה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 10/04/2015 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

הנשירה היא בעיקר בחודשיים שלושה הראשונים. אחרי חודשיים מתחילים לראות תוצאות. מבחינתך אתה צריך להמתין ל-4 חודשים כדי לקבל נפח בחזרה

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 11/04/2015 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה יובל.

טפו טפו טפו. נכון למועד כתיבת הודעה זו. בשבוע האחרון אין נשירה עם העברת יד. חפיפה - בין 10 ל15 שיערות וגם הן דקות, קצרות ונראות לא בריאות (סימן טוב!)
שרק ימשיך...

ידוע לך כמה זמן אפשר להחזיק מעמד ככה רק עם המינוקסי? רופא העור אמר לי שכל עוד אני שם את זה פעמיים ביום - אז השיער יישמר. האם זה נכון? או שבשלב מסויים המינוקסי מפסיק לעבוד והMPB נותן בראש תרתי משמע?

אבא שלי הוא בין נורווד 3 ל4. עם הקרחה נשית. הוא מועמד מצויין להשתלה (אבל הדבר לא מעניין אותו והוא גם מכחיש הקרחה - כי יש לו יחסית סידור שמכסה את האזורים הערומים.

אין קרחות אימתניות במשפחה. יש מידללים, אבל יש אולי מקרה יחסית "קשה" אצל סבא מצד אבא. נורווד 4 בגיל מבוגר והקרחה נשית. אבל רק אצלו. הוא כבר נפטר והוא היה מאוד מבוגר (מעל 90)
2 הדודים מבוגרים. אצל הנשים השיער סבבה. אין הקרחה נשית מטורפת.
שני האחים גדולים עם נורווד 3 רק במפרצים (כתר סמיך).

חג שמח תודה על העזרה.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 11/04/2015 
משתמש חדש
משתמש חדש

[quote][/quote]

גיימר. ניזורל טפו טפו. שיפר ת'מצב. הקשקשת פחות נוראית. אולי גם הראש התרגל לתכשיר וזו תופעת לוואי חולפת?

מחזיק לך אצבעות שתשמור על השיער.

חג שמח

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 5 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן