שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שימוש במינוקסידיל/פרופסיה ועזרה חשובה
 הודעה פורסם: 12/04/2018 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי,
אני עוד מעט בן 25, אבא שלי קירח רק שיער בצדדים (בתחילת ה30 כבר היה עם שיער מאוד דליל לא יודע מה היה מצבו כשהיה בגילי) ואבא שלו היה אותו דבר.
אמא שלי עם שיער דליל יחסית אבל אחיה אמנם די דליל אבל עם שיער (בן 60) לאבא שלה היה שיער נכון לגיל 45 כשנפטר.
הסיפור שלי הוא כזה, מעולם לא סבלתי מנשירה, היה לי שיער יחסית דליל אבל לא משהו ניראה לעין וגם הדלילות הייתה רק בכתר לא במפרצים או בקודקוד תודה לאל.
לפני שלושה חודשים, במהלך טיול במזרח ביום בהיר אחד, התחילה לי נשירה מטורפת. בטיול עצמו התזונה שלי הייתה על הפנים, היה לי סלמונלה, וירדתי 5 קילו בחודשיים וחצי. הייתי בטוח שכשאני אגיע לארץ ואחזור לתזונה מסודרת הכל יעבור. חזרתי לארץ לפני חודש וקצת והנשירה ממש לא עוצרת.
הלכתי לרופא עור שטען שאמנם יש לי שיער דליל ואסבול מהתקרחות אבל מה שאני מתאר שביום בהיר אחד מתחילה נשירה היסטרית לא מאפיין תהליך התקרחות רגיל. הוא חשב שכניראה באמת יש סיפור של תזונה והפנה אותי לבדיקות דם. התוצאות היו תקינות לחלוטין. מה שכניראה אומר שמדובר לצערי הרב בהתקרחות.
שאלה ראשונה שלי היא האם מישהו פעם חווה חוויה כזאת שביום בהיר אחד מתחילה נשירה מטורפת אחרי שמעולם לא סבל מנשירה בחיים?
התחלתי השבוע לקחת מינוקסי 5 בהמלצת רופא שהמליץ לקחת גם פרופסיה במקביל.
שאלה שנייה שלי היא האם להתחיל את הפרופסיה עכשיו?
סיבות למה לא- קראתי המון תופעות לוואי של פגיעה במיניות, ואולי כדאי לנסות כמה חודשים רק מינוקסי 5 ולראות מה ההשפעה.
למה כן- המינוקסי לא חוסם dht בניגוד לפרופסיה. השאלה אם לא עדיף כבר עכשיו כשעוד יש לי שיער להתחיל את הפרופסיה ולא להגיע למצב שאני עם זקיקים שמתו סופית.
חייב עזרה אני ממש בחלום בלהות, זה בא אליי כמו רעם ביום בהיר, תמיד ידעתי שהגנטיקה שלי רעה אבל לא חשבתי שאצטרך להתעסק בזה בגיל 25... מה ממליצים לעשות?

תודה!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ הודעה אחת ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן