שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן

»» חזרה ל×תר רעמה: נשירת שיער ••• ×œ×¤×•×¨×•× × ×©×™×¨×ª שיער ••• ×¤×¨×¡×•× ×‘×¨×¢×ž×”
×˜×™×¤×•×œ×™× ×œ×©×™×¢×¨: מינוקסידיל | פרופסיה | ×בודרט | פרוקיור | שמפו ניזורל | שמפו רוויטה | RU58441 | דקל ננסי | פלורידיל | טריקומין | ספירונולקטון
מ××ž×¨×™× ×‘×תר: שלבי ההתקרחות | כושר גופני | תזונה | נשירת שיער ×‘× ×©×™× | השתלת שיער | שיער דליל | טופיק | מסרק ×”×ž×—×˜×™× | חיתוך פרוקיור
×ª×•×¡×¤×™× ×•×©×•× ×•×ª: חומצה ×זל×ית | ל-×רגינין | ×’'לטין | דטרגנט SLS | תה ירוק | חומצה רטינו×ית | MSM | תרופות המזיקות לשיער

נוש××™× ××—×¨×•× ×™× ×‘×¤×•×¨×•×
הרשמה    התחבר    פורונ   חיפוש    ש×לות נפוצות

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 12 הודעות ] 
מחבר הודעה
 × ×•×©× ההודעה: פרופסיה נער בן 18 יעוץ טיפול
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 22/09/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

×©×œ×•× ×œ×›×•×œ×,
לפני כחצי שנה התחלתי להבחין נשירה בשערי, הלכתי ×œ×¨×•×¤× ×¢×•×¨ וייעץ לי לקחת מינוקסידיל,
נכון ×œ×”×™×•× ×”×•×¡×¤×ª×™ ×’× ×©×ž×¤×• שמכיל קיטוקנוזול ועוד 21 חסמי dht טבעיי×+ ×× ×™ עושה מיקרונידלינג (×× ×ž×™×©×”×• מכיר רולר סיכות) רק ב×יזור ×”×ž×¤×¨×¦×™× (יש לציין ×©×”×ž×¤×¨×¦×™× ×©×œ×™ ממש ×œ× ×’×“×•×œ×™× ×•××£ התמל×ו מעט במהלך הטיפול, הייתי ב×יזור נורווד 2 בתחילת הטיפול ועכשיו ×× ×™ ב1.5-1)
××– נכון ×œ×”×™×•× ×”× ×©×™×¨×” שלי ממש ×יטית ו××£ ×œ× ×ž×•×¨×’×©×ª, ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×—×œ×§× ×”×ª×ž×œ×ו וההרגשה יותר טובה.
וכעת לש×לות:
1.×× ×™ רוצה לשמר ×ת המצב העכשווי ו××£ ×ולי לשפר ×ותו למשך המון זמן, ×”×× ×¤×™× ×¡×˜×¨×™×™×“ (פרופסיה) תעזור לי לשמר ×ת המצב להרבה זמן? וה×× ×”×ª×•×¤×¢×•×ª לוו××™ כל כך נור×יות עד שעדיך להתרחק(ירידה ב×יכות הזרע ובמספרו)? ×שמח ×× ×ž×™×©×”×• ×¢× × ×™×¡×™×•×Ÿ ×ישי יחווה דעתו.

2.בנוסף ×× ×™ שוקל ×ולי ×‘×ž×§×•× ×”×¤×¨×•×¤×¡×™×” לקחת תוסף שמכיל דקל ננסי,pygum bark, green tea,שמן גרעיני דלעת, msm ועוד כל מיני חוסמי dht וממריצי ×“× ×˜×‘×¢×™×™×, ×”×× ×”× ××¤×§×˜×™×‘×™×™× ×œ×©×™×ž×•×¨ המצב,לחסימת dht בצורה יעילה? וה×× ×ין ×œ×”× ×ª×•×¤×¢×•×ª לוו××™ רציניות ביחס לפרופסיה?

3.×שמח לקבל חוות דעת על הטיפול הנוכחי(×”×× ×”×•× ×—×•×¡× ×‘×ž×™×“×” יעילה dht וה×× ×™×ž×©×™×š לסייע לשיפור ושימור המצב לטווח הרחוק)
טיפול נוכחי:
1.מינוקסידיל 5 ×חוז ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×™×•× 1 מ"ל
2.שמפו ×¢× ×§×™×˜×•×§× ×•×–×•×œ ו21 חסמי dht ×˜×‘×¢×™×™× (כגון סו פלמטו, ×¤×™×™×’× ×‘×רק,שמן זרעי דלעת, קפ×ין) ×œ×œ× ×¤×¨××‘× ×™× ×¡×•×œ×¤××˜×™× ×¡×™×œ×™×§×•×Ÿ ×•×›×™×ž×™×§×œ×™× ×ž×–×™×§×™×, 4 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢
3.מיקרו נידלינג ×¢× ×¢×˜ סיכות (1.5 מ"מ) ×¤×¢× ×¢×“ ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×©×‘×•×¢ רק במיפרצי×.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

× ×•×©× ההודעה: Re: פרופסיה נער בן 18 יעוץ טיפול
 ×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 12/10/2019 
מנהל ×תר
מנהל ×תר
סמל ×ישי של המשתמש

גיל 18 ×–×” נשמע לי ×ž×•×§×“× ×œ×”×ª×—×™×œ בכלל ×¢× ×ž×©×”×•.
×”×× ×™×© לך במשפחה נטייה להתקרחות מסיבית מוקדמת בגיל××™× ×”×לה?
×× ×™ ממש ×œ× ×ž×ž×œ×™×¥ להתחיל ×¢× ×¤×¨×•×¤×¡×™×” בגיל 18.. שמור ×ת ×–×” לשנות ×”-20.
מינוקסידיל ×‘×ž×¤×¨×¦×™× × ×©×ž×¢ סבבה, שמפו קטוזול ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×©×‘×•×¢ (×œ× 4.. בש×ר ×”×™×ž×™× ×™×›×•×œ לחפוף ×¢× ×©×ž×¤×• רגיל לניקיון הקרקפת, ×–×” מ×ד נוח ×× ×™×© לך כיור ב×מבטיה ×¢× ×‘×¨×– גבוה ו××– ×œ× ×—×™×™×‘×™× ×œ×”×ª×§×œ×—, ×צלי ×–×” חלק משגרת היו×).
מיקרו-נידלינג ×¤×¢× ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×©×‘×•×¢ נשמע סביר
הייתי מוותר על חסמי DHT ×בל ×× ×תה מרגיש ש×תה צריך ××•×ª× ××– תמשיך, ×ולי ×œ× ×‘×”×›×¨×— כל יו×.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 16/10/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה על התשובה,
בקשר לש×לתך ב×ופן מפתיע ×ין ×•×œ× ×§×™×™× ×•×œ×• ×חד במשפחתי ×¢× ×§×¨×—×ª ×’× ×œ× ×‘×©× ×•×ª ×”50 לחייה×, ×›×•×œ× ×‘×¢×œ×™ שיער ר×ש שופע ביחס לגיל×. כנר××” שהגן של ההתקרחות קפץ המון דורות ×לי, מ×וד מתסכל ×בל ×× ×™ ×œ× ×חד ×©×ž×¨×™× ×™×“×™×™× ×•×”×—×œ×˜×ª×™ להתחיל טיפול כבר מהרגע שהתחלתי להבחין ×‘×ž×™×¤×¨×¦×™× ×§×˜× ×˜× ×™× ×•× ×©×™×¨×” קלה עד בינונית (גיל 18).
×עדכן בהמשך בקשר למצבי כרגע מרוצה ומקווה שיש×ר כך

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 29/10/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

×× ×™ מטופל ×צל ×¨×•×¤× ×¢×•×¨ שבמקור ×”×•× ×¤×¨×•×¤×¡×•×¨ מ×רצות הברית, למד ב×חד מבתי הספר ×”×™×•×§×¨×ª×™×™× ×œ×¨×¤×•××” בניו יורק,מרצה בכיר ×©× ×•×ž×œ×ž×“ ×¡×˜×•×“× ×˜×™× ×‘×‘×™×ª חולי×. כרגע מתנהל משפט נגד חברת Merck שיצרה ×ת פרופסיה. ×”×•× ×˜×•×¢×Ÿ וכך ×’× ×”×ž×•×Ÿ ×ª×•×‘×¢×™× ×©×œ החברה ×©×”× ×©×™×§×¨×• בהצגת התוצ×ות של ×”×ž×—×§×¨×™× ×”×§×œ×™× ×™× ×©×‘×™×¦×¢×” החברה. תופעות הלוו××™ של פגיעה מינית ודיכ×ון ×œ× ×ž×ª×¨×—×©×•×ª רק ב 2% כמו שצוין בעלון של התרופה ××œ× ×”×¨×‘×” יותר. ×” FDA קיבל למעלה מ 5000 תלונות של פגיעה מינית מהכדור ×©×œ× ×—×œ×¤×” ×’× ×œ×חר ×¡×™×•× ×”×©×™×ž×•×© בכדור. בנוסף ×› 50 ×יש הת×בדו בגלל דיכ×ון ×©× ×’×¨× ×ž×”×›×“×•×¨. ×”×¨×•×¤× ×”×–×” נותן חוות דעת משפטית ×‘× ×•×©× ×•×”×•× ×”×ž×œ×™×¥ לי ×‘×©×•× ×¤× ×™× ×•×ופן ×œ× ×œ×”×©×ª×ž×© בכדור. ××– רק רציתי לשתף. ×–×” ×™×”×™×” יותר יעיל ×× ×ª×©×ª×£ מה דפוס הנשירה שלך. לי התחילה נשירה לפני חצי שנה- כל ×™×•× × ×•×©×¨×•×ª לי ×› 400 שערות בכל מקו×. התגלה ×›×™ יש לי רמות נמוכות מ×וד של ברזל ופריטין(×× ×™ צמחוני כבר עשר שני×) ×•×œ× ×—×©×‘×ª×™ על ×–×” בכלל. כרגע לוקח תוספי ברזל. הנשירה מ×וד קיצונית ×•×¨×•×¤× ×”×¢×•×¨ הבטיח לי ×›×™ דפוס הנשירה ×צלי ×”×™× ×œ× ×’× ×˜×™×ª ××œ× ×ו בגלל לחץ(telogen effluviu) ×ו חוסר בברזל שעלול להכניס ×ת הגוף למוד של סטרס ו××– כל השיער נושר. בכל מקרה , ×תה צריך לבצע בדיקות ×“× ×ž×§×™×¤×•×ª כולל הכל: כל ויטמני B במיוחד ויטמין B12, ויטמין D קריטי מ×וד, ×בץ, ברזל ופריטין. ×× ×חד ×ž×”× × ×ž×•×š, ×–×” יכול להיות ×”×’×•×¨× ×œ× ×©×™×¨×”. בלי קשר לבדוק ×’× ×”×•×¨×ž×•× ×™ תירו×יד ולשלול מחלות פטרייתיות בקרקפת כמו סבורי××”. הייתי ממליץ ×פילו לבדוק ×ת ×–×” בביופסיה כדי להיות בטוח. ×’× ×× ×™ משתמש בקטוזול שמפו(שמיועד נגד מחלות פטרייתיות בקרקפת במידה ויש) ×•×”×¨×•×¤× ×מר לי שמותר להשתמש בזה עד 5 ×¤×¢×ž×™× ×‘×©×‘×•×¢ ×•×œ× 2 כמו ×©×¨×©×•× ×‘×¢×œ×•×Ÿ. ×× ×™ סומך עליו מ×וד. ×”×•× ×›×ž×” ליגות מעל כל רופ××™ העור ב×רץ. ×× ×™ משתמש ×’× ×‘×ž×™× ×•×§×¡×™×“×™×œ 5% ×בל הבנתי ×ž×”×¨×•×¤× ×©×”×™×¢×™×œ×•×ª שלו ×œ× ×ž×וד גבוהה. ×”×•× ×”×•×œ×š לתת לי תמיסה ×¢× ×¨×™×›×•×–×™× ×”×¨×‘×” יותר ×’×‘×•×”×™× ×©×œ החומר משולב ×¢× ×¤×™× ×¡×˜×¨×™×™×“ טופיקלי למרות ×©×”×•× ×œ× ×—×•×©×‘ שזה גנטי. העניין ×”×•× ×©×œ× ×›×œ נשירה ×”×™× ×ž×ž×§×•×¨ גנטי. צריך לעשות בירור ×‘× ×•×©× ×•×œ×©×œ×•×œ ×ת כל ×”×’×•×¨×ž×™× ×”×חרי×. ×‘×™× ×ª×™×™× ×ž×™× ×•×§×¡×™+ שמפו קטוזול ×–×” מצוין. לגבי כל ×” PRP, מיקרונידלניג ×•×”×ª×•×¡×¤×™× ×”×˜×‘×¢×™× ×ין מספיק מידע מבוסס כדי לומר לך ×”×× ×–×” ×פקטיבי ×ו ל×. פשוט ניסיון וטעיה. ×ו שיעבוד ×ו של×. מקווה שעזרתי :)

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 01/11/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה el10, הייתי ×צל ×¨×•×¤× ×¢×•×¨ לפני חצי שנה הר×תי לו בדיקות ×“× ×•×”×•× ×מר שהכל תקין וקבע ×›×™ הנשירה שלי ×”×™× ×ž×ž×§×•×¨ גנטי וכנר××” הגן קפץ ×לי דורות רבי×, ×× ×›×™ יש לציין ×©×œ× ×¢×©×™×ª×™ ×ת הבדיקות של ×”×”×•×¨×ž×•× ×™× ×©×מרת.
בקשר לפרופסיה, בעקבות מה ש×מרת עכשיו ועקב ×–×” ש×× ×™ ×œ× ×‘×œ×—×¥ על התרופה ×›×™ הנשירה שלי כרגע נעצרה הודות לקטוזול ומינוקסידיל, ××—×›×” שתיהיה תשובה ברורה וימצו ×ת הדין ורק ××– ×חשוב על לקחת ×ת הפרופסיה. ×ולי ×נסה בעתיד סו פלמטו ×בל נר××” בהמשך.
בקשר ×œ×˜×™×¤×•×œ×™× ×”×˜×‘×¢×™×™×, ×× ×™ ×œ× ×™×•×“×¢ מה בקשר לprp ×›×™ ×œ× × ×™×¡×™×ª×™ ×בל מיקרונידלינג עזר לי מ×וד להצמיח שיערות ב×יזור ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×”×§×˜× ×™× ×©×”×™×• לי ( נכון ×œ×”×™×•× ×ין לי ×ž×¤×¨×¦×™× ×•×ž×§×•×•×” שיש×ר כך ).
×× ×™ ×œ× ×—×•×©×‘ שמיקרונידלינג לבד ×”×™×” ×ž×‘×™× ×œ×ª×•×¦×ות ×”×לו ×בל בהחלט ×¢× ×”×©×™×œ×•×‘ של המינוקסידיל והקטוזול ×¢× ×”×ž×™×§×¨×•× ×™×“×œ×™× ×’ ×”×‘×™× ×œ×ª×•×¦×ות ×”× "ל.

*×× ×ª×¨×¦×”/ירצו ×וסיף תמונות של לפני ×חרי הטיפול*
יש לציין ש×× ×™ בן 18 וז×ת רק תחילת הדרך ×בל התוצ×ות טובות ומקווה שיישמרו.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 02/11/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

בכיף :). ×× ×™ חושב שההחלטה ×œ× ×œ×§×—×ª ×ת הפרופסיה ×”×™× × ×›×•× ×” כרגע ל×ור תופעות הלוו××™ ×”×רוכות טווח שלה. ×œ× ×ª×™×רת ×ת דפוס הנשירה שלך. מה כמות השיערות שנשרו לך ?×”×× ×©×ž×ª לב לכך בכלל ×ו שפת××•× ×©×ž×ª לב להיווצרות מפרצי×? ×× ×™ ×œ× ×ž×‘×™×Ÿ ×יך ×¨×•×¤× ×”×¢×•×¨ קבע ×›×™ מדובר בנשירה גנטית ×× ×œ× ×¢×©×™×ª ×ת כל בדיקות ×”×“× ×”×לה. ×–×” רק מר××” על חוסר רצינות בהתייחסות לבעיה. כל ×חד מהויטמני×/מינרלי×/×”×•×¨×ž×•× ×™× ×”×לה ×”×•× ×—×™×•× ×™ והכרחי לצמיחת שיער. תלך ×œ×¨×•×¤× ×”×ž×©×¤×—×” שלך ותבקש בדיקה ×“× ×ž×§×™×¤×” כולל ברזל,פריטין,ויטמין D, ×בץ ויטמין B12 והורמוני תירו×יד(תת פעילות של בלוטת התירו×יד קשורה בנשירה מו×צת של שיער). ×× ×™ ב×מת שמח שהמינוקסי+ מיקרונידלינג+ קטוזול ×¢×•×‘×“×™× ×‘×©×‘×™×œ×š ו×שמח ×× ×ª×¦×¨×£ תמונות. בכל מקרה ×× ×™ ממליץ לך לעבור בירור מעמיק לנשירה במחלקת עור/מרפ×ת שיער בבית חולי×(לקופות ×”×—×•×œ×™× ×ין זמן, מש××‘×™× ×•×™×›×•×œ×•×ª לעשות בירור שכזה). ×× ×™ ניגש השבוע לבירור בבית ×—×•×œ×™× ×›×™ התעקשתי מול ×¨×•×¤× ×”×¢×•×¨. ×בקש שייקחו ביופסיה מהקרקפת על מנת לשלול ×–×™×”×•×ž×™× ×¤×˜×¨×™×™×ª×™×™× ×‘×§×¨×§×¤×ª(ויש ×ž×œ× ×›×לה).×’× ×× ×”×¡×™×‘×” שלי ככל הנר××” ×–×” חוסר ברזל/לחץ, ×× ×™ רוצה להיות בטוח. ×”×× ×תה משתמש במיקרונידלינג ומיד ל×חר מכן משתמש במינוקסי?(כדי ל×פשר חדירה טובה יותר של החומר) ×ו ש×תה משתמש ×‘×”× ×‘×–×ž× ×™× × ×¤×¨×“×™×?(המיקרונידלינג כשלעצמו מעודד הזרמת ×“× ×œ×§×¨×§×¤×ª לצורך ריפוי ×›×™ ×תה ×‘×¢×¦× ×¤×•×¦×¢ ×ותה בתהליך).

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

×הלן,
בקשר לדפוס הנשירה, מדובר בנשירה ×œ× ×›×‘×“×” במיוחד, במקלחת הייתי רו××” ×› 10 שיערות על היד, שהסתרקתי ×חרי ××– ב×יזור ×”7-8, ובבוקר על הכרית ×’× ×‘×יזור 5-8, ל×ור ×–×ת שנשירה נורמ×לית ×”×™× ×¢×“ 100 שיערות ×œ× ×”×‘×—× ×ª×™ בנשירה חריגה ×× ×›×™ בטוח הייתה בעקבות הנסיגה הקלה של במפרצי×,
בקשר ×œ×¨×•×¤× ×¢×•×¨ ×× ×™ ×לך שוב ×בקש ×ת הבדיקות, חוות דעת וכד'.
ב×שר למיקרונידלינג ×× ×™ ×©× ×ת המינוקסידיל 12-24 שעות ×חרי המיקרונידלינג מיכיוון ש×× ×™ משתמש ב1.5 מ"מ ו××– יכולה להיות חדירה של המינוקסי למערכת הד×.
תמונות של לפני ו×חרי ×וסיף בקרוב ש××ž×¦× ×ª×ž×•× ×•×ª של לפני.
תודה רבה ×שמח להמשך עידכון במצבך בקשר למחלקת רפו×ת עור בבית חולי×.
:wink:

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

×”×™×™, כן ×–×” נשמע כמו נשירה על רקע גנטי ×בל ברפו××” הכל יכול להיות. כלומר תבדוק ×ת כל מה ש×מרתי רק כדי להיות בטוח ב100%. ×תה צריך לבקש ×ת הבדיקות ×”×לה ×ž×¨×•×¤× ×”×ž×©×¤×—×” שלך ×•×œ× ×ž×¨×•×¤× ×”×¢×•×¨. כל ×לו × ×‘×“×§×™× ×¢×œ ידי בדיקת ×“× ×¤×©×•×˜×”. לגבי המיקרונידלינג- ×תה משתמש ×‘×ž×—×˜×™× ×™×—×¡×™×ª גדולות ×›×›×” ש×תה עושה ×ת ×–×” נכון. ×תה במצב מצויין סהכ, ×× ×™ חושב של×ור קצב הנשירה שלך ×•×”×¦×¢×“×™× ×©×תה נוקט ×תה יכול להיות יחסית רגוע : ) . במידה שכל בדיקות ×”×“× ×ª×§×™× ×•×ª והנשירה ממשיכה, תבקש ×ž×¨×•×¤× ×”×¢×•×¨ הפנייה לבירור להתקרחות בבית חולי×. ×בל ×–×” ×חרי שתבצע ×ת הבירור של כל ההורמוני×/ויטמיני×/מינרלי×. ותודה על התמונות, ×× ×–×” כל כך מוצלח ×ולי ×’× ×× ×™ ×שלב מיקרונידלינג(ר×יתי שיש ×× ×©×™× ×©×–×” עבד ×œ×”× ×•×—×œ×§ ×©×œ× ×›×›×” שזה מ×וד ×ינדיבידו×לי ×בל שווה ניסיון ×× ×™ מניח). ×עדכן השבוע ×חרי הביקור בבית ×”×—×•×œ×™× :mekave:

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 08/11/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

×”×™×™, הייתי ×‘×™×•× ×©× ×™ בבית ×”×—×•×œ×™× ×‘×ž×—×œ×§×ª עור. במחלקה מנהל המחלקה בדק לי ×ת הקרקפת ו×בחן שיש לי שילוב של ×©× ×™×™× ×©×’×•×¨×ž×™× ×œ×“×œ×™×œ×•×ª בשיער. ב×זור ×”×ž×¤×¨×¦×™× ×•×‘×§×™×“×ž×ª הר×ש ×”×•× ×מר שמדובר בהתקרחות גברית טיפוסית וב×זור מרכז הקרקפת ×מר שזו נשירה כתוצ××” מלחץ. התב×סתי מ×וד לשמוע ×©×”×•× ×—×•×©×‘ שמדובר בהתקרחות גברית בחלק הקדמי של הר×ש ×›×™ ×œ× × ×¨××” לי הגיוני ש×יבדתי ×ת רוב השיער ×‘×ž×¤×¨×¦×™× ×•×‘×§×™×“×ž×ª הר×ש תוך כמה חודשי×(×–×” לוקח ×©× ×™× ×ž×ž×” שקר×תי ב×ינטרנט ועל פי המ××¤×™×™× ×™× ×©×›×ª×•×‘×™× ×‘×ž××ž×¨×™× ×¨×¤×•××™× ×‘ Pubmed). עידכנתי ×ת הפרופסור ×¨×•×¤× ×”×¢×•×¨ מ×רה"ב שמטפל בי ×•×”×•× ×מר לי שזה שטויות וזה ביזיון שד"ר במעמדו מבצע ×בחון לקוי שכזה. ×”×•× ×מר שזה ×ך ורק Telogen effluvium - נשירה בעקבות לחץ ×’× ×‘×—×œ×§ הקדמי ×•×’× ×‘×—×œ×§ בכל ש×ר הקרקפת. ×”×•× ×’× ×מר ×©×”×•× ×œ× ×—×•×©×‘ שזה קשור לברזל למרות ×©×”×•× × ×ž×•×š ×צלי. בכל מקרה הייתי ×צלו ×‘×™×•× ×—×ž×™×©×™ ×•×”×•× ×”×‘×™× ×œ×™ שתי תמיסות: הר×שונה ×”×™× ×ž×™× ×•×§×¡×™ בריכוז גבוה יותר+ ויטמין A שמ×פשר חדירה משמעותית יותר של המינוקסי לתוך הקרקפת. ×–×” כלשעלצמו ×מר שיספיק להחזיר לי ×ת השיער. ×בל ל×חר שהתעקשתי ×”×•× ×”×‘×™× ×œ×™ ×ת התמיסה ×¢× ×”×¤×™× ×¡×˜×¨×™×™×“ הנוזלי- ×”×•× ×מר ×©×”×•× ×œ× ×—×•×©×‘ שזה כשלעצמו יעזור ×›×™ ×–×” ×œ× ×’× ×˜×™ ×בל ×”×•× ×מר לי ש×× ×™ יכול להשתמש ×× ×–×” ייתן לי שקט נפשי ויוריד לי ×ת החרדה והלחץ ×©×’×•×¨×ž×™× ×œ×™ לנשירה ו×ין לזה תופעות לוו××™(בניגוד לכדור). לגבי ×”PRP ×”×•× ×”×¨××” לי מחקר ×©×”×ª×¤×¨×¡× ×‘×©× ×ª 2018 שהוכיח ×›×™ הפרוצדורות ×”×לה ×פקטיביות כמו הזרקה של מי מלח לקרקפת. כלומר ×œ× ××¤×§×˜×™×‘×™× ×•×œ× ×ž×©×¤×™×¢×™× ×›×œ×œ על צמיחת שיער. לגבי המיקרונידלינג ×”×•× ×מר שיש ×ž×—×§×¨×™× ×œ×›×ן ולכ×ן ×•×”×•× ×¢×¦×ž×• חושב שזה ×œ× ×פקטיבי(×”×•× ×מר שזה ×פקטיבי בהקשר של שיפור הטקסטורה של העור). ×”×× ×‘×™×§×©×ª ×ž×¨×•×¤× ×”×ž×©×¤×—×” שלך ×ת הבדיקות? התקדמת בכיוון ×”×–×”?

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 09/11/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

×הלן,
מסתבר שעשיתי בעבר ×ת הבדיקות ×”× "ל והכל ×”×™×” תקין ולכן מדובר בנשירה על רקע גנטי.
תודה על העדכון מקווה שתצליח להחזיר ×ת השיער ש×בד, ×× ×™ ×ישית מ×וד ממליץ על מיקרונידלינג בעיקר בשילוב ×¢× ×ž×™× ×•×§×¡×™×“×™×œ טיפול ×–×” ×”×•× ×”×¢×™×§×¨×™ ×צלי ו×פקטיבי מ×וד.
×× ×™ ×œ× ×™×•×“×¢ ×× ×–×” ×™×”×™×” ×פקטיבי לכל ×חד ובעיקר בנשירה בעקבות לחץ במקרה שלך ×בל שווה לנסות.
×× ×™ משתמש בעט ×ž×—×˜×™× ×©×œ dr.pen משתמש ב1.5 מ"מ ×¤×¢× ×¢×“ ×¤×¢×ž×™×™× ×‘×©×‘×•×¢ ומחכה בין 12 שעות ל24 מהטיפול עד למריחת המינוקסידיל.
×× ×™ ×ישית הזמנתי מ×מזון ×ת העט ומ×לי ×קספרס ×ת המחטי×.
×שמח לעדכון בקשר למצבך בהמשך

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 09/11/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

×”×™×™,תודה ×× ×™ ×’× ×ž×וד מקווה שזה יחזור. ×”×¨×•×¤× ×מר לי שהחלמה מנשירה עקב לחץ לוקחת בין 6-9 חודשי×. התרופה ×”×›×™ ×פקטיבית ×–×” פשוט להפחית ×ת הלחץ במקרה שלי. מצטער ש×× ×™ חופר לך ×‘× ×•×©× ×בל תוכל לומר לי מה ערכי הפריטין, הברזל, ,ויטמין B12 וויטמין D ? ×›×™ ×œ×¢×™×ª×™× ×”×¢×¨×š עצמו בטווח הנורמה ×בל ×”×•× ×‘×’×‘×•×œ התחתון ×ו ×©×”×•× ×œ× ×ופטימלי לצמיחת שיער. ×ולי ×× ×™ ×נסה ×ת המיקרונידלינג ×›×™ ×–×” ×מור להיות יותר ×פקטיבי ×‘×ž×§×¨×™× ×©×–×” ×œ× ×’× ×˜×™ ×›×™ כביכול במצב לחץ הגוף ×œ× ×ž×¤× ×” ×“× ×œ×©×™×¢×¨(במצבי לחץ לגוף ממש ×œ× ×יכפת משיער,×¦×™×¤×•×¨× ×™×™× ×•×¢×•×¨) ומיקרונידלינג תגביר ×ת זרימת ×”×“× ×œ×§×¨×§×¤×ª(×ותה פעולה שעושה מינוקסידיל) ×›×›×” ש×ולי ×נסה ×ת ×–×”. תוך כמה זמן ר×ית שיפור מ××– שהתחלת?×תה עושה ×ת ×–×” בערב לפני השינה/×חרי חפיפה ×ו ×‘×™×•× ×©×תה ×œ× ×—×•×¤×£? כמה ×¤×¢×ž×™× ×תה עובר על כל ×זור ×¢× ×”×¢×˜? תודה!!

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

×”ודעה ×¤×•×¨×¡×: 01/12/2019 
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“
משתמש ×¢× ×¢×ª×™×“

×ª×§×¨× ×ת הפוסט שכתבתי ×‘× ×•×©× ×”×¤×¨×•×¤×¡×™×”.
הצעה שלי, ×ל תתקרב!
תחסוך כסף להשתלת שיער.

×”×ª×›× ×™× ×”×ž×•×¤×¢×™× ×‘×ª×’×•×‘×•×ª×™×™ ××™× × ×ž×”×•×•×™× ×ª×—×œ×™×£ לייעוץ רפו××™ ו/×ו מקצועי וכל ×ž×˜×¨×ª× ×œ×¡×¤×§ מידע ×•×‘×©×•× ×ž×§×¨×” ××™× × ×‘×’×“×¨ המלצה ×ו עצה רפו×ית ו/×ו חוות דעת רפו×ית מקצועית.

חזור למעלה 
 ×¤×¨×•×¤×™×œ ×ישי  

הצג הודעות החל מה:  ×ž×™×™×Ÿ לפי  

×¤×¨×¡× × ×•×©× ×—×“×© ×”גב ×œ× ×•×©×  [ 12 הודעות ] 

מי מחובר

×ž×©×ª×ž×©×™× ×”×’×•×œ×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”: Google [Bot] ו 0 ×ורחי×

×תה ×œ× ×™×›×•×œ לכתוב נוש××™× ×—×“×©×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ להגיב לנוש××™× ×§×™×™×ž×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לערוך ×ת ההודעות שלך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ למחוק ×ת הודעותיך ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”
×תה ×œ× ×™×›×•×œ לצרף ×§×‘×¦×™× ×‘×¤×•×¨×•× ×–×”

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ ×ž×¤×¨×¡× × ×›×‘×“, שטח ×¤×¨×¡×•× ×–×” יכול להיות שלך.

×œ×¤×¨×˜×™× ×œ×—×¥ ×›×ן