שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: סוף סוף עצרתי את הנשירה !!! להפיץ חברים !!! נמצא הסוד
 הודעה פורסם: 05/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

NOAMTZ כתב:
http://kalyan-city.blogspot.com/2009/11/balayam-nail-rubbing-exercise-balayam.html

קישור מעולה נוסף שמצאתי...

תסתכלו בסוף רשום את כל המקרים בהם הבליאים (ככה נקראת הטכניקה של היוגיסטים משפשפי הציפורניים) אינו עובד.

מדובר בעיקר בבעיות קרקפת. אין לי מושג אם יש לי, אבל סביר להניח שיש - אחרת לא הייתה נשירה...

נועם ראיתי שנותנים שם עוד תרגילים בקישור הזה, אתה עושה אותם? אני לא חזק באנגלית אז לא הבנתי אם הם קשורים או לא ואם כדאי לעשות.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

כן, יש בעיקרון כמה דברים שם. הם לא פראיירים ההודים האלה. וכולם עם שיער מדהים...

עברתי בקטנה על השאר, אני עדיין לא מתרגל את היתר.
הבא לים (ת'בא לים? :)) הוא הכי פשוט וגם הכי קריטי שליער. השאר גם טובים אני מניח. פרה פרה תתחיל ממנו ותעלה כאן עידכונים איך הולך לך...

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

חבר'ה, אתם לגמרי נסחפתם. אין לתרגיל הזה שום השפעה על הקרקפת,
ובטח שלא רואים תוצאות בתוך ימים אחדים. זה מינימום חודש וחצי להתחיל לראות התחלה של תוצאות.

אם כבר, תעשו לעצמכם כל יום מסאג' לקרקפת במשך 5 דקות, אפשר גם פעמיים ביום (בוקר וערב).
עשיתי את זה במשך חודש בוקר וערב והרגשתי שיפור במראה השיער. הבעיה שקשה להתמיד ובסוף הפסקתי.
יש לזה גם הסבר מדעי הגיוני - המסאג' בקרקפת ממריץ את הדם לזקיקים (מה שמינוקסידיל עושה ביעילות)
ומסייע לעורר את הזקיקים ממצב המנוחה למצב צמיחה.

האמת שמעניין אותי איך יכלו התוצאות שלי להיראות אחרי 3-4 חודשים. אם זה באמת היה מביא לשיפור
משמעותי או זניח?

בנוסף באותה תקופה לא השתמשתי בשום דבר אחר (לא פרופסיה, לא מינוקסידיל ולא כלום), ואני חושב שאילו
הייתי מתמיד עם המסאג' לקרקפת בשילוב פרופסיה או אבודרט (להורדת ה-DHT) השיפור היה עשוי להיות די
משמעותי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 06/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

aqua pressure זה השם של התרגילים שמבצעים בעזרת הידיים וזה לא רק לנשירת שיער יש גם תרגיל להפסקת כאב ראש( זה עבד על אבא שלי שכמעט קבוע אחרי העבודה יש לו כאבי ראש) ועוד ועוד למקרים שונים, לגבי הנשירה מי אנחנו שנתווכח על שיטה שההודים משתמשים בה כבר המון שנים ומעבירים מדור לדור.. אפשר רק להרוויח מזה :) וכמו שאמר ידידי היקר קודם , אנחנו לא רוצים לפתוח פה לשטן אבל זה נראה מבטיח וטוב ובריא .. מומלץ לכל אחד לנסות שבוע שבועיים את התרגיל וסביר להניח שתרגישו שיפור מבחינת מצב קרקפת,גירוד,נשירה,עובי שיער ואולי גם בעתיד צמיחה חוזרת , מומלץ לחברה צעירים שמתחילים לאבד שיער וחושבים להתחיל כדורים או מינוקסי.. פשוט אל !! תנסו את זה .. אוהב אותכם freedom !!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 06/02/2014 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

רק ע"י תוצאות נוכל להגיד כמה זה משפיע, צלמו את עצמכם.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 09/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

אוקיי.. למישהו יש עידכון?

לא רוצה לבאס אף אחד, אבל תגללו קצת בנושא. יש גם הרבה עדויות של אנשים שניסו - וזה פשוט חארטה - לא צמיחה ולא נעליים :)

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 09/02/2014 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

זה הדבר הכי הזוי ששמעתי, לא פחות מליקוק הפדחת על ידי פרה. בכל זאת מנסה, אם כי קשה לדעת אם זה עוזר.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 10/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

עידכון מצב כבקשתכם חברים.. התחלתי לבצע את התרגיל הזה ב 20.1.14 כל יום במשך 5,10 דקות ככה 5 פעמים ביום , אני אתן טיפ איך לעשות את זה נכון בהמשך . מבחינת תוצאות אין בכלל ספק זה לא אוליי, הנשירה כמעט נעצרה לחלוטין השיער שלי נראה יותר עבה כי כבר קשה לראות את הקרקפת בפדחת ובאמצע ( יש לי שיער לא קצר 6,7 ס״מ) ואני אובסיסבי מאוד לגבי השיער מאז שהתחילה אצלי הנשירה לפני שנתיים ברמה שאפילו הייתי סופר שיערות על הידיים במקלחת והיום כמעט אין שיער על הידיים והמראה שיש לי במקלחת שמראה את כל הזוויותשל השיער לא משקרת, מבחינת התרגיל אם אתם מגיעים לקצב שיפשוף מהיר ורצוף ארוך עד שאתם מסיימים אתם מרגישים את דפיקות הלב בקצות האצבעות סימן שאתם עושים את זה מצוין ואפילו הקרקרפת חמה יותר מתמיד מרוב דם שזורם לראש, לשיפור הביצוע ניתן למרוח קרם על האצבעות בשביל שיפשוף יעיל וגם מי שמזיע בידיים תוך כי שיפשוף עוד יותר טוב זה יעשה את הפעולה יותר חלקה :) או שניתן לשים חתיכת בד לא עבה בין הידיים וככה יהיה יותר קל , מבחינת המפרצים אצלי אני רואה ששיערות שהיו דקות דקות נהיו יותר עבות וממש רואים מבחינת צמיחה עדיין מוקדם אבל זה מבטיח , זה הגיוני שעושים את זה מרגישים שוואלה יש בזה משהו , לכל הסקפטים שלום, תראו מבחינתי גיליתי את הסוד אני בדרך הנכונה אני לא צריך את הפורום הזה בתכלס, אבל אני מרגיש מחוייבות להעביר את זה האלה ושאנשים יגלו את מה שאני גיליתי כי לי חזרה שמחת החיים והאושר שהיה חסר לי מאז שהדבר הנוראי הזה התחיל ! נשירה זה אמ אמ אמא של הבאסה ואם אני יכול לעזור לכמה חברה צעירים כמוני שבאמת יהיו רציניים שבוע שבועיים ויבצעו את זה כמו שאני עשיתי והמלצתי אז מבחינתי עשיתי את שלי :) להתראות יקיריי freedom

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

שמח בשבילך 'חופש' יקר.
אבל חשוב שנראה את כל התמונה.

http://www.youtube.com/watch?v=B8vcAYvlU7s

הנה קישור שמצאתי של 'נפגעי בא לים' אם אפשר לקרוא להם ככה חח.

לא הכל ורוד. וגם, כתוב בכל המקומות שהפסקת נשירה רק בין 3-6 חודשים. ו9 חודשים ומעלה - צמיחה מחודשת. אני לא יודע איך ניצחת את הסטטיסטיקה. אבל שמח בשבילך. אשמח אם תעלה תמונות...ותמשיך לעדכן.

שפשוף נעים לכולם...

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

למישהו היה המון סבלנות להבין מה ההודי עם המבטא המאוד מאוד כבד הזה אומר ?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 11/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

מבטא הודי חמוד אבל די ברור. לא חדש, נשבע בהצלחה של הבא לים. בא לים אחי? :)

שמע. תסתכל כמה דיסלייקים יש לו?

או ש:
1) תעשיית התרופות מנסה למגר אותו
2) מאמינים הלכו אחריו והתאכזבו שהטכניקה פשוט לא עזרה להם

קראתי כמעט את כל מה שמצאתי בגוגל על הנושא.

חשוב גם לומר שההודי החמוד הזה באיזשהו שלב הפסיק להעלות עידכונים ותמונות. חפשו סרטונים שלו קוראים לו balayam1 ביוטיוב. קראתי על טענה כי באיזשהו שלב, אחרי שיפור, המצב שלו נהיה יותר גרוע ומאז נעלמו עקבותיו/חסם את המתנגדים לו. חפשו על זה מידע

קראתי כמה בלוגים הודים שטוענים כי בדומה למינוקסי - לרוב אחרי התחלת בא לים, יש נשירה מוגברת!! של כל השיערות שממילא חלשות והן יפנו מקום לשיער החדש. shedding phase - מה שחברנו לא תיאר, אלא הפסקת נשירה מיידית והתעבות והתחזקות שיער קיים.

בכל המידעים שמצאתי פרט לזה שחברינו 'חופש' סיפק והאתר של הבחור שתיעד את עצמו מצמיח שיער ב45 יום בלבד עם בא לים - כולם טוענים שהפסקת נשירה בין 3 ל6 חודשים וצמיחה רק אחרי 9 חודשים.

שמח שחברנו כאן הצליח יותר, אולי פלסיבו, אולי באמת בר מזל והשיטה עבדה לו. בכל מקרה אשמח לתמונות.

מסקנותיי האישיות:

יכול להיות שהקקה הזה עובד, אבל לא הייתי בונה על זה כטיפול יחיד. בכל מקרה אני משפשף ונראה מה יהיה.

בהצלחה!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 11/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

NOAMTZ ראיתי לפני שתי תגובות העלאת פה סרטון שכביכול אומר שהשיטה לא עובדת וכמו שרשום בכותרת blayam is a scam אבל בתכלס בסרטון עצמו ההודי הנחמד עם המבטא הכבד מסביר על השיטה ואומר שזה עובד וממליץ להיכנס לאתר של blayam עם השם של האתר מאחוריו,כנראה איזה בנאדם פשוט רשם את הכותרת ולא הבין שההודי הזה ממליץ על השיטה ואומר שזה עובד וגם אתה התייחסת לכותרת אבל לא ראית או לא הבנת מה ההודי מסביר בסירטון .. נא לא להפחיד ולהטעות .. קודם תבדוק אחר כך תעלה דברים כאלה .. בכותרת רשום שמישהו מת בכלל חחח איזה שטויות

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 12/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

Freedom יקר. מיהרתי באותו היום ורק הדבקתי את הסרטון - שכחתי לציין שהסרטון אינו העיקר - הסרטון הוא הדבקה של התרגיל שכבר ראינו. התגובות בסרטון, שם תפגוש אנשים שמדברים לרעה על השיטה. ושהם מתים לזיין תהודי במכות על ששיפשפו שעות את הציפורניים במשך שנה והנשירה רק החריפה :D
למרות כל זאת, אני מעריך מאוד שחשפת אותי ואת יתר החברים למידע. אולי לא הבנת נכון את ההודעה שלי, אבל אני בעצמי נותן צ'אנס לטכניקה הזו, כי בהחלט נראה שיש בה הרבה היגיון של הרפואה הקדומה. פשוט, מכיון שנברתי בגוגל על כל פיסת מידע - היה חשוב לי להעלות גם את זה. שים לב שגם העליתי קישור חשוב של עדות של בחור שהצמיח שיער ב45 ימים בעזרת balayam.

בכל מקרה, אני ממשיך לשפשפף ואעלה פירסומים. במקביל אני ממשיך עם יתר השיטות (כולן טבעיות)
כן נלעג ככל שיהיה, לא מתכוון להכניס לא פרופסיה, שום מוצר כימיקלי לגוף. אם מעניין אותך אוכל לשלוח לך את הפרוטוקול שבניתי לעצמי בפרטי.

שוב, תודה רבה על השיתוף החשוב, אימצתי ואני אעדכן לגבי התוצאות!

עד אז,
שפשוף נעים!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 12/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

NOAMTZ כתב:
Freedom יקר. מיהרתי באותו היום ורק הדבקתי את הסרטון - שכחתי לציין שהסרטון אינו העיקר - הסרטון הוא הדבקה של התרגיל שכבר ראינו. התגובות בסרטון, שם תפגוש אנשים שמדברים לרעה על השיטה. ושהם מתים לזיין תהודי במכות על ששיפשפו שעות את הציפורניים במשך שנה והנשירה רק החריפה :D
למרות כל זאת, אני מעריך מאוד שחשפת אותי ואת יתר החברים למידע. אולי לא הבנת נכון את ההודעה שלי, אבל אני בעצמי נותן צ'אנס לטכניקה הזו, כי בהחלט נראה שיש בה הרבה היגיון של הרפואה הקדומה. פשוט, מכיון שנברתי בגוגל על כל פיסת מידע - היה חשוב לי להעלות גם את זה. שים לב שגם העליתי קישור חשוב של עדות של בחור שהצמיח שיער ב45 ימים בעזרת balayam.

בכל מקרה, אני ממשיך לשפשפף ואעלה פירסומים. במקביל אני ממשיך עם יתר השיטות (כולן טבעיות)
כן נלעג ככל שיהיה, לא מתכוון להכניס לא פרופסיה, שום מוצר כימיקלי לגוף. אם מעניין אותך אוכל לשלוח לך את הפרוטוקול שבניתי לעצמי בפרטי.

שוב, תודה רבה על השיתוף החשוב, אימצתי ואני אעדכן לגבי התוצאות!

עד אז,
שפשוף נעים!

האמת שאני אשמח לדעת את התכנית שבנית לעצמך.. אני גם מחפש פתרון בדרכים טבעיות

תודה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 22/02/2014 
משתמש חדש
משתמש חדש

מה הולך חברים :))) עידכון מצב לפני שבוע וחצי הפסקתי עם הניוזרל, אבל חופף עם ללא sls וגם הפסקתי את האבץ כדור ביום ששני הדברים האלה כבר שנה וחצי הם חלק מהטיפול וכנראה לא ממש עזרו, רק רציתי להיות בטוח ביני לבין עצמי שאך ורק השיפשוף ציפורניים זה מה שעוזר לשיער שלי , בקושי 3,4 שיערות בכיור אחרי ניעור שיער וסירוק מעל הכיור לפני השינה אחרי יום ארוך ולאחרונה אני משפשף פחות בערך חצי שעה ביום וכנראה זה מספיק , מה קורה איתכם חברים ?? תעדכנו .. זה שאתם רואים שזה עובד ועוזר לא אומר שמפסיקים להגיב פה :)))

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 36 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן