שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: האם יש מישהו שעבר לאבודרט כי פרופסיה לא הייתה יעילה עליו?
 הודעה פורסם: 19/09/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי,

יש לי בגדול 2 שאלות:

בפורום פרופסיה כתבתי שאני כבר מעל חצי שנה עם פרופסיה ללא שיפור - אולי להיפך, יש מצב שהכדור רק גרם למצב שלי להחמיר.

המפלט האחרון שלי הוא האבודרט. לכן רציתי לדעת שני דברים:

1) הבנתי שהרבה מכם עברו להשתמש בכדור רק לאחר שימוש בפרופסיה ומשום שהפרופסיה החלה לגלות סימני אי יעילות. רציתי לדעת האם יש פה מישהו שעבר להשתמש באבודרט כי הפרופסיה פשוט לא הייתה יעילה עליו מלכתחילה? אם כן, אשמח לשמוע על כך, למשל האם הוא עבר מיד וללא הפסקה לאבודרט, האם הכדור היה לפתע יעיל ועוד. (מבחינה תיאורטית אני יודע שהכדור אמור להיות יותר יעיל)

2) נתקלתי כבר כמה פעמים בסיפורים שאנשים נטלו את האבודרט והדבר דווקא החריף את המצב שלהם - שיער החל לנשור מכל הראש ובאופן מוגבר יותר. רציתי לדעת האם מישו שמע וקרא על זה ואם כן האם יש לכם מושג מדוע, כי זה מה שחסר לי שהשיער שלי יתחיל לנשור עוד יותר, למרות שכמו שאמרתי, יש לי תחושה שהשימוש בפרופסיה גרם לשיער שלי לנשור באופן פסיכי. תוך משהו שמו 6 חודשים אני כבר בלשב 2 בסולם נורווד המקולל הזה, והשלב השלישי אוטוטו מגיע.

תודה,

מיואש.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: האם יש מישהו שעבר לאבודרט כי פרופסיה לא הייתה יעילה עליו
משתמש באימונים
משתמש באימונים

אהלן חיים
אני אישית השתמשתי בפרופסיה 7 שנים והיא עבדה לי מעולה עד שפתאום הרגשתי שהמצב מדרדר.
לגבי אנשים שמשתמשים באבודרט והתחיל לנשור להם שיער בכול הראש לא שמעתי על מקרה כזה.
אני לוקח כבר חצי שנה אבודרט.
דרך אגב בן כמה אתה?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

nir כתב:
אהלן חיים
אני אישית השתמשתי בפרופסיה 7 שנים והיא עבדה לי מעולה עד שפתאום הרגשתי שהמצב מדרדר.
לגבי אנשים שמשתמשים באבודרט והתחיל לנשור להם שיער בכול הראש לא שמעתי על מקרה כזה.
אני לוקח כבר חצי שנה אבודרט.
דרך אגב בן כמה אתה?

אני ביום שבת בן 26... כל עניין ההתקרחות החל לי אמנם בדצמבר 2010, אבל אז אכלתי סרטים (אתה יכול לקרוא זאת בפורום פרופסיה). ההתקרחות האמיתית שלי התחילה כנראה בסביבות פברואר-מרץ השנה ואיבדתי אני משער כ-40% מהשיער עד כה, כשאני כבר מעל לחצי שנה עם פרופסיה.

אחרי כמה זמן הכדור החל לעזור לך? אני פשוט חושב לסיים את החפיסה הנוכחית, משהו כמו 25 כדורים, ולעבור לאבודרט, רק שאני בספק אם זה יועיל, אני די מיואש כמו שאמרתי בפורום פרופסיה וחושב כבר לוותר, כי אני לא רואה איך הנשירה המטורללת שלי לפתע תעצור, זה לא יהיה הגיוני בערך באותה מידה שהנשירה שלי שבאה משום מקום לא הגיונית.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 20/09/2011 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

אני כבר לא זוכר מתי הפרופסיה התחילה לעזור, זה היה ממזמן. אבל נראה לי שגם בסביבות החצי שנה.
לפי דעתי תחכה עוד חודשיים- שלושה ואז תבדוק את המצב שוב. ואם אז לא יעזור תבדוק אופציות אחרות.
בהצלחה!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 20/09/2011 
משתמש חדש
משתמש חדש

גם אני ראיתי שיפור אחרי חצי שנה
דווקא המצב שלי לא רע בכלל כרגע

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן