שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: חוות דעת על מכשיר להצמחת שיער של דימידיקו(שיער נולד)
 הודעה פורסם: 24/01/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

רוצה לרשום חוות דעת על המכשיר של דימידיקו מי ששמע(״שיער נולד״)
יש לי את המכשיר כ10 חודשים!
דיי מאוכזב המכשיר עלה לי 4000₪ וכל שנה בערך להחליף ראש(500₪) עם כל מיני הבטחות שיקריות ויחס גרוע! היו תקןפות שהשיער הראה טיפה עיבוי מסויים אבל גם זה לזמן קצר
המכשיר הוא בעיקרון כמו מברשת שאמורים להעביר 5-10 דק ביום באזור הדליל הזמן תלוי בחומרת ההתקרחות ובמצב. ומובטח לך שיפור של 30 אחוז לפחות תוך 4 חודשים או שכספך יוחזר, שטויות!
אז ככה אני חייל והלכתי והבטיחו כל מיני התחייבות שלשיער מלא הפסקת התקרחות(כל עוד משתמש במכשיר לעולם לא ינשור)
אז בחודשים שעברו עברתי מיליון תקלות המכשיר נכבה לבד בזמן שימוש , או לא קולט את השיער ועוד ועוד ועוד הלכתי והתלוננתי ולזכותם יאמר שהחליפו לי ראש וטיפלו בבעיות
אבל היום התקשרתי ודיברתי עם המנהל ואמרתי לו בצורה הכי יפה ונעימה שאני לא רואה שינוי ובאזור מסויים אפילו המצב התדרדר ואני חייל אז בצורה יפה אקח את כספי חזרה
מה שאמרו לי זה ״הייתה צריך לבוא אחרי 4 חודשים לבדיקה , עכשיו מאוחר מידיי אז לא תוכל לקבל את הכסף ולא את הבדיקה״
הסברתי להם יפה שלא אמרו לי שאני צריך לעשות בדיקה ושהתעסקתי בתקופה הזאת בלתקן את המכשיר ולהתעסק בעבודה לא רציפה בו
וכל מה שאמרו לי זה ״בקיצר אין איך לעזור לך עוד משו?״ ״ובעיה שלך קנית את המכשיר קח אחריות על זה גם אני קונה דברים אני לוקח אחריות ולא מצטער על זה ששילמתי״ ביקשתי את המנהל שאחראי על כל הסניף ורק קיבלתי זלזלול ומענה של ״אין כזה אני אחראי לפתור את הבעיות ואין איך לעזור לך״ אחרי ריבים ווויכוחים העבירו אותי למנהלת סניף שגם היא אמרה שזה בעיה שלי שלא באתי לבדיקה(לא הודיעו או אמרו לי כלום על שום בדיקה, אבל מסתבר שזה רשום איפה שהוא באחד מה15 דפים שחתמתי עליהם) ואם באלי שאני ישלם 270₪ על הבדיקה מה שלא משנה התוצאה את הכסף אני לא יקבל!
אז עברו להם 10 חודשים את הכסף שלהם הם קיבלו אני שיער מלא לא קיבלתי אין שם עם מי לדבר המכשיר עושה המון בעיות ועוד חודשיים האחריות נגמרת ככה שכל בעיה אצטרך לשלם והרבה!
אמשיך לנסות את המכשיר אם יהיו שינויים ושיפורים אני יעדכן בנתיים לא הייתי ממליץ בזבוז כסף ויחס על הפנים! הבטחות שיקריות! חייב לציין שהטכנאי שלהם באמת הקשיב וניסה לעזור לי בהכל , אבל שאר האנשים כולל המנהלים התייחסו ודיברו בזילזול ולא היה עם מי לדבר על כלום רק רצו כסף.
ארוך אבל הייתי חייב לפרוק! כל שאלה או משו על המכשיר או פתרון לבעיה אשמח לשמוע :)

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: חוות דעת על מכשיר להצמחת שיער של דימידיקו(שיער נולד)
 הודעה פורסם: 24/01/2017 
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

אחי הכל בלוף אל תאמין לכל מה שמוכרים
יש שלושה דברים להצמחת שיער
1 . כדורי פרופסיה מעודד זקיקי שיער איפה שיש שיער !!
2. מינוקסי 5 מעודד זקיקי שיער איפה שיש שיער !! מאושר ע"י ה fda האמריקאי
3. השתלת שיער
4. כל היתר בלוף ועבודה בעיניים

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 25/01/2017 
משתמש חדש
משתמש חדש

לא בהכרח שהכל בלוף הם חתמו על פטנט זה משו בשלבי פירסום רק ויש לך התחייבות לצמיחת שיער!
גם ראיתי המון תמונות של לפני ואיחרי שהדהימו אותי ונותן למכשיר הזדמנות רק מזהיר מראש מהיחס הגרוע של החברה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 26/01/2017 
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

במקום לרשום דימידיקו יותר נכון לרשום דימיקולו

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 07/09/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

רכשתי את המכשיר לפני כשנה במעמד הבדיקה הובטח לי 100% הצלחה. השתמשתי כמו פסיכית לפי הכללים פעמיים ביום.
היו מלא תקלות עם המכשיר כל פעם באמצע הטיפול המכשיר נכבה. התקשרתי אליהם ותמיד טענו שהראש נגמר החלפתי 6 ראשים תוך חצי שנה עלות כל ראש 600 שח. תוצאות לא נראו באופק להפך המצב הלך והחמיר החיכוך בין המכשיר לראש גרם לאובדן של שיער.
נוצר קשר ביני לבין עוד כמה רוכשים כולם מתלוננים על אותן תקלות שבהם אני נתקלתי וכולם טוענים שהמכשיר לא יעיל בעליל.
אני מאוד מקווה שתתארגן קבוצה ושנגיש תביעה ייצוגית כנגד חברת דימדיקו.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן