שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: אבודרט ? התלבטות
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 10/04/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום לכולם
אני בן 26 ולאחרונה שמתי לב להדללות כללית בקדמת הראש בנוסף לקרחת שמתוחזקת ע"י פרופסיה כבר שלוש שנים. אציין שכניראה אצלי ההתקרחות נעצרה באיזור הקוקוד או שממש הואטה אך במשך הזמן הדלדל שיערי. בשיטוט באנטרנט בימים האחרונים נחשפתי למידע חדש שלא ידעתי על קיומו, על טיפולים חדשים, ומוצרים חדשים הקיימים בשוק והבנתי יותר לעומק את תהליך ההתקרחות הטיבעית. כפועל יוצא וכניקטת צעד נוסף לנסיון עצירת הנשירה החלטתי לערוך כמה שינויים בתכנית הטיפול שלי. בין אם יש כיוון נכון לשינוי הזה או לא רק הזמן יגיד. אז כמו שציינתי בהתחלה, אני לוקח פרופסיה כבר שלוש שנים פלוס ועושה רושם של עצירת הנשירה, ובטח כמו 100 אחוז מהמטופלים בה ובשאר ירקות אין לי מושג איך הייתי ניראה בלי הטיפול בה. התחלתי את ההתקרחות בגיל 20 - 21 לערך במהלך הצבא.. חשבתי שזה מהכסדה חח לא ייחסתי חשיבות לדלילות אך שהשתחררתי ביום בהיר אחד בחיי האזרחיים קיבלתי הערה שגרמה לתפנית של 200 שקל בחודש עד היום בערך.אין ספק שמאז אבד שיער ויש מקום ליותר ספינות במפרצים אבל צורת השיער נשמרה בד בבד עם צפיפות נמוכה ושיער דק יותר.
לענייננו. דקל ננסי חברת סולגר בשילוב עם פרופסיה. אבודרט דוטסטריד. מינוקסי 5.
4 כיווני טיפול שכמובן לא את כולם איישם.
כל אחד ותופעות הלוואי שלו, אחד פחות אחד יותר, וכל אחד והמחקרים שעשו עליו. לגבי תופעות לוואי מהפרופסיה, לא אגיד שלא היו, בהתלה בעצימות גבוהה ואחרי זה פחתו או שבכלל לא היו ופה אני מתכוון לחשק המיני ליבידו וכו’.. שום דבר שכמה בירות ומישהי מהבר לא יצליחו לשנות.
ההורמון הזה dht עושה בעיות רציניות וכמובן צריך לנטרל אותו.
עד היום את הפרופסיה לקחתי לפני השינה. לפי הבנתי פעילות הכדור היא לשש שעות ובמהלך הלילה רמות הטסטוסטרון בגוף נמוכות בשונה ממשך היום. לכן החלטתי שאני מתחיל מעכשיו לקחת את הכדור בסביבות אמצע היום לאחר אימון כאשר הרמות הם גבוהות ושהאפקט של הפרופסיה יישתפר. שוב, לא יודע אם יש סימוכין אבל אחד ועוד אחד מהחומר שאפשר לקרוא ברשת.
דקל ננסי. עובד או לא ? למה לא לנסות ?
בלי או עם פרופסיה ? כניראה שלא אפסיק את הפרופסיה גם מבחינה פסיכולוגית שהיא עוזרת והדקל הוא רק נסיון וגם בגלל שאני פותח חזית נוספת מול הנשירה.
אבודרט. תרופה שנמצאה מועילה נגד נשירה ומועילה יותר מהפרופסיה שנלחמת רק באנזים אחד של 5 אלפא... אבודרט נלחמת בשני האנזמים ומורידה dht ב90 אחוז.
האבודרט בהישג יד, נגישה ואף ראיתי במה מדובר היום ואני יכול להשיג אותה במחיר ממש מצחיק.כמובן שהעולם לא מושלם. אין אישור של הfda לטיפול בהתקרחות. אין אישור זהו סיכון לא נדע מה יהיו השלכותיו, כמו כן אני לא שוכח לרגע את המונופול של פרופסיה שדריסת הרגל שלה לא תחלוף עד סיום בעלות על בלעדיות שאולי איפשהו גורמת לאבודרט להשאר במצב המתנה.
לא יודע מה לעשות לגבי זה אולי אני צריך לשבת קצת עם רופא עור ולשטוח בפניו את ההתלבטות למרות שהתשובה ידועה לי מראש.
מינוקסי. על פניו תכשיר שעוזר אך עושה רושם של סירבול והתעסקות. ד"א, קראתי על תופעות לוואי של השמנה או בצקתיות מסויימת. לא משהו שהייתי רוצה לחוות.
כניראה שבשלב זה לא אתחיל טיפול במינוקסי.

מה עושים ? מה ההחלטה שאני אקח ?
כרגע אני לא יודע. הגעתי להבנה שאני צריך לשנות או לחזק את הטיפול הקיים אפ אני רוצה לשמר את המצב הנכחי.
הייתי רוצה לדעת, חברי פורום יקרים, מה העצה הידידותית והמנוסה שלכם. האם יש משהו שאני מפספס. אבודרט ? מישהו ניסה ?

כמו כן רציתי לציין באופן כללי שאני שומר על אורח חיים בריא, בכושר מצויין שלוש עד חמש אימוני משקולות וריצה בשבוע, לא מעשן ומקפיד על אכילה נטולת שומנים רוויים ושאר מתוקים וג’אנקים מזיקים. כמובן שמרשה פה ושם.. אלכוהול גם, פעם בשבוע יציאות וכאלה לא משהו חריג.
טוב, אני מקווה שאגיע להחלטה בקרוב, חבל על כל רגע. מחכה לעזרה מכם חברים.
בברכה ותודה, איתי.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: אבודרט ? התלבטות
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 12/04/2012 
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם
סמל אישי של המשתמש

שלום איתי ,
גם אני בדיוק כמוך באותה דילמה
אני משתמש בפרופסיה כבר 5 שנים אומנם יש עצירה של נשירה אבל השעון הביולוגי עושה את שלו

אני ממליץ לך בחום להוסיף מינוקסידיל תופעות לוואי הם נדירות מאוד וכמעט ולא שומעים עליהם אפילו ברשת.
התמורה שאתה תקבל מזה היא גבוהה מפרופסיה רק לא לשכוח התמדה
ניתן להזמין בזול מאיביי בעלות סימלית של 120 שקלים ל 6 בקבוקים שאומרים להספיק לחצי שנה + .
ככה שזה באמת כסף קטן

ממליץ בשימוש של שמפו ניזורל שגם הוא הוכח כמנטרל DHT בקרקפת
לאחר חצי שנה הייתי שוקל את המשך צעדיי אם הייתי אתה

אבודרט לפי דעתי זה הימור לא קטן מה שכן שמעתי גם שזה גורם להאצה משום מה בנסיגת השיער וקו השיער נסוג
אצל אחוז קטן מהשמתמשים

ורולר סיכות! 1.5MM
מתפלל הרבה לקדוש ברוך הוא

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 12/04/2012 
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם
סמל אישי של המשתמש

שלום איתי ,
גם אני בדיוק כמוך באותה דילמה
אני משתמש בפרופסיה כבר 5 שנים אומנם יש עצירה של נשירה אבל השעון הביולוגי עושה את שלו

אני ממליץ לך בחום להוסיף מינוקסידיל תופעות לוואי הם נדירות מאוד וכמעט ולא שומעים עליהם אפילו ברשת.
התמורה שאתה תקבל מזה היא גבוהה מפרופסיה רק לא לשכוח התמדה
ניתן להזמין בזול מאיביי בעלות סימלית של 120 שקלים ל 6 בקבוקים שאומרים להספיק לחצי שנה + .
ככה שזה באמת כסף קטן

ממליץ בשימוש של שמפו ניזורל שגם הוא הוכח כמנטרל DHT בקרקפת
לאחר חצי שנה הייתי שוקל את המשך צעדיי אם הייתי אתה

אבודרט לפי דעתי זה הימור לא קטן מה שכן שמעתי גם שזה גורם להאצה משום מה בנסיגת השיער וקו השיער נסוג
אצל אחוז קטן מהשמתמשים

ורולר סיכות! 1.5MM
מתפלל הרבה לקדוש ברוך הוא

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 15/04/2012 
משתמש חדש
משתמש חדש

אהלן אבי
תודה על התגובה..
על פניו מרגיש לי כי כל ההתעסקות עם המינוקסי והתחלת השימוש בו הוא משהו מסורבל למדי. בנוסף, זקיקי השיער לא מפתחים תלות בחומר ? אם עד עכשיו השתמשתי רק עם פרופסיה והמצב היה תקין, חוץ מהקודקוד. בשלוש חודשים האחרונים אני מרגיש את השינוי הזה ובשלושה חודשים הללו הלחץ והמתח גברו מאוד מסיבות של שינוי תפקיד במקום עבודה ויחסים.
עוד משהו קראתי ברשת על רפואה סינית ? אולי יש מישהו שהתנסה בזה ? נשמע מעניין..
בכל מקרה כרגע ההרגשה היא מבאסת, הביטחון קצת ירד משום מה ואני לא יודע אם זה פסיכולוגי או לא אבל ניראה לי שאני שם לב למבטים בוחנים.. בקיצור, לא להיט המצב.
לגבי שמפו, מה אתה אומר על שמפו רוויטה ? היום אני אחפש שמפו טבעי ליום יום ללא sls. האם שמפו יכול להספיק כרגע כטיפול נוסף יחד עם הפרופסיה בלי שימוש במינוקסי ? אני מודע להבדל בין השניים שזה תמיסה והשני שמפו, אבל אולי החומרים שיש בשמפו בשימוש שבועי יכולים לעזור ?
ד"א, הפרופסיה שמופיעה בחתימה שלך היא יותר חזקה או חלשה מהפרופסיה הרגילה ?

מה אתה אומר על שמפו עץ התה, ללא sls. נתקלתי היום במוצר, ניראה לי שיכול להחליף את כל הזבל התעשייתי של h&s פנטן וכו' לחפיפות יומיות בשילוב עם רוויטה. ד"א רציתי להזמין היום את הרוויטה מאמזון אבל המשלוח עולה יותר מהמוצר עצמו וביחד מגיעה העלות ל50 $.. עיסקה יקרה מידי עבור שמפו. הוא ניראה לי יותר איכותי מניזורל, לא בגלל שניסיתי אלא בהשוואה של המרכיבים. יש מקום שממנו אוכל להזמין רוויטה יותר בזול ?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 4 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן