שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בן 17 מינוקסידיל
 הודעה פורסם: 07/02/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

אז ככה אני בן 17 וחצי ותמיד היה לי שיער דליל אבא שלי קירח אמא שלי עם שיער דליל כרגע יש לי שיער ארוך 8 9 סמ בערך אבל התחילו להיות לי מפרצים ונראה לי שליד המפרצים מתחיל להידלל..
הלכתי לרופא עור והוא אמר שהוא יכול לרשום לי מינוקסידיל אבל זה לכל החיים..
עכשיו אני רק בן 17 ואני מאבד את המראה של הילד אני ממש מפחד מזה היום קנינו את המינוקסידיל בהמשך יזמין מאיביי ואני פשוט פוחד שאם אני אפסיק תיהיה לי נשירה מוגברת למרות שהוא אמר שאם מפסיקים לא יקרה דבר מיוחד רק שאני אמשיך לאבד שיער ואין תופאות לוויי.
מוזר אבל באמת שאני לא מרגיש נשירה פעם ב.. כשאמי מעביר את היד בשיער ממש לעיתים רחוקות אני רואה שיערה שתיים וכשחופף אז לפעמים גם 2 שיערות לא תמיד.
מה אתם אומרים להתחיל את השימוש? לקחת את הסיכון? מודה אני בפחד מטורף יש לי מספיק בעיות עם המראה שלי עכשיו גם שיער.. הוא אמר לי לשים 6 טיפות למעלה לפזר ולמרוח עם האצבעות כמה דקות ואחריי לשטוף טוב טוב ידיים..
אני מתכוון למרוח גם על הקו פנים איפה שהמפרצים זה בסדר? למרות שהוא אמר שאין טעם אבל יש שם עדיין קצת שיער נסוג שאולי אפשר להציל.. תודה מראש לעוזרים וסליחה על החפירה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בן 17 מינוקסידיל
 הודעה פורסם: 13/02/2018 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

מינקסודיל עוזר יותר לאזור הכתר של הראש ופחות למרפצים (לי אישית למפרצים זה בכלל לא עזר)
ויש מצב תהיה לך נשירה מוגברת בזמן השימוש במינקסודיל אבל השיער יחזור לצמוח אז אל תדאג
וברגע שאתה מפסיק להתשתמש במינקסודיל אז הנשירה שלך תחזור להיות כמו שהייתה פעם ולא תחריף אז אל תדאג לגבי זה

ואישית אני מבין אותך לגמרי זה באמת מבאס להתחיל להקריח בגיל מוקדם (אני שמתי לב שאני מקריח בגיל 18)
לי מינקסודיל בשום רגע לא עזר לי אפילו לא להאט את הנשירה
עכשיו אני 3 חודש על פרופסיה וזה הדבר היחיד שהאט את הנשירת שיער שלי (עדין נושר לי הרבה שיער ):
לדעתי הכל אבוד מראש לפחות בשבילי אבל שיהיה לך בהצלחה זה באמת לא קל להרגיל את עצמך למראה של מפרצים שנהיים יותר ויותר עמוקים אבל אין מה לעשות

ויש גם אפשרות של להזמין מינקסודיל 15 אחוז שאני בעתיד הנסה אותו
ותקנה גם ניזרול זה שמפו שמוכרים פעמים בשבוע והוא מוריד ב 10 אחוז את ה DHT באזור הקרקפת אבל אני סקפטי אם זה באמת יעזור איכשהו

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן