שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: הרגתי ×ת ×”×ינטרנט. ועדיין מתלבט !
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 04/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

קר×תי כל מה שניתן ×œ×§×¨×•× , חרשתי על ×”×¤×•×¨×•× ×”×–×” וחרשתי על "מושתלי×" בפייסבוק (שנ×מר ×©×”× ×ž×ž×© ×œ× ×™×©×¨×™×) ו×× ×™ עדיין מתלבט.

המקרה שלי קצת ×™×•×¦× ×“×•×¤×Ÿ הקו שיער ש×× ×™ דורש ×ž×›×•×œ× ×”×•× × ×ž×•×š מ×וד וHDC לצערי ודר בסינגהbhr ×œ× ×ž×§×‘×œ×™× ×ותו. (×בל ×× ×™ מתוכנן היטב לעתיד ויודע למה ×× ×™ הולך עליו).
דר × ×’×™×ן ×ישרה ודר זרי×ן עדיין ל×, על שניהן ×× ×™ ×§×•×¨× ×•×¨×•××” שעשו פל××™× ×‘×©×™×¢×¨ (והשתלות די מ×סיביות שזה מה ש×× ×™ צריך) ו××– פת××•× ×‘×•×- מישהו ×חד ש×ומר ×©×”× ×”×›×™ ×—×¨×˜× ×‘×¢×•×œ× ×•×œ× ×œ×”×ª×§×¨×‘. ×ו כותב פוסט מזוייף בפורו×.
DHI ×’× × ×¨××™× ×¡×•×¤×¨ ××ž×™× ×™× ×•×›×Ÿ ×ישרו !
סרק×ן ×’× ×ישר. הבנתי ש×ליו ×סור להתקרב ×–×” כבר קונצנזוס?
ממתין לדר ×רדוג×ן וזהו ×–×” בערך ×”×ופציות שלי

מה פיספסתי? יש ×ž×§×¦×•×¢× ×™× × ×•×¡×¤×™×? (ב×ירופה)
ו×יך לעז×זל ×× ×™ מחליט סופית??? לפי מי ×©×•× ×ª× ×™× ×œ×™ prp כלול לפני?! בצחוק כמובן. ×ו של×

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: הרגתי ×ת ×”×ינטרנט. ועדיין מתלבט !
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 05/08/2019 
משתמש ב×ימוני×
משתמש ב×ימוני×

×× ×™ יכול להגיד לגבי קו שיער נמוך - ×–×” מה ש×× ×™ רציתי - קול ובזינגה ציירו לי סקיצה בערך ס"מ וחצי ממה ש×רדוגן צייר לי.

×× ×™ כמוך ×והב קו יותר ×גרסיבי, ומר××” פחות נסוג (חצי עיגול) לכן הלכתי על ×רדוגן. ×× ×™ מ×מין ×©×”×•× ×™×¡×›×™× ×œ×‘×¦×¢ ×ת הקו ש×תה רוצה. שלח לו תמונה ברורה ×¢× ×”×§×•.

לזירוז צמיחת השיער המושתל:
פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשי×) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיי×/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, ×בץ, יוד, ×•×•×™×˜×ž×™× ×™× ×¨×‘×™× ×œ×©×™×¢×¨ ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; ×ומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss ×¢× ×§×¤×ין ;

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 06/08/2019 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

מניסיון שלי, ×’× ×× ×™ רציתי מ×וד קו שיער נמוך.
לבסוף ×מרתי לעצמי ש×× ×™ הולך לפי דעת ד"ר מ×ר×ס, ×מרתי לדר' מ×ר×ס שחשוב שלי ×©×œ× ×™×™×¨×ו שיש לי מצב גדול כל הש×ר תלוי בך.
×”×•× ×©×¨×˜×˜ לי קו שיער שהיו בדיעבד ש×× ×™ מ×וד מרוצה שהקשבתי לו.
דעתי × ×—×” שתקשיב לרופ××™× ×™×© ×œ×”× ×”×ž×•×Ÿ ניסיון ×•×”× ×›×‘×¨ ר×ו קו שיער מושתלי×

×”×ª×›× ×™× ×”×ž×•×¤×¢×™× ×‘×ª×’×•×‘×•×ª×™×™ ××™× × ×ž×”×•×•×™× ×ª×—×œ×™×£ לייעוץ רפו××™ ו/×ו מקצועי וכל ×ž×˜×¨×ª× ×œ×¡×¤×§ מידע ×•×‘×©×•× ×ž×§×¨×” ××™× × ×‘×’×“×¨ המלצה ×ו עצה רפו×ית ו/×ו חוות דעת רפו×ית מקצועית.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 06/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

רמבו כתב:
מניסיון שלי, ×’× ×× ×™ רציתי מ×וד קו שיער נמוך.
לבסוף ×מרתי לעצמי ש×× ×™ הולך לפי דעת ד"ר מ×ר×ס, ×מרתי לדר' מ×ר×ס שחשוב שלי ×©×œ× ×™×™×¨×ו שיש לי מצב גדול כל הש×ר תלוי בך.
×”×•× ×©×¨×˜×˜ לי קו שיער שהיו בדיעבד ש×× ×™ מ×וד מרוצה שהקשבתי לו.
דעתי × ×—×” שתקשיב לרופ××™× ×™×© ×œ×”× ×”×ž×•×Ÿ ניסיון ×•×”× ×›×‘×¨ ר×ו קו שיער מושתלי×

מחזק, ×תה רוצה ×œ×ž×¦×•× ×ת הקו שיער ×ותו תוכל להחזיק ×’× ×‘×¢×ª×™×“ במידה ותמשיך להקריח ולכן על ××£ ש×× ×™ ×”×›×™ מבין ×ותך ×× ×™ מציע לך ללכת ×¢× ×”×¦×¢×ª הרופ××™× ×›×™ ×”× ×¤×©×•×˜ ×™×›×•×œ×™× ×œ×”×¢×¨×™×š (×”×˜×•×‘×™× ×ž×‘×™× ×™×”×) ×ת קו השיער הנכון עבורך בהת×× ×œ×ž×¦×‘×š.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 07/08/2019 
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

×× ×תה חושב לה×ריך שיער ××– ×× ×™ חושב ×©×’× ×× ×§×• השיער קצת גבוה לטעמך, כשת×ריך שיער ל3-4 ס"מ כמו ×צלי קבוע, ×תה יכול בקלות לסרק ×ת השיער ×›×›×” שהשיער יורד למטה יותר נמוך מקו צמיחת השיער עצמו.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 23/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

שעשיתי השתלה FUE - כל החצי ר×ש הקדמי (×›×£ יד שזה בערך 3200 זקיקי×) - עשה ×יתי מישהו השתלה ×•×”×•× ×ž×™×œ× ×ת ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×©×œ×• בצפיפות ×œ× ×”×’×™×•× ×™×ª (×œ× ×™×•×“×¢ למה בדיוק הסכימו לעשות לו ×ת ×–×”). מה ×™×”×™×” בעתיד שהשיער ימשיך לנשור? (×יך ×פשר ×™×”×™×” לשמור על כזו רמת צפיפות בש×ר השיער ×©×”×•× ×¢×©×” טיפול ×©×œ× ×¢×œ ×ž×¤×¨×¦×™× ×™×—×¡×™×ª קטני×).

סה"×› קו שיער גבוה נר××” טבעי (×›×™ ×’× ×›×לו ×©×œ× ×ž×§×¨×™×—×™× ×œ×¨×•×‘ ×¢× ×§×• שיער שהולך קצת ×חורה ×¢× ×”×©× ×™×). ×–×” ×œ× ×ž×©×”×• שמישהו ××™ ×¤×¢× ×™×¢×™×¨ לך עליו.להוריד מדי קו-שיער ×’× ×“×•×¨×© דרגת ×מנות ×חרת (×›×™ ×‘×¢×¦× ×–×” 100% השתלה ×ין ××£ שערה "×œ× ×ž×•×©×ª×œ×ª" ליד ×©×’× ×™×•×¦×¨×ª מר××” טבעי).

לי ×ישית ×œ× ×”×™×” ×ומץ לתת ×œ×¨×•×¤× ×œ×©×¨×˜×˜ לי קו שיער נמוך (×•×œ× ×œ×œ×›×ª פשוט ×¢× ×”×§×• שיער ×”×§×™×™× "מחוזק"). ×–×” הימור מטורף (×”×™×” וזה ×™×•×¦× ×œ× ×˜×‘×¢×™ ×–×” ×™×”×™×” בולט כמו תמרור ענקי).

×’× ×חרי כל תיקון של קו שיער דורש הרבה מ×וד ×–×§×™×§×™× ×›×™ ×–×” ×זור בצפיפות גבוהה (+ ×–×” שהרבה מ×וד ×–×§×™×§×™× ×ž×”×זור ×”×ª×•×¨× ×¦×¨×™×›×™× ×œ×œ×›×ª לפס שיער "חדש").

×“×•×’×ž× "×œ× ×˜×•×‘×”" להורדת הקו שיער המטופל ×”×–×” (×ין לי מושג מי ×–×”) עשה סשן של×. יש לו מצח שנר××” כמו דמות מקומיקס - ×× ×‘×¢×ª×™×“ ×”×•× ×™×ž×©×™×š להקריח חלק ענקי מה×זור ×”×ª×•×¨× ×”×œ×š לדבר ×”×–×”:
https://www.youtube.com/watch?v=IlUlou-fyCk

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 6 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: ×ין ×ž×©×ª×ž×©×™× ×¨×©×•×ž×™× ×• 2 ×ורחי×

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן