שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

»» חזרה לאתר רעמה: נשירת שיער ••• לפורום נשירת שיער ••• פרסום ברעמה
טיפולים לשיער: מינוקסידיל | פרופסיה | אבודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מאמרים באתר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער בנשים | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק המחטים | חיתוך פרוקיור
תוספים ושונות: חומצה אזלאית | ל-ארגינין | ג'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינואית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: הרגתי את האינטרנט. ועדיין מתלבט !
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 04/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

קראתי כל מה שניתן לקרוא , חרשתי על הפורום הזה וחרשתי על "מושתלים" בפייסבוק (שנאמר שהם ממש לא ישרים) ואני עדיין מתלבט.

המקרה שלי קצת יוצא דופן הקו שיער שאני דורש מכולם הוא נמוך מאוד וHDC לצערי ודר בסינגהbhr לא מקבלים אותו. (אבל אני מתוכנן היטב לעתיד ויודע למה אני הולך עליו).
דר נגיאן אישרה ודר זריאן עדיין לא, על שניהן אני קורא ורואה שעשו פלאים בשיער (והשתלות די מאסיביות שזה מה שאני צריך) ואז פתאום בום- מישהו אחד שאומר שהם הכי חרטא בעולם ולא להתקרב. או כותב פוסט מזוייף בפורום.
DHI גם נראים סופר אמינים וכן אישרו !
סרקאן גם אישר. הבנתי שאליו אסור להתקרב זה כבר קונצנזוס?
ממתין לדר ארדוגאן וזהו זה בערך האופציות שלי

מה פיספסתי? יש מקצוענים נוספים? (באירופה)
ואיך לעזאזל אני מחליט סופית??? לפי מי שונתנים לי prp כלול לפני?! בצחוק כמובן. או שלא

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: הרגתי את האינטרנט. ועדיין מתלבט !
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 05/08/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

אני יכול להגיד לגבי קו שיער נמוך - זה מה שאני רציתי - קול ובזינגה ציירו לי סקיצה בערך ס"מ וחצי ממה שארדוגן צייר לי.

אני כמוך אוהב קו יותר אגרסיבי, ומראה פחות נסוג (חצי עיגול) לכן הלכתי על ארדוגן. אני מאמין שהוא יסכים לבצע את הקו שאתה רוצה. שלח לו תמונה ברורה עם הקו.

לזירוז צמיחת השיער המושתל:
פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשים) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיים/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, אבץ, יוד, וויטמינים רבים לשיער ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; אומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss עם קפאין ;

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 06/08/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

מניסיון שלי, גם אני רציתי מאוד קו שיער נמוך.
לבסוף אמרתי לעצמי שאני הולך לפי דעת ד"ר מאראס, אמרתי לדר' מאראס שחשוב שלי שלא ייראו שיש לי מצב גדול כל השאר תלוי בך.
הוא שרטט לי קו שיער שהיו בדיעבד שאני מאוד מרוצה שהקשבתי לו.
דעתי נחה שתקשיב לרופאים יש להם המון ניסיון והם כבר ראו קו שיער מושתלים

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 06/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

רמבו כתב:
מניסיון שלי, גם אני רציתי מאוד קו שיער נמוך.
לבסוף אמרתי לעצמי שאני הולך לפי דעת ד"ר מאראס, אמרתי לדר' מאראס שחשוב שלי שלא ייראו שיש לי מצב גדול כל השאר תלוי בך.
הוא שרטט לי קו שיער שהיו בדיעבד שאני מאוד מרוצה שהקשבתי לו.
דעתי נחה שתקשיב לרופאים יש להם המון ניסיון והם כבר ראו קו שיער מושתלים

מחזק, אתה רוצה למצוא את הקו שיער אותו תוכל להחזיק גם בעתיד במידה ותמשיך להקריח ולכן על אף שאני הכי מבין אותך אני מציע לך ללכת עם הצעת הרופאים כי הם פשוט יכולים להעריך (הטובים מביניהם) את קו השיער הנכון עבורך בהתאם למצבך.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 07/08/2019 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

אם אתה חושב להאריך שיער אז אני חושב שגם אם קו השיער קצת גבוה לטעמך, כשתאריך שיער ל3-4 ס"מ כמו אצלי קבוע, אתה יכול בקלות לסרק את השיער ככה שהשיער יורד למטה יותר נמוך מקו צמיחת השיער עצמו.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 23/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

שעשיתי השתלה FUE - כל החצי ראש הקדמי (כף יד שזה בערך 3200 זקיקים) - עשה איתי מישהו השתלה והוא מילא את המפרצים שלו בצפיפות לא הגיונית (לא יודע למה בדיוק הסכימו לעשות לו את זה). מה יהיה בעתיד שהשיער ימשיך לנשור? (איך אפשר יהיה לשמור על כזו רמת צפיפות בשאר השיער שהוא עשה טיפול שלם על מפרצים יחסית קטנים).

סה"כ קו שיער גבוה נראה טבעי (כי גם כאלו שלא מקריחים לרוב עם קו שיער שהולך קצת אחורה עם השנים). זה לא משהו שמישהו אי פעם יעיר לך עליו.להוריד מדי קו-שיער גם דורש דרגת אמנות אחרת (כי בעצם זה 100% השתלה אין אף שערה "לא מושתלת" ליד שגם יוצרת מראה טבעי).

לי אישית לא היה אומץ לתת לרופא לשרטט לי קו שיער נמוך (ולא ללכת פשוט עם הקו שיער הקיים "מחוזק"). זה הימור מטורף (היה וזה יוצא לא טבעי זה יהיה בולט כמו תמרור ענקי).

גם אחרי כל תיקון של קו שיער דורש הרבה מאוד זקיקים כי זה אזור בצפיפות גבוהה (+ זה שהרבה מאוד זקיקים מהאזור התורם צריכים ללכת לפס שיער "חדש").

דוגמא "לא טובה" להורדת הקו שיער המטופל הזה (אין לי מושג מי זה) עשה סשן שלם. יש לו מצח שנראה כמו דמות מקומיקס - אם בעתיד הוא ימשיך להקריח חלק ענקי מהאזור התורם הלך לדבר הזה:
https://www.youtube.com/watch?v=IlUlou-fyCk

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ אישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

פרסם נושא חדש ×”גב לנושא  [ 6 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן