שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מעבר לקצף. בבקשה מענה מהיר!
 הודעה פורסם: 09/03/2016 
משתמש חדש
משתמש חדש

נשמע קצת מביך. אז אומנם לא שברתי את גוגל. אבל אחרי שקראתי את ההוראות והכל. לא הבנתי איך שמים את הקצף! איך אומדים אותו? חצי מיכל? מה זה בערך? עד עכשיו עם הספריי היו חיים קלים - 7 התזות. או הנוזל - פיפטה כזו עם אומדן מדוייק של מידה.

אין מקום למשחקי בערך. זו עדיין תרופה - שמניסיון עם הנוזל או הספריי תרימה הישראלי - אם תעבור את המנה המומלצת - תחטוף כאבי ראש, סחרחורת ואפשר גם להתעלף שלא עלינו.

אז מצטער על שאלה של טמבל. אבל איך לעזאזל עובדים עם הקצף?!?! בכל סרטוני היוטיוב שראיתי - הם עושים כזה מעין מידת בערך על כף היד. משהו פה לא נראה לי.

אם אפשר מהוותיקים של הקצף גם שיטות. נניח קראתי שצריך לשטוף במים קרים לפני כן את הידיים.
נשמע מצחיק - אבל כל פעולה נוספת שצריך לעשות. זו עוד מטלה - עוד דבר שמקשה על השימוש.
כן נשמע שאני עצלן - אבל מי כמוכם יודע שהיינו מוותרים על טקס המינוקסי הזה אם רק היה אפשר.

קצת חדשות אופטימיות.
אני מחפש בהדרגה את השמפו הטוב ביותר עבורי. סובל מסבוראה.
או סבוסל, או ניזורל. אני עדיין תוהה מי טוב יותר.טפו טפו, פחות גרד, תחושה יותר בריאה בקרקפת. ומשמעותית פחות שיערות במקלחת!

אז שלא יספרו לכם סיפורים. מעבר להקרחה גברית תורשתית. סבוראה כן גורמת לנשירת שיער.
טפלו בה עם אחד מהשמפואים שרשמתי (או שמפו אגיספור שטרם ניסיתי).
כמו שאתם יודעים - אין פיתרון לסבוראה. זו מחלה כרונית ולכן על המקריח לדאוג תמיד לקרקפת נקייה ובריאה (מה שאומר לחפוף כל יום בלי לחפף ;) )

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

טיפול בהתקרחות ושיער דליל - הריג'ן
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן