שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: שאלה דחופה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 15/07/2015 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום בן 22,
לפני קצת יותר מחצי שנה החלה לי נשירה מאסיבית של שיער אך לא ייחסתי לזה חישבות עד לפני כחודשיים שהסתפרתי ושמתי לב כמה השיער נהיה דליל במרכז הראש והתחילו להיות מפרצים (במיוחד אחרי מקלחת אני ממש רואה את הקרקפת מה שלא היה לפני חצי שנה).
לפני חודש וקצת הלכתי לרופא עור והתחלתי להשתמש בשמפו ניוזרל ואלפקין ופעם ביום למרוח היירגיין לאחר חודש הנשירה רק החמירה (במקלחת נושרות הרבה שערות, בהסתרקות על המסרק ועל הכיור יש מלא שיער וזה רק מה שאני שם לב) המפרצים גדלו וכל איזור הכתר רק נהיה הרבה הרבה יותר דליל.
האם זה תקין או כדאי להפסיק.
ורציתי גם לדעת אני נוסע לחול לחודש האם יש תוספי שיער שאפשר לשים על מנת להסתיר את הדלילות והאם זה יגרום ליותר נשירה.
קצת חפירנה אבל ממש צריך עזרה,
תודה רבה!!

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: שאלה דחופה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 16/07/2015 
משתמש חדש
משתמש חדש

אהלן גבר.
וברוך הבא לסיוט שנקרא הקרחה גברית. זה נכון שיש צרות גדולות הרבה יותר בחיים. אבל בכיף הייתי מחליף את זו בצרה אחרת אם היה ניתן.

בתחילת השימוש במינוקסי תיתכן החרפת נשירה - מצב שבו שיערות ישנות יתחלפו בעתיד בצמיחה חזקה יותר.

מעבר לזה. לצערי הרב - אחרי חצי שנה על מינוקסי - אומר לך שזה לא עשה לי כלום. עליך לחסום את הDHT שהוא הגורם הפנימי החזק לנשירה.
קח מרשם לפרופסיה. אני גם מפחד מהתופעות לוואי
אבל השאלה כמה אתה מוכן להשלים עם גורל הקרחת.

הסוואה. קרא על קונסילרים למיניהם. זולים יחסית ועושים עבודה מעולה לטשטוש דלילות. כדוגמת טופיק וננו גן.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 2 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן