שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: חייל בן 20 בדילמה קשה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 26/01/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי מה נשמע פורום יקר, רציתי לשתף אתכם בהתלבטות קשה שיש לי וקודם בסיפור שלי (מצטער שהוא קצת ארוך אני פשוט אובד עצות ושופך את הלב)

אני חייל קרבי כבן עשרים שקרוב לשחרור (תודה לאל) ומקריח... תחילה כאשר הייתה לי תספורת גלאח שמתי למשך כשנה וחצי מינוקסדיל נוזל על כל הראש, כלומר גם על החלקים 'הבריאים' שאין בהם התקרחות זאת למרות שהיו לי רק מפרצים, אבל בכללי כל השיער שלי הוא דליל יחסית ואמרתי ננסה לחזק אותו ולמנוע התקרחות עתידית. בסופו של דבר לאחר שנה וחצי החלטתי לעבור למינוקסדיל קצף. בסך הכל אני לא רואה איזה שיפור בצפיפות או בעובי אבל זה קצת עצר לי את המפרצים.

עכשיו אני נמצא בדילמה קשה ואני לא יודע מה לעשות. כרגע אני מרגיש שאני מצליח להחדיר את המינוקסדיל קצף לקרקפת בכל הראש, זאת כשאין לי גלאח אבל יש לי שיער לא הכי קצר ולא הכי ארוך עם בלורית קטנה. השאלה שלי היא בנוגע לעתיד, בסופו של דבר אני לא תמים ואני יודע שהמפרצים יגדלו וההקרחה תחמיר, ובמצב כזה לא יהיה לי מה לעשות ואצטרך להאריך את השיער הרבה כדי לעשות תספורות שיסתירו את המפרצים (עד שאעשה השתלת שיער).

לכן יש לי התלבטות קשה ואני לא יודע מה לעשות.

הפחד שלי הוא כאשר אצטרך לגדל בעתיד הלא רחוק שיער יותר ארוך כדי להסתיר את המפרצים כי בלורית קטנה בשלב הזה כבר תראה מגוחך עם זה, אז כמובן שאמשיך לשים מינוקסדיל על כל הראש וגם על החלקים 'הבריאים' אבל אני מפחד שהחומר ייספג הרבה פחות טוב באותם החלקים, ואז בגלל ששנים אותם חלקים התרגלו לקבל את החומר בקלות זה יהיה שווה לכמו להפסיק להשתמש במינוקסדיל וראיתי הרבה מאוד אנשים שהשתמשו במינוקסדיל תקופה גם באיזורים בריאים, הפסיקו להשתמש, והנשירה של הפסקת השימוש הביאה אותם למצב גרוע פי כמה מלכתחילה אם לא היו משתמשים במינוקסדיל באותם חלקים בריאים ובכללי.

לכן כמה שאלות לי אליכם

1. אני כל הזמן שומע דברים שונים על הפסקת שימוש במינוקסדיל. חלק אומרים שזה פשוט מחזיר למצב לפני השימוש ומשם ממשיכים , חלק אומרים שישנה נשירה מטורפת זמנית ואז זה מתייצב, וחלק אומרים שהמצב נהיה גרוע פי כמה מלפני השימוש. יש למישהו תשובה עם ניסיון בעניין?

2. במקרה אם הבנתם, ההתלבטות היא האם באותם איזורים 'בריאים' (כלומר שאר הראש חוץ מהמפרצים) בהם השיער הוא די דליל אז האם להמשיך לשים מינוקסדיל לאחר שנתיים בערך שאני שם בהם, תוך כדי הידיעה שעוד כמה שנים אני אצטרך להאריך בהרבה את השיער ויהיה יותר קשה להחדיר את המינוקסדיל, ואז הפחד שלי שבאותם איזורים בריאים אחרי כמה שנים שמרחתי בהם תהיה לי ממש כמו תופעת 'הפסקת השימוש במינוקסדיל' ותהיה לי הרעה מפחידה במצב אפילו יותר אם לא הייתי משתמש במינוקסדיל. או מצד שני אם נכון עבורי כבר עכשיו להפסיק למרוח באותם איזורים 'בריאים' למרות שהחומר יכול להיספג טוב עכשיו כדי שעוד כמה שנים אוכל להאריך שיער כדי להסתיר את המפרצים שיהיו גדולים בהרבה מעכשיו, זאת לאחר שנתיים שמרחתי בהם ואמנם לא ראיתי שיפור מטורף, אבל יכולה להיות הרעה קשה עכשיו עם הפסקת השימוש באותם איזורים בריאים. יש מישהו שגם חשב על הסיטואציה הזאת ?

מצטער על החפירה אחיי היקרים, לא צריך לשתף אתכם ברגשות של מקריח בן 20... כל מישהו שיוכל לתת לי מידע בנושא אעריך את זה מאוד. נקווה לבשורות טובות

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: חייל בן 20 בדילמה קשה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 30/01/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

חברים יש מישהי שיכול לעזור בנושא? מיוצר לציין שכל העניין והמצב הזה באמת גורם לי לתסכול ועצב

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: חייל בן 20 בדילמה קשה
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 08/03/2020 
משתמש חדש
משתמש חדש

תקשיב יאח מצטער שלקח לי זמן לענות הייתה לי בעיה עם החשבון אז פתחתי חדש.
ככה אני מבין את המצב שלך אני גם בתוך זה וגם אני בצבא עם נשירה.
בגדול אני הולך לתת לך כמה עצות אבל תיקח אותן בגדר עצות ולא כחוות דעת רפואית כי אני ממש לא רופא, כל מה שאני אכתוב לך זה מניסיון אישי ומחקירה באינטרנט.
אמליץ לך להיוועץ ברופא בקשר לכל זה כי אני לא יודע בקשר לעבר הבריאותי שלך ובטח שלא בהווה.
1. תשאר עם מינוקסי נוזל אין בעיה להחדיר אותו לשיער ארוך.הבעיה היא בקצף מינוקסי.
2.יש אפשרות לעבור למינוקסידיל עם azelaic acid
נחשב יותר אפקטיבי מעט כי החומצה חוסמת dht.
אפשר לקנות את המוצר באינטרנט ואפשר להכין בבית.
3.כדאי שתתחיל עם מיקרו נידלינג פעם אחת ב10 ימים באיזור המפרצים וקו השיער (1.5 מ"מ אם זה עט ואם זה רולר אז 1 מ"מ או אולי פחות). אחרי שאתה עושה את זה 24 שעות אתה לא שם על השיער שום תרופה שהיא (יש מדריכים באינטרנט).
4.שמפו קטוזול או ניזורל וכד'.
העיקרון הוא שיכיל קיטוקנוזול ואם יש אז בונוס סו פלמטו קפאין ועוד חומרים טבעיים שעוזרים בהובלת דם לקרקפת ו או לחסום את הורמון הdht.

ככה כל זה בגדול על רגל אחת.
כל אלו הם דברים שאני עושה ומתכנן לעשות בעתיד. אתה צריך לעשות זאת בהיוועצות ובאישור רופא עור בלבד כמובן.
מקווה שעזרתי.
בהצלחה אחי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 3 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן