שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שרשור השתלות שיער בישראל- שלום שאלתיאל או אלכס גינזבורג
 הודעה פורסם: 11/03/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום,
הנושא הזה מיועד לחוות דעת של אנשים שעברו השתלת שיער בישראל.
כידוע בישראל ישנם רק 2 רופאים שמבצעים השתלת שיער (תקנו אותי אם אני טועה):

1. דר שלום שאלתיאל.
2. דר אלכס גינזבורג.

שניהם כבר די מבוגרים ועם ניסיון של שנים רבות- למרות זאת חוות הדעת באינטרנט לא ברורות המון אנשים אומרים כן לעשות לא לעשות.

בשביל לעשות לכולנו סדר בעניין אני מבקש מכל מי שעבר השתלה בישראל לתת את חוות דעתו לטוב ולרע, ואיפה הוא עשה.
זה יעזור להמון אנשים כולל אותי.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שרשור השתלות שיער בישראל- שלום שאלתיאל או אלכס גינזבורג
 הודעה פורסם: 14/03/2019 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

מהיכרות עם מקרים של גינזבורג פגשתי רק נפילות לצערי.
בפגישת מקרים אצל שאלתיאל אציין שלא ראיתי נפילות.

המדגם כמובן לא מייצג וראית 2 שעשו פה ועוד 3 שעשו במקום השני.

קשה להגיד כי אני אישית לא עברתי אצלם השתל

אפשר לשאול מדוע סגרת וצמצמת את האפשרויות לארץ בלבד?

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&sid=91eefbe56bc6431f5e403eb5527165d1
עדכון - 4 חודשים אחרי ההשתלה:
https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&start=105

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

אני אעזור לך בזה שאגיד שאתה לא מוכן ללכת להשתלה כי לא למדת על התהליך בכלל, אתה תעשה לעצמך נזק בלתי הפיך. תקרא כאן בפורום לפחות לפני.

https://www.psakdin.co.il/Court/פיצויים-בסך-31,430-ש"ח-בגין-הפרת-הסכם-שעניינו-ניתוח-להשתלת-שיער

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

RoMe2 כתב:
אני אעזור לך בזה שאגיד שאתה לא מוכן ללכת להשתלה כי לא למדת על התהליך בכלל, אתה תעשה לעצמך נזק בלתי הפיך. תקרא כאן בפורום לפחות לפני.

ר

לא ברור מה מוכיח פסק הדין הנ"ל. בכל ניתוח שהוא, יבצע אותו מי שיבצע; יופיעו אחוזי כשלונות.
מזלה של האישה (התובעת בפסק הדין) כי ביצעה את הניתוח בישראל, כך שהייתה לה נגישות משפטית מלאה ובעלות ריאלית.
מי יודע מה היה עולה בגורלה אילו הייתה מבצעת את הניתוח במדינה זרה כגון טורקיה, כיצד הייתה מנהלת ביעילות משפט בשפה הטורקית, או בכל מדינה זרה אחרת.
זאת מבלי להתחשב בעלותו של עורך דין מקומי וקשיי התקשורת כמו גם פערי החוק.

לגופו של פסק הדין אומר- המדובר בתביעה ישנה מ2005, אכן פסקו בו נגד גינזבורג אך לא בעילה של רשלנות אלא בעילה של הפרת חוזה-
ויפים לכאן דברי כבוד השופט מנחם קליין בפסק הדין:
"נראה כי – בניגוד לרפואה הכללית – הרפואה האסטטית מתאפיינת ב"שיווק אגרסיבי" של המוצר, דבר שהוא בעוכרי הנתבעים כשאין הצלחה לטיפול, כגון במקרה של התובעת.

התוצאות שהוצגו בפני מלמדים על חוסר תמורה, לא רק שהנתבעים התכחשו לחלוטין לטענה לפיה הובטח לנתבעת 3,000 שתלים אלא גם בעדות נתבע 2 לפני אמר כי הוסכם בין 2,400 – 2,600 שערות, למרות שכאמור ולפי כתב ההגנה הוסכם על השתלה שבין 2,000 – 2,400 שערות. מקובלת עלי הטענה לפיה קיים בלבול. יש הבדל בין שערות לבין שתלים, עם זאת, לא רק שאין תיאום בין טענות הצדדים ( בין 3,000 שתלים לעומת 3,000 שערות), הרי שהדבר מלמד גם כי הנתבעים לא הסבירו לתובעת לפרטי פרטים את מהות הניתוח כפי שהם מנסים לשכנע בקו הגנתם.
"

אפשר גם להביא תביעות בהשתלת שיער שנדחו - זה לא אומר דבר. הנה תביעה כזו:
https://goo.gl/JUwLCv

במקרה זה התביעה נדחתה וכך רושם כבוד השופט יעקוב וגנר:
"מחוות דעתו ומעדותו של המומחה עולה כי ההשתלה בוצעה בפרוצדורה מקובלת ותוצאותיה, מבחינת המטרות שלשמן בוצעה, אובייקטיבית מוצלחות. המומחה חזר וקבע כי תחושותיו של התובע באשר לתוצאות ההשתלה הן תחושות סובייקטיביות אשר אינן קשורות לתוצאותיה האובייקטיביות של ההשתלה (ראה עמ' 16 לפרוטוקול הדיון מיום 07.12.06). המומחה לא מצא שום עדות לנזקים עצביים שנגרמו כתוצאה מהניתוח (ראה עמ' 19 לפרוטוקול הדיון מיום 07.12.06) והתרשם שהשתלת השיער עצמה בוצעה בפרוצדורה המקובלת וכראוי (ראה עמ' 19 לפרוטוקול הדיון מיום 07.12.06).
לאור חוות דעתו של המומחה נראה ההשתלה, מבחינת ביצועה בפועל, בוצעה ללא דופי ובסטנדרט ראוי.
"
"אשר על כן ולאור האמור לעיל, התביעה נדחית."

הנקודה היא.. שתביעות כאלו ואחרות יהיו בכל דבר ובכל נושא והדבר לא בהכרח מעיד על הרופא ותוצאותיו- לא לטוב ולא לרע.

עלי: חוקר מאז 2012 את תחום הנשירה הגנטית ושלל הפתרונות המוצעים. פה מטעם עצמי.
היסטוריה: פרופסיה, מינוקסידיל, ניזורול, דקל ננסי, ויטמינים, תוספת שיער, והשתלה.
ליצירת קשר בכל נושא: [email protected]

פוסט השתלה: https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4524

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

scfromil כתב:
מהיכרות עם מקרים של גינזבורג פגשתי רק נפילות לצערי.
בפגישת מקרים אצל שאלתיאל אציין שלא ראיתי נפילות.

המדגם כמובן לא מייצג וראית 2 שעשו פה ועוד 3 שעשו במקום השני.

קשה להגיד כי אני אישית לא עברתי אצלם השתל

אפשר לשאול מדוע סגרת וצמצמת את האפשרויות לארץ בלבד?

האנגלית שלי לא טובה
מעדיף רופא שאפשר לדבר איתו

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

RoMe2 כתב:

https://www.psakdin.co.il/Court/פיצויים-בסך-31,430-ש"ח-בגין-הפרת-הסכם-שעניינו-ניתוח-להשתלת-שיער

אפשר לחשוב שאני הולך לנתח את עצמי.. מה אני צריך להבין על התהליך זה התפקיד של הרופא

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

mnj כתב:
RoMe2 כתב:

ר

לא ברור מה מוכיח פסק הדין הנ"ל. בכל ניתוח שהוא, יבצע אותו מי שיבצע; יופיעו אחוזי כשלונות.
מזלה של האישה (התובעת בפסק הדין) כי ביצעה את הניתוח בישראל, כך שהייתה לה נגישות משפטית מלאה ובעלות ריאלית.
מי יודע מה היה עולה בגורלה אילו הייתה מבצעת את הניתוח במדינה זרה כגון טורקיה, כיצד הייתה מנהלת ביעילות משפט בשפה הטורקית, או בכל מדינה זרה אחרת.
זאת מבלי להתחשב בעלותו של עורך דין מקומי וקשיי התקשורת כמו גם פערי החוק.

לגופו של פסק הדין אומר- המדובר בתביעה ישנה מ2005, אכן פסקו בו נגד גינזבורג אך לא בעילה של רשלנות אלא בעילה של הפרת חוזה-
ויפים לכאן דברי כבוד השופט מנחם קליין בפסק הדין:
"נראה כי – בניגוד לרפואה הכללית – הרפואה האסטטית מתאפיינת ב"שיווק אגרסיבי" של המוצר, דבר שהוא בעוכרי הנתבעים כשאין הצלחה לטיפול, כגון במקרה של התובעת.

התוצאות שהוצגו בפני מלמדים על חוסר תמורה, לא רק שהנתבעים התכחשו לחלוטין לטענה לפיה הובטח לנתבעת 3,000 שתלים אלא גם בעדות נתבע 2 לפני אמר כי הוסכם בין 2,400 – 2,600 שערות, למרות שכאמור ולפי כתב ההגנה הוסכם על השתלה שבין 2,000 – 2,400 שערות. מקובלת עלי הטענה לפיה קיים בלבול. יש הבדל בין שערות לבין שתלים, עם זאת, לא רק שאין תיאום בין טענות הצדדים ( בין 3,000 שתלים לעומת 3,000 שערות), הרי שהדבר מלמד גם כי הנתבעים לא הסבירו לתובעת לפרטי פרטים את מהות הניתוח כפי שהם מנסים לשכנע בקו הגנתם.
"

אפשר גם להביא תביעות בהשתלת שיער שנדחו - זה לא אומר דבר. הנה תביעה כזו:
https://goo.gl/JUwLCv

במקרה זה התביעה נדחתה וכך רושם כבוד השופט יעקוב וגנר:
"מחוות דעתו ומעדותו של המומחה עולה כי ההשתלה בוצעה בפרוצדורה מקובלת ותוצאותיה, מבחינת המטרות שלשמן בוצעה, אובייקטיבית מוצלחות. המומחה חזר וקבע כי תחושותיו של התובע באשר לתוצאות ההשתלה הן תחושות סובייקטיביות אשר אינן קשורות לתוצאותיה האובייקטיביות של ההשתלה (ראה עמ' 16 לפרוטוקול הדיון מיום 07.12.06). המומחה לא מצא שום עדות לנזקים עצביים שנגרמו כתוצאה מהניתוח (ראה עמ' 19 לפרוטוקול הדיון מיום 07.12.06) והתרשם שהשתלת השיער עצמה בוצעה בפרוצדורה המקובלת וכראוי (ראה עמ' 19 לפרוטוקול הדיון מיום 07.12.06).
לאור חוות דעתו של המומחה נראה ההשתלה, מבחינת ביצועה בפועל, בוצעה ללא דופי ובסטנדרט ראוי.
"
"אשר על כן ולאור האמור לעיל, התביעה נדחית."

הנקודה היא.. שתביעות כאלו ואחרות יהיו בכל דבר ובכל נושא והדבר לא בהכרח מעיד על הרופא ותוצאותיו- לא לטוב ולא לרע.

אז מה אתה בא להגיד? הרופאים בישראל טובים או לא טובים?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

mnj הטענות שאתה כותב עשויות להיות נכונות, לא התעמקתי בתביעה, אבל יש המון מקרים לא מרוצים. והכוונה היא להשב תשומת לב.

david82 אתה כנראה חדש בתחום לכן אסביר לך. השתלת שיער הוא ניתוח פלסטי. בכל ניתוח יש סיכונים.
אנחנו מדברים על הפנים והראש שלך, במידה ותלך לרופא לא מקצועי אתה עלול למצוא את עצמך במצב של נזק בלתי הפיך, צלקות, מראה לא טבעי, זיהומים ועוד. אני ממליץ לך ללמוד על התהליך ברמה הלפחות בסיסית כדי להימנע כמה שיותר ממצב כזה.

יש כאן לא אחד ולא שניים שנפגעו ברמה קשה מהמשתילים שהזכרת בגלל שהם לא בדקו בדיוק כמוך,הנזק הוא חמור מאוד טבלתי הפיך וזה בלי לדבר על העוגמת נפש שנגרמה להם. המשתילים בארץ לא ברמה מספיק טובה לדעתי, גם מהטורקים הייתי נזהר.
בהצלחה

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

תודה רבה אחי

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

RoMe2 כתב:
mnj הטענות שאתה כותב עשויות להיות נכונות, לא התעמקתי בתביעה, אבל יש המון מקרים לא מרוצים. והכוונה היא להשב תשומת לב.

david82 אתה כנראה חדש בתחום לכן אסביר לך. השתלת שיער הוא ניתוח פלסטי. בכל ניתוח יש סיכונים.
אנחנו מדברים על הפנים והראש שלך, במידה ותלך לרופא לא מקצועי אתה עלול למצוא את עצמך במצב של נזק בלתי הפיך, צלקות, מראה לא טבעי, זיהומים ועוד. אני ממליץ לך ללמוד על התהליך ברמה הלפחות בסיסית כדי להימנע כמה שיותר ממצב כזה.

יש כאן לא אחד ולא שניים שנפגעו ברמה קשה מהמשתילים שהזכרת בגלל שהם לא בדקו בדיוק כמוך,הנזק הוא חמור מאוד טבלתי הפיך וזה בלי לדבר על העוגמת נפש שנגרמה להם. המשתילים בארץ לא ברמה מספיק טובה לדעתי, גם מהטורקים הייתי נזהר.

בהצלחה

מעניין אותי לדעת על איזה מקרים רבים אתה מדבר? גינזבורג מוכר בכל העולם ושמו הולך לפניו לפי מה שבדקתי אז איך אתה מדבר על המקצועיות שלו?. לגבי שאלתיאל - אין לי מושג כי לא פגשתי אף אחד שעבר אצלו השתלה.
דבר שני, לגבי טורקיה- לא שמעתי שום תלונות על סרקן אז למה אתה מזהיר בדיוק?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

david82 בכיף! שמח שיוכלתי לעזור, תלמד קצת כל התהליך ותתייעץ לפני כאן בפורום. שיהיה המון בהצלחה

hairgain אני ממליץ לך גם לחפש וללמוד, בפורום הזה יש עדויות.
יש כאן משתמש בשם יצחק לוי(?) שעשה אצל אחד מהם, וההשתלה כשלה. כנ"ל לגבי המשתיל השני היה כאן משתמש שבהתכתבות אישית סיפר לי. עשו לו נזק בלתי הפיך. וכמובן שהיו עוד.

לגבי סרקן - זה איזה טרנד שהתחיל בתוך הקהילה הגאה בתל אביב ועם פרסום נכון תפס שם. על כל פנים נראים תוצאות סבירות, אבל בוא ניכנס קצת לעומק:
- סרקן הוא בכלל לא רופא עור.
- הוא לא מבצע בכלל שום פרוצדורה ניתוחית, הוא משרטט קו ומשם כל התהליך הוא של טכנאים לא מוכרים.
- הוא לא חבר בארגון המשתילים הבין לאומי.

שתבין שאין קשר בין השם סרקן להשתלה כמעט, הוא בכלל לא שותף לתהליך. לפעמים הוא רק נכנס לשרטט קו ואתה לא רואה אותו אחר כך.
יש המון שחוזרים לתיקונים על בסיס קבוע - שלא סביר ומקובל בכלל. אנשים עם פלגים, ועוד

שכל אחד יעשה את החושבים שלו, אני בכנות לא הייתי הולך לאף אחד מהם

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש חדש
משתמש חדש

RoMe2 כתב:
david82 בכיף! שמח שיוכלתי לעזור, תלמד קצת כל התהליך ותתייעץ לפני כאן בפורום. שיהיה המון בהצלחה

hairgain אני ממליץ לך גם לחפש וללמוד, בפורום הזה יש עדויות.
יש כאן משתמש בשם יצחק לוי(?) שעשה אצל אחד מהם, וההשתלה כשלה. כנ"ל לגבי המשתיל השני היה כאן משתמש שבהתכתבות אישית סיפר לי. עשו לו נזק בלתי הפיך. וכמובן שהיו עוד.

לגבי סרקן - זה איזה טרנד שהתחיל בתוך הקהילה הגאה בתל אביב ועם פרסום נכון תפס שם. על כל פנים נראים תוצאות סבירות, אבל בוא ניכנס קצת לעומק:
- סרקן הוא בכלל לא רופא עור.
- הוא לא מבצע בכלל שום פרוצדורה ניתוחית, הוא משרטט קו ומשם כל התהליך הוא של טכנאים לא מוכרים.
- הוא לא חבר בארגון המשתילים הבין לאומי.

שתבין שאין קשר בין השם סרקן להשתלה כמעט, הוא בכלל לא שותף לתהליך. לפעמים הוא רק נכנס לשרטט קו ואתה לא רואה אותו אחר כך.
יש המון שחוזרים לתיקונים על בסיס קבוע - שלא סביר ומקובל בכלל. אנשים עם פלגים, ועוד

שכל אחד יעשה את החושבים שלו, אני בכנות לא הייתי הולך לאף אחד מהם

אם לוי יצחק היא דוגמא אז אני מציע לך בדחיפות ללכת וללמוד.
לוי יצחק עבר השתלת שיער בתל השומר בשיטת FUT לפני 15 שנה.
מספר שנים לאחריה שב והתלונן שההשתלה לא מספקת אותו ,הוסבר לו שהוא המשיך להקריח ולכן אין קשר כלל לשיער שהושתל. לוי יצחק ביקש את הכסף בחזרה מדר גינזבורג אך מי שגבה את הכסף זה מרפאת קלאס קליניק בתל השומר שם גינזבורג עבד. לוי יצחק נשבע שאם לא יקבל את כל הכסף חזרה מדר גינזבורג הוא יעשה לו שיימיניג בכל דרך אפשרית (מה שכולכם נותנים לו יד ברגע שעונים או משתפים פעולה עם אותו לוי יצחק). מי שסיפר לי את הסיפור היא אחות-טכנאית שעבדה שם לפני שנים.
מדוע לוי יצחק לא תבע את קלאס קליניק או את דר גינזבורג עד היום? תעלומה.
אני לא בעד ללכלך על שום מרפאה או רופא בלי לשמוע את שני הצדדים, מבחינתי ראיתי תוצאות טובות גם בטורקיה אצל ארדוגן וגם בקפריסין . שכל אחד יבחר אצל מי לעשות אבל לא להכפיש שם בצורה חד צדדית.
לגבי סרקן - מסכים איתך שרק רופא עור אמור לבצע את ההשתלה אבל השורה התחתונה האם שמעת על רשלנות רפואית שהתרחשה אצלו?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

לגבי סקרן ומרפאות טכנאים דומות- עצם זה שפעולה כירוגית מבוצעת בידי טכנאי ולא רופא מהווה רשלנות באמות מידה מערביות.

עלי: חוקר מאז 2012 את תחום הנשירה הגנטית ושלל הפתרונות המוצעים. פה מטעם עצמי.
היסטוריה: פרופסיה, מינוקסידיל, ניזורול, דקל ננסי, ויטמינים, תוספת שיער, והשתלה.
ליצירת קשר בכל נושא: [email protected]

פוסט השתלה: https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4524

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

משתמש באימונים
משתמש באימונים

תראה חבר, אני ממש לא בא להיכנס לאיזשהו עימות.
אני למדתי ואת הבחירה שלי עשיתי וכותב מניסיון ומחקר אישי שלי, התגובה שלי היא נטו לעזור וכל אחד יכול לקבל החלטה אישית.

המקרה שהבאתי הוא שוב, דוגמא. אני לא מכיר את הסיפור אישית (שאגב לפי התמונות גם ב fut לא מצדיק צמיחה כזו), ואין לי שום דבר נגד הרופא. אני מתייחס לעובדות.
מומחה בעל שם עולמי היה מקבל לקוחות מכל העולם וזוכה להעדה, שעד כה לא ראיתי. בביקור באתר שלו:
http://www.hairtransplant.co.il/סיפורי-הצלחה/השתלת-שיער-לגברים
אני רואה תוצאות שלטעמי לא מספקות.
רופא מקצועי גם מבהיר ללקוח שהוא כנראה ימשיך להקריח והוא צריך להתחייב להתהליך. בנוסף, רופא מקצועי גם לוקח בחשבון המשך התקרחות ומחשב את כמות הזקיקים המוגבלת.
היו מקרים ששמעתי גם על סרקן וגם על המשתילים בארץ (חלקם ממקור ראשון וחלקם לא) על אנשים שמאוכזבים ולא מרוצים. העצה שלי להיכנס לפורום העולמי ולהחליט לבד.

לגבי אדרוגן והקלניקה בקפריסין אני חושב שבזה אנחנו יכולים להסכים ששתיהן טובות מאוד, אני יכול לספר לך שאני אישית התלבטתי בניהן וגם עשיתי אצל אחת מהן.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 15/03/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

mnj כתב:
לגבי סקרן ומרפאות טכנאים דומות- עצם זה שפעולה כירוגית מבוצעת בידי טכנאי ולא רופא מהווה רשלנות באמות מידה מערביות.

אני מבין, אבל לא תשכנע 1000 ישראלים שעברו אצלו השתלה ללא סיבוך או נזק.
אולי עצם העובדה שמדובר במדינה שתומכת טרור ועצם העניין שאין עם מי לדבר אחרי ההשתלה מרתיעות כמה וכמה ישראלים כן לנסוע לשם

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן