שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן

נושאים אחרונים בפורום
הרשמה    התחבר    פורום    חיפוש    שאלות נפוצות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 13 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: תביעה נגד ד"ר סרקן מטורקיה
 הודעה פורסם: 22/06/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

כל מי שנפגע מהשתלת שיער לא מוצלחת שהתבצעה במרפאה של ד"ר סרקן מוזמן לפנות אלי בפרטי..יש לי עורך דין טורקי תותח ואנחנו מגבשים תביעה נגדו..לכל אלו שראו את הכתבה בערוץ 2 ונסעו אליו כמוני..חבל שכך..המרפאה שלו לא מיומנת כלל וכלל והוא לא נמצא בזמן ההשתלה בכלל..מי שמבצעים את ניתוח ההשתלה הינם טכנאים צעירים וצעירות.תיזהרו ממנו .

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תביעה נגד ד"ר סרקן מטורקיה
 הודעה פורסם: 23/06/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

Ronen כתב:
כל מי שנפגע מהשתלת שיער לא מוצלחת שהתבצעה במרפאה של ד"ר סרקן מוזמן לפנות אלי בפרטי..יש לי עורך דין טורקי תותח ואנחנו מגבשים תביעה נגדו..לכל אלו שראו את הכתבה בערוץ 2 ונסעו אליו כמוני..חבל שכך..המרפאה שלו לא מיומנת כלל וכלל והוא לא נמצא בזמן ההשתלה בכלל..מי שמבצעים את ניתוח ההשתלה הינם טכנאים צעירים וצעירות.תיזהרו ממנו .

למה אתה לא פונה לתקשורת?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 23/06/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

תוכל לפרסם בבקשה תמונות או לפחות לתאר לנו את תוצאות ההשתלה וכמה זמן אחרי ההשתלה אתה נמצא ?

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 24/06/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

אשמח אם תיתן יותר פרטים .
דר. סרקן הוא להיט אצל הישראלים לצערי.
אין לי הוכחות שהוא ודר. סיניק אינם מוצלחים.
יש לי אין סוף הוכחות שהרופאים בישראל הם גרועים מאוד(גינזבורג,שאלתיאל,פינקל).
אם תיתן יותר פרטים אשמח לשתף כדי להרחיק אנשים בקבוצות נוספות מהרופאים האלה!!

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 28/06/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

מה גם ד"ר סיניק עד אתמול חשבתי שהוא מצויין.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 04/07/2019 
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

אצל סיניק אני רואה בבירור 2 דברים:
אי הגיון בין שטח הכיסוי בסמ״ר שאותו רואים כ״קרחת״ אצל המושתלים אצלו - לבין כמות הזקיקים. נראה שיש ם שטח של בערך 100 סמ״ר והשתלות של 3500-4000 זקיקים, מה שאומר צפיפות של 35-40 זקיקים לסמ״ר מה שמוגדר כצפיפות בינונית אולי קצת נמוכה אפילו. ובפועל רואים בן אדם עם שיער מלא. משהו מוזר - מישהו שם לא אומר את כל האמת כולה

הדבר השני הוא פגיעה באיזור התורם. משהו שלא מעבירים בתמונות אבל זה נראה בבירור שהאיזור התורם אצלו לא חוזר במאה אחוז.

https://www.raama.co.il/forum/viewtopic.php?f=12&t=4225&sid=91eefbe56bc6431f5e403eb5527165d1
עדכון - שנה ו-4 חודשים אחרי ההשתלה:
https://www.hairtransplant-blog.info/שנה-ו-4-חודשים-אחרי/

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 08/07/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

רונן היקר.
אני צריך ממך הסבר איך ישנם כ"כ הרבה ישראלים שנוהרים לדר. סרקן ורובם מאוד מרוצים??
הרבה שואלים אותי עליו ואין לי הוכחה שהוא לא טוב

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 01/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

אין לי שום נסיון בהשתלות בכלל אני רק יכול להעיד שבשלב מתקדם ביעוץ במייל הם כתבו את המחיר ואז איזה שקר מפגר של "מהחודש הבא המחירים יעלו לX" שזה כמובן שקר וטאיק שיווקי זול. לפני זה ממש שקלתי ללכת אליהם

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 01/08/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

אין לי שום נסיון בהשתלות בכלל אני רק יכול להעיד שבשלב מתקדם ביעוץ במייל הם כתבו את המחיר ואז איזה שקר מפגר של "מהחודש הבא המחירים יעלו לX" שזה כמובן שקר וטאיק שיווקי זול. לפני זה ממש שקלתי ללכת אליהם

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 04/08/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

אני יכול לספר לכם סיפור קטן שימחיש את העניין:

לספר שלי בת"א מגיעים עשרות מושתלים, רובם (כישראלים) עשו אצל סרקן, סיניק, נגיאן וכו'. הסתפרתי אצלו לראשונה לפני חודש. הוא הפך להיות סוג של מומחה (מסתכל על הראש מקרוב, נוגע בשיער, רואה את העור, רואה את האזור התורם, קו השיער, צמיחה וכו') - ההתרשמות שלו יותר טובה משלנו - כי הוא רואה את זה בלייב ומקרוב. מה גם שהוא חוקר את הנושא לעצמו ככה שזה חשוב לו להתעמק.

כשהגעתי אליו, אמרתי לו שעשיתי השתלה ושיהיה עדין עם השיער (עשיתי אצל ארדוגן למי שלא יודע). כל התספורת הוא לא הפסיק להתפעל מהשיער. במהלך התספורת, הוא סיפר לי שממה שהוא ראה עד עכשיו הוא החליט שהוא עצמו לא יעשה השתלה, הוא התסכל על האזור התורם שלי וראה שהוא נקי בלי צלקות, והוא אמר לי שעד היום הוא לא ראה דבר כזה, כולם באים עם חורים וצלקות (במיוחד אצל סיניק), שיער לא אחיד וכו', הוא ציין שאני בין הבודדים שהוא מספר אותי על אפס הצדדים, בדר"כ מושתלים לא יכולים לעשות את זה. הוא הסתכל על העור המושתל ואמר שהוא נקי, לא פצוע. התלהב מהקו שיער ומהצפיפות. בקיצור עף על השיער. והכי חשוב- בסוף הוא ביקש ממני את הפרטים של ארדוגן והחליט שיעשה השתלה אצלו .

אני לא אומר זה כדי לפרסם את ארדוגן או משהו, סוג ואיכות העבודה שלו זהה בעיקרה למרפאות המובילות (קול בזינגה, מארס וכו') אבל המרפאות האיכותיות נבדלות מהזולות באיכות העבודה. לפעמים שאתם רואים הצלחה בתמונות במציאות ההשתלה היא לא ככ הצלחה.

לזירוז צמיחת השיער המושתל:
פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשים) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיים/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, אבץ, יוד, וויטמינים רבים לשיער ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; אומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss עם קפאין ;

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 07/08/2019 
מנהל אתר
מנהל אתר
סמל אישי של המשתמש

מעניין.. יפה, שמח שאתה מרוצה מההשתלה אצל ארדוגן

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 08/08/2019 
משתמש באימונים
משתמש באימונים

יובל, אני עדיין לא מרוצה. הצפיפות עדיין לא לשביעות רצוני. אני עוד מעט סוגר 5 חודשים, מקווה שיהיה שיפור בחצי שנה הקרובה.

ממה שאני כן מרוצה זה מהעבודה עצמה - הטיפול באזור התורם, קו השיער וכו'.

הלוואי ואהיה מרוצה מהכל.

לזירוז צמיחת השיער המושתל:
פרופסיה; מינוקסיל קצף (מחודש להשתלה ועד 5 חודשים) ; שמפו קטוזול 2% - פעמיים/שלוש בשבוע ; מולטי ויטמין MAXI-HAIR המכיל: ביוטין, MSM, אבץ, יוד, וויטמינים רבים לשיער ; דקל ננסי + שמן זרעי דלעת ; אומגה 3; ויטמין E מרוכז; שמפו SEBAMED anti-hairlss עם קפאין ;

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הודעה פורסם: 26/10/2019 
משתמש חדש
משתמש חדש

היי,

אני פונה למי שמנהל את הפורום הזה,
שאם הוא רוצה בהצלחתו של הפורום, שיפסיק לתת במה
לאנשים כאן שמטעים בכוונה (לדעתי מאינטרסים כלכליים)
כמו semuel שאין לו שום ספר שמטפל בלקוחות של סיניק, אני מוכן לקבוע איתו אצל הספר הזה ואם יש מישהו כזה אני משלם לו 1000 שקל במקום.

אני ביצעתי השתלת שיער אצל סיניק, אשמח לתת לכם מידע אמין יותר.
סיניק חבר ב- ishrs, תקראו מזה אומר יש מרפאה שהיא תחת פיקוח של האיגוד הבריטי העולמי להשתלות שיער.
בנוסף, לסיניק יש אינסטגרם עם אלפי חברים
אני שלחתי ודיברתי עם עשרות ישראלים שעשו ולאף אחד אין צלקות באזור התורם, האזור התורם נראה מעולה, פשוט רוע לב להמציא סיפורים סתם להכפיש שם של רופא מעולה.

סיניק מוכר בכל הפורומים הבינלאומיים, מוכן לשלוח לכם לינקים לציונים שלו באתרים והתגובות טובות מאוד.
Semuel אתה יכול לתת לנו דוגמא למישהו אחד שעשה אצל סיניק ויש לו צלקות? מתערב שאין לך בנאדם כזה.

מי שרוצה שידבר איתי בפרטי מוכן לשלוח לו את כל החומר.
ושוב...אני לא יחצן של סיניק רק אביעד מייצג את סיניק בארץ
ופשוט במקרה שוטטתי פה ועצוב לי שאנשים כאן עם אינטרסים מלכלכים על מרפאות טובות.

שיהיה בהצלחה לכולם.

חזור למעלה 
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 13 הודעות ] 

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  

שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן